ΠΑΟΚ

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 09 Οκτ 2019, 08:11

Kρητικογυφτος με μπλουζα ΠΑΟΚ-ΟΦΗ.

Σε νοτο και βορρα σας ενωνει η γυφτια!

Εικόνα
Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 12 Οκτ 2019, 00:12

Τις δικές του εξηγήσεις για την απόφαση να σταματήσει το ποδόσφαιρο, έδωσε ο Δημήτρης Μελιόπουλος, με ένα μακροσκελές μήνυμά του στο facebook, διευκρινίζοντας τους λόγους για τους οποίους πήρε την απόφαση να εγκαταλείψει την ενεργό δράση στα 19 του.
Αναλυτικά το μήνυμα του Δημήτρη Μελιόπουλου:

Δεν έκανα ποτέ μου κάτι για τα λεφτά, τα πεκούνια. Αλίμονο. Θα πρέπει να μην ζω αν το κάνω αυτό. Γιατί τίποτα δεν μπορεί να αγοράσει την προσπάθεια, την θέληση για τα όνειρα και τα όνειρα τα ίδια. Τίποτα δεν μπορεί να αγοράσει τέτοιες αξίες. Τώρα αν οι άνθρωποι είναι ηλίθιοι και δεν μπορούν να το λάβουν αυτό δεν φταίω εγώ. Δεν έπαιξα ποτέ ποδόσφαιρο επειδή έχει χρήμα και δόξα.(όπως κάνουν οι σημερινοί "ποδοσφαιριστές").

Το ότι παράτησα το ποδόσφαιρο, μιας και το έκανα επαγγελματικά και αυτή μου η απόφαση ήταν λιγάκι απότομη, δεν έχει να κάνει με τίποτε άλλο πέρα από την προσωπική μου απόφαση και την προσωπική μου Κρίση. Όσο για τα λεφτά, προς Χριστού, δεν λέω πως δεν είναι χρήσιμα. Σαφώς και είναι εν έτη 2019 και αν μου τα χαρίσουν σαφώς και θα τα πάρω, και θα τα χρησιμοποιήσω για να διευκολύνω κάποιες ανάγκες μου. Είναι απλό! Δεν τίθεται θέμα. Λέω για τα χρήματα γιατί μου είπαν αρκετοί, με κακό συμφερτικό σκοπό, που να τους πάρει ο διάολος, να συνεχίσω για τα λεφτά, για τις ευκολίες και για όλα τα συναφή.
Όχι.

Δεν θα κάνω τίποτα με αυτόν τον σκοπό και για αυτόν τον σκοπό. Γιατί, όπως είπα, τίποτα δεν μπορεί να αγοράσει την προσωπικότητά μου, τα όνειρά μου, τις αρχές μου, την ανθρώπινή μου υπόσταση.

Η απόφασή μου ήταν αυτή και την έπραξα, Γιατί τα όνειρά μου δεν Είναι Αυτά.

Αν έχω κάτι τελευταίο να πω, δική μου γνώμη, είναι προς τους νέους, τους συνομήλικούς μου ή τους μικρότερους ή και τους πολύ μικρούς, να παρατήσουν το ποδόσφαιρο και όλους αυτούς τους, απλά, ηλίθιους και να πάρουν στα σοβαρά την καλλιέργεια, τα γράμματα, την μόρφωση, το πνεύμα, την επιστήμη, την τέχνη, την μουσική, την ποίηση, τον Εγκέφαλο, και γενικά το Πάνω κεφάλι και ό,τι έχει να κάνει με αυτό και μόνον και να αφήσουν τις φλυαρίες.

Τα είπα δημόσια εδώ μήπως και μπορέσω και πείσω κανέναν νέο [Δεν πρόκειται το ξερω] να σταματήσει το ποδόσφαιρο.

Αυτά από μένα.

Συγνώμη για όποιον δυσαρεσκώ




αυτο το βλαμμένο το ξέρει κανένας προσωπικά ; τον είχα δει στο βίντεο παρουσίασης και μου χε φανεί ότι δεν στέκει πολύ καλά αλλά παροτρύνει τα παιδιά να σταματήσουν το ποδόσφαιρο ;

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11278
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 12 Οκτ 2019, 00:59

Καλά κάνει. Έπρεπε να πει μακριά και από την μπαουγκίλα.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 12 Οκτ 2019, 01:04

Να επιστρέψει τα χρηματα που επενδύθηκαν πάνω του το σκατο, αλλιώς σερβιτόρος για 30 χρόνια στο μακεδονια παλας αφού δεν του αρέσει η μπάλα

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 12 Οκτ 2019, 01:27

δεν ηταν τιποτε ιδιαιτερο ποδοσφαιρικα και με τον τροπο που λειτουργει το ελ ποδοσφαιρο (μεσω γνωστων,συγγενων και βυσματων που πληρωνουν για να παιζουν) συνεχεια υπερτιμημενα αμπαλια που θα κανουν μια μικρη η μεγαλυτερη μπαζα θα βγαινουν τα οποια θα βγαζουν λεφτα αερα τα οποια θα τους εξασφαλισουν μια ανετη ζωη χωρις να αξιζουν τα λεφτα που ελαβαν
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Theojamaica
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 12 Οκτ 2019, 10:50

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Theojamaica » 12 Οκτ 2019, 10:59

Παράτησε το ποδόσφαιρο ο Μελιόπουλος και συγκάηκαν τα κουρκουμπίνια μας.

Έδωσε εξηγήσεις ο Μελιόπουλος και....ξανασυγκαηκαν τα κουρκουμπίνια μας.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11278
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 13 Οκτ 2019, 15:07

Μπράβο Μελιόπουλε. Χιλια μπράβο.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4534
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 18 Οκτ 2019, 13:55

Ή έπαθε Γκρέτα Τούνμπεργκ ή κάποιος άλλος έγραψε το μήνυμα. Περαστικά του και μακριά από το ποδόσφαιρο αφού δεν το θέλει. Εξάλλου, είναι δύσκολη και σύντομη καριέρα και δεν μπορούν να την κάνουν όλοι.
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.
Τargetnews

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 18 Οκτ 2019, 19:27

Λεγεών έγραψε:
12 Οκτ 2019, 00:59
Καλά κάνει. Έπρεπε να πει μακριά και από την μπαουγκίλα.
Δεν αντεξε τη γυφτια το παλικαρι.Τον δικαιολογω.
Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Παρταλι

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παρταλι » 24 Οκτ 2019, 17:12

θα μπορουσε να μπει και στου Αρεως αλλα δε βαρεις...
αγνος σουρεαλισμος

«Αγαπητοί μας φίλοι, η Μαλαματίνα αγαπάει και στηρίζει τον ΠΑΟΚ. Και μαζί με τον ΠΑΟΚ στηρίζει όλον τον ελληνικό αθλητισμό. Φέτος, είμαστε δίπλα στον Εορδαϊκό, στον Απόλλωνα Περιστερίου, στον ΠΑΟ Δουμπιών, στον Άρη και στην Εθνική Ελλάδος ποδοσφαίρου. Παλαιότερα έχουμε στηρίξει τον Ηρακλή, στο μπάσκετ και στο ποδόσφαιρο, και πολλές άλλες μικρές και μεγάλες ομάδες. Πιστεύουμε και θα συνεχίσουμε να πιστεύουμε ότι όλα τα αθλήματα χρειάζονται στήριξη. Σας ευχαριστούμε που είστε δίπλα μας και ελπίζουμε να συνεχίσετε να είστε γιατί η Μαλαματίνα ενώνει. Μια ζωή!».

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 24 Οκτ 2019, 18:37

στο καραμπαμπισμος περικαλω :lol:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 24 Οκτ 2019, 18:46

Παρταλι έγραψε:
24 Οκτ 2019, 17:12
θα μπορουσε να μπει και στου Αρεως αλλα δε βαρεις...
αγνος σουρεαλισμος

«Αγαπητοί μας φίλοι, η Μαλαματίνα αγαπάει και στηρίζει τον ΠΑΟΚ. Και μαζί με τον ΠΑΟΚ στηρίζει όλον τον ελληνικό αθλητισμό. Φέτος, είμαστε δίπλα στον Εορδαϊκό, στον Απόλλωνα Περιστερίου, στον ΠΑΟ Δουμπιών, στον Άρη και στην Εθνική Ελλάδος ποδοσφαίρου. Παλαιότερα έχουμε στηρίξει τον Ηρακλή, στο μπάσκετ και στο ποδόσφαιρο, και πολλές άλλες μικρές και μεγάλες ομάδες. Πιστεύουμε και θα συνεχίσουμε να πιστεύουμε ότι όλα τα αθλήματα χρειάζονται στήριξη. Σας ευχαριστούμε που είστε δίπλα μας και ελπίζουμε να συνεχίσετε να είστε γιατί η Μαλαματίνα ενώνει. Μια ζωή!».
Προδοσία χειρότερη του σαλπιγγιδη
συνθημα είχαμε βγάλει παοκ-ρετσινα-μαλαματινα, τουμπα λιμπρε για το κατουρο, κατάλαβε τώρα τι έκανε και πάει να καλύψει την μαλακια της αλλά bye bye, κλείσιμο πλέον σε ένα χρόνο

Παρταλι

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παρταλι » 24 Οκτ 2019, 18:48

μεγαλυτερη κι απο του Φασουλα

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 26 Οκτ 2019, 16:19

Ατιμη αθηνα μας αδικας!

Εικόνα
Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 26 Οκτ 2019, 19:22

Drexler έγραψε:
26 Οκτ 2019, 16:19
Ατιμη αθηνα μας αδικας!

Εικόνα
Τι θετε, να πάρει ο πατερούλης και το πόλο να σας πηδάμε και εκεί ; Καλά δεν είμαστε ;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών