MGTOW ή θανατος!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 30 Μάιος 2018, 09:08

Ίφιδα έγραψε:
29 Μάιος 2018, 22:29
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
29 Μάιος 2018, 17:58
βλεπω η ιφιδα σας εχει πλευρισει ολους καλα
Όχι ρε γμτ, με κατάλαβες!

Στην πραγματικότητα υπάρχει μπαγκόζμια συνωμοσία. Τρέχει σκέδιο απ τη κεντρική διοίκηση του γυναικοκεντρικού μισανδρικού γκαμπιταλιζμού για προσφορά ερωτικών υπηρεσιών σε όποιον αντισταθεί στην καθυστερηση των μαγκάου.

δεν διαβαζω παρακατω. που υπογραφω;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 30 Μάιος 2018, 11:14

ε ρε παντοφλα που πεφτει :lol:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 30 Μάιος 2018, 12:12

Εικόνα

σεξιστης Χιος :lol:

μην διανοειθετε να πειτε οτι τον εκμεταλλευεται,ειστε σεξιστες :lol:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 30 Μάιος 2018, 12:17

παπστε ρε αθλιοι μισογυνιδες που βγαζετε αυθαιρετα συμπερασματα

http://www.makeleio.gr/%CE%B5%CF%80%CE% ... %B7%CE%BD/
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 30 Μάιος 2018, 12:24


Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12465
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 30 Μάιος 2018, 12:31

Ορέστης 35 έγραψε:
29 Μάιος 2018, 23:00
Το βασικο για να γινεις mgtow ειναι να μην ανεχεσαι να γινεις ο κλασικος Ελληνας που μολις κανει μια σοβαρη σχεση γινεται πληρως κατευθυνομενος απο τη γυναικα
αυτο δεν ειναι ο κλασικος ελληνας ειναι ο κλασικος μ@@@ας

αν δεν εισαι τετοιος δεν σημαινει οτι αμα κανεις σοβαρη σχεση σε σερνει η γυναικα απο την μυτη
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 30 Μάιος 2018, 12:34

Σοβαρή σχέση + Ελληνίς = γάμος χωρίς στεφάνι.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

mec

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mec » 30 Μάιος 2018, 13:10

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
30 Μάιος 2018, 12:17
παπστε ρε αθλιοι μισογυνιδες που βγαζετε αυθαιρετα συμπερασματα

http://www.makeleio.gr/%CE%B5%CF%80%CE% ... %B7%CE%BD/
Μισογύνης είσαι, γιατί σε όλο το νήμα το μόνο που κάνεις είναι να συγκεντρώνεις περιστατικά για να στιγματίσεις όλο το γυναικείο φύλο. Λες και δεν μπορούν να συγκεντρωθούν ανάλογα περιστατικά για άντρες. Συνεχίζεις ακάθεκτος. Είσαι πολύ άρρωστος τελικά.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 30 Μάιος 2018, 13:12

mec_ έγραψε:
30 Μάιος 2018, 13:10
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
30 Μάιος 2018, 12:17
παπστε ρε αθλιοι μισογυνιδες που βγαζετε αυθαιρετα συμπερασματα

http://www.makeleio.gr/%CE%B5%CF%80%CE% ... %B7%CE%BD/
Μισογύνης είσαι, γιατί σε όλο το νήμα το μόνο που κάνεις είναι να συγκεντρώνεις περιστατικά για να στιγματίσεις όλο το γυναικείο φύλο. Λες και δεν μπορούν να συγκεντρωθούν ανάλογα περιστατικά για άντρες. Συνεχίζεις ακάθεκτος. Είσαι πολύ άρρωστος τελικά.
μεμονωμενα περιστατικα φιλε που αναπαραγονται απο αθλιoυς αρρωστους μισογυνιδες
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
gay_mgtow
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 30 Μάιος 2018, 13:10
Phorum.gr user: Μας_έπρηξες_τον_ούτσο

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gay_mgtow » 30 Μάιος 2018, 13:23

Χαίρετε. Παρακολουθώ εδώ και κάποιες μέρες την ενδιαφέρουσα συζήτηση σας για τον κίνημα mgtow. Αυτο που θα ήθελα να ρωτήσω είναι αν ένας γκει άντρας όπως εγώ θα μπορούσε να γίνει δεκτός στο κίνημα. Μπορεί να είμαι γκει αλλά εξακολουθώ να είμαι άντρας και συμφωνώ στα περισσότερα απο όσα λένε τα μέλη mgtow.

Μια παρόμοια συζήτηση για αυτο το θέμα εχει γίνει και εδω

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 30 Μάιος 2018, 13:27

gay_mgtow έγραψε:
30 Μάιος 2018, 13:23
Χαίρετε. Παρακολουθώ εδώ και κάποιες μέρες την ενδιαφέρουσα συζήτηση σας για τον κίνημα mgtow. Αυτο που θα ήθελα να ρωτήσω είναι αν ένας γκει άντρας όπως εγώ θα μπορούσε να γίνει δεκτός στο κίνημα. Μπορεί να είμαι γκει αλλά εξακολουθώ να είμαι άντρας και συμφωνώ στα περισσότερα απο όσα λένε τα μέλη mgtow.

Μια παρόμοια συζήτηση για αυτο το θέμα εχει γίνει και εδω
Εικόνα

77/100
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
gay_mgtow
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 30 Μάιος 2018, 13:10
Phorum.gr user: Μας_έπρηξες_τον_ούτσο

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gay_mgtow » 30 Μάιος 2018, 13:48

Ενα εξαιρετικό βίντεο για το πως οι στρέιτ γυναίκες εκμεταλεύονται συναισθηματικά τους γκει άντρες


Ορέστης 35

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 30 Μάιος 2018, 17:32

Χτες ο αδελφος μου ο Εθνι δεχτηκε συντονισμενη επιθεση απο ανθρωπους που στηριζουν την καθεστηκυια ταξη. Απο ανθρωπους που επιθυμουν ενα συστημα που ποδοπατα ανθρωπους σαν εμενα. Αν νομιζουν οτι μπορουν να καταφερουν κατι ειναι γελασμενοι. Σε ολα τα φορουμ υπαρχει ισχυρη mgtow παρουσια. Ολη η νεολαια γνωριζει το κινημα και αν τους ρωτησεις σου απαντανε αν οχι οτι αυτοπροσδιοριζονται mgtowιτες οτι συμφωνουν στα πλειστα με τις αποψεις μας. Φυσικα ο καθενας διαφοροποειται αλλα υπαρχει ο ελαχιστος κοινος παρανομαστης που εξασφαλιζει τη συμπορευση μας. Δε θα μας νικησετε. Δε θα μας φιμωσετε. Αν μια φωνη σιωπησει θα πεταχτουν αλλες πεντε!

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16179
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 30 Μάιος 2018, 17:35

Αν μπορεί να γίνει δεκτός;; Μα οι γκεη ειναι οι αυθεντικοί μιγκταου.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 30 Μάιος 2018, 18:23

"μισογυνιδες ουσιαστικα δεν υπαρχουν απο την στιγμη που η γυναικα εχει παρεκτραπει απο τον ρολο της μεσα στην κοινωνια και προσπαθει να γινει αντρας στην θεση του αντρα διεκδικοντας πραγμα που διαταρρασουν την λειτουργικοτητα της κοινωνιας"

Δεν ειμαι εγώ μισογύνης, η γυναίκα έχει παρεκτραπεί απ τον ρόλο της στην κοινωνία. Και ποιός είναι ο ρόλος της; Να γεννάει παιδιά κλεισμένη μέσα σ ένα σπίτι, να τα μεγαλώνει μόνη της, να την πηδάω όποτε θέλω όπως θέλω, να μην μπορεί να φύγει απο μένα αν θέλει, να εξαρτάται απο μένα, να με λατρεύει και να με υπηρετεί, ενόσω εγώ θα τη φτύνω συναισθηματικά κάνοντας ότι θα έκανα και χωρίς αυτήν. Να δουλεύω, να πηδάω όποια γουστάρω και να παρτάρω, αλλά να το παίζω και οικογενειάρχης, έτσι για το πρεστίζ. κατα τ άλλα εγώ έχω μείνει στο 50.

Ούτε χορηγοί θέλετε να είστε (και δικαίως) ούτε όμως να δουλέψει η γυναίκα. Ας πεθάνει λοιπόν, στα τέτοια σας.

Τις θέλετε αθεράπευτα ερωτευμένες μαζί σας, αλλά εσείς να μην δώσετε ούτε στάλα συναίσθημα. Θέλετε απόλυτη αφοσίωση ενώ απ τη μεριά σας κάτι τέτοιο θεωρείται θηλυπρεπές.

Θέλετε να γαμάτε και να φεύγετε, χωρίς συναίσθημα, αλλά ας σας κάνουν το ίδιο, αυτές είναι πουτάνες, αυτές φταίνε

Δεν είμαι μισογύνης λέει "αλλά το αιδοίο σου είναι υποδεέστερο του πέους μου" ΤΟ ότι συγκρίνουμε δυο διαφορετικά όργανα στους όρχεις μας.

Δε πα να λέει η επιστήμη, εγώ είμαι μαγκάου και την κατουράω, ποιά τεστοστερόνη και ποιά οιστρογόνα, μυθος. η γη είναι επιπεδη και ειναι το κέντρο του κόζμου

Δεν είμαι μισογύνης αλλά φέρνω άρθρο του μισογύνη Φρόιντ με το ¨φθόνο του πέους" χωρίς να ξέρω καλά καλά τί είναι

Δεν είμαι μισογύνης, αλλά όταν μια εγκληματίας πετάει το παιδί της στον ακάλυπτο γράφω "αυτή είναι η μισάνθρωπη γυναικεία φύση". Η γυναικεία Φύση η μισάνθρωπη που σας κάνει ανθρώπους μες το ίδιο της το κορμί σπρώχνοντας όλα τα όργανά της για να σας κάνει χώρο. Η μισάνθρωπη γυναικεία Φύση, που η Φύση της η βιολογική της Φύση είναι φτιαγμένη για να δημιουργεί κι όχι να καταστρέφει.

Ανοιγω αντίστοιχα θέματα σε κάθε φόρουμ, τροφοδοτόντας τα με απίστευτο μίσος και υποτίμηση κατά της γυναίκας αλλά όχι και καλά δεν προτρέπω σε μίσος και βία

Θέλετε το δικαίωμα να τις φέρεστε σαν σκουπίδια, αλλά αυτές να σας εχουν θεούς. Αν τολμήσουν να προστατέψουν τον εαυτό τους απ αυτή τη μανία υποτίμησης, αυτές φταίνε, όχι εσείς

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών