ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΕΘΝΙΚΙΣΤΡΙΑ ΕΠΙΤΙΘΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΤΣΙΠΡΑ

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Georg Von Balkanen
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: 04 Σεπ 2019, 11:33

Re: ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΕΘΝΙΚΙΣΤΡΙΑ ΕΠΙΤΙΘΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΤΣΙΠΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Georg Von Balkanen » 18 Οκτ 2019, 14:53

Δεν έχω ήχο. Τι γίνεται στο βίντεο. Τουρκάλα επιτέθηκε φραστικά στον Τσιπρα; Ψιλοκουφο μου ακούγεται.

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΕΘΝΙΚΙΣΤΡΙΑ ΕΠΙΤΙΘΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΤΣΙΠΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 18 Οκτ 2019, 14:55

Οθωμανέλλην έγραψε:
18 Οκτ 2019, 14:53
Δεν έχω ήχο. Τι γίνεται στο βίντεο. Τουρκάλα επιτέθηκε φραστικά στον Τσιπρα; Ψιλοκουφο μου ακούγεται.
Μανιατισα.Εκτος αν θεωρεις και τους Μανιατες Οθωμανους.
Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

ΤΣΟΛΙΑΣ
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 05 Μαρ 2019, 15:51
Phorum.gr user: sofos

Re: ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΕΘΝΙΚΙΣΤΡΙΑ ΕΠΙΤΙΘΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΤΣΙΠΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΣΟΛΙΑΣ » 18 Οκτ 2019, 14:56

Lord Brum έγραψε:
18 Οκτ 2019, 14:52
ΤΣΟΛΙΑΣ έγραψε:
18 Οκτ 2019, 14:51
Παρατράγουδα.
Όντως αλλά τουλάχιστον δυνατό μουνετο η αχτσιογλου
Πάντως τώρα που το σκέφτομαι πιο καλά , αν αύριο κάποιος άλλος με τέτοια μυαλά βγάλει μαχαίρι και επιτεθεί σε κάποιον υπουργό τέως ή νυν; Δεν είναι για γέλια τέτοια.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29383
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: H Ελενη Λουκά του πατριωτικού χώρου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 18 Οκτ 2019, 14:56

Nero έγραψε:
18 Οκτ 2019, 10:23


το facepalm της Αχτσιόγλου είναι η ορθή αντίδραση σ'αυτό το βιντεο και σφάλμα της εταιρείας που δεν την κατέβασε αμέσως κάτω :-?
Συμπτωματικά μόλις είδα το βίντεο που ανέβασες, μετά από λίγο πήρα ένα ταξί για μια διαδρομή εντός του Πειραιά.

Ο, νέος, ταξιτζής είχε ένα τάμπλετ στα πόδια και μιλούσε με άλλους 2-3 φίλους του για το σκηνικό αυτό. Η συζήτηση ήταν σε ανοιχτή ακρόαση και καθώς ο Πειραιάς τις πρωινές ώρες γαμιεται με την κίνηση την άκουσα όλη.

Ο τρόπος με τον οποίο λέγανε ότι λέγανε κόντεψε να με τρελάνει. Λίγο ακόμα να εμένα μέσα στο ταξί, θα πήγαινα να γράφτω στο iSyriza.gr :-?

Δεν διαφωνούσα με αυτά που έλεγαν επί της αρχής, αλλά ο τρόπος, η καφρίλα και το επίπεδο ήταν γάμα τα.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Lestat
Δημοσιεύσεις: 4447
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 14:56
Phorum.gr user: Lestat

Re: H Ελενη Λουκά του πατριωτικού χώρου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lestat » 18 Οκτ 2019, 14:56

Πολυ κακώς αποκαλει προδοτη τον Τσιπρα. Ο τυπος ειναι απλώς ελληνόφωνος, επομενως δεν ειναι προδοτης.
Winter is coming

Georg Von Balkanen
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: 04 Σεπ 2019, 11:33

Re: ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΕΘΝΙΚΙΣΤΡΙΑ ΕΠΙΤΙΘΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΤΣΙΠΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Georg Von Balkanen » 18 Οκτ 2019, 14:57

Drexler έγραψε:
18 Οκτ 2019, 14:55
Οθωμανέλλην έγραψε:
18 Οκτ 2019, 14:53
Δεν έχω ήχο. Τι γίνεται στο βίντεο. Τουρκάλα επιτέθηκε φραστικά στον Τσιπρα; Ψιλοκουφο μου ακούγεται.
Μανιατισα.Εκτος αν θεωρεις και τους Μανιατες Οθωμανους.
Ελληνίδα ειναι; Προφανώς και οχι αλλα δεν εχω ήχο που να το καταλάβω; απο την εικόνα ειναι δύσκολο.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21306
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: H Ελενη Λουκά του πατριωτικού χώρου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 18 Οκτ 2019, 14:57

Nero έγραψε:
18 Οκτ 2019, 11:28

:-?
Κωνσταντίνος Παλαιολόγος :lol:
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΕΘΝΙΚΙΣΤΡΙΑ ΕΠΙΤΙΘΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΤΣΙΠΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 18 Οκτ 2019, 14:58

ΤΣΟΛΙΑΣ έγραψε:
18 Οκτ 2019, 14:56
Lord Brum έγραψε:
18 Οκτ 2019, 14:52
ΤΣΟΛΙΑΣ έγραψε:
18 Οκτ 2019, 14:51
Παρατράγουδα.
Όντως αλλά τουλάχιστον δυνατό μουνετο η αχτσιογλου
Πάντως τώρα που το σκέφτομαι πιο καλά , αν αύριο κάποιος άλλος με τέτοια μυαλά βγάλει μαχαίρι και επιτεθεί σε κάποιον υπουργό τέως ή νυν; Δεν είναι για γέλια τέτοια.
Αν βγάλει κάποιος μαχαίρι σε αεροπλάνο έχοντας περάσει από τον έλεγχο το τελευταίο που θα μας απασχολεί θα είναι η συγκεκριμένη επίθεση. Τώρα αν κάποιος βρίσει, φτύσει, δειρει η και σκοτώσει κάποιον προδότη (Τσίπρα η οποιονδήποτε ψήφισε τη συμφωνία των Πρεσπών) μαγκιά του, η πατρίς θα τον ευγνωμονει
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: H Ελενη Λουκά του πατριωτικού χώρου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 18 Οκτ 2019, 15:01

ΤΣΟΛΙΑΣ έγραψε:
18 Οκτ 2019, 14:50
Πάντως από θεάματα δεν πρόκειται να ξεμείνουμε ποτέ σε αυτή τη χώρα.
αμα γινονται πρωθυπουργοι αυτοι που καψανε τη μιση ελλαδα για εξυπηρετηση συμμαχων κτλ
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

Georg Von Balkanen
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: 04 Σεπ 2019, 11:33

Re: H Ελενη Λουκά του πατριωτικού χώρου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Georg Von Balkanen » 18 Οκτ 2019, 15:02

Την βρίσκω πολύ σεξυ μάγκες. Τρελάθηκα βασικά. Ειδα φωτο στο ίντερνετ και έπαθα.

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: H Ελενη Λουκά του πατριωτικού χώρου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 18 Οκτ 2019, 15:02

και η άλλη πρωθυπουργαρα που ερριξε τον τιτανικο στα βραχια...
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

Athos
Δημοσιεύσεις: 4044
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 17:30
Phorum.gr user: Athos

Re: ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΕΘΝΙΚΙΣΤΡΙΑ ΕΠΙΤΙΘΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΤΣΙΠΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athos » 18 Οκτ 2019, 15:03

ΤΣΟΛΙΑΣ έγραψε:
18 Οκτ 2019, 14:56
αν αύριο κάποιος άλλος με τέτοια μυαλά βγάλει μαχαίρι και επιτεθεί σε κάποιον υπουργό τέως ή νυν; Δεν είναι για γέλια τέτοια.
να τοποθετηθεί ο Αρίστος που ξέρει από αγανακτισμένους
θα το δουλεύετε σκληρά το εξηνταράκι σας


Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21306
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: H Ελενη Λουκά του πατριωτικού χώρου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 18 Οκτ 2019, 15:06

Otto Weininger έγραψε:
18 Οκτ 2019, 14:56
Nero έγραψε:
18 Οκτ 2019, 10:23


το facepalm της Αχτσιόγλου είναι η ορθή αντίδραση σ'αυτό το βιντεο και σφάλμα της εταιρείας που δεν την κατέβασε αμέσως κάτω :-?
Συμπτωματικά μόλις είδα το βίντεο που ανέβασες, μετά από λίγο πήρα ένα ταξί για μια διαδρομή εντός του Πειραιά.

Ο, νέος, ταξιτζής είχε ένα τάμπλετ στα πόδια και μιλούσε με άλλους 2-3 φίλους του για το σκηνικό αυτό. Η συζήτηση ήταν σε ανοιχτή ακρόαση και καθώς ο Πειραιάς τις πρωινές ώρες γαμιεται με την κίνηση την άκουσα όλη.

Ο τρόπος με τον οποίο λέγανε ότι λέγανε κόντεψε να με τρελάνει. Λίγο ακόμα να εμένα μέσα στο ταξί, θα πήγαινα να γράφτω στο iSyriza.gr :-?

Δεν διαφωνούσα με αυτά που έλεγαν επί της αρχής, αλλά ο τρόπος, η καφρίλα και το επίπεδο ήταν γάμα τα.
μου έχει συμβεί και σε μένα αυτό
όταν ο άλλος δεν έχει επίπεδο, είναι ακαλλιέργητος, αγροίκος και κάφρος, ό,τι και να πει χάνει το δίκιο του και ακόμα και να συμφωνείς σε κάνει με τον τρόπο του να σταθείς απεάντί του
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ την 18 Οκτ 2019, 15:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Nero

Re: H Ελενη Λουκά του πατριωτικού χώρου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 18 Οκτ 2019, 15:06

Otto Weininger έγραψε:
18 Οκτ 2019, 14:56
Nero έγραψε:
18 Οκτ 2019, 10:23


το facepalm της Αχτσιόγλου είναι η ορθή αντίδραση σ'αυτό το βιντεο και σφάλμα της εταιρείας που δεν την κατέβασε αμέσως κάτω :-?
Συμπτωματικά μόλις είδα το βίντεο που ανέβασες, μετά από λίγο πήρα ένα ταξί για μια διαδρομή εντός του Πειραιά.

Ο, νέος, ταξιτζής είχε ένα τάμπλετ στα πόδια και μιλούσε με άλλους 2-3 φίλους του για το σκηνικό αυτό. Η συζήτηση ήταν σε ανοιχτή ακρόαση και καθώς ο Πειραιάς τις πρωινές ώρες γαμιεται με την κίνηση την άκουσα όλη.

Ο τρόπος με τον οποίο λέγανε ότι λέγανε κόντεψε να με τρελάνει. Λίγο ακόμα να εμένα μέσα στο ταξί, θα πήγαινα να γράφτω στο iSyriza.gr :-?

Δεν διαφωνούσα με αυτά που έλεγαν επί της αρχής, αλλά ο τρόπος, η καφρίλα και το επίπεδο ήταν γάμα τα.
όταν ενοχλείς κόσμο σε δημόσιο χώρο είσαι εξαρχής κάφρος, όταν το κάνει με τόσο αγενή τρόπο είναι bonus points. Στο αεροπλάνο, στο εστιατόριο κλπ ο άλλος πάει σαν ιδιώτης, όχι σαν πολιτικός. Αν έχει πολιτική διαφωνία την εκφράζεις στις εκλογές, στις συγκεντρώσεις ή τέλος πάντων πάρε τηλέφωνο ή τηλέφωνα αν επιμένεις ή στείλε mail στο γραφείο του. Δεν μπορείς να στήνεις τον άλλο στη γωνία και να τον προπηλακίζεις εκμεταλλευόμενος το ότι δεν μπορεί να σου απαντήσει σε ανάλογο ύφος γιατί είναι δημόσιο πρόσωπο και θα τον κράξουν και εσένα όχι. Και σπας και τα νεύρα των διπλανών εκτος των άλλων που δε χρωστάνε σε τίποτα. Προς τιμήν τους κιόλας σ'αυτή την περίπτωση εξήγησαν στη βαρεμένη ότι ενοχλεί...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών