Σχόλια Επισκεπτών

Για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να εγγραφούν
Άβαταρ μέλους
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 03:17
Τοποθεσία: https://www.xo.gr/profile/profile-906875676/el/
Επικοινωνία:

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ » 30 Οκτ 2019, 14:02

GoBack έγραψε:
30 Οκτ 2019, 13:57
ΓΙΑΝΝΗΣΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
28 Οκτ 2019, 21:23
Ας μοιρασω λιγο χρημα

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΡΗΣ 2 (1.91)
ΛΑΡΙΣΑ-ΟΦΗ OVER (2.17)
ΠΑΟΚ-ΠΑΟ 2 (9.50)

Βαλτε ενα δεκαρικακι και κερδιστε 393,55€


Με ευχαριστειτε μετα


Και κατι για τον Χελι
1.Πεντε χρονια το ιδιο ψυγειο παγωτων;
2.Εφτιαξες το πεζοδρομιο για τα ΑΜΕΑ και τους ηλικιωμενους αλλα το ψυγειο που εχεις στο πεζοδρομιο δεν εμποδιζει;
3.Ενημερωσου καλυτερα,Το πεζοδρομιο δεν το ειχε φτιξει αρχικα ο δημος γιατι εικαζω οτι ηταν κλεισμενο με καγκελο απο την οικοδομη.
Αλλωστε και τα μπαλκονια στην συγκεκριμενη οικοδομη εχουν γινει δωματια ειναι καλοι στις κατασκευες
4.Τελικα γιατι οι χυμα ξηροι καρποι ειναι φρεσκοι και οι συσκευασμενοι δεν ειναι;Σε τι πλεονεκτουν οι χυμα απ αυτους που βρισκονται σε αεροστεγεις συσκευασιες;
:smt005:


:smt005:
ωραία πύτισσα η ζωή


don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 31 Οκτ 2019, 22:52

nero1 έγραψε:
31 Οκτ 2019, 22:08
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ σε καλώ σε μονομαχία για την καρδία της Juno
Και όσο εσείς θα μονομαχείτε θα σας την φάει ο καβαλάρης 2 σε 1

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 31 Οκτ 2019, 22:56

don't speak έγραψε:
31 Οκτ 2019, 22:52
nero1 έγραψε:
31 Οκτ 2019, 22:08
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ σε καλώ σε μονομαχία για την καρδία της Juno
Και όσο εσείς θα μονομαχείτε θα σας την φάει ο καβαλάρης 2 σε 1
:p2:
the end


don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 31 Οκτ 2019, 22:59

Πάνας έγραψε:
31 Οκτ 2019, 22:56
don't speak έγραψε:
31 Οκτ 2019, 22:52
nero1 έγραψε:
31 Οκτ 2019, 22:08
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ σε καλώ σε μονομαχία για την καρδία της Juno
Και όσο εσείς θα μονομαχείτε θα σας την φάει ο καβαλάρης 2 σε 1
:p2:
viewtopic.php?f=63&t=15670#p912195

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 31 Οκτ 2019, 23:21

don't speak έγραψε:
31 Οκτ 2019, 22:59
Πάνας έγραψε:
31 Οκτ 2019, 22:56
don't speak έγραψε:
31 Οκτ 2019, 22:52


Και όσο εσείς θα μονομαχείτε θα σας την φάει ο καβαλάρης 2 σε 1
:p2:
viewtopic.php?f=63&t=15670#p912195
Χμμμ... λες; Δεν πήγε το μυαλό μου αλλά εσείς οι γυναίκες κάτι παραπάνω θα ξέρετε...
the end

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 31 Οκτ 2019, 23:31

navajo έγραψε:
27 Οκτ 2019, 20:19
Ρε σοβαρά μιλάτε;;;;
Ακόμη εδώ μεσα πλατσουρίζετε;;;

Φιλιά στα μούτρα των παλαιών φίλων και ξύλο στους φασίστες!

:003:


Εδώ κάνουμε ακόμα πράγματα πολύ παλιότερα από το πχόρουμ :102:


:wave:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 03:17
Τοποθεσία: https://www.xo.gr/profile/profile-906875676/el/
Επικοινωνία:

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ » 01 Νοέμ 2019, 02:46

nero1 έγραψε:
31 Οκτ 2019, 22:08
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ σε καλώ σε μονομαχία για την καρδία της Juno
λυπάμαι φίλε, έχεις ήδη χάσει
ωραία πύτισσα η ζωή

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Νοέμ 2019, 03:31

ΓΙΑΝΝΗΣΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
28 Οκτ 2019, 21:23
Και κατι για τον Χελι
1.Πεντε χρονια το ιδιο ψυγειο παγωτων;
2.Εφτιαξες το πεζοδρομιο για τα ΑΜΕΑ και τους ηλικιωμενους αλλα το ψυγειο που εχεις στο πεζοδρομιο δεν εμποδιζει;
3.Ενημερωσου καλυτερα,Το πεζοδρομιο δεν το ειχε φτιξει αρχικα ο δημος γιατι εικαζω οτι ηταν κλεισμενο με καγκελο απο την οικοδομη.
Αλλωστε και τα μπαλκονια στην συγκεκριμενη οικοδομη εχουν γινει δωματια ειναι καλοι στις κατασκευες
4.Τελικα γιατι οι χυμα ξηροι καρποι ειναι φρεσκοι και οι συσκευασμενοι δεν ειναι;Σε τι πλεονεκτουν οι χυμα απ αυτους που βρισκονται σε αεροστεγεις συσκευασιες;
1. Αφενός δεν είναι ψυγείο, είναι καταψύκτης, αφετέρου δεν έχει πρόβλημα για να το αλλάξουν και δεν είναι δικό μου. Ούτε τα ΣΜ έχουν δικά τους, έλεος. Οι εταιρείες τα δίνουν. Ποιος σου είπε ότι η εταιρεία αλλάζει πουθενά εξοπλισμό αν δεν έχει πρόβλημα;
2. Αφενός δεν είναι ψυγείο, αφετέρου σαφώς και δεν εμποδίζει, είναι κολλημένο στον τοίχο και πιάνει 2 πλακάκια από τα 9. Αυτοκίνητο χωράει στο υπόλοιπο πεζοδρόμιο.
3. Ο δήμος μού έλεγε για δυο χρόνια ότι θα φτιάξει το πεζοδρόμιο όταν αποφάσισα να το φτιάξω και εικάζεις λάθος.
4. Στο ότι οι συσκευασμένοι ξηροί καρποί φτάνουν στο ράφι ως και μήνες μετά την συγκομιδή τους, μένουν περισσότερο καιρό στο ράφι και δεν είναι αεροστεγείς. Ακόμα κι αν είναι συσκευασμένοι σε προστατευτική ατμόσφαιρα, πάντα οι συσκευασίες χάνουν, αλλιώς θα έμεναν αναλλοίωτοι για πολλά χρόνια. Οι αληθινά αεροστεγείς συσκευασίες απαιτούν ακριβότερα υλικά και εξοπλισμό.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Νοέμ 2019, 03:33

nero1 έγραψε:
23 Οκτ 2019, 23:12
Von Mackensen εδώ γύρω είμαι, απλά αποφάσισα να απέχω απο το γράψιμο γιατί μάλλον έγραφα πολύ και παρατήρησα ότι πολλοί άρχισαν να ενοχλούνται από την παρουσία μου :D
Καλά, χαζός είσαι; Εμένα όσο ενοχλούνται από την παρουσία μου, τόσο περισσότερο γράφω.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 01 Νοέμ 2019, 07:25

hellegennes έγραψε:
01 Νοέμ 2019, 03:33
nero1 έγραψε:
23 Οκτ 2019, 23:12
Von Mackensen εδώ γύρω είμαι, απλά αποφάσισα να απέχω απο το γράψιμο γιατί μάλλον έγραφα πολύ και παρατήρησα ότι πολλοί άρχισαν να ενοχλούνται από την παρουσία μου :D
Καλά, χαζός είσαι; Εμένα όσο ενοχλούνται από την παρουσία μου, τόσο περισσότερο γράφω.
Πρόσεξε γιατί αυτό μπορεί να έχει εθιστικά σύνδρομα.

ΓΙΑΝΝΗΣΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 01 Νοέμ 2019, 08:25

hellegennes έγραψε:
01 Νοέμ 2019, 03:31
1. Αφενός δεν είναι ψυγείο, είναι καταψύκτης, αφετέρου δεν έχει πρόβλημα για να το αλλάξουν και δεν είναι δικό μου. Ούτε τα ΣΜ έχουν δικά τους, έλεος. Οι εταιρείες τα δίνουν. Ποιος σου είπε ότι η εταιρεία αλλάζει πουθενά εξοπλισμό αν δεν έχει πρόβλημα;
2. Αφενός δεν είναι ψυγείο, αφετέρου σαφώς και δεν εμποδίζει, είναι κολλημένο στον τοίχο και πιάνει 2 πλακάκια από τα 9. Αυτοκίνητο χωράει στο υπόλοιπο πεζοδρόμιο.
3. Ο δήμος μού έλεγε για δυο χρόνια ότι θα φτιάξει το πεζοδρόμιο όταν αποφάσισα να το φτιάξω και εικάζεις λάθος.
4. Στο ότι οι συσκευασμένοι ξηροί καρποί φτάνουν στο ράφι ως και μήνες μετά την συγκομιδή τους, μένουν περισσότερο καιρό στο ράφι και δεν είναι αεροστεγείς. Ακόμα κι αν είναι συσκευασμένοι σε προστατευτική ατμόσφαιρα, πάντα οι συσκευασίες χάνουν, αλλιώς θα έμεναν αναλλοίωτοι για πολλά χρόνια. Οι αληθινά αεροστεγείς συσκευασίες απαιτούν ακριβότερα υλικά και εξοπλισμό.


1.Αφενος και οι καταψυκτες ειναι ψυγεια,αφετερου δε εσυ το χρησιμοποιεις και βγαζεις χρηματα αο αυτο ,οποτε ειναι δεν ειναι δανεικο εσυ εχεις την ευθυνη τη ποιοτητος του.Οι μεγαλες αλυσιδες φυσικα εχουν δικα τους ψυγεια και φυσικα δεν εχουν τετοιου ειδους ψυγειακια ειδικα για κατεψυγμενα.Και φυσικα ανανεωουν τα ψυγεια τους πριν χαλασουν λαι πριν την πενταετια.Επισης τα δικα τους ειναι συδεδεμενα στο διαδυκτιο για αμεση ειδοποιιηση σε περιπτωση βλαβης.Το δικο σου ειναι "γειωμενο".Απο την φωτο διακρινω σαπιλες σκουριες

2.Αφενος ειναι ψυγειο αφετερου εμποδιζει αλλα μας λες οτι καταλαμβανει μονο λιγα πλακακια κοινοχρηστου πεζοδρομιου δηλαδη εμποδιζει λιγο και φυσικα ειναι παρανομο

3.Θα βαλεις φωτο απο το καγκελο που εχει απομεινει και δειχει οτι ολο το πεζοδρομιο το ειχε κλεισει καποτε η οικοδομη για να το χρησιμοποιουν αποκλειστικα οι ενοικοι της η θα βαλω εγω;Μιλαω για την ιδια οικοδομη που εχει ρεκορ παρανομων ημιηπαιθριων.Σηκωσε το κεφαλι σου και κοιτα προς τα πανω.Εχουν χτισει δωματια στα μπαλκονια

4.Δεν προκυτει απο πουθενα οτι οι συσκευασμενοι ξηροι καρποι μενουν περισσοτερο καιρο απο τους χυμα.Το εγραψες γα να προσδωσεις ενα τεχνητο πλεονεκτημα στους χυμα.Αλλωστε οι χυμα δε φερουν ημερομηνια αρα κανεις δεν ξερει απο ποτε"χυμαδιαστηκαν"Εσυ τι εισαι μαντης;
Ας αφησω στην ακρη τα περι αεροστεγους συσκευασιας και εξηγησε μας γιατι ενα συσκευασμενο αμυγδαλο ειναι χετρπτερο απο το δικο σου το οποιο οσο ειναι στο μαγαζι σου ερχεται πχ σε επαφη με το καυσαεριο της Λαγκαδα και φυσικα με τον ατμοσφαιρκο αερα.Και τελικα αν οι συσκευασμενοι δεν ειαι φρεσκοι τι ειναι;

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Νοέμ 2019, 14:12

1. Δούλευα δύο χρόνια στην ΔΕΛΤΑ παγωτού και λες μαλακίες. Καταψύκτες της εταιρείας έχουν και τα αλλάζουν όταν κρίνει η εταιρεία. Δεν υπάρχουν δε ΣΜ που αλλάζουν ψυγεία ανά πενταετία και ούτε χρειάζεται γιατί δεν είναι σώβρακα, είναι επαγγελματικός μηχανικός εξοπλισμός. Σε περίπτωση βλάβης, ο καταψύκτης διατηρεί τα προϊόντα για πάνω από 24 ώρες χωρίς κανένα πρόβλημα, ειδικά τον χειμώνα. Για ένα κατάστημα που μπορεί να είναι κλειστό για αρκετές μέρες, λόγω εορτών, είναι σημαντικό να εντοπίζεται η βλάβη άμεσα. Το δικό μου κατάστημα είναι κλειστό 10 ώρες το βράδυ, μόνο.

2. Φυσικά δεν εμποδίζει, φυσικά καταλαμβάνει ελάχιστο χώρο και ο χώρος που μένει είναι για να περάσουν 10 άτομα ταυτόχρονα και φυσικά δεν είναι παράνομο. Εκτός του ότι τα δυο πλακάκια αυτά είναι του οικοπέδου, έτσι κι αλλιώς. Ρεκόρ μαζεμένων μαλακιών έχεις σπάσει πάλι.

3. Ποτέ δεν υπήρχε κάγκελο που έκλεινε την οικοδομή και στο οικόπεδο είναι μόνο τα δυο προαναφερόμενα πλακάκια. Το τι παρανομίες έχουν οι όροφοι της οικοδομής με αφήνει αδιάφορο.

4. Φυσικά και οι χύμα καρποί φέρουν ημερομηνία. Τόσα ξέρεις, τόσα λες. Ο συσκευαστής παρέχει ημερομηνία συσκευασίας, λήξης, αριθμό τυποποίησης, προέλευση και σύσταση (φουλ, με όλα τα πιθανά αλλεργιογόνα) και όλα αυτά είναι υποχρεωτικά από τον νόμο. Δεν έχω καυσαέρια μέσα στο μαγαζί μου. Σου εξήγησα κατά τα άλλα γιατί ο συσκευασμένος δεν είναι ποτέ το ίδιο φρέσκος.

Άλλη μαλακία θα πεις ή να το κλείσουμε εδώ;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28105
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 01 Νοέμ 2019, 14:19

Μλκ γιαννοπουλα εσκασες μυτη με τις μεζουρες εξω απο το μαγαζι του ανθρωπου;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ενότητα Επισκεπτών”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών