συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Χοιρινοφοβικός και ο Κακλαμάνης...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 06 Νοέμ 2019, 16:35

γμτ, κακλαμάνης και βρώση (βρώμικου) κρέατος- πόσο να αντέξει κανείς τον πειρασμό για φτηνή ειρωνία;
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29950
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 06 Νοέμ 2019, 16:35

zteo έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:25
Golden Age έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:19
zteo έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:10
υποστηριζει τους μουτζαχεντιν για σημερα. :D
Όταν λες μουτζαχεντίν, αναφέρεσαι και στους φιλοσοβιετικούς "ταξικούς συντρόφους" Λαϊκούς Μουτζαχεντίν του Ιράν, που καλλιεργούσαν τον ισλαμικό φονταμενταλισμό (μαζί με την προώθηση του μαρξισμού :smt005: ) στο κοσμικό Ιράν; Ή αυτοί ήταν καλοί μουτζαχεντίν;

Κάποιοι είχανε βρει μπροστά τους αυτό που οι ίδιοι προωθούσαν στο μουσουλμανικό κόσμο (ισλαμιστικός αντιδυτικισμός), για την εξυπηρέτηση των δικών τους γεωπολιτικών συμφερότων. Η μεταγενέστερη εκμετάλλευση αυτής της καταστάσεως απο τους Αμερικάνους ως μπούμερανκ στους καλλιεργητές του,για τα δικά τους γεωπολιτικά συμφέροντα, είναι άλλη ιστορία.
Παλι υπερασπιζεσαι τους ομοιδεατες σου ισλαμοφασιστες.Μην δεις εσυ μισανθρωπο εθνικιστη αμεσως να τον υποστηριξεις. :8)
Τους υπερασπίζομαι επειδή σας ξεβρακώνω για το δημιούργημά σας; Αφού εσείς τους δημιουργήσατε. Και που κολλά ο εθνικισμός; Οι ισλαμιστές διεθνιστές είναι.

zteo
Δημοσιεύσεις: 10693
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 06 Νοέμ 2019, 16:36

Τωρα καταλαβατε δεξιοπουλα γιατι ειστε ξεφτιλες.Μολις πηγε η συζητηση στο Αφγανισταν αμεσως σηκωσατε τις μαυρες σημαιες του χαλιφατου να το υποστηριξετε.Απλα σηκωνεται ενα θεμα για αποπροσανατολισμο και τιποτα αλλο.
Στα αρχιδια μου η μαλακια του Ζαιου.
Αδιαφορω εαν διπλα στα κεντρα μεταναστων ψηνουν χοιρινο η μοσχαρι.
Αλλα δεν μπορω να σας αφησω να χειραγωγειται τον λαο με τα ψευτοθεματα που σηκωνεται. :8)
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19484
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Χοιρινοφοβικός και ο Κακλαμάνης...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 06 Νοέμ 2019, 16:37

vagabondo έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:29
hellegennes έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:23
Cavaliere έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 15:43
Αν έχω καταλάβει, διοργανώνονται μπάρμπεκιου έξω καταυλισμούς προσφύγων για σπάσιμο, και καλά. Και το θεωρείτε αυτό νορμάλ;
Σπάσιμο ή όχι, νορμάλ ή όχι, είναι απολύτως νόμιμο. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να συμπεριφέρεται όπως θέλει εφόσον δεν παρανομεί και οι υπόλοιποι δεν έχουν το δικαίωμα να τον ενοχλούν γι' αυτό.
Ωραία, θα ψηφίσουν σχετικό νόμο και θα το κάνουν να είναι παράνομο.
Ο νόμος τι θα λέγει ακριβώς ;
Ότι θα απαγορεύεται το να τρώμε χοιρινό η πίνουμε οινόπνευμα σε μέρος όπου κυκλοφορούν μουσουλμάνοι μετανάστες ώστε ...να μην ενοχλούνται ;

Γυναίκες με μίνι θα επιτρέπεται να κυκλοφορούν στις περιοχές αυτές όπου υπάρχουν μουσουλμάνοι ;

Φαγητό κατά την διάρκεια του ραμαζανιού επιτρέπεται ;

Άβαταρ μέλους
Φραγμένος_Τελεστής
Δημοσιεύσεις: 2080
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:49
Phorum.gr user: Τυπάρας
Τοποθεσία: Ελβετία

Re: Χοιρινοφοβικός και ο Κακλαμάνης...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Φραγμένος_Τελεστής » 06 Νοέμ 2019, 16:37

Κανείς δεν είπε πως απαγορεύεται αυτό που έκαναν. Απλά ανάμεσα σε αυτούς τους ανθρώπους υπάρχουν και ανθρωποι που έχουν έρθει από εμπόλεμες ζώνες και που έχουν υποφέρει, και είναι γουρουνιά να πηγαίνεις και να κάνεις πάρτυ μπροστά τους για να τους πονέσεις. Βέβαια, έτσι που το παρουσίασε ο ζαίος, είναι λογικό να καταλάβεις πως θέλει να απαγορεύσει την κατανάλωση χοιρινού όπου υπάρχουν Μουσουλμάνοι για να μη θίγεται η θρησκεία τους, το οποίο είναι εξίσου απαράδεκτο. Αν ο Κυρανάκης δεν ήταν ενήμερος για το εθνικιστικό χάπενινγκ, δικαιολογείται η αντίδρασή του.
-_-

zteo
Δημοσιεύσεις: 10693
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 06 Νοέμ 2019, 16:37

Αγις έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:31
zteo έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:28
Αγι αυτα ειναι ειναι τα Ελληνικα μου και στα παπαρια μου εαν δεν σου αρεσουν.Να εχεις τα αρχιδια να μου απαντας πολιτικα.Αλλα δεν τιμας τα παντελονια που φορας. :D
τσκ τσκ τσκ :003:

Εικόνα
Ελα ρε εβαλες και την φωτογραφια σου να δουμε την φατσα σου. :D
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

zteo
Δημοσιεύσεις: 10693
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 06 Νοέμ 2019, 16:38

Golden Age έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:35
zteo έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:25
Golden Age έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:19


Όταν λες μουτζαχεντίν, αναφέρεσαι και στους φιλοσοβιετικούς "ταξικούς συντρόφους" Λαϊκούς Μουτζαχεντίν του Ιράν, που καλλιεργούσαν τον ισλαμικό φονταμενταλισμό (μαζί με την προώθηση του μαρξισμού :smt005: ) στο κοσμικό Ιράν; Ή αυτοί ήταν καλοί μουτζαχεντίν;

Κάποιοι είχανε βρει μπροστά τους αυτό που οι ίδιοι προωθούσαν στο μουσουλμανικό κόσμο (ισλαμιστικός αντιδυτικισμός), για την εξυπηρέτηση των δικών τους γεωπολιτικών συμφερότων. Η μεταγενέστερη εκμετάλλευση αυτής της καταστάσεως απο τους Αμερικάνους ως μπούμερανκ στους καλλιεργητές του,για τα δικά τους γεωπολιτικά συμφέροντα, είναι άλλη ιστορία.
Παλι υπερασπιζεσαι τους ομοιδεατες σου ισλαμοφασιστες.Μην δεις εσυ μισανθρωπο εθνικιστη αμεσως να τον υποστηριξεις. :8)
Τους υπερασπίζομαι επειδή σας ξεβρακώνω για το δημιούργημά σας; Αφού εσείς τους δημιουργήσατε. Και που κολλά ο εθνικισμός; Οι ισλαμιστές διεθνιστές είναι.
Ευχαριστω για την ομολογια σου οτι υποστηριζεις τον ισλαμικο εξτρεμισμο. :D
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26341
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Νοέμ 2019, 16:38

zteo έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:36
Τωρα καταλαβατε δεξιοπουλα γιατι ειστε ξεφτιλες.Μολις πηγε η συζητηση στο Αφγανισταν αμεσως σηκωσατε τις μαυρες σημαιες του χαλιφατου να το υποστηριξετε.Απλα σηκωνεται ενα θεμα για αποπροσανατολισμο και τιποτα αλλο.
Στα αρχιδια μου η μαλακια του Ζαιου.
Αδιαφορω εαν διπλα στα κεντρα μεταναστων ψηνουν χοιρινο η μοσχαρι.
Αλλα δεν μπορω να σας αφησω να χειραγωγειται τον λαο με τα ψευτοθεματα που σηκωνεται. :8)
Μαθε Ελληνικα και μετα κάνε τον Ρομπεν των μαζων .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27423
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 06 Νοέμ 2019, 16:39

zteo έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:23
Η επανασταση στο Αφγανισταν ειχε την υποστηριξη λαου και στρατου.Η Λαικη κυβερνηση του Αφγανισταν ειχε υπογραψει συμφωνια με την ΕΣΣΔ οτι σε περιπτωση που δεχοταν επιθεση να την βοηθησει στρατιωτικα.Με το που πηγε η κυβερνηση Ταρακι να κανει αναδιανομη γης οι μουλαδες-φεουδαρχες-τσιφλικαδες αντεδρασαν και καλεσαν μισθοφορους μουτζαχεντιν να εισβαλουν στο Αφγανισταν για να ριξουν την λαικη κυβερνηση.Ολα αυτα πριν καν πατησει το ποδι του στα Αφγανισταν ο πρωτος Σοβιετικος στρατιωτης.
Ολα αυτα σχεδιαστηκαν και εκτελεστηκαν με την βοηθεια των Αμερικανων οπως αναφερει ο Μπρεζινσκι.
http://www.iospress.gr/ios2001/ios20010930a.htm
Εδω ολα τα στοιχεια που δειχνουν οτι η Ελληνικη δεξια στηριξε τους μουτζαχεντιν.Και τωρα υποκριτες κλαψουριζεται οτι σας απειλουν αυτοι που εχεις δημιουργησατε.
Τωρα που ξεφτυλιστικατε ιστορικα και ειδατε ποσο υποκριτες εισαστε ΒΓΑΛΤΕ ΤΟΝ ΣΚΑΣΜΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. :8)
Άμα τα λέει ο Ιός, τύφλα νάχει η Ιστορία!
ΒΓΑΛΕ ΤΟΝ ανορθόγραφο και γενικά τον ΣΚΑΣΜΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. :8)
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10147
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Χοιρινοφοβικός και ο Κακλαμάνης...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 06 Νοέμ 2019, 16:39

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:37
vagabondo έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:29
hellegennes έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:23


Σπάσιμο ή όχι, νορμάλ ή όχι, είναι απολύτως νόμιμο. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να συμπεριφέρεται όπως θέλει εφόσον δεν παρανομεί και οι υπόλοιποι δεν έχουν το δικαίωμα να τον ενοχλούν γι' αυτό.
Ωραία, θα ψηφίσουν σχετικό νόμο και θα το κάνουν να είναι παράνομο.
Ο νόμος τι θα λέγει ακριβώς ;
Ότι θα απαγορεύεται το να τρώμε χοιρινό η πίνουμε οινόπνευμα σε μέρος όπου κυκλοφορούν μουσουλμάνοι μετανάστες ώστε ...να μην ενοχλούνται ;

Γυναίκες με μίνι θα επιτρέπεται να κυκλοφορούν στις περιοχές αυτές όπου υπάρχουν μουσουλμάνοι ;

Φαγητό κατά την διάρκεια του ραμαζανιού επιτρέπεται ;
Ας πούμε, να απαγορεύσει γενικά το ψήσιμο έξω.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19484
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Χοιρινοφοβικός και ο Κακλαμάνης...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 06 Νοέμ 2019, 16:40

Φραγμένος_Τελεστής έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:37
Κανείς δεν είπε πως απαγορεύεται αυτό που έκαναν. Απλά ανάμεσα σε αυτούς τους ανθρώπους υπάρχουν και ανθρωποι που έχουν έρθει από εμπόλεμες ζώνες και που έχουν υποφέρει, και είναι γουρουνιά να πηγαίνεις και να κάνεις πάρτυ μπροστά τους για να τους πονέσεις. Βέβαια, έτσι που το παρουσίασε ο ζαίος, είναι λογικό να καταλάβεις πως θέλει να απαγορεύσει την κατανάλωση χοιρινού όπου υπάρχουν Μουσουλμάνοι για να μη θίγεται η θρησκεία τους, το οποίο είναι εξίσου απαράδεκτο. Αν ο Κυρανάκης δεν ήταν ενήμερος για το εθνικιστικό χάπενινγκ, δικαιολογείται η αντίδρασή του.
Στα γκεη πραιντ κάποιος διαδηλωτης είχε βάλει την εικόνα του Αγίου Νικολάου στα γεννητικά του όργανα
Η κυκλοφορούσε γυμνός με την ελληνική σημαία , που είναι ιερή σαν σύμβολο σε άλλους
Η έχουν γίνει ενέργειες σε χριστιανικές θρησκευτικές τελετές με τρόπο ανίερο ..

Επιλεκτική θρησκευτική ευαισθησία θα δείχνουμε ;

Είμαι Άθεος

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19484
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Χοιρινοφοβικός και ο Κακλαμάνης...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 06 Νοέμ 2019, 16:42

vagabondo έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:39
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:37
vagabondo έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:29


Ωραία, θα ψηφίσουν σχετικό νόμο και θα το κάνουν να είναι παράνομο.
Ο νόμος τι θα λέγει ακριβώς ;
Ότι θα απαγορεύεται το να τρώμε χοιρινό η πίνουμε οινόπνευμα σε μέρος όπου κυκλοφορούν μουσουλμάνοι μετανάστες ώστε ...να μην ενοχλούνται ;

Γυναίκες με μίνι θα επιτρέπεται να κυκλοφορούν στις περιοχές αυτές όπου υπάρχουν μουσουλμάνοι ;

Φαγητό κατά την διάρκεια του ραμαζανιού επιτρέπεται ;
Ας πούμε, να απαγορεύσει γενικά το ψήσιμο έξω.
Αρνι το Πάσχα θα μπορούμε να ψήνουμε ;
Αν οι μουσουλμάνοι στην περιοχή μου είναι πολλοί ενδεχομένως να ενοχληθούν

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Χοιρινοφοβικός και ο Κακλαμάνης...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 06 Νοέμ 2019, 16:42

hellegennes έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:23
Σπάσιμο ή όχι, νορμάλ ή όχι, είναι απολύτως νόμιμο. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να συμπεριφέρεται όπως θέλει εφόσον δεν παρανομεί και οι υπόλοιποι δεν έχουν το δικαίωμα να τον ενοχλούν γι' αυτό.
Το νόμιμο κατά γράμμα δεν είναι πάντοτε και νόμιμο ηθικά. Για αυτό και όταν γίνεται καβγάς, θα παίξει μεγάλο ρόλο στο πόσα θα φας, το τι προηγήθηκε. Δικαίωμά τους να διοργανώνουν ψησταριές και λοιπά, αλλά δικαίωμά μου να τους λέω τρελούς. Δεν ζητώ τη δίωξή τους, θα ήταν αστείο.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Χοιρινοφοβικός και ο Κακλαμάνης...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 06 Νοέμ 2019, 16:43

Στύγιος έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:00
Οι πρόσφυγες και οι πιλότοι έχουν τον Αλλάχ τους για Θεό και προσπαθούν να τον επιβάλουν σε άλλους. Δε φταίω εγώ γι' αυτό και φυσικά θα αντισταθώ .
Μπράβο.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10147
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Χοιρινοφοβικός και ο Κακλαμάνης...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 06 Νοέμ 2019, 16:44

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:42
vagabondo έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:39
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 16:37


Ο νόμος τι θα λέγει ακριβώς ;
Ότι θα απαγορεύεται το να τρώμε χοιρινό η πίνουμε οινόπνευμα σε μέρος όπου κυκλοφορούν μουσουλμάνοι μετανάστες ώστε ...να μην ενοχλούνται ;

Γυναίκες με μίνι θα επιτρέπεται να κυκλοφορούν στις περιοχές αυτές όπου υπάρχουν μουσουλμάνοι ;

Φαγητό κατά την διάρκεια του ραμαζανιού επιτρέπεται ;
Ας πούμε, να απαγορεύσει γενικά το ψήσιμο έξω.
Αρνι το Πάσχα θα μπορούμε να ψήνουμε ;
Αν οι μουσουλμάνοι στην περιοχή μου είναι πολλοί ενδεχομένως να ενοχληθούν
Όχι. (ποιό Πάσχα; Εκατό φορές έγραψες πως είσαι άθεος :lol: )
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vagabondo την 06 Νοέμ 2019, 16:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών