Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Georg Von Balkanen
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: 04 Σεπ 2019, 11:33

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Georg Von Balkanen » 08 Νοέμ 2019, 11:42

Gherschaagk έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 11:39
Οθωμανέλλην έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 11:33
Παντελόνι για την δουλειά το έχεις ξεχωριστό που και αυτό αν το φοράς μόνο για δουλειά δεν χρειάζεται να το πλένεις για καιρό.
:o:o:o

define καιρό.
Εξαρτάται. Και 10 μέρες άμα δεν έχει λεκεδες

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29739
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 08 Νοέμ 2019, 11:43

Gherschaagk έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 11:39
Οθωμανέλλην έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 11:33
Παντελόνι για την δουλειά το έχεις ξεχωριστό που και αυτό αν το φοράς μόνο για δουλειά δεν χρειάζεται να το πλένεις για καιρό.
:o:o:o

define καιρό.
Αν είναι ένα παντελόνι που το βάζεις οπότε βάφεις πχ και μετά το βγάζεις, ε και κάνα δεκαήμερο να το κρατήσει κάποιος τι πειράζει;
Λέω, δεν ξέρω.

Κατά τα άλλα εξαρτάται τι δουλειά κάνεις, πως πας στην δουλειά κλπ διότι ανάλογα βρωμίζουν και τα παντελόνια.

Για μπλούζες-πουκαμισα η αλλαγή είναι άμεση. Και δυο και τρία την ημέρα, ανάλογα.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25889
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 08 Νοέμ 2019, 12:19

Otto Weininger έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 10:17
Οθωμανέλλην έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 10:08
Otto Weininger έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 10:06
Σήμερα μάθαμε ότι όποιος γυμναζεται πάνω από μια ώρα είναι νάρκισσος και γκέι.

Αγαπάμε φόρουμ.
Η οργή είναι το πρώτο στάδιο της αποδοχής, έρχεται ο συμβιβασμός και η ηρεμία μετά. Κάνε υπομονή.
Εχω υπομονή. Όσο σας βλέπω με κοιλιές και καραφλες μάλιστα η υπομονή μου φτάνει επίπεδα βουδιστη μοναχού.
:003:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 08 Νοέμ 2019, 12:34

Οθωμανέλλην έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 11:33
Naida έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 10:21
Οθωμανέλλην έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 10:00


Ανά δύο μέρες αλλαγή παντελονιού; :o

Πανταλονι άμα δεν κάνεις τίποτα βρώμικη δουλειά και 10 μέρες αντέχει και πιο πάνω. Άμα το βάζεις πλυντήριο ανά δύο μέρες κάθε μήνα θα πρέπει να αγοράζεις άλλο να πούμε.
Φοράς ένα παντελόνι όλη μέρα, δουλειά,έξω, κάθεσαι από δω από κει και θα το φοράς για 10 μέρες; Θα κολλήσει πάνω σου από την βρωμιά καλέ.
Παντελόνι για την δουλειά το έχεις ξεχωριστό που και αυτό αν το φοράς μόνο για δουλειά δεν χρειάζεται να το πλένεις για καιρό. Δηλαδή αν το φοράς σε γραφείο πόσο να το λερωσεις; αν πάλι κάνεις βρώμικη δουλειά τότε είναι παντελόνι εργασίας οπότε δεν χρειάζεται να το πλένεις τακτικά.
Μα είσαι όλη μερα με το παντελόνι ρε συ, το βράδυ που γυρίζεις σπίτι σου έχεις περάσει από χίλια σημεία. Δεν είναι μόνο η δουλειά. Και γενικότερα είναι η τριβή με το σώμα σου και όλα όσα έρχεσαι σε επαφή.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Georg Von Balkanen
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: 04 Σεπ 2019, 11:33

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Georg Von Balkanen » 08 Νοέμ 2019, 13:00

Naida έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 12:34
Οθωμανέλλην έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 11:33
Naida έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 10:21


Φοράς ένα παντελόνι όλη μέρα, δουλειά,έξω, κάθεσαι από δω από κει και θα το φοράς για 10 μέρες; Θα κολλήσει πάνω σου από την βρωμιά καλέ.
Παντελόνι για την δουλειά το έχεις ξεχωριστό που και αυτό αν το φοράς μόνο για δουλειά δεν χρειάζεται να το πλένεις για καιρό. Δηλαδή αν το φοράς σε γραφείο πόσο να το λερωσεις; αν πάλι κάνεις βρώμικη δουλειά τότε είναι παντελόνι εργασίας οπότε δεν χρειάζεται να το πλένεις τακτικά.
Μα είσαι όλη μερα με το παντελόνι ρε συ, το βράδυ που γυρίζεις σπίτι σου έχεις περάσει από χίλια σημεία. Δεν είναι μόνο η δουλειά. Και γενικότερα είναι η τριβή με το σώμα σου και όλα όσα έρχεσαι σε επαφή.
Τέλος πάντων. Εγώ πιστεύω άμα κάνεις μπάνιο καθημερινά δε χρειάζεται τόσο πλύσιμο με τις προϋποθέσεις που είπα πιο πανω

Άβαταρ μέλους
ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 2172
Εγγραφή: 24 Σεπ 2019, 15:07

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ » 08 Νοέμ 2019, 13:18

Otto Weininger: «Εχω υπομονή. Όσο σας βλέπω με κοιλιές και καραφλες μάλιστα η υπομονή μου φτάνει επίπεδα βουδιστη μοναχού.»

Άλλο και τούτο: το μεν που αφορά τις κοιλιές αποτελεί καταλογιστέο -στον φέροντα- συμβεβηκός, το δε που αφορά την φαλάκρα συνιστά μη καταλογιστέο -στον φέροντα- συμβεβηκός…

Όταν μας ενοχλεί αισθητικά ένα θέαμα, καλό θα είναι να γίνονται αυτομάτως και οι σχετικές διακρίσεις.
Από την αποπλανητική έλξη στον σημειωτικό τυχοδιωκτισμό μια αμφίκρημνη παλινδρομία

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 08 Νοέμ 2019, 13:21

Οθωμανέλλην έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 13:00
Naida έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 12:34
Οθωμανέλλην έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 11:33


Παντελόνι για την δουλειά το έχεις ξεχωριστό που και αυτό αν το φοράς μόνο για δουλειά δεν χρειάζεται να το πλένεις για καιρό. Δηλαδή αν το φοράς σε γραφείο πόσο να το λερωσεις; αν πάλι κάνεις βρώμικη δουλειά τότε είναι παντελόνι εργασίας οπότε δεν χρειάζεται να το πλένεις τακτικά.
Μα είσαι όλη μερα με το παντελόνι ρε συ, το βράδυ που γυρίζεις σπίτι σου έχεις περάσει από χίλια σημεία. Δεν είναι μόνο η δουλειά. Και γενικότερα είναι η τριβή με το σώμα σου και όλα όσα έρχεσαι σε επαφή.
Τέλος πάντων. Εγώ πιστεύω άμα κάνεις μπάνιο καθημερινά δε χρειάζεται τόσο πλύσιμο με τις προϋποθέσεις που είπα πιο πανω
Μα δε θα το πλένεις κάθε δύο μέρες. Μια φορά την εβδομάδα το πλένεις. Αφού φοράς αλλά στο ενδιάμεσο. Τεσπά αυτό είναι προσωπική υπόθεση του καθενός. Εγώ λέω πως το βλέπω εγώ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Georg Von Balkanen
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: 04 Σεπ 2019, 11:33

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Georg Von Balkanen » 08 Νοέμ 2019, 13:30

Naida έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 13:21
Οθωμανέλλην έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 13:00
Naida έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 12:34


Μα είσαι όλη μερα με το παντελόνι ρε συ, το βράδυ που γυρίζεις σπίτι σου έχεις περάσει από χίλια σημεία. Δεν είναι μόνο η δουλειά. Και γενικότερα είναι η τριβή με το σώμα σου και όλα όσα έρχεσαι σε επαφή.
Τέλος πάντων. Εγώ πιστεύω άμα κάνεις μπάνιο καθημερινά δε χρειάζεται τόσο πλύσιμο με τις προϋποθέσεις που είπα πιο πανω
Μα δε θα το πλένεις κάθε δύο μέρες. Μια φορά την εβδομάδα το πλένεις. Αφού φοράς αλλά στο ενδιάμεσο. Τεσπά αυτό είναι προσωπική υπόθεση του καθενός. Εγώ λέω πως το βλέπω εγώ.
Επειδή είπες πριν ανά δύο μέρες και μου φάνηκε πολύ.
Γενικά το πλύσιμο εξαρτάται από το τι έγινε μέσα στην μέρα. Απο ιδρωμα μέχρι που έκατσα. Άμα δεν έκανα καμία δουλειά ή αραξα στου καφενείου την καρέκλα τι να πλύνω.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25889
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 08 Νοέμ 2019, 13:32

Ίφιδα έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 09:46
Gherschaagk έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 14:12
Ίφιδα έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 14:11
.....Ασχολείται το πολύ μια ώρα με άθληση κι αυτό όχι αυστηρά
Γιατί;;
Εμπειρικά μιλώντας, οι άντρες που έχουν πώρωση με το γυμναστήριο (χωρίς να είναι αθλητες) είναι νάρκισσοι σε υπερθετικό βαθμό, αθεράπευτα ερωτευμένοι με τον εαυτό τους. Απ αυτούς που γουστάρουν γυναικες που τους έχουν Θεούς, που θέλουν καθρέφτες την ώρα του σεξ για να θαυμάσουν το κορμί τους :lol:
Ο ναρκισσισμός σε τέτοιο βαθμό, για μένα, είναι ντεκαβλέ.
Ο άντρας ο σωστός δεν ξεπερνάει ποτέ τη λεπτή γραμμή που τον μετατρέπει από άντρα σε γκέη. Άμα περνάει περισσότερες ώρες στον καθρέφτη από σένα τί να το κάνεις;
:50aris:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 08 Νοέμ 2019, 13:36

Οθωμανέλλην έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 13:30
Naida έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 13:21
Οθωμανέλλην έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 13:00


Τέλος πάντων. Εγώ πιστεύω άμα κάνεις μπάνιο καθημερινά δε χρειάζεται τόσο πλύσιμο με τις προϋποθέσεις που είπα πιο πανω
Μα δε θα το πλένεις κάθε δύο μέρες. Μια φορά την εβδομάδα το πλένεις. Αφού φοράς αλλά στο ενδιάμεσο. Τεσπά αυτό είναι προσωπική υπόθεση του καθενός. Εγώ λέω πως το βλέπω εγώ.
Επειδή είπες πριν ανά δύο μέρες και μου φάνηκε πολύ.
Γενικά το πλύσιμο εξαρτάται από το τι έγινε μέσα στην μέρα. Απο ιδρωμα μέχρι που έκατσα. Άμα δεν έκανα καμία δουλειά ή αραξα στου καφενείου την καρέκλα τι να πλύνω.
Ανά δύο μέρες αλλαγή είπα. Και να μην κάνεις κάποια δουλειά αφού το φοράς και βγαίνεις έξω και κυκλοφορείς και να έρχεσαι σε επαφή με καρέκλες, κόσμο κτλ πρέπει να το αλλάξεις . Έτσι το βλέπω εγώ.
Είπαμε είναι προσωπική υπόθεση αυτό. Όπως το βλέπει ο καθένας :102:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 08 Νοέμ 2019, 13:40

Εγω ειμαι με την Ιφιδα εδώ. Ολοι εχουμε φίλους κ γνωστους που είναι ακριβώς αυτό που λέει η Ιφιδα. Είναι άλλο πράγμα να έχεις ωραιο σώμα και να γουστάρεις, κ αλλο να εισαι ναρκισσος. Οι υπερβολικά γυμνασμένοι ανθρωποι, οι τίγκα κρεατινοι κ αναβολικά, ειναι άνθρωποι άρρωστοι.

Georg Von Balkanen
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: 04 Σεπ 2019, 11:33

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Georg Von Balkanen » 08 Νοέμ 2019, 15:32

Naida έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 13:36
Οθωμανέλλην έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 13:30
Naida έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 13:21


Μα δε θα το πλένεις κάθε δύο μέρες. Μια φορά την εβδομάδα το πλένεις. Αφού φοράς αλλά στο ενδιάμεσο. Τεσπά αυτό είναι προσωπική υπόθεση του καθενός. Εγώ λέω πως το βλέπω εγώ.
Επειδή είπες πριν ανά δύο μέρες και μου φάνηκε πολύ.
Γενικά το πλύσιμο εξαρτάται από το τι έγινε μέσα στην μέρα. Απο ιδρωμα μέχρι που έκατσα. Άμα δεν έκανα καμία δουλειά ή αραξα στου καφενείου την καρέκλα τι να πλύνω.
Ανά δύο μέρες αλλαγή είπα. Και να μην κάνεις κάποια δουλειά αφού το φοράς και βγαίνεις έξω και κυκλοφορείς και να έρχεσαι σε επαφή με καρέκλες, κόσμο κτλ πρέπει να το αλλάξεις . Έτσι το βλέπω εγώ.
Είπαμε είναι προσωπική υπόθεση αυτό. Όπως το βλέπει ο καθένας :102:
Κουβέντα κανουμε

Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3148
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 08 Νοέμ 2019, 18:21

Οι Ελληνίδες που είναι γεννημένες από το 92 και μετά προσέχουν περισσότερο την εμφάνιση τους και το δέρμα τους και ξέρουν να βάφονται καλύτερα και γεράζουν αργότερα απ' ότι οι προηγούμενες γενιές. Θυμάμαι όσοι ήταν γεννημένοι από το 85 και πίσω, όταν πήγαιναν λύκειο, φαίνονταν σαν να πηγαίνουν πανεπιστήμιο ή ακόμα και μεγαλύτεροι.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14664
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 08 Νοέμ 2019, 18:31

Οθωμανέλλην έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 11:33
Naida έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 10:21
Οθωμανέλλην έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 10:00


Ανά δύο μέρες αλλαγή παντελονιού; :o

Πανταλονι άμα δεν κάνεις τίποτα βρώμικη δουλειά και 10 μέρες αντέχει και πιο πάνω. Άμα το βάζεις πλυντήριο ανά δύο μέρες κάθε μήνα θα πρέπει να αγοράζεις άλλο να πούμε.
Φοράς ένα παντελόνι όλη μέρα, δουλειά,έξω, κάθεσαι από δω από κει και θα το φοράς για 10 μέρες; Θα κολλήσει πάνω σου από την βρωμιά καλέ.
Παντελόνι για την δουλειά το έχεις ξεχωριστό που και αυτό αν το φοράς μόνο για δουλειά δεν χρειάζεται να το πλένεις για καιρό. Δηλαδή αν το φοράς σε γραφείο πόσο να το λερωσεις; αν πάλι κάνεις βρώμικη δουλειά τότε είναι παντελόνι εργασίας οπότε δεν χρειάζεται να το πλένεις τακτικά.
Ε ναι, αν κάνεις βρώμικη δουλειά, πρέπει να είσαι λετσότυπος. Μην σου πω, να μην κάνεις μπάνιο όταν επιστρέφεις σπίτι. Αφού αύριο θα ξαναλερωθείς.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14664
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Έχουν τα χάλια τους οι σημερινές Ελληνίδες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 08 Νοέμ 2019, 18:36

Otto Weininger έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 11:13
Gherschaagk έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 11:01
Otto Weininger έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 10:06
Σήμερα μάθαμε ότι όποιος γυμναζεται πάνω από μια ώρα είναι νάρκισσος και γκέι.

Αγαπάμε φόρουμ.
Λέει πως μιλάει εμπειρικά. Αυτό της έχει τύχει.
Ναι οκ.
Δηλαδή είχε όλο γυμναστηριακους με κορμαρες οπου όλοι ήταν νάρκισσοι και κρυφόγκει που κοιτούσαν ευατον στον καθρέφτη ολη την ώρα.

Κοίτα ο καθένας να κάνει και να είναι όπως γουστάρει και μαγκιά του. Αν τον χαροποιεί.
Αλλά αρκετά με τους μπουχεσες λαπαδες και τις μποχλάδες που έχουν αποψαρα για κάποιον γυμνασμένο και τις ώρες που γυμναζεται.

Δεν ομιλώ για την Ιφιδα συγκεκριμένα εδώ, απλά ένεκα της ευκαιρίας το τονίζω.

Όχι στην δικτατορία της ασχήμιας.
Φαρμακότυπε, οι γυναίκες που κρίνουν άσχημα όσους γυμνάζονται σε φυσιολογικό βαθμό, το κάνουν γιατί ξέρουν κατά βάθος ότι αυτοί οι τύποι μπορούν να έχουν πολλές επιτυχίες στο αντίθετο φύλο και τις πιάνουν ανασφάλειες. Κάπου εκεί αρχίζουν και τα "θέλω τον άντρα με κοιλίτσα", ώστε να μην είναι θελκτικοί στα μάτια άλλων γυναικών.

Το θέμα είναι τι θεωρεί κανείς φυσιολογική ενασχόληση με την γυμναστική. Για κάποιον που θεωρεί το περπάτημα ως τα καθημερινά ψώνια ως γυμναστική, η ενασχόληση με κάποιο άθλημα 2-4 φορές την εβδομάδα φαντάζει πρωταθλητισμός.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών