Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17417
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 10 Νοέμ 2019, 20:57

Σκουζατε στόκοι για τον κακομοιρακο τον Ερντέν που τον ταλαιπωρουσε ο Ερντογαν-είχατε μεγάλο πόνο κωθωνια για δαυτον.

Καμαρώστε τώρα πως επιτέθηκε σήμερα το τσογλανι στον άξιο Σλουκα μπας και νιώσετε κορόιδα πως θα 'ναι τα πράγματα αν επιστρέψουν στα πράγματα οι κεμαλικοί.

https://www.newsit.gr/athlitika/ernten- ... s/2912623/

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 10 Νοέμ 2019, 21:51

η δήλωση του κωλότουρκου είναι σαν το κλάμα των βορειοκορεατών στην κηδεία του ηγέτη. Αν μπορούσε ας έκανε και αλλιώς
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17417
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 10 Νοέμ 2019, 22:04

Lord Brum έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 21:51
η δήλωση του κωλότουρκου είναι σαν το κλάμα των βορειοκορεατών στην κηδεία του ηγέτη. Αν μπορούσε ας έκανε και αλλιώς
Πας καλά; Ο Ερντε παίζει στην Ισπανία, πριν έπαιζε στο NBA. Πουλάει αντι-Ερντογανιλίκι παίζοντας το θυμα

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3955
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 10 Νοέμ 2019, 22:05

Ποιος είναι ο Ερντέν και ποιοι έσκουζαν; Αντικαθεστωτικός Τούρκος; Στ’ αρχίδια μας.
Δεν γνωρίζω τις θέσεις των υπολοίπων, εγώ πάντως δεν κάνω διακρίσεις. Καλή γαλοπούλα είναι η καπνιστή γαλοπούλα. Το εκτροφείο δεν με απασχολεί.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17417
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 10 Νοέμ 2019, 22:21

Αντι-ερντογανικος. Μπασκετμπολιστας. Τα ΜΜΕ (διεθνή και ντόπια) αναπαράγουν συχνά πυκνά ένα μελόδραμα για τον κακό Ερντογαν που κυνηγά τους δύσμοιρους Σουκούρ και Ερντέ. Ένα μελόδραμα που βρίσκει ευήκοα ώτα και στο phorum.

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 10 Νοέμ 2019, 22:23

Maspoli έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:04
Lord Brum έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 21:51
η δήλωση του κωλότουρκου είναι σαν το κλάμα των βορειοκορεατών στην κηδεία του ηγέτη. Αν μπορούσε ας έκανε και αλλιώς
Πας καλά; Ο Ερντε παίζει στην Ισπανία, πριν έπαιζε στο NBA. Πουλάει αντι-Ερντογανιλίκι παίζοντας το θυμα
έχει οικογένεια στην τουρκία και η τουρκίαέχει και λευκά κελιά
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
NewModelArmy
Δημοσιεύσεις: 4989
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:39

Re: Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NewModelArmy » 10 Νοέμ 2019, 22:24

Αλλος ειναι ο Ερντεν αλλος ο Καντερ.

Κατα τ'αλλα οταν πολιτικοποιειται τον αθλητισμο και διωχνετε τους Τουρκους παικτες στο Χαντμπολ επειδη εκαναν εναν στρατιωτικο χαιρετισμο να τα περιμενετε και αυτα.Στο κατω κατω δεν τον εβαλε κανενας το πιστολι στο κροταφο του Σλουκα για να υπογραψει στην Φενερ.Δεν ηξερε τι σημαινει Κεμαλ για το Τουρκικο κρατος?

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 10 Νοέμ 2019, 22:27

πάντως ο Σλούκας το κατάπιε.

γλουγλουγλού

“Σέβομαι απόλυτα τη χώρα και την ομάδα. Βρίσκομαι εδώ πέντε χρόνια. Σέβομαι τη χώρα και την ιστορία της. Στη συγκεκριμένη περίπτωση, τίποτα δεν συνέβη ενσυνείδητα. Ήμουν απόλυτα συγκεντρωμένος στον αγώνα και δεν το συνειδητοποίησα εκείνη την στιγμή. Όλοι γνωρίζουν ποιος είμαι και πόσο έχω παλέψει γι’ αυτή την ομάδα. Βρίσκομαι στην ομάδα και τη χώρα τα τελευταία πέντε χρόνια. Δεν ανέχομαι να πιστεύουν πως δεν έδειξα σεβασμό. Υπάρχει μία σημαντική ιστορία πίσω απ’ αυτή τη χώρα. Τη γνωρίζω. Πάντα τη σέβομαι. Ναι, είμαι Έλληνας πολίτης, αλλά βρίσκομαι εδώ τα τελευταία πέντε χρόνια για τη Φενέρμπαχτσε, που είναι εκπρόσωπος της Τουρκίας”.


https://www.newsit.gr/athlitika/basket/ ... o/2912639/

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17417
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 10 Νοέμ 2019, 22:30

NewModelArmy έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:24
Αλλος ειναι ο Ερντεν αλλος ο Καντερ.

Κατα τ'αλλα οταν πολιτικοποιειται τον αθλητισμο και διωχνετε τους Τουρκους παικτες στο Χαντμπολ επειδη εκαναν εναν στρατιωτικο χαιρετισμο να τα περιμενετε και αυτα.Στο κατω κατω δεν τον εβαλε κανενας το πιστολι στο κροταφο του Σλουκα για να υπογραψει στην Φενερ.Δεν ηξερε τι σημαινει Κεμαλ για το Τουρκικο κρατος?
Ωπα, ζητώ συγγνώμη, έσφαλα. Έχεις δίκιο. Μπέρδεψα τα ονόματα.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28675
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 12 Νοέμ 2019, 12:16

Maspoli έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 20:57
Σκουζατε στόκοι για τον κακομοιρακο τον Ερντέν που τον ταλαιπωρουσε ο Ερντογαν-είχατε μεγάλο πόνο κωθωνια για δαυτον.

Καμαρώστε τώρα πως επιτέθηκε σήμερα το τσογλανι στον άξιο Σλουκα μπας και νιώσετε κορόιδα πως θα 'ναι τα πράγματα αν επιστρέψουν στα πράγματα οι κεμαλικοί.

https://www.newsit.gr/athlitika/ernten- ... s/2912623/
Αυτή τη στιγμή στην Τουρκία κουμάντο δεν κάνουν οι κεμαλιστές, αλλά ο Ερντογάν. Αυτός είναι το μεγάλο πρόβλημα. Αυτό δεν σημαίνει ότι υπάρχει άγνοια για το τί είναι οι κεμαλιστές.

Το δικό μου ερώτημα είναι το τί δουλειά έχει ο Σλούκας (και ο κάθε Σλούκας) σε μια τουρκική ομάδα. Για τα λεφτά παίζει σε μια ομάδα που οι οπαδοί της μπορεί να σηκώνουν πανό υπερ του Κεμάλ και διάφορα άλλα; Αυτά δεν τον ενοχλούν δηλαδή; Και ορίστε, η δικαιολογία του είναι ότι..."ήταν αφηρημένος και δεν έπιασε το πανό". Ε, την επόμενη φορά θα φροντίσουν να τον συγκεντρώσουν οι συμπέκτες του. Ή μήπως εαν αντί για τον Κεμάλ έχουν πανό με το Μωάμεθ το Β' τον Πορθητή, θα 'ναι καλύτερα;

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 12 Νοέμ 2019, 12:24

Golden Age έγραψε:
12 Νοέμ 2019, 12:16
Το δικό μου ερώτημα είναι το τί δουλειά έχει ο Σλούκας (και ο κάθε Σλούκας) σε μια τουρκική ομάδα.

Αυτό που λες πιο μετά, ότι για τα λεφτά κάνει ότι κάνει, εγώ το λέω για τον εαυτό του εν τέλει. Ακριβώς δηλαδή ότι και η μαμά, η κόρη, η αδερφή, η γυναίκα (μου, σου, του) βλέπει τούρκικα. Εσύ τους λες τίποτα; Εγώ τους λέω πάντως.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 12 Νοέμ 2019, 12:31

Maspoli έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 20:57
Σκουζατε στόκοι για τον κακομοιρακο τον Ερντέν που τον ταλαιπωρουσε ο Ερντογαν-είχατε μεγάλο πόνο κωθωνια για δαυτον.

Καμαρώστε τώρα πως επιτέθηκε σήμερα το τσογλανι στον άξιο Σλουκα μπας και νιώσετε κορόιδα πως θα 'ναι τα πράγματα αν επιστρέψουν στα πράγματα οι κεμαλικοί.

https://www.newsit.gr/athlitika/ernten- ... s/2912623/
Ρε γιδι παοκτζη λαθος εκανες

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17417
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 12 Νοέμ 2019, 12:34

perseus έγραψε:
12 Νοέμ 2019, 12:31
Maspoli έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 20:57
Σκουζατε στόκοι για τον κακομοιρακο τον Ερντέν που τον ταλαιπωρουσε ο Ερντογαν-είχατε μεγάλο πόνο κωθωνια για δαυτον.

Καμαρώστε τώρα πως επιτέθηκε σήμερα το τσογλανι στον άξιο Σλουκα μπας και νιώσετε κορόιδα πως θα 'ναι τα πράγματα αν επιστρέψουν στα πράγματα οι κεμαλικοί.

https://www.newsit.gr/athlitika/ernten- ... s/2912623/
Ρε γιδι παοκτζη λαθος εκανες
Ρε μαλακα δύο ποστ παραπάνω δε ζήτησα συγγνώμη για το λάθος;

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 12 Νοέμ 2019, 12:36

Αντιερντογανικός τούρκος, θα πει, κεμαλικός φασίστας ανθέλληνας, που ονειρεύεται το Αιγαίο. Δεν ζει κι ο Σαρρής να σας τα έλεγε.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14507
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Θέλατε να κάνετε ηρωα τον Ερντέν βλήματα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 12 Νοέμ 2019, 12:39

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:27
πάντως ο Σλούκας το κατάπιε.

γλουγλουγλού

“Σέβομαι απόλυτα τη χώρα και την ομάδα. Βρίσκομαι εδώ πέντε χρόνια. Σέβομαι τη χώρα και την ιστορία της. Στη συγκεκριμένη περίπτωση, τίποτα δεν συνέβη ενσυνείδητα. Ήμουν απόλυτα συγκεντρωμένος στον αγώνα και δεν το συνειδητοποίησα εκείνη την στιγμή. Όλοι γνωρίζουν ποιος είμαι και πόσο έχω παλέψει γι’ αυτή την ομάδα. Βρίσκομαι στην ομάδα και τη χώρα τα τελευταία πέντε χρόνια. Δεν ανέχομαι να πιστεύουν πως δεν έδειξα σεβασμό. Υπάρχει μία σημαντική ιστορία πίσω απ’ αυτή τη χώρα. Τη γνωρίζω. Πάντα τη σέβομαι. Ναι, είμαι Έλληνας πολίτης, αλλά βρίσκομαι εδώ τα τελευταία πέντε χρόνια για τη Φενέρμπαχτσε, που είναι εκπρόσωπος της Τουρκίας”.


https://www.newsit.gr/athlitika/basket/ ... o/2912639/
ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ:
ΝΑΙ ΚΥΡΙΟΙ, ΓΑΜΙΕΜΑΙ!
ΟΤΙ ΠΕΙΤΕ ΚΥΡΙΟΙ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΤΗΝΟΜΑΙ ΣΤΑ 4 ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩ!

Αυτο δινει το google translator.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών