Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27037
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 10 Νοέμ 2019, 22:47

Ίφιδα έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:36
Έχετε κάποια πηγή ότι τα Τουρκικά Νέα ανεβάζουν χόαξ; Μ ενδιαφερει
Το πρόσθετο που έχω στο μπράουσερ από τα Ελληνικά Χόαξες ΔΕΝ μου έβγαλε προειδοποίηση. Είτε δεν έχουν είτε το Χόαξες δεν το έχει παρακολουθήσει.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 10 Νοέμ 2019, 22:48

πάντως είναι εντυπωσιακή η απουσία των νουδουλικών από όλα αυτά τα κωλδρονικά και όχι μόνο αντιμεταναστευτικά νήματα.

είναι κλεισμένοι στο μπούνκερ και δε βγάζουν άχνα μέχρι να περάσει η μπόρα.... φευ! οι μετανάσται καταυθάνουν καθημερνά στα ελληνικά ΄Ελις Άιλαντς

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 10 Νοέμ 2019, 22:49

Nandros έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:47
Ίφιδα έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:36
Έχετε κάποια πηγή ότι τα Τουρκικά Νέα ανεβάζουν χόαξ; Μ ενδιαφερει
Το πρόσθετο που έχω στο μπράουσερ από τα Ελληνικά Χόαξες ΔΕΝ μου έβγαλε προειδοποίηση. Είτε δεν έχουν είτε το Χόαξες δεν το έχει παρακολουθήσει.
Τώρα σκεφτόμουν να τους το στείλω μήπως βγάλουν άκρη εκείνοι.

Nero

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 10 Νοέμ 2019, 22:51

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:48
πάντως είναι εντυπωσιακή η απουσία των νουδουλικών από όλα αυτά τα κωλδρονικά και όχι μόνο αντιμεταναστευτικά νήματα.
παρών :102: ααλά νομίζω δεν πιάνομαι. Τα νδουλικα με θεωρούν ζαίο παρότι ψήφισα νδ. Ρώτα τη ΓΑΛΗ :a040:

parafrwn
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 2590
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 07:52

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από parafrwn » 10 Νοέμ 2019, 22:56

Kauldron έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:44
Ε, ναι, τέτΧοια πράγματα είναι ανήκουστα για Πακιστανούς...

https://www.cnn.gr/news/ellada/story/19 ... -varos-toy
Θεσσαλονίκη: Εφιαλτικές στιγμές για ανήλικο - Τον απήγαγαν και ασέλγησαν σε βάρος του
Τραγικός όπως πάντα. Μπράβο, ξέρεις να γουγλιζεις κ με μια είδηση χαρακτηρίζεις ολόκληρο λαό. Δεν περίμενα τίποτε καλύτερο από χρυσαυγιτη. Βουτάτε στον κάθε βόθρο από χόμπι για να βρείτε πειστήρια της σιχαμενης σας ιδεολογίας.
Σας σιχάθηκε η ψυχή μου.

Georg Von Balkanen
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: 04 Σεπ 2019, 11:33

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Georg Von Balkanen » 10 Νοέμ 2019, 22:58

Διαβάζοντας κάποιες δημοσιεύσεις μου δημιουργήθηκε η εντύπωση οτι περισσότερο ενόχλησε η καταγωγή του δράστη παρά η πράξη.

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 10 Νοέμ 2019, 22:59

ανεξέλεγκτη η κατάσταση κύριοι!

επιτέλους να έρθει η Δεξιά , να πάπσει η ανομία! ...oh wait!.... :roll:

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10164
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 10 Νοέμ 2019, 23:02

Γκω Μπακ μιστερ τανη τανη πακι-στάνη .

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48650
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 10 Νοέμ 2019, 23:03

parafrwn έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:56
Kauldron έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:44
Ε, ναι, τέτΧοια πράγματα είναι ανήκουστα για Πακιστανούς...

https://www.cnn.gr/news/ellada/story/19 ... -varos-toy
Θεσσαλονίκη: Εφιαλτικές στιγμές για ανήλικο - Τον απήγαγαν και ασέλγησαν σε βάρος του
Τραγικός όπως πάντα. Μπράβο, ξέρεις να γουγλιζεις κ με μια είδηση χαρακτηρίζεις ολόκληρο λαό. Δεν περίμενα τίποτε καλύτερο από χρυσαυγιτη. Βουτάτε στον κάθε βόθρο από χόμπι για να βρείτε πειστήρια της σιχαμενης σας ιδεολογίας.
Ε, ναι, μεμονωμένη περίπτωση. Όπως και με τη Μυρτώ, που την σακάτεψε Πακιστανός, όπως και η υπόθεση με τους Πακιστανούς που πήγαν να "συνάψουν ερωτικές σχέσεις" με μια 8χρονη και μια δωδεκάχρονη, https://www.ethnos.gr/ellada/36423_sta- ... oni-o-enas όπως και στην περίπτωση του φουκαρά που πήγε να καταγράψει τη γέννηση του παιδιού του και τον μαχαίρωσαν για μια κάμερα, https://www.tanea.gr/2011/05/25/greece/ ... -gia-ypno/ και μετά ομολογούσαν οτι "πήγανε για ύπνο".

Το να μιλάς ΕΣΥ ρε, για βόθρους πάει πολύ. Εσύ είσαι ο ίδιος βόθρος. Μισέλληνα.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Von Mackensen

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Von Mackensen » 10 Νοέμ 2019, 23:05

Nero έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:51
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:48
πάντως είναι εντυπωσιακή η απουσία των νουδουλικών από όλα αυτά τα κωλδρονικά και όχι μόνο αντιμεταναστευτικά νήματα.
παρών :102: ααλά νομίζω δεν πιάνομαι. Τα νδουλικα με θεωρούν ζαίο παρότι ψήφισα νδ. Ρώτα τη ΓΑΛΗ :a040:
:smt005:

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 10 Νοέμ 2019, 23:15

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:48
πάντως είναι εντυπωσιακή η απουσία των νουδουλικών από όλα αυτά τα κωλδρονικά και όχι μόνο αντιμεταναστευτικά νήματα.

είναι κλεισμένοι στο μπούνκερ και δε βγάζουν άχνα μέχρι να περάσει η μπόρα.... φευ! οι μετανάσται καταυθάνουν καθημερνά στα ελληνικά ΄Ελις Άιλαντς

στα ποια ρε σαλτο??

στα νησια μας τους στελνουν οι τουρκοι πολεμο κανει η τουρκια και μεχρι στιγμης επιτυχημενο με την βοηθεια βεβαια αριστερας ΠΑΣΟΚ κτλκτλ

παντως σαλτο οσοι πηγαιναν στος ελλις είναι γνωστο πως διέσχιζαν τον ατλαντικο με βαρκακια κατά μυριδες μυριαδων ετσι μπρε πουρχονται από τουρκια μερια

μιας η θαλασσα δεν εχει σύνορα αμ δεν εχει και ο εβρος...

μια ζωη σαλτο κατά των ελληνικων συμφερόντων

αν η νδ δεν κανει οσα περιμενει ο ελληνας θα πληρωσει όπως πληρωσε ο σφυριζα
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 10 Νοέμ 2019, 23:17

Οθωμανέλλην έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:58
Διαβάζοντας κάποιες δημοσιεύσεις μου δημιουργήθηκε η εντύπωση οτι περισσότερο ενόχλησε η καταγωγή του δράστη παρά η πράξη.
καλα ο διαδοχος
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 10 Νοέμ 2019, 23:25

Βασικά, σωστότερη ερώτηση είναι να μας πουν οι υποστηρικτές τί θα τους έκανε να δεχτούν την είδηση ως αληθινή.
Υποθέτω οι αστυνομικοί ή η γυναίκα που φέρεται να δέχθηκε την επίθεση μπορούν εύκολα να θεωρηθούν ρατσιστές φασίστες. Οπότε ποιος τρόπος θεωρείται αληθινος; Ένα βίντεο ας πούμε;

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7423
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 10 Νοέμ 2019, 23:27

Ίφιδα έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 23:25
Βασικά, σωστότερη ερώτηση είναι να μας πουν οι υποστηρικτές τί θα τους έκανε να δεχτούν την είδηση ως αληθινή.
Υποθέτω οι αστυνομικοί ή η γυναίκα που φέρεται να δέχθηκε την επίθεση μπορούν εύκολα να θεωρηθούν ρατσιστές φασίστες. Οπότε ποιος τρόπος θεωρείται αληθινος; Ένα βίντεο ας πούμε;
η πρωτογενής πηγή είναι ασόβαρη. Και ο τρόπος γραφή είναι αστείος. Αν ανοίξω ένα μπλογκ και γράψω οτι μου κατέβει θα το δεχθείς άκριτα;

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17022
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Πακιστανός ξεβρακώθηκε και όρμησε σε μητέρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 10 Νοέμ 2019, 23:29

Εσθήρ έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:37
Εξαιρετικα εγκυρη πηγη και αρθρο.Εξαιρετικα σαιτ και τα δυο,εξαιρετικος και ο αρθρογραφος που δεν υπαρχει.
Σωστά, μόνον από Αυγή και Ρίζο καταπίνετε αμάσητα.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών