τουρκοι σε Σλουκα: ΠΡΟΣΚΥΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΣΤΑ 4

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Athos
Δημοσιεύσεις: 4044
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 17:30
Phorum.gr user: Athos

Re: τουρκοι σε Σλουκα: ΠΡΟΣΚΥΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΣΤΑ 4

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athos » 13 Νοέμ 2019, 09:30

Cavaliere έγραψε:
12 Νοέμ 2019, 14:36
Εγώ δεν λέω αλλά ο Σλούκας έκανε κάτι τολμηρό -οι τούρκοι δεν αστειεύονται, θα μπορούσε να είχε λιντσαριστεί- και μετά πούλησε φίδια για να τους καλμάρει. Οι πολιτικοί, όμως, κάνουν συνειδητό τεμενά στον σφαγέα.
κάτι τολμηρό είχε κάνει αυτός εδώ
Εικόνα
αλλά ήταν διαφορετικοί καιροί
θα το δουλεύετε σκληρά το εξηνταράκι σας

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3955
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: τουρκοι σε Σλουκα: ΠΡΟΣΚΥΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΣΤΑ 4

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 13 Νοέμ 2019, 15:20

Τι τολμηρό είχε κάνει ο Γιατζόγλου, μπορείς να μας διαφωτίσεις;
Τους είπε «Γαμώ την πίστη σας και τον Μωχαμέτη σας» κατάφατσα; Ειλικρινά δεν γνωρίζω. :102:
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: τουρκοι σε Σλουκα: ΠΡΟΣΚΥΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΣΤΑ 4

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 14 Νοέμ 2019, 13:06

stavmanr έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 09:09
"Σέβομαι απόλυτα τη χώρα και την ομάδα. Βρίσκομαι εδώ πέντε χρόνια. Σέβομαι τη χώρα και την ιστορία της. Στη συγκεκριμένη περίπτωση, τίποτα δεν συνέβη ενσυνείδητα. Ήμουν απόλυτα συγκεντρωμένος στον αγώνα και δεν το συνειδητοποίησα εκείνη την στιγμή. Όλοι γνωρίζουν ποιος είμαι και πόσο έχω παλέψει γι' αυτή την ομάδα.

Βρίσκομαι στην ομάδα και τη χώρα τα τελευταία πέντε χρόνια. Δεν ανέχομαι να πιστεύουν πως δεν έδειξα σεβασμό. Υπάρχει μία σημαντική ιστορία πίσω απ' αυτή τη χώρα. Τη γνωρίζω. Πάντα τη σέβομαι. Ναι, είμαι Έλληνας πολίτης, αλλά βρίσκομαι εδώ τα τελευταία πέντε χρόνια για τη Φενέρμπαχτσε, που είναι εκπρόσωπος της Τουρκίας", δήλωσε ο Έλληνας διεθνής γκαρντ."
Είδες κάπου να λέει "ευχαριστώ που με ταΐζετε";
Αντίθετα, λέει "παλεύω για την ομάδα". Στην ουσία "παλεύω για τα συμφέροντα της ομάδας" ή αλλιώς και πιο λαϊκά "σας ταΐζω" :lol:
Λάθος ανάγνωση. Λέει "παλεύω για την ομάδα, δεν θα ξαναδείξω ασέβεια, μην με πετάξετε στον δρόμο, συνεχίστε να με ταΐζετε.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: τουρκοι σε Σλουκα: ΠΡΟΣΚΥΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΣΤΑ 4

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 15 Νοέμ 2019, 07:13

Bipsco έγραψε:
14 Νοέμ 2019, 13:06
stavmanr έγραψε:
13 Νοέμ 2019, 09:09
"Σέβομαι απόλυτα τη χώρα και την ομάδα. Βρίσκομαι εδώ πέντε χρόνια. Σέβομαι τη χώρα και την ιστορία της. Στη συγκεκριμένη περίπτωση, τίποτα δεν συνέβη ενσυνείδητα. Ήμουν απόλυτα συγκεντρωμένος στον αγώνα και δεν το συνειδητοποίησα εκείνη την στιγμή. Όλοι γνωρίζουν ποιος είμαι και πόσο έχω παλέψει γι' αυτή την ομάδα.

Βρίσκομαι στην ομάδα και τη χώρα τα τελευταία πέντε χρόνια. Δεν ανέχομαι να πιστεύουν πως δεν έδειξα σεβασμό. Υπάρχει μία σημαντική ιστορία πίσω απ' αυτή τη χώρα. Τη γνωρίζω. Πάντα τη σέβομαι. Ναι, είμαι Έλληνας πολίτης, αλλά βρίσκομαι εδώ τα τελευταία πέντε χρόνια για τη Φενέρμπαχτσε, που είναι εκπρόσωπος της Τουρκίας", δήλωσε ο Έλληνας διεθνής γκαρντ."
Είδες κάπου να λέει "ευχαριστώ που με ταΐζετε";
Αντίθετα, λέει "παλεύω για την ομάδα". Στην ουσία "παλεύω για τα συμφέροντα της ομάδας" ή αλλιώς και πιο λαϊκά "σας ταΐζω" :lol:
Λάθος ανάγνωση. Λέει "παλεύω για την ομάδα, δεν θα ξαναδείξω ασέβεια, μην με πετάξετε στον δρόμο, συνεχίστε να με ταΐζετε.
:lol:

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14507
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: τουρκοι σε Σλουκα: ΠΡΟΣΚΥΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΣΤΑ 4

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 15 Νοέμ 2019, 07:29

Να σας πω εγω ποια ειναι η σωστη μεταφραση:

«ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΟΙ, ΝΑΙ ΚΥΡΙΟΙ, ΓΑΜΙΕΜΑΙ.
ΘΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΑΛΕΤΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ? ΣΤΟΝ ΠΙΣΙΝΟ?
ΚΑΛΩΣ ΚΥΡΙΟΙ, ΟΤΙ ΠΕΙΤΕ. ΓΑΜΗΣΤΕ ΜΕ.»
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Ρουμ
Δημοσιεύσεις: 2291
Εγγραφή: 27 Σεπ 2019, 12:36
Phorum.gr user: Πιτερ

Re: τουρκοι σε Σλουκα: ΠΡΟΣΚΥΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΣΤΑ 4

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ρουμ » 15 Νοέμ 2019, 07:42

Σλουκας μαγκας..μεσα στη φασιστική Τουρκία

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών