Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 17 Νοέμ 2019, 17:26

Naida έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:23
Cavaliere έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:19
Τα αντρικά σώβρακα πλένονται στο χέρι με σκάφη.
Με πράσινο σαπούνι και αν είναι λευκά με αλισίβα και τα απλώνεις στο φως του φεγγαριού να στεγνώσουν και τα μαζεύεις πριν ο ήλιος περάσει τις 9 το πρωί, να μη τα κάψει και τα κιτρινήσει.
Και φοράς μαντήλι στο κεφάλι. Κι όταν περνάν ξένοι, κοιτάς τη Γης.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Ντεμέκ Τορναδόρος με ντραμπούιτ
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2019, 01:37

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ντεμέκ Τορναδόρος με ντραμπούιτ » 17 Νοέμ 2019, 17:26

ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 16:49
Naida έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 16:46
Κάτσε, κάτσε να καταλάβω, κάπου συνέπεσε αυτό που είπα με κάτι στην ζωή σου κι από κει έβγαλες το συμπέρασμα ότι κάτι ξέρω για σένα και γι' αυτό είπα κ. Γαλή κτλ και γι' αυτό αφήνιασες.
Μλκ μου τι λες τώρα :smt005:
Απλώς σε χρησιμοποιώ ως πιόνι, καλή μου.

Μην υπερεκτιμάς τον εαυτό σου. :wink
ξεκαβάλα από το καλάμι, γελάει ο κόσμος :c020:
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
30 Νοέμ 2019, 01:59

O Αδάμ φταίει για όλα Χόρχε μου.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19466
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 17 Νοέμ 2019, 17:28

Μια μικρή παρέμβαση στο θέμα
Το φεμινιστικό κίνημα πρόσφερε πολλά στο θέμα κοινωνικών , πολιτικών εργασιακών δικαιωμάτων της γυναίκας και καλώς
Στο θέμα όμως των σχέσεων ενός ζευγαριού ενός άντρα και μιας γυναίκας , δεν τίθεται θέμα ισότητας η μη ισότητας , αφορά καθαρά το ζευγάρι

Ο φεμινισμός δηλαδή δεν έχει σχέση με ερωτικά ζητήματα και προσωπικής σχέσης ενός ζευγαριού

Και σε μια ερωτική σχέση πάντοτε ένας είναι απο κάτω και ένας από πάνω

Την στιγμή που τόσο η γυναίκα όπως και ο άντρας μπορεί να φύγει οπότε το θελήσει από αυτή την σχέση , δεν θεωρώ ότι υπάρχει ζήτημα

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71655
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 17 Νοέμ 2019, 17:29

Alien666 έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:13
Μπορεί να συμφωνώ 100% με τη Γαλή και να διαφωνώ 80% με τη Νάιδα, αλλά αυτό που είπε η Νάιδα, εξέλαβα ότι το είπε γενικά και όχι επί προσωπικού για τη Γαλή. Το δεύτερο πρόσωπο χρησιμοποιήθηκε με γενικό σκοπό και όχι συγκεκριμένα.
Αγαπητέ, έχω ήδη γράψει ότι το συγκεκριμένο σχόλιο, το χρησιμοποίησα με ένα συγκεκριμένο σκεπτικό. :D

Το να χρησιμοποιήθηκε συγκεκριμένα είναι πολύ πιο διασκεδαστικό από όποια πλευρά και να το δεις γιατί αν αρχίσω να χρησιμοποιώ κι εγώ συγκεκριμένες αναφορές από την χ ή ψ ανώνυμη ή επώνυμη πηγή, θα πέσει πολύ κλάμα.

Αν κάτι με θίξει όντως προσωπικά, θα το λύσω εκτός φόρουμ. :)
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Νοέμ 2019, 17:30

Cavaliere έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:26
Naida έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:23
Cavaliere έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:19
Τα αντρικά σώβρακα πλένονται στο χέρι με σκάφη.
Με πράσινο σαπούνι και αν είναι λευκά με αλισίβα και τα απλώνεις στο φως του φεγγαριού να στεγνώσουν και τα μαζεύεις πριν ο ήλιος περάσει τις 9 το πρωί, να μη τα κάψει και τα κιτρινήσει.
Και φοράς μαντήλι στο κεφάλι. Κι όταν περνάν ξένοι, κοιτάς τη Γης.
Έτσι. Και να παύω να μιλάω όταν μιλούν οι άντρες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71655
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 17 Νοέμ 2019, 17:30

Ντεμέκ Τορναδόρος με ντραμπούιτ έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:26
ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 16:49
Naida έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 16:46
Κάτσε, κάτσε να καταλάβω, κάπου συνέπεσε αυτό που είπα με κάτι στην ζωή σου κι από κει έβγαλες το συμπέρασμα ότι κάτι ξέρω για σένα και γι' αυτό είπα κ. Γαλή κτλ και γι' αυτό αφήνιασες.
Μλκ μου τι λες τώρα :smt005:
Απλώς σε χρησιμοποιώ ως πιόνι, καλή μου.

Μην υπερεκτιμάς τον εαυτό σου. :wink
ξεκαβάλα από το καλάμι, γελάει ο κόσμος :c020:
Χαζά παιδιά, χαρά γεμάτα. Σιγά το νέο.
Gavalas for President! :grfl:

Nero

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 17 Νοέμ 2019, 17:31

Ντεμέκ Τορναδόρος με ντραμπούιτ έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:26
ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 16:49
Naida έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 16:46
Κάτσε, κάτσε να καταλάβω, κάπου συνέπεσε αυτό που είπα με κάτι στην ζωή σου κι από κει έβγαλες το συμπέρασμα ότι κάτι ξέρω για σένα και γι' αυτό είπα κ. Γαλή κτλ και γι' αυτό αφήνιασες.
Μλκ μου τι λες τώρα :smt005:
Απλώς σε χρησιμοποιώ ως πιόνι, καλή μου.

Μην υπερεκτιμάς τον εαυτό σου. :wink
ξεκαβάλα από το καλάμι, γελάει ο κόσμος :c020:
Θα μπορούσε απλά να παραδεχτεί ότι έκανε λάθος και να λήξει εκεί το ζήτημα αλλά αν το έκανε δε θα ήταν η ΓΑΛΗ που όλοι ξέρουμε :003:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71655
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 17 Νοέμ 2019, 17:33

Cavaliere έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:19
Τα αντρικά σώβρακα πλένονται στο χέρι με σκάφη.
Σ' αυτήν τη φάση ας τα πάει στη μάνα του, που ξέρει να πλένει μόνον στη σκάφη.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26339
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 17 Νοέμ 2019, 17:33

Αλλο ενα νημα με σοου απο Ναιδα - εχει σαλταρει που δεν γεννηθηκε σερνικο κ απολαμβανουμε παραστασεις του παραλόγου.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71655
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 17 Νοέμ 2019, 17:36

Nero έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:31
Ντεμέκ Τορναδόρος με ντραμπούιτ έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:26
ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 16:49


Απλώς σε χρησιμοποιώ ως πιόνι, καλή μου.

Μην υπερεκτιμάς τον εαυτό σου. :wink
ξεκαβάλα από το καλάμι, γελάει ο κόσμος :c020:
Θα μπορούσε απλά να παραδεχτεί ότι έκανε λάθος και να λήξει εκεί το ζήτημα αλλά αν το έκανε δε θα ήταν η ΓΑΛΗ που όλοι ξέρουμε :003:
Γουστάρω κάθε φορά που γίνομαι παράγων συλλογικής συναίνεσης.

Έχω συνηθίσει σ' αυτό, καρδούλες μου. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Nero

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 17 Νοέμ 2019, 17:40

ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:36
Nero έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:31
Ντεμέκ Τορναδόρος με ντραμπούιτ έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:26


ξεκαβάλα από το καλάμι, γελάει ο κόσμος :c020:
Θα μπορούσε απλά να παραδεχτεί ότι έκανε λάθος και να λήξει εκεί το ζήτημα αλλά αν το έκανε δε θα ήταν η ΓΑΛΗ που όλοι ξέρουμε :003:
Γουστάρω κάθε φορά που γίνομαι παράγων συλλογικής συναίνεσης.

Έχω συνηθίσει σ' αυτό, καρδούλες μου. :lol:
τον λατρεύω αυτόν τον πληθυντικό, να ξέρεις. Λες και είσαι ο Δον Κιχωτης που κυνηγάει ένα ολοκληρο πχορουμ απο ανεμόμυλους που συνασπίζονται για να του κάνουν κακό :lol:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Νοέμ 2019, 17:45

ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:29
Alien666 έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:13
Μπορεί να συμφωνώ 100% με τη Γαλή και να διαφωνώ 80% με τη Νάιδα, αλλά αυτό που είπε η Νάιδα, εξέλαβα ότι το είπε γενικά και όχι επί προσωπικού για τη Γαλή. Το δεύτερο πρόσωπο χρησιμοποιήθηκε με γενικό σκοπό και όχι συγκεκριμένα.
Αγαπητέ, έχω ήδη γράψει ότι το συγκεκριμένο σχόλιο, το χρησιμοποίησα με ένα συγκεκριμένο σκεπτικό. :D

Το να χρησιμοποιήθηκε συγκεκριμένα είναι πολύ πιο διασκεδαστικό από όποια πλευρά και να το δεις γιατί αν αρχίσω να χρησιμοποιώ κι εγώ συγκεκριμένες αναφορές από την χ ή ψ ανώνυμη ή επώνυμη πηγή, θα πέσει πολύ κλάμα.

Αν κάτι με θίξει όντως προσωπικά, θα το λύσω εκτός φόρουμ. :)
Ρε ζουζούνα σύνελθε. Ούτε το όνομα σου δεν ξέρω.
Κι όταν λες να χρησιμοποιήσεις συγκεκριμένες αναφορές από την Χ,ψ επώνυμη ή ανώνυμη πηγή για να "επιτεθείς" σε μένα; Και τι πιστεύεις θα μου κάνεις; θα μου χαλάσεις την εικόνα; :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71655
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 17 Νοέμ 2019, 17:47

Nero έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:40
ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:36
Nero έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:31


Θα μπορούσε απλά να παραδεχτεί ότι έκανε λάθος και να λήξει εκεί το ζήτημα αλλά αν το έκανε δε θα ήταν η ΓΑΛΗ που όλοι ξέρουμε :003:
Γουστάρω κάθε φορά που γίνομαι παράγων συλλογικής συναίνεσης.

Έχω συνηθίσει σ' αυτό, καρδούλες μου. :lol:
τον λατρεύω αυτόν τον πληθυντικό, να ξέρεις. Λες και είσαι ο Δον Κιχωτης που κυνηγάει ένα ολοκληρο πχορουμ απο ανεμόμυλους που συνασπίζονται για να του κάνουν κακό :lol:
Καλό μου παιδί, έχω αντιληφθεί εδώ και πολύ καιρό ποιες συνάψεις έχουν την μεγαλύτερη δυναμική στις αντιδράσεις σας. Και ατυχώς, οι πολιτικές παίζουν επίσης στο κάτω μέρος.

Οπότε, σαφώς και θα χρησιμοποιώ πληθυντικό ευγενούς αγένειας. Μέχρι τον ενικό, έχετε πολύ δρόμο ακόμα. :)
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Νοέμ 2019, 17:48

Αγις έγραψε:
17 Νοέμ 2019, 17:33
Αλλο ενα νημα με σοου απο Ναιδα - εχει σαλταρει που δεν γεννηθηκε σερνικο κ απολαμβανουμε παραστασεις του παραλόγου.
Άλλο ένα ποστ που διαπιστώνουμε την πικρία του Άγις για την αλλαγή της θέσης της γυναίκας.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ευδοκία Ρουμελιώτη: "Δεν ξέρω αν είμαι υπέρ της ισότητας των φύλων, μου αρέσει να είμαι λίγο πιο κάτω από τον άντρα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 17 Νοέμ 2019, 17:49

αποκαλυπτικη η πραγματικοτητα για την συμπεριφορα των καλων και ευηποληπτων νοικοκυρουλων :g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών