Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

the comet the course the tail

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 23 Νοέμ 2019, 11:32

άμα φύγει και το - Casper -ίνι θα φαρμακωθώ. :bored:

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 23 Νοέμ 2019, 11:32

Alien666 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:27
don't speak έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:24
Alien666 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:12
....
Γιατί στο forums.gr πριν κλείσει, ήμασταν μια παρέα. Λέγαμε να μεταφερθούμε κάπου όλοι. Δεν ξέρω τώρα που έχουν μεταφερθεί. Θεώρησα ότι θα έρθουν εδώ αλλά ΔΕΝ ήρθαν.....
Ίσως να πήγαν elefthero.net , κάντο αναζήτηση θα στο βγάλει.
το γνωρίζω και κάποια στιγμή θα γραφτώ κι εκεί, απλώς έχω τη βάσιμη υποψία ότι ανάμεσα στα πρώτα του μέλη ήταν κάποια τρολ και προς το παρόν δεν έχω όρεξη.
Μήπως και οι άλλοι που λες, έγραφαν και εδώ και ήρθαν σε εσάς επειδή δεν τους σήκωνε το κλίμα, όπως έγινε με την Κούκου; Άρα τώρα πήγαν αλλού για να μην επιστρέψουν εδώ; Μπορείς να μιλήσεις με τους πιο παλιούς, ίσως τους αναγνωρίσουν από κάποιο nickname ή anatar ή ατό αυτά που έλεγαν συνήθως.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10148
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 23 Νοέμ 2019, 11:36

Alien666 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:12
Juno έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:04
Cavaliere έγραψε:
22 Νοέμ 2019, 12:53
Να επιστρέψει ανυπερθέτως. Δεν έχω μαζί της αλισβερίσια, αν κανείς έχει, ναν την πει να έλθει πάλι. Αν πάλι δεν θέλει, το σέβομαι, δεν είσαι υποχρεωμένος να κάνεις ένα "χόμπι" και να ανέχεσαι προσβολές από τον κάθε ανώμαλο του διαδικτύου. Εδώ έχουμε πολλούς που στη ζωή τους είναι αποτυχημένοι και βρίσκουν ευκαιρία να βγάλουν το δηλητήριό τους, μιας και νομίζουν πως έχουν ανωνυμία.
Δυστυχώς! Εμένα να δεις τι επιθέσεις μου έχουν κάνει! Θα στα πω μια μέρα!
Α, εσύ είσαι που επιτέθηκες σε μία κοπέλα που είχε καταγωγή από τα Σκόπια, με αποτέλεσμα τώρα να έχει πάει μαζί με τους άλλους από το forums.gr σε φόρουμ που δεν γνωρίζω.

Γιατί στο forums.gr πριν κλείσει, ήμασταν μια παρέα. Λέγαμε να μεταφερθούμε κάπου όλοι. Δεν ξέρω τώρα που έχουν μεταφερθεί. Θεώρησα ότι θα έρθουν εδώ αλλά ΔΕΝ ήρθαν.

Και δεν τους βρίσκω. Ολα αυτά θα τα είχαμε αποφύγει αν ΔΕΝ απόπαιρνες την κοπέλα που η μισή της καταγωγή είναι από τα Σκόπια.
Αν ήσασταν μια παρέα, θα ήξερες τώρα σε πιο φόρουμ γράφουν.
Επίσης, η κοπέλα έγραφε σε πολλά φόρουμς με διάφορα νικνέημς αλλά με ίδιο άβαταρ. Καλό κορίτσι, αλλά πλανεμένο. :smt001
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Ορέστης 35

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 23 Νοέμ 2019, 11:38

Alien666 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:27
don't speak έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:24
Alien666 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:12


Α, εσύ είσαι που επιτέθηκες σε μία κοπέλα που είχε καταγωγή από τα Σκόπια, με αποτέλεσμα τώρα να έχει πάει μαζί με τους άλλους από το forums.gr σε φόρουμ που δεν γνωρίζω.

Γιατί στο forums.gr πριν κλείσει, ήμασταν μια παρέα. Λέγαμε να μεταφερθούμε κάπου όλοι. Δεν ξέρω τώρα που έχουν μεταφερθεί. Θεώρησα ότι θα έρθουν εδώ αλλά ΔΕΝ ήρθαν.

Και δεν τους βρίσκω. Ολα αυτά θα τα είχαμε αποφύγει αν ΔΕΝ απόπαιρνες την κοπέλα που η μισή της καταγωγή είναι από τα Σκόπια.
Ίσως να πήγαν elefthero.net , κάντο αναζήτηση θα στο βγάλει.
το γνωρίζω και κάποια στιγμή θα γραφτώ κι εκεί, απλώς έχω τη βάσιμη υποψία ότι ανάμεσα στα πρώτα του μέλη ήταν κάποια τρολ και προς το παρόν δεν έχω όρεξη.
Eμενα με τρολαραν εκει για να νιωσουν οτι καποιοι ειναι.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23991
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 23 Νοέμ 2019, 11:39

Juno έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:26

Τελικά ομολογήσατε, είναι από τα Σκόπια. :8) Γιατί πριν λέγατε πως δεν είναι. :smt129

Λοιπόν δεν έκανα τίποτα από αυτά που λες στην "κοπέλα" γιατί απλώς δεν την πρόλαβα. Ήρθε, πήγε κατευθείαν στα νήματα με θέμα την Μακεδονία, δήθεν άσχετη καταγωγή του Μ. Αλεξάνδρου, συλλαλητήρια κλπ (μα τι έκπληξη να πάει εκεί!!!!), της απάντησαν όπως έπρεπε όσοι την είδαν και την ήξεραν από παλιά και αυτή αποφάσισε να αποχωρήσει. Μπορείς να το επιβεβαιώσεις εδώ. search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&author_id=1308

Η "κοπέλα" είναι γνωστή από το παλιό phorum, αν έγραφε και στο δικό σας, τότε έγραφε και στα δύο. Στο δικό μας με ονοματεπώνυμο και όχι ως Radrose1 και έγραφε από παλιά. Κράτησε το ίδιο avatar και είπε τις ίδιες βλακείες γι΄αυτό την καταλάβαμε. Εγώ είχα πάει στο παλιό, το 2012 και είχε ήδη αραιώσει σημαντικά τις εμφανίσεις της, προφανώς μετά από κράξιμο. Αυτό το λέω γιατί όποτε έμπαινε (σπάνια) ήταν για να πει κάτι υπέρ των Σκοπίων και αμέσως έπαιρνε πληρωμένες απαντήσεις λες και την περίμεναν, άρα ήταν ήδη γνωστή.

Ελπίζω να λύθηκε η παρεξήγηση. Δεν έξανα κάτι από αυτά που λες γιατί το διήμερο που έκατσε δεν την είδα.
Εγώ σου λέω το εξής απλό. Εφόσον είμαι εθνιστής και υπέρμαχος των εθνικών συμφερόντων, δεν έχω τίποτα να ανησυχώ από κάποιο άτομο που ΕΤΥΧΕ να γεννηθεί αλλού.

Ειδικά το διάστημα μεταξύ 2008-2010 που είχε ξεσπάσει η μόδα του ανθελληνισμού, (με ανθελληνικές σελίδες που υπάρχουν μέχρι σήμερα) είχα ενεργή δραστηριότητα και υποστήριζα ότι ο ανθελληνισμός δεν πρέπει να προβάλλεται ως κάτι το θετικό.

Αυτά τα γνώριζε η Radrose αλλά ουδέποτε είχε κάποιο πρόβλημα μαζί μου (και προς τιμήν της, ουδέποτε είχε συνταχθεί με την ανθελληνική πλευρά. Μόνο στο θέμα που αφορούσε τη Σλαβομακεδονία υπερασπιζόταν την χώρα της καταγωγής της).

Με τον καιρό, όλοι όσοι είμασταν εκεί και παρά τις διαφορετικές απόψεις μας, γίναμε μια παρέα. Και η Radrose και ο Αλέξανδρος που ήταν δεξιός φιλελεύθερος, και ο Μάριος που ήταν σοσιαλδημοκράτης και ο δολάριος που ήταν δημοκρατικός αντι-τραμπ.

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι αν είσαι πολύ καιρό με κάποιον, γνωρίζεις και την καλή του όψη. Προτιμώ χίλιες φορές τη Radrose που έχει μισή καταγωγή από τη σλαβομακεδονία, παρά οποιοδήποτε εγχώριο ανθελληνικό όρκ.

Αμα δεν την έδιωχνες και της έδινες μια ευκαιρία, θα καταλάβαινες ότι πρόκειται για αξιόλογη συνομιλήτρια.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10148
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 23 Νοέμ 2019, 11:40

the comet the course the tail έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:32
άμα φύγει και το - Casper -ίνι θα φαρμακωθώ. :bored:
:a040::a040::a040:

Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 23 Νοέμ 2019, 11:45

Alien666 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:39
...Αμα δεν την έδιωχνες και της έδινες μια ευκαιρία, θα καταλάβαινες ότι πρόκειται για αξιόλογη συνομιλήτρια.
Σου είπα, δεν την έδιωξα εγώ, δεν την είδα καν όσο ήταν εδώ!
Είδα τα σχόλιά της αφού είχε αποφασίσει να αποχωρήσει και είχε γράψει το αποχαιρετιστήριο σχόλιο, βγες από αυτό το παραλήρημα!!!
Σου έδωσα και link να δεις τα σχόλιά της. Τι άλλο να κάνω, να σου συνταγογραφήσω χάπια δεν μπορώ.


Και δεν με ενδιαφέρει καθόλου να μάθω την καλή πλευρά της. Σίγουρα υπάρχουν και Σκοπιανοί που είναι καλοί άνθρωποι, αλλά όσο προσπαθούν να μας κλέψουν την ιστορία μας και τη γη μας, δεν πρόκειται να ψάξω να μάθω την καλή πλευρά τους.

Να επιστρέψουμε στο θέμα του νήματος;
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

the comet the course the tail

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 23 Νοέμ 2019, 11:47

vagabondo έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:40
the comet the course the tail έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:32
άμα φύγει και το - Casper -ίνι θα φαρμακωθώ. :bored:
:a040::a040::a040:



:c040:

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23991
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 23 Νοέμ 2019, 11:47

Juno έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:45
Alien666 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:39
...Αμα δεν την έδιωχνες και της έδινες μια ευκαιρία, θα καταλάβαινες ότι πρόκειται για αξιόλογη συνομιλήτρια.
Σου είπα, δεν την έδιωξα εγώ, δεν την είδα καν όσο ήταν εδώ!
Είδα τα σχόλιά της αφού είχε αποφασίσει να αποχωρήσει και είχε γράψει το αποχαιρετιστήριο σχόλιο, βγες από αυτό το παραλήρημα!!!
Σου έδωσα και link να δεις τα σχόλιά της. Τι άλλο να κάνω, να σου συνταγογραφήσω χάπια δεν μπορώ.


Και δεν με ενδιαφέρει καθόλου να μάθω την καλή πλευρά της. Σίγουρα υπάρχουν και Σκοπιανοί που είναι καλοί άνθρωποι, αλλά όσο προσπαθούν να μας κλέψουν την ιστορία, δεν πρόκειται να ψάξω να μάθω τη καλή πλευρά τους.

Να επιστρέψουμε στο θέμα του νήματος;
Δεν σε παρεξηγώ γιατί αυτό το ύφος έχεις σε όλους. Ας επιστρέψουμε στο θέμα της Νάιδας.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Νοέμ 2019, 11:50

Alien666 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:47

Δεν σε παρεξηγώ γιατί αυτό το ύφος έχεις σε όλους. Ας επιστρέψουμε στο θέμα της Νάιδας.
Ποιο είναι το θέμα της Naida ;


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 23 Νοέμ 2019, 11:53

Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:50

Ποιο είναι το θέμα της Naida ;
Μόνο οι συντονιστές ξέρουν τι την πείραξε, αλλά δεν μιλάνε.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 23 Νοέμ 2019, 11:55

Alien666 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:47
Juno έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:45
Alien666 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 11:39
...Αμα δεν την έδιωχνες και της έδινες μια ευκαιρία, θα καταλάβαινες ότι πρόκειται για αξιόλογη συνομιλήτρια.
Σου είπα, δεν την έδιωξα εγώ, δεν την είδα καν όσο ήταν εδώ!
Είδα τα σχόλιά της αφού είχε αποφασίσει να αποχωρήσει και είχε γράψει το αποχαιρετιστήριο σχόλιο, βγες από αυτό το παραλήρημα!!!
Σου έδωσα και link να δεις τα σχόλιά της. Τι άλλο να κάνω, να σου συνταγογραφήσω χάπια δεν μπορώ.


Και δεν με ενδιαφέρει καθόλου να μάθω την καλή πλευρά της. Σίγουρα υπάρχουν και Σκοπιανοί που είναι καλοί άνθρωποι, αλλά όσο προσπαθούν να μας κλέψουν την ιστορία, δεν πρόκειται να ψάξω να μάθω τη καλή πλευρά τους.

Να επιστρέψουμε στο θέμα του νήματος;
Δεν σε παρεξηγώ γιατί αυτό το ύφος έχεις σε όλους. Ας επιστρέψουμε στο θέμα της Νάιδας.
Οπότε έκλεισε πως εγώ την έδιωξα από εδώ; Αν και δεν είχα καμία επικοινωνία μαζί της το ελάχιστο χρονικό διάστημα που έμεινε και έγραψε κάτι μπούρδες. :str8jack::str8jack::str8jack::str8jack::str8jack:
Τώρα την επόμενη φορά που θα μιλήσεις για το θέμα, θα λες σαν δεδομένο, η Juno που έδιωξε την Κούκου;

Σίγουρα δεν είσαι συριζαίος, οχιτζής που χόρευε με τις μπουτούδες στο Σύνταγμα και δεν πλήρωσε ενφια γιατί πιστεύει πως καταργήθηκε;

Καλά είχα πει πως μου έκανε άσχημη εντύπωση το forums με εσένα κύριε συντονιστά να επιτίθεσαι σε μέλος λέγοντας "φασιστάκι-ναζιστής" και το σχόλιό σου να παραμένει επειδή Γιάννης κερνάει-Γιάννης πίνει.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 16532
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 23 Νοέμ 2019, 12:04

Δεν μου αρέσουν οι αποχαιρετισμοί Ναίδα, πόσο μάλλον όταν έχουν να κάνουν με ένα από τα προσφιλέστερα μέλη του phorum.

Γι αυτό και προτιμώ να σε καλωσορίσω, όταν αποφασίσεις να επιστρέψεις.

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aLiCat την 23 Νοέμ 2019, 12:07, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 12:05

Αυτοι που την εδιωξαν φιγουραρουν στο κωλοθεμα με τα μοντελ,οπως και οι απανταχου κομπλεξικοι μισογυνηδες του φορουμ,ο τελευταιος να κλεισει την πορτα. :003:
Ε οχι και να τα ριχνετε στην τζουνο.
Ναιδουλα μου,γυρνα πισω αλλα μαχητικη ομως τωρα.Μην δεχεσαι την μαλακια τους. :smt023
Βεβαια αυτοι δειχνουν τα κομπλεξ τους,αλλα δεν αξιζει να χαλιεσαι για αυτα .
Στο μεταξυ ναιδια μου,ολες οι ερευνε ςδειχνουν οτι οσο πιο μικρο τσουτσουνι εχει καποιος,τοσο πιο αντρακαλας το παιζει.ΣτανΤαρακι αυτο. :smt023
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 23 Νοέμ 2019, 12:10, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 23 Νοέμ 2019, 12:07

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 12:05
Αυτοι που την εδιωξαν φιγουραρουν στο κωλοθεμα με τα μοντελ,οπως και οι απανταχου κομπλεξικοι μισογυνηδες του φορουμ,ο τελευταιος να κλεισει την πορτα. :003:
Ε οχι και να τα ριχνετε στην τζουνο.
ρε συ κοπελιά....κάνε κάτι να χαλαρώσεις. δεν είναι φυσιολογικό. φιλικά στο λέω.

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών