Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 23 Νοέμ 2019, 19:26

Στύγιος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:20
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:16
Στύγιος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:12
Χριστέ μου ,ολόκληρο "σεντόνι" :o ,έχεις σοβαρό πρόβλημα, να το κοιτάξεις.
Αν οταν απαντω στη συντονιστρια η οποια με ρωταει εδω και ποσες ωρες και βεβαια θα απαντησω και θα εξηγησω,το χαρακτηριζεις οτι ΕΓΩ εχω σοβαρο προβλημα,τοτε το προβλημα του φασισμου το εχεις εσυ.Οταν με ρωτανε θα απαντω,και θα απαντω εξηγωντας οως θελω,οχι οπως θες εσυ.Αν δεν σου αρεσει τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλια.δΕΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΑ,ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.Ενδεικτικο της βοθριλας.
Εντάξει , ευχαριστώ που σε 3 μόνο σειρές με χαρακτήρισες: φασίστα, πλέμπα και βόθρο.

Ε μα είπες μαλακία όμως. Τι περίμενες;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 23 Νοέμ 2019, 19:27

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:22
Στύγιος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:20
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:16


Αν οταν απαντω στη συντονιστρια η οποια με ρωταει εδω και ποσες ωρες και βεβαια θα απαντησω και θα εξηγησω,το χαρακτηριζεις οτι ΕΓΩ εχω σοβαρο προβλημα,τοτε το προβλημα του φασισμου το εχεις εσυ.Οταν με ρωτανε θα απαντω,και θα απαντω εξηγωντας οως θελω,οχι οπως θες εσυ.Αν δεν σου αρεσει τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλια.δΕΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΑ,ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.Ενδεικτικο της βοθριλας.
Εντάξει , ευχαριστώ που σε 3 μόνο σειρές με χαρακτήρισες: φασίστα, πλέμπα και βόθρο.
Δεν ειχα ασχοληθει μαζι σου,ειπες ξεκαθαρα ομως οτι εχω προβλημα,μην το παιζεις κινεζος.Αφου λοιπον επειδη απαντω,λες οτι εχω προβλημα,εχω το καθε δικαιωμα να σου πω αυτα που σου ειπα,διοτι ΕΣΥ τα ειπες.Οχι εγω. :102:
Το καταλαβες;Αμφιβαλω.
Έχεις πρόβλημα οφθαλμοφανές: επικοινωνίας ,κατανόησης κειμένου και δομής λόγου.

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 23 Νοέμ 2019, 19:31

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:25
Ίφιδα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:21
Ρε ψυχή, γιατί έχεις φάει τέτοιο στράβωμα; Θα γυρίσει το Ναιδάκι μας
Και το κασπεράκι μας... μα καλά αυτό που έγινε δεν το βλέπεις;

Όχι δεν με ενδιαφέρει πια η κοινότητα. Αν ήταν σωστή θα ήμουν εγώ ο μαλάκας...βέβαια μπορεί και να είμαι υπό την οπτική κάποιων.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26085
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 23 Νοέμ 2019, 19:31

Στύγιος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:27
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:22
Στύγιος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:20


Εντάξει , ευχαριστώ που σε 3 μόνο σειρές με χαρακτήρισες: φασίστα, πλέμπα και βόθρο.
Δεν ειχα ασχοληθει μαζι σου,ειπες ξεκαθαρα ομως οτι εχω προβλημα,μην το παιζεις κινεζος.Αφου λοιπον επειδη απαντω,λες οτι εχω προβλημα,εχω το καθε δικαιωμα να σου πω αυτα που σου ειπα,διοτι ΕΣΥ τα ειπες.Οχι εγω. :102:
Το καταλαβες;Αμφιβαλω.
Έχεις πρόβλημα οφθαλμοφανές: επικοινωνίας ,κατανόησης κειμένου και δομής λόγου.
Εικόνα
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Νοέμ 2019, 19:31

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:03
Ναι,με αιτιολογια οτι του ζητηθηκε να με αφαιρεσει απο το πολλ,ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ οφειλετε να διαγραψετε απλα το ονομα μου,διοτι οταν με βαζει στα αποτελεσματα λεμε,ειναισ αν να συμμεετχω σε νημα,το οποιο νημα με θετει σε ψηφοφορια,γινομαι ΚΑΙ εγω αντικειμενο θεματος και δεν γουσταρω φιλτατη.Αυτος παραβιασε ορο χρησης,αφου τον ενημερωσατε και δεν επραξε τα αναλογα ..ΟΧΙ ΕΓΩ!
Αλλα δεν θελατε να δυσαρεστησετε το τρολι και ηθελες καιε συ να μου το παιξεις ΕΞΟΥΣΙΑ.
Ε,,ακουτα.
Ναι,θα επεξεργαζοσουν ποστ,θα αφαιρουσες το ονομα μου ΑΦΟΥ δεν το κανατε να με βγαλετε απο την αρχη ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΄ΛΑΘΟΣ ,και τα υπολοιπα οφ τοπικ,που εχετε ηδη θεμα με οφ τοπικ.
Στο να μην εποεξεργαστεις ποστ τηρεις τους ορους χρησης,στο να τους τηρησεις οσον αφορα πολυ πιο σημαντικο,αλλα αφορα εμενα οχι ναι;
ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΘΕΤΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΣΟΛΙ ΣΕ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ.Εχετε τον αναλογο ορο χρησης,πατησα επανω σε αυτον,ο ορος χρησης δεν λεει οτι πρεπει να ειμαστε ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ σαν αντικειμενο θεματος,μην παιζουμε με τις λεξεις,δηλαση αν ανοιξω εγω θεμα που να λεω σχολιαστε τον χαοτικο και την ναιδα,τουτεστιν 2 χρηστες και οχι ενας,ειναι αντικειμενα θεματος,αν κανει αναφορα ο ενας τι θα του πεις,οτι αφου δεν ειναι ενας αντικειμενο θεματος οπως λενε οι οροι χρησης αλλα δυο,το θεμα θα μεινει; Για κοιταξε λιγο τι λες.Ποσο μαλλον οταν καποιος με θετει σε ψηφοφορια ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ αντικειμενο θεματος,και μαλιστα του χειριστου ειδους,...οφειλατε να του το ξεκαθαρισετε απο την αρχη,το λαθος ειναι δικο σας.
Παρολα αυτα,παλι σας εδωσα λυσεις,τις οποιες βεβαια και δεν μπορουσες να σκεφτεις διοτι δεν σε αφηνε η αντιπαθεια σου για μενα.
Τα πραγματα ηταν απλα.Τωρα λεγε οτι θες.Αλλα ετσι ειναι.
Δεν θα πληρωνω εγω ουτε οι χρηστες ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΛΑΘΗ.
Απο την αρχη εκανα αναφορα,εξηγηστε στον χρηστη,δεν συναινει,διαγραψτε θεμα αφου παραβιαζει ορους χρησης και πειτε του να το ξαναανοιξει.Μπορουσε να ζησει χωρις αυτο,καποια λεπτα.ΟΚ δεν ειμαι και σιγουρη,αλλα τα προβληματα του δεν θα τα λυσω εγω.

Δεν το κανατε.Δεν φταιω εγω.
Στη συνεχεια την επομενη ,αφου με ειχε στα αποτελεσματα και εξακολουθουσε και ακομα εξακολουθει να ψευδεταΙ και να με χλευαζει οτι ειπα να με βγαλει,οταν ειδα τα αποτελεσματα,ενω εγω αποδεδειγμενα εκανα αναφορα πολυ προτου τα βγαλει τα πρωτα,εφοσον παραβιαζε ορο χρησης διοτι ΝΑΙ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕ,ειχα δηλωσει την αρνηση μου να συμμετεχω σαν αντικειμενο της βοθριλας του και της λιγουριας του,και αυτος επεμενε βαζοντας με και στα αποτελεσματα...ναι παραβιαζε ορο,διαγραφη μονο του ονοματος μου, ΜΕ ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΣΥΝΑΙΝΕΙ ΧΡΗΣΤΡΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΧΕΙ ΣΕ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ,τα υπολοιπα ποστ που μιλαγαν και μου απανταγαν επανω σε αυτο ΟΦ ΤΟΠΙΚ,ΟΧΙ ΔΙΕΓΡΑΜΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΠΑΝΥΓΗΡΙ.Αυτος δεν συμμορφωθηκε,εγω επρεπε να την πληρωσω;Και δικα σας λαθη εγινα απο την αρχη,
Και φταιω εγω;
Κοιταξου στον καθρεφτη πληζ.Απλα πραγματακια λεω και συνεχιζεις το παραμυθακι σου.Ειναι ανοητο.
Σε παρακαλώ πολύ δείξε μου πού στον κανονισμό λέει πως μπορώ να επεξεργαστώ ποστ άλλου χρήστη;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 19:33

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:31
Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:25
Ίφιδα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:21
Ρε ψυχή, γιατί έχεις φάει τέτοιο στράβωμα; Θα γυρίσει το Ναιδάκι μας
Και το κασπεράκι μας... μα καλά αυτό που έγινε δεν το βλέπεις;

Όχι δεν με ενδιαφέρει πια η κοινότητα. Αν ήταν σωστή θα ήμουν εγώ ο μαλάκας...βέβαια μπορεί και να είμαι υπό την οπτική κάποιων.
Ναι, έλα να γελάσουμε λίγο... έλα.

Τράβα στο νήμα σου που τόσο σε νοιάζει και παράτα μας.
the end

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 23 Νοέμ 2019, 19:34

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:25
Ίφιδα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:21
Ρε ψυχή, γιατί έχεις φάει τέτοιο στράβωμα; Θα γυρίσει το Ναιδάκι μας
Και το κασπεράκι μας... μα καλά αυτό που έγινε δεν το βλέπεις;

Όχι δεν με ενδιαφέρει πια η κοινότητα. Αν ήταν σωστή θα ήμουν εγώ ο μαλάκας...βέβαια μπορεί και να είμαι υπό την οπτική κάποιων.
Όχι, για να είμαι ειλικρινής δε την κατάλαβα τη φάση και δεν ξέρω αν αξίζει μαζικές αποχωρήσεις.

Η Εσθηρ τα πήρε, δικαίωμά της να τα παρει, δικαίωμά της να μη θέλει να είναι στο νήμα, Προσωπικά το βρίσκω υπερβολικό όλο αυτό, πολύς χαμος για το τίποτα, δεν είναι το όνομά της, είναι μια περσονα σ ένα φόρουμ που αύριο άμα γουστάρει αλλάζει. Όχι, η συμμετοχή ή όχι καποιου σ ένα νήμα δεν δικαιολογεί μαζικές αποχωρήσεις

Έχουν ειπωθεί ένα σωρο χοντραδες εδώ μέσα, η συμμετοχή ή όχι της Εσθηρ σ ένα νήμα και η εμμονή της να περιμένει από συντονιστές να παραποιησουν το ποστ κάποιου άλλου γιατί θίγεται, δεν είναι ένα από αυτα

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 19:35

Στύγιος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:27
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:22
Στύγιος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:20


Εντάξει , ευχαριστώ που σε 3 μόνο σειρές με χαρακτήρισες: φασίστα, πλέμπα και βόθρο.
Δεν ειχα ασχοληθει μαζι σου,ειπες ξεκαθαρα ομως οτι εχω προβλημα,μην το παιζεις κινεζος.Αφου λοιπον επειδη απαντω,λες οτι εχω προβλημα,εχω το καθε δικαιωμα να σου πω αυτα που σου ειπα,διοτι ΕΣΥ τα ειπες.Οχι εγω. :102:
Το καταλαβες;Αμφιβαλω.
Έχεις πρόβλημα οφθαλμοφανές: επικοινωνίας ,κατανόησης κειμένου και δομής λόγου.
Ναι,ναι...εγω το εχω το προβλημα, :smt005:
Απλα καποιοι εδω μεσα συνηθισατε στον να το βουλωνουν ολοι στον φασισμο σας,ε..δεν ειμαστε ολοι το ιδιο.
Οταν οι οροι χρησης μου δινουν το δικαιωμα να μην γινομαι αντικειμενο θεματος,ποσο μαλλον ενος βοθροθεματος που θετει σε ψηφοφορια νικ,τα οποια θεωρουνται και απο την νομοθεσια οντοτητες ΕΝΤΟΣ ΕΝΟΣ ΦΟΡΟΥΜ,και ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ...με το ετσι θελω ενας λιγουρης να σε βαζει αντικειμενο ψηφοφοριας,με σχολια για βυζια,κωλους ,κακο σωματοτυπο χρηστριας,ναι της κασπερ και ολες αυτες οι αηδιες,λες και με το ετσι θελω πρεπει να σχολιαζουν ολα τα λιγουρια το σωμα της καθεμιας,ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΟΒΉΜΑ;
η ΟΔ να μην κανει τη δουλεια της ,να σε χλευαζει κιολας ο χρηστης,τουτεστιν εφοσον δεν συμμετεχεις εκει που γουσταρουμε θα τα ακους,και λες οτι εγω εχω προβλημα;;ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΗΜΑ.Και πολλων αλλων.Κρατα λοιπον τη γνωμη σου για μενα για τον εαυτο σου,διοτι και εγω θα σε κριτικαρω και ηδη φαινεται τι εισαι.
Δηλαδη επειδη καποιοι συνηθισαν στη βοθριλα,ειμαι υποχρεωμενη να συμμεετχω σε ενα νημα χωρις την θεληση μου για να ακουσω σχολια για τα βυζια και τον κωλο μου;
ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ και αν εσυ εισαι αληταρας,ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ. :g094:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26085
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 23 Νοέμ 2019, 19:37

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:35
Στύγιος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:27
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:22


Δεν ειχα ασχοληθει μαζι σου,ειπες ξεκαθαρα ομως οτι εχω προβλημα,μην το παιζεις κινεζος.Αφου λοιπον επειδη απαντω,λες οτι εχω προβλημα,εχω το καθε δικαιωμα να σου πω αυτα που σου ειπα,διοτι ΕΣΥ τα ειπες.Οχι εγω. :102:
Το καταλαβες;Αμφιβαλω.
Έχεις πρόβλημα οφθαλμοφανές: επικοινωνίας ,κατανόησης κειμένου και δομής λόγου.
Ναι,ναι...εγω το εχω το προβλημα, :smt005:
Απλα καποιοι εδω μεσα συνηθισατε στον να το βουλωνουν ολοι στον φασισμο σας,ε..δεν ειμαστε ολοι το ιδιο.
Οταν οι οροι χρησης μου δινουν το δικαιωμα να μην γινομαι αντικειμενο θεματος,ποσο μαλλον ενος βοθροθεματος που θετει σε ψηφοφορια νικ,τα οποια θεωρουνται και απο την νομοθεσια οντοτητες ΕΝΤΟΣ ΕΝΟΣ ΦΟΡΟΥΜ,και ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ...με το ετσι θελω ενας λιγουρης να σε βαζει αντικειμενο ψηφοφοριας,με σχολια για βυζια,κωλους ,κακο σωματοτυπο χρηστριας,ναι της κασπερ και ολες αυτες οι αηδιες,λες και με το ετσι θελω πρεπει να σχολιαζουν ολα τα λιγουρια το σωμα της καθεμιας,ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΟΒΉΜΑ;
η ΟΔ να μην κανει τη δουλεια της ,να σε χλευαζει κιολας ο χρηστης,τουτεστιν εφοσον δεν συμμετεχεις εκει που γουσταρουμε θα τα ακους,και λες οτι εγω εχω προβλημα;;ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΗΜΑ.Και πολλων αλλων.Κρατα λοιπον τη γνωμη σου για μενα για τον εαυτο σου,διοτι και εγω θα σε κριτικαρω και ηδη φαινεται τι εισαι.
Δηλαδη επειδη καποιοι συνηθισαν στη βοθριλα,ειμαι υποχρεωμενη να συμμεετχω σε ενα νημα χωρις την θεληση μου για αν ακουσω σχολια για τα βυζια και τον κωλο μου;
ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ και αν εσυ εισαι αληταρας,ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ. :g094:
εδω τα χαλαμε - στην κριτικη υποκεινται ολοι κ ολες .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 23 Νοέμ 2019, 19:38

Εντάξει ,έφτασα 51 χρονών άνθρωπος για να μάθω ότι είμαι KAI αληταράς :lol:

Μόνο δεξιό, πούστη και γαύρο μη με πεις :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Στύγιος την 23 Νοέμ 2019, 19:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 19:40

Ίφιδα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:34
Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:25
Ίφιδα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:21
Ρε ψυχή, γιατί έχεις φάει τέτοιο στράβωμα; Θα γυρίσει το Ναιδάκι μας
Και το κασπεράκι μας... μα καλά αυτό που έγινε δεν το βλέπεις;

Όχι δεν με ενδιαφέρει πια η κοινότητα. Αν ήταν σωστή θα ήμουν εγώ ο μαλάκας...βέβαια μπορεί και να είμαι υπό την οπτική κάποιων.
Όχι, για να είμαι ειλικρινής δε την κατάλαβα τη φάση και δεν ξέρω αν αξίζει μαζικές αποχωρήσεις.

Η Εσθηρ τα πήρε, δικαίωμά της να τα παρει, δικαίωμά της να μη θέλει να είναι στο νήμα, Προσωπικά το βρίσκω υπερβολικό όλο αυτό, πολύς χαμος για το τίποτα, δεν είναι το όνομά της, είναι μια περσονα σ ένα φόρουμ που αύριο άμα γουστάρει αλλάζει. Όχι, η συμμετοχή ή όχι καποιου σ ένα νήμα δεν δικαιολογεί μαζικές αποχωρήσεις

Έχουν ειπωθεί ένα σωρο χοντραδες εδώ μέσα, η συμμετοχή ή όχι της Εσθηρ σ ένα νήμα και η εμμονή της να περιμένει από συντονιστές να παραποιησουν το ποστ κάποιου άλλου γιατί θίγεται, δεν είναι ένα από αυτα
Μη με μπλέκεις με την Εσθήρ, εδώ είναι και πες της τα.

Σε είχα για έξυπνη... το νήμα εκεί είναι και μπορείς να το διαβάσεις. Δεν μπορείς ή δεν θες;
the end

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 19:48

Το φοβερο ειναι οτι η συντονιστρια μπηκε και με ρωταγε.Δεν θα απαντησω;Οποτε ιφιδα,τα παραπονα αλλου.Οταν με ρωτανε απαντω και θα απαντω και ειναι δικαιωμα μου.Οπως και το να ζητω να αφαιρεθει το ονομα μου αpο μια ψηφοφορια που με θετει αντικειμενο,χωρις να το θελω και το εξηγησα απο την αρχη.Mε αναφορα.
Δεν εγιναν αυτα που επρεπε,δεν ειναι δικια μου ευθυνη ολο αυτο.
Στο μεταξυ γραφτηκαν διαφορα στο θεμα και με αλλες χρηστριες,αν σου αρεσουν δικαιωμα σου,ασε το δικαιωμα σε αλλους να μην τους αρεσει.
Απλα ο καθενας βγαζει εδω μεσα τα απωθημενα του,τις συμπαθειες η αντιπαθειες ,ολη την λερα που μπορει να κρυβει και ειναι ενδεικτικο.Εγω εξαρχης εκανα αναφορα,τα σκατωσαν...δεν ειναι δικια μου ευθυνη ολο αυτο.

end of story.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 23 Νοέμ 2019, 19:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 23 Νοέμ 2019, 19:49

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:40
Ίφιδα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:34
Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:25


Και το κασπεράκι μας... μα καλά αυτό που έγινε δεν το βλέπεις;

Όχι δεν με ενδιαφέρει πια η κοινότητα. Αν ήταν σωστή θα ήμουν εγώ ο μαλάκας...βέβαια μπορεί και να είμαι υπό την οπτική κάποιων.
Όχι, για να είμαι ειλικρινής δε την κατάλαβα τη φάση και δεν ξέρω αν αξίζει μαζικές αποχωρήσεις.

Η Εσθηρ τα πήρε, δικαίωμά της να τα παρει, δικαίωμά της να μη θέλει να είναι στο νήμα, Προσωπικά το βρίσκω υπερβολικό όλο αυτό, πολύς χαμος για το τίποτα, δεν είναι το όνομά της, είναι μια περσονα σ ένα φόρουμ που αύριο άμα γουστάρει αλλάζει. Όχι, η συμμετοχή ή όχι καποιου σ ένα νήμα δεν δικαιολογεί μαζικές αποχωρήσεις

Έχουν ειπωθεί ένα σωρο χοντραδες εδώ μέσα, η συμμετοχή ή όχι της Εσθηρ σ ένα νήμα και η εμμονή της να περιμένει από συντονιστές να παραποιησουν το ποστ κάποιου άλλου γιατί θίγεται, δεν είναι ένα από αυτα
Μη με μπλέκεις με την Εσθήρ, εδώ είναι και πες της τα.

Σε είχα για έξυπνη... το νήμα εκεί είναι και μπορείς να το διαβάσεις. Δεν μπορείς ή δεν θες;
Δε θέλω να διαβάσω 70φευγα σελίδες, όχι, θες να μου στείλεις λινκ με το συγκεκριμένο σημείο;
Δε σε μπλέκω εγώ με την Εσθηρ, μόνος σου μπλεχτηκες στο θέμα, νόμιζα από εκεί ξεκινάει.
Εσύ αποχωρεις για στήριξη στη Ναίδα; Μίλησες με τη Ναιδα και σε είπε γιατί εφυγε; Ήταν το θέμα με την Εσθηρ που εκανε το ποτήρι να ξεχειλίσει; Εσύ γιατί έχεις θυμώσει και στραβώσει τόσο πολύ; Επειδή έφυγε η Ναιδα; Της μίλησε κάποιος ασχημα; Την διωξανε;

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 23 Νοέμ 2019, 19:55

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:48
Το φοβερο ειναι οτι η συντονιστρια μπηκε και με ρωταγε.Δεν θα απαντησω;Οποτε ιφιδα,τα παραπονα αλλου.Οταν με ρωτανε απαντω και θα απαντω και ειναι δικαιωμα μου.Οπως και το να ζητω να αφαιρεθει το ονομα μου αpο μια ψηφοφορια που με θετει αντικειμενο,χωρις να το θελω και το εξηγησα απο την αρχη.Mε αναφορα.
Δεν εγιναν αυτα που επρεπε,δεν ειναι δικια μου ευθυνη ολο αυτο.
Στο μεταξυ γραφτηκαν διαφορα στο θεμα και με αλλες χρηστριες,αν σου αρεσουν δικαιωμα σου,ασε το δικαιωμα σε αλλους να μην τους αρεσει.
Απλα ο καθενας βγαζει εδω μεσα τα απωθημενα τους,τις συμπαθειες η αντιπαθειες ,ολη την λερα που μπορει να κρυβει και ειναι εδνεικτικο.Εγω εξαρχης εκανα αναφορα,τα σκατωσαν...δεν ειναι δικια μου ευθυνη ολο αυτο.

end of story.
Καλό θα ήταν να ζητήσεις μια συγγνώμη για τους χαρακτηρισμούς.

don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 23 Νοέμ 2019, 19:56

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:15
Πατάω αυτό το κουμπί και δεν γίνεται τίποτα... Για φιγούρα είναι;



Εικόνα
Email στέλνεις με αυτό το λινκ, αλλά ίσως θέλει να έχεις συνδέσει κάποιο λογαριασμό στον υπολογιστή σου.
Από το κινητό μου, δουλεύει.

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών