Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 23 Νοέμ 2019, 19:57

Ντάξει,με έπαιρνε η πρώην και μ έβριζε στις 2 ,στις 3 το πρωί , αλλά αυτό ήταν πριν 15 χρόνια. Τέτοιο μπινελίκι είχα καιρό να φάω από γυναίκα...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Νοέμ 2019, 19:58

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:48
Το φοβερο ειναι οτι η συντονιστρια μπηκε και με ρωταγε.Δεν θα απαντησω;Οποτε ιφιδα,τα παραπονα αλλου.Οταν με ρωτανε απαντω και θα απαντω και ειναι δικαιωμα μου.Οπως και το να ζητω να αφαιρεθει το ονομα μου αpο μια ψηφοφορια που με θετει αντικειμενο,χωρις να το θελω και το εξηγησα απο την αρχη.Mε αναφορα.
Δεν εγιναν αυτα που επρεπε,δεν ειναι δικια μου ευθυνη ολο αυτο.
Στο μεταξυ γραφτηκαν διαφορα στο θεμα και με αλλες χρηστριες,αν σου αρεσουν δικαιωμα σου,ασε το δικαιωμα σε αλλους να μην τους αρεσει.
Απλα ο καθενας βγαζει εδω μεσα τα απωθημενα τους,τις συμπαθειες η αντιπαθειες ,ολη την λερα που μπορει να κρυβει και ειναι εδνεικτικο.Εγω εξαρχης εκανα αναφορα,τα σκατωσαν...δεν ειναι δικια μου ευθυνη ολο αυτο.

end of story.
Δεν υπάρχει άλλη συντονίστρια. Όταν λες για συντονίστρια αναφέρεσαι σε εμένα. Στο άλλο νήμα λες πως εκμεταλλεύομαι τη θέση μου και επικαλείσαι τον κανονισμό. Ο κανονισμός αναφέρει νήμα κι εσύ μου λες πως έπρεπε να τον πηδήξω για να επεξεργαστώ ποστ άλλου χρήστη το οποίο δεν έχει τίποτα το μεμπτό και δεν μπορώ να το διαγράψω.

Εγώ αυτό είναι που δεν έκανα. Το τι προηγήθηκε δεν το γνωρίζω και ούτε είχα καμία ενημέρωση.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 19:59

don't speak έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:56
Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:15
Πατάω αυτό το κουμπί και δεν γίνεται τίποτα... Για φιγούρα είναι;



Εικόνα
Email στέλνεις με αυτό το λινκ, αλλά ίσως θέλει να έχεις συνδέσει κάποιο λογαριασμό στον υπολογιστή σου.
Από το κινητό μου, δουλεύει.
Εμένα από το λαπτοπ δεν δουλεύει. Από αυτόν τον λογαριασμό.
the end

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 20:00

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:55
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:48
Το φοβερο ειναι οτι η συντονιστρια μπηκε και με ρωταγε.Δεν θα απαντησω;Οποτε ιφιδα,τα παραπονα αλλου.Οταν με ρωτανε απαντω και θα απαντω και ειναι δικαιωμα μου.Οπως και το να ζητω να αφαιρεθει το ονομα μου αpο μια ψηφοφορια που με θετει αντικειμενο,χωρις να το θελω και το εξηγησα απο την αρχη.Mε αναφορα.
Δεν εγιναν αυτα που επρεπε,δεν ειναι δικια μου ευθυνη ολο αυτο.
Στο μεταξυ γραφτηκαν διαφορα στο θεμα και με αλλες χρηστριες,αν σου αρεσουν δικαιωμα σου,ασε το δικαιωμα σε αλλους να μην τους αρεσει.
Απλα ο καθενας βγαζει εδω μεσα τα απωθημενα τους,τις συμπαθειες η αντιπαθειες ,ολη την λερα που μπορει να κρυβει και ειναι εδνεικτικο.Εγω εξαρχης εκανα αναφορα,τα σκατωσαν...δεν ειναι δικια μου ευθυνη ολο αυτο.

end of story.
Καλό θα ήταν να ζητήσεις μια συγγνώμη για τους χαρακτηρισμούς.
Πλακα εχεις! :smt005:
Τα σχολια σου στο νημα και κυριως οτι με εβαλες με το ετσι θελω να συμμετεχω σε νημα που δν το θελω και το γνωριζες απο την αρχη,και οχι μονο αυτο,αλλα με χλευαζες κιολας λεγοντας ψεμματα οτι ζητησα να φυγω οταν ειδα την βαθμολογια,ενω ηδη ηξερες οτι ειχα κανει αναφορα απο τον συντονιστη που σου εστειλε το πμ και ακομα συνεχιζεις να το λες,εχεις το θρασσος να βγεις απο πανω;Να μου λες να ζητησω εγω συγνωμη; :smt005:
Εχω δικαιωμα να μην γουσταρω να γινομαι αντικειμενο σε ενα θεμα ειδικα με ψηφοφορια,τελεια και παυλα.ΔΕΝ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΧΛΕΥΑΣΕΣ ΚΙΟΛΑς.
Κατα τα αλλα οι χαρακτηρισμοι ειναι γενικοι και οχι ειδικοι και εσυ με χαρακτηρισες επισης και πρωτος.
Και αν εσυ δεν παραβιαζες το δικαιωμα μου να μην γουσταρω να μπω στο κωλοθεμα,τωρα θα ηταν ολα οκ.
end of story.

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 20:01

Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:58
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:48
Το φοβερο ειναι οτι η συντονιστρια μπηκε και με ρωταγε.Δεν θα απαντησω;Οποτε ιφιδα,τα παραπονα αλλου.Οταν με ρωτανε απαντω και θα απαντω και ειναι δικαιωμα μου.Οπως και το να ζητω να αφαιρεθει το ονομα μου αpο μια ψηφοφορια που με θετει αντικειμενο,χωρις να το θελω και το εξηγησα απο την αρχη.Mε αναφορα.
Δεν εγιναν αυτα που επρεπε,δεν ειναι δικια μου ευθυνη ολο αυτο.
Στο μεταξυ γραφτηκαν διαφορα στο θεμα και με αλλες χρηστριες,αν σου αρεσουν δικαιωμα σου,ασε το δικαιωμα σε αλλους να μην τους αρεσει.
Απλα ο καθενας βγαζει εδω μεσα τα απωθημενα τους,τις συμπαθειες η αντιπαθειες ,ολη την λερα που μπορει να κρυβει και ειναι εδνεικτικο.Εγω εξαρχης εκανα αναφορα,τα σκατωσαν...δεν ειναι δικια μου ευθυνη ολο αυτο.

end of story.
Δεν υπάρχει άλλη συντονίστρια. Όταν λες για συντονίστρια αναφέρεσαι σε εμένα. Στο άλλο νήμα λες πως εκμεταλλεύομαι τη θέση μου και επικαλείσαι τον κανονισμό. Ο κανονισμός αναφέρει νήμα κι εσύ μου λες πως έπρεπε να τον πηδήξω για να επεξεργαστώ ποστ άλλου χρήστη το οποίο δεν έχει τίποτα το μεμπτό και δεν μπορώ να το διαγράψω.

Εγώ αυτό είναι που δεν έκανα. Το τι προηγήθηκε δεν το γνωρίζω και ούτε είχα καμία ενημέρωση.
Δεν θα λεμε τα ιδια.Δεν τηρησατε τα δικαιωματα μου που το ιδιο το σαιτ μου δινει.Τελεια και παυλα.και τα βηματα ηταν πολυ απλα.Δεν το θελησες.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Νοέμ 2019, 20:04

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:01
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:58
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:48
Το φοβερο ειναι οτι η συντονιστρια μπηκε και με ρωταγε.Δεν θα απαντησω;Οποτε ιφιδα,τα παραπονα αλλου.Οταν με ρωτανε απαντω και θα απαντω και ειναι δικαιωμα μου.Οπως και το να ζητω να αφαιρεθει το ονομα μου αpο μια ψηφοφορια που με θετει αντικειμενο,χωρις να το θελω και το εξηγησα απο την αρχη.Mε αναφορα.
Δεν εγιναν αυτα που επρεπε,δεν ειναι δικια μου ευθυνη ολο αυτο.
Στο μεταξυ γραφτηκαν διαφορα στο θεμα και με αλλες χρηστριες,αν σου αρεσουν δικαιωμα σου,ασε το δικαιωμα σε αλλους να μην τους αρεσει.
Απλα ο καθενας βγαζει εδω μεσα τα απωθημενα τους,τις συμπαθειες η αντιπαθειες ,ολη την λερα που μπορει να κρυβει και ειναι εδνεικτικο.Εγω εξαρχης εκανα αναφορα,τα σκατωσαν...δεν ειναι δικια μου ευθυνη ολο αυτο.

end of story.
Δεν υπάρχει άλλη συντονίστρια. Όταν λες για συντονίστρια αναφέρεσαι σε εμένα. Στο άλλο νήμα λες πως εκμεταλλεύομαι τη θέση μου και επικαλείσαι τον κανονισμό. Ο κανονισμός αναφέρει νήμα κι εσύ μου λες πως έπρεπε να τον πηδήξω για να επεξεργαστώ ποστ άλλου χρήστη το οποίο δεν έχει τίποτα το μεμπτό και δεν μπορώ να το διαγράψω.

Εγώ αυτό είναι που δεν έκανα. Το τι προηγήθηκε δεν το γνωρίζω και ούτε είχα καμία ενημέρωση.
Δεν θα λεμε τα ιδια.Δεν τηρησατε τα δικαιωματα μου που το ιδιο το σαιτ μου δινει.Τελεια και παυλα.και τα βηματα ηταν πολυ απλα.Δεν το θελησες.
Σου ζήτησα να μου δείξεις πού στον κανονισμό αναφέρει πως μπορώ να επεξεργαστώ ξένο ποστ κατά το δοκούν. Επειδή έτσι μου κάπνισε. Επειδή έτσι γούσταρα.

Γιατί δεν το κάνεις;

Τον κανονισμό δεν επικαλείσαι τόσα ποστ τώρα;;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 23 Νοέμ 2019, 20:06

Εσθήρ, ποια είναι η γνώμη σου για τις γυναίκες που δεν ανέφεραν στην διαχείριση το νήμα του Χόρχε;
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 23 Νοέμ 2019, 20:10

Μήπως κάποιοι έχετε πιει;

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 20:11

Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:04
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:01
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:58


Δεν υπάρχει άλλη συντονίστρια. Όταν λες για συντονίστρια αναφέρεσαι σε εμένα. Στο άλλο νήμα λες πως εκμεταλλεύομαι τη θέση μου και επικαλείσαι τον κανονισμό. Ο κανονισμός αναφέρει νήμα κι εσύ μου λες πως έπρεπε να τον πηδήξω για να επεξεργαστώ ποστ άλλου χρήστη το οποίο δεν έχει τίποτα το μεμπτό και δεν μπορώ να το διαγράψω.

Εγώ αυτό είναι που δεν έκανα. Το τι προηγήθηκε δεν το γνωρίζω και ούτε είχα καμία ενημέρωση.
Δεν θα λεμε τα ιδια.Δεν τηρησατε τα δικαιωματα μου που το ιδιο το σαιτ μου δινει.Τελεια και παυλα.και τα βηματα ηταν πολυ απλα.Δεν το θελησες.
Σου ζήτησα να μου δείξεις πού στον κανονισμό αναφέρει πως μπορώ να επεξεργαστώ ξένο ποστ κατά το δοκούν. Επειδή έτσι μου κάπνισε. Επειδή έτσι γούσταρα.

Γιατί δεν το κάνεις;

Τον κανονισμό δεν επικαλείσαι τόσα ποστ τώρα;;
Βρε κοπελα μου,ποσες φορες θα σου βαλω τον ορο,ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΕ ΒΑΖΕΤΕ ΣΑΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑΤΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΜΑ,ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΝΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ;
Εκανα αναφορα ανεσως ναι ή ου;
Εκανα.
Κανατε αυτα που επρεπε;
ΟΧΙ....Αφου επρεπε να του ξεκαθαρισετε οτι εφοσον δεν συναινω δεν μπορει να με θετει σε ψηφοφορια.
Οταν με βγαζει στα αποτελεσματα πεσμου,ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΝΑΙ Η ΟΧΙ;Τι δεν καταλαβαινεις;

Αφου δεν συναινεσα και εκανα αναφορα,δεν επρεπε να συμμετεχω στα αποτελεσματα.Ειναι τοσο απλο.
Δηλαδη μου λες τι;Οτι το δικαιωμα σου να μην θες να γινεις αντικειμενο σε ενα θεμα,ειναι μικροτερο απο το δικαιωμα του αλλου να μην επεξεργαστεις το ποστ του;ΣΟΒΑΡΑ;Αυτο ακριβως μου λες. :smt023
Δεν παραβιασα εγω τα δικαιωματα του αυτος παραβιασε τα δικα μου,συνεχισε να με εχει στο θεμα του και μου λες οτι ειναι πιο σημαντικο να επεξεργαστεις το ποστ του και να βγαλες το ονομα μου;Καταλαβαινεις τι λές; Αφου αυτος αγνοησε την συσταση σας,πλεον αυτος παραβιαζει ορο χρησης,καθως ξερει ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΝΑΙΝΩ.Αλλα εσυ μεριμνεις ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΥΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟΥ,που στο κατω κατω θα παραεμενε,αλλα θε εφευγε το ονομα μου,και οχι για το δικο μου δικαιωμα π[ου ειναι πολυ πιο σημαντικο και το καταπατησε!!/\ΕΥΓΕ!
Και εσυ εισαι συντονιστρια; :o
Ουτε που καταλαβαινεις τι λες! :smt023
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 23 Νοέμ 2019, 20:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 28676
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 23 Νοέμ 2019, 20:11

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:18
Είμαι αιχμάλωτος!

Εικόνα
Εικόνα

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 23 Νοέμ 2019, 20:12

ΟΠΑ ΟΠΑ ΟΠΑ!!!!...




ΓΙΑΤΙ ΣΒΗΣΤΗΚΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ???

Nai_da

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nai_da » 23 Νοέμ 2019, 20:12

Ο λόγος που έχω αποχωρίσει είναι το νήμα με το poll. Σαφώς δεν εννοώ το θέμα του νήματος, άπειρα έχουν ανοίξει τέτοια και εχω συμμετάσχει πολύ ενεργά. Ο τρόπος όμως που πήγε να γίνει ο χαβαλες με την Εσθήρ με το έτσι θέλω και θα σε βάλω στο poll γιατί μας σπας τα @@ με τον έντονο τρόπο γραφής σου κτλ κτλ (κι εγώ έχω αρπαχτεί μαζί της) και πάρτα τώρα εκδικητικά θα σου σπάσω τον τσαμπουκά. Και με σιγονταρισμα από την Γκερ. Γιατί ρε φίλε; Η άλλη γράφει λες και έχει πάθει εγκεφαλικό από τα νεύρα της και εσύ εκεί να το κάνεις με τσαμπουκά όπως το γουστάρεις; άμα σου την δινει σε άλλα νήματα στα ίσα χτύπα τη στα άλλα νηματα. Έτσι όπως το πήγατε ήταν πολύ λάθος κατά τη γνώμη μου.
Και να πω στην Γκερ ότι τα αυταρχιλικια και το υφάκι να το χρησιμοποιεί στους χρήστες που το γουστάρουν. Οι υπόλοιποι δεν :e040: ας μάθει να τα διαχωρίζει. Δεν είναι ωραίο όταν κατέχεις μια θέση που "εξουσίας" να χρησιμοποιείς προστακτικές και ειρωνίες.
Το βλέπω σωστά ;λάθος ;δεν ξέρω. Βασικά σωστά το βλέπω απλά κάποιος μπορεί να θεωρεί ότι το βλέπω λάθος. Αλλά εγώ σωστά το βλέπω.
Όπως και να έχει δεν μου κάνει αίσθηση να μπω να γράψω, να κάνω χαβαλέ κτλ. να καταθέσω την έμφυτη σοφία μου.
Εάν επιστρέψει η διάθεση εδώ θα σας βρω(θέλω να πιστεύω) Αν όχι, καλά περάσαμε.
Δεν θα πω εις το επανιδείν, θα πω άντε και καλή τύχη μάγκες.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Νοέμ 2019, 20:16

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:11
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:04
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:01

Δεν θα λεμε τα ιδια.Δεν τηρησατε τα δικαιωματα μου που το ιδιο το σαιτ μου δινει.Τελεια και παυλα.και τα βηματα ηταν πολυ απλα.Δεν το θελησες.
Σου ζήτησα να μου δείξεις πού στον κανονισμό αναφέρει πως μπορώ να επεξεργαστώ ξένο ποστ κατά το δοκούν. Επειδή έτσι μου κάπνισε. Επειδή έτσι γούσταρα.

Γιατί δεν το κάνεις;

Τον κανονισμό δεν επικαλείσαι τόσα ποστ τώρα;;
Βρε κοπελα μου,ποσες φορες θα σου βαλω τον ορο,ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΕ ΒΑΖΕΤΕ ΣΑΝΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑΤΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΜΑ,ΕΦΟΣΝ ΚΑΝΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ;
Εκανα αναφορα ανεσως ναθ ή ου;
Εκανα.
Κανατε αυτα που επρεπε;
ΟΧΙ....Αφου επρεπε να του ξεκαθαρισετε οτι εφοσν δεν συναινω δεν μπορει να με θετει σε ψηφοφορια.
Οταν με βγαζει στα αππτελεσματα πεσμου,ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΝΑΙ Η ΟΧΙ;Τι δεν καταλαβαινεις;
Αφου δεν συναινεσα και εκανα αναφορα,δεν επρεπε να συμμετεχω στα αποτελεσματα.Ειναι τοσο απλο.
Δηλαδη μου λες τι;Οτι το δικαιωμα σου να μην θες να γινεις αντικειμενο σε ενα θεμα,ειναι μικροτερο απο το δικαιωμα του αλλου να μην επεξεργαστεις το ποστ του;ΣΟΒΑΡΑ;Αυτο ακριβως μου λες. :smt023
Δεν παραβιασα εγω τα δικαιωματα του αυτος παραβιασε τα δικα μου,συνεχισε να με εχει στο θεμα του και μου λες οτι ειναι πιο σημαντικο να επεξεργαστεις το ποστ του και να βγαλες το ονομα μου;Καταλαβαινεις τι λές; Αφου αυτος αγνοησε την συσταση σας,πλεον αυτος παραβιαζει ορο χρησης,καθως ξερει ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΝΑΙΝΩ.Αλλα εσυ μεριμνεις ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΥΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟΥ,που στο κατω κατω θα παραεμενε,αλλα θε εφευγε το ονομα μου/\ΕΥΓΕ!
Και εσυ εισαι συντονιστρια; :o
Ουτε που καταλαβαινεις τι λες! :smt023
Ο κανονισμός που επικαλείσαι αναφέρει ΝΗΜΑ.

ΕΣΥ ΤΟΣΑ ΠΟΣΤ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΥΤΕ ΛΙΓΟ ΟΥΤΕ ΠΟΛΥ ΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΗΔΗΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ. ΝΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΩ ΠΟΣΤ.

Αυτό είναι που ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ.

ΔΕΝ ΠΑΡΑΒΙΑΣΑ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ. Δεν εκμεταλλεύτηκα ΤΙΠΟΤΑ.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48008
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 23 Νοέμ 2019, 20:17

Οργισμένος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 18:28
Kauldron έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 18:26
Οργισμένος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 18:24


Το βραδακι αυτο σκοπευω να καμω.
Με Μαροκινούς, Σομαλούς, τί? :c020:
Με αιδοιο .
Δηλαδή με τον εαυτό σου. :003:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29353
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Νοέμ 2019, 20:17

:vp7: της πουτανας γίνεται :vp7:


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών