Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Νοέμ 2019, 20:10

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:08
Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:07
Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:45
Η Ναίδα ζήτησε από την αρχή να εξαιρεθεί, γιατί δεν έγινε; Στο πρώτο ποστ του νήματος.
Γιατί θεωρήσαμε ότι έκανε χαβαλέ. Που τον επιβεβαίωσε στην σελίδα 5, λέγοντας ότι είναι κατά του θεσμού (διαγωνισμού) εκτός κι αν κερδίσει.

Οπότε;

Το ερώτημα λοιπόν είναι, είσαι στα καλά σου φίλε Πάνα;
Σύνελθε να χαρείς.
Ε... αφού "θεωρήσατε", εντάξει. Όλα καλά.
Προφανώς όλα καλά. Πουθενά δεν έδωσε την αίσθηση ότι την ενοχλεί τόσο πολύ η συμμετοχή της (όταν έχει μπει σε 100 άλλες όπως όλοι) ώστε να φύγει για αυτό.

Ειδικά όταν έγραψε αυτό στην 5η σελίδα και συνέχισε κανονικά.

Πανα συνελθε.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


the comet the course the tail

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 23 Νοέμ 2019, 20:11

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:02
the comet the course the tail έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:59
Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:57

Είσαι εδώ και δεν είσαι...
τι εννοείς;
Τίποτα ρε κόμετ, βλέπεις πως έχω να αντιμετωπίσω θηρία εδώ, αντί να βάλεις ένα χεράκι με απασχολείς;

Τράβα βάλε κανένα τραγούδι καλύτερα. Εκτός αν και εσύ έχεις την ίδια άποψη με αυτούς.
εγώ Πάνα κάνω μεγάλες προσπάθειες να έχω και εγώ μια γωνίτσα στον χώρο ετούτο, να αισθάνομαι ότι τον μοιράζομαι με κάποια άτομα που συμπαθώ. έχω υπομείνει τα πάνδεινα, ιδεολογικά, αισθητικά, προσωπικά. αλλά είμαι εδώ. αν κάποιος με στεναχωρήσει προσπαθώ να μην ασχολούμαι μαζί του και περιμένω σαν το σκυλάκι πότε θα εμφανιστεί και πότε θα ποστάρει κάποιος που συμπαθώ...

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22898
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 23 Νοέμ 2019, 20:12

Η ναιδα δεν εφυγε για το ότι δεν εξαιρέθηκε απο την ψηφοφορία. Έφυγε απο τη βαβούρα που έγινε απο την εσθήρ και μετά. Το αν ταυτίστηκε τοσο πολύ με την εσθήρ, και θεωρησε ότι έπρεπε να αποχωρήσει για αυτο, δικό της θεμα. Ειναι αναλόγως τη φάση και τη διάθεση καποιες φορές, το πόσο βαριά ή όχι θα σου κάτσει μεσα σου ένα σκηνικό. Την περιμένουμε και πάλι πίσω, και προχωράμε. Σίγουρα πάντως, δεν εφυγε επειδή "δεν εξαιρεθηκε". Αν ήταν έτσι, θα ειχε φυγει ήδη απο τις πρωτες σελιδες.
Σταματήστε το, καταντάει κουραστικό.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 23 Νοέμ 2019, 20:15

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:06
Αγις έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:04
Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:00


Ανέβασε σε αυτό το φόρουμ φώτο για να πάρει γνώμη;
ας παιξουμε την κολοκυθια
δλδ στο παλιο ειχε δωσει δικαιωμα και ποιο ηταν ακριβως ;
Ρε φίλος είχε ανεβάσει στο παλιό φώτο και αρχίσατε να κριτικάρετε εδώ μετά από 4 χρόνια... μη μπας να μπερδέψεις τα πράγματα.


Πόσο σωστό είναι αυτό;
ρε σταλκερ της καρδιας μου τοτε ανεβασε κ τοτε εγινε κριτικη απ ολους - δλδ ολοι γλυφανε ( τελεια - κουκλαρα κλπ) και της εγραψα τοτε αυτα που ειδα και προτασεις βελτιωσης - και σχεδον ολες την ελεγαν 10 αρι δημοσια και την εθαψαν στα πμ :003:
Η ιδια εγραψε τοτε οτι μονο ο Αγις της ειπε την αληθεια και θα την λαβει υπ οψιν της και οτι οι αλλοι δεν..
ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΝ ;
Πες τωρα και για το δικαιωμα - που με εσκασες- η σε απασχολω απο το να με αναζητας κ σε ινστα - τιντερ κλπ ; :003:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48026
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 23 Νοέμ 2019, 20:16

Από έναν συριζαίο μαλακοπίτουρα έγινε όλο αυτό.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 20:20

the comet the course the tail έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:11
Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:02
the comet the course the tail έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:59


τι εννοείς;
Τίποτα ρε κόμετ, βλέπεις πως έχω να αντιμετωπίσω θηρία εδώ, αντί να βάλεις ένα χεράκι με απασχολείς;

Τράβα βάλε κανένα τραγούδι καλύτερα. Εκτός αν και εσύ έχεις την ίδια άποψη με αυτούς.
εγώ Πάνα κάνω μεγάλες προσπάθειες να έχω και εγώ μια γωνίτσα στον χώρο ετούτο, να αισθάνομαι ότι τον μοιράζομαι με κάποια άτομα που συμπαθώ. έχω υπομείνει τα πάνδεινα, ιδεολογικά, αισθητικά, προσωπικά. αλλά είμαι εδώ. αν κάποιος με στεναχωρήσει προσπαθώ να μην ασχολούμαι μαζί του και περιμένω σαν το σκυλάκι πότε θα εμφανιστεί και πότε θα ποστάρει κάποιος που συμπαθώ...
Γιατί να το κάνεις αυτό, γιατί δεν υπερασπίζεσαι αυτούς που συμπαθείς; Εγώ αυτό κάνω. Θυσιάζω την περσόνα μου για αυτό, γιατί με πνίγει το δίκιο.
Για μένα δεν με νοιάζει... και στην φάση με τον φοσίλι δεν παρεξηγήθηκα για μένα αλλά για μια μερίδα κόσμου που την χαρακτήρισε με τον χειρότερο τρόπο.
Γιατί αυτούς τους ανθρώπους τους αγαπάω, Γιατί κάποτε όλοι θα βρεθούμε στην θέση τους.

Γιατί η Ναίδα ήταν μια νότα χαράς εδώ μέσα, πάντα με το χαμόγελο.

Γιατί το κασπεράκι όταν μπήκε εδώ μέσα ήθελε να αυτοκτονήσει και βρέθηκαν κάποια άτομα να ασχοληθούν μαζί της και της έκαναν καλό... και την βλέπω τώρα και την χαίρομαι.

Τι άλλο να σου πω;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Πάνας την 23 Νοέμ 2019, 20:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
the end

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 20:24

Αγις έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:15

Πες τωρα και για το δικαιωμα - που με εσκασες- η σε απασχολω απο το να με αναζητας κ σε ινστα - τιντερ κλπ ; :003:
Στο παλιό σε είχα βρει ρε με δεξί κλικ στο email, εκεί μπορούσες... δεν το έχω αποθηκεύσει ούτε το θυμάμαι. Ησύχασες τώρα;
the end

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 23 Νοέμ 2019, 20:26

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:20
the comet the course the tail έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:11
Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:02


Τίποτα ρε κόμετ, βλέπεις πως έχω να αντιμετωπίσω θηρία εδώ, αντί να βάλεις ένα χεράκι με απασχολείς;

Τράβα βάλε κανένα τραγούδι καλύτερα. Εκτός αν και εσύ έχεις την ίδια άποψη με αυτούς.
εγώ Πάνα κάνω μεγάλες προσπάθειες να έχω και εγώ μια γωνίτσα στον χώρο ετούτο, να αισθάνομαι ότι τον μοιράζομαι με κάποια άτομα που συμπαθώ. έχω υπομείνει τα πάνδεινα, ιδεολογικά, αισθητικά, προσωπικά. αλλά είμαι εδώ. αν κάποιος με στεναχωρήσει προσπαθώ να μην ασχολούμαι μαζί του και περιμένω σαν το σκυλάκι πότε θα εμφανιστεί και πότε θα ποστάρει κάποιος που συμπαθώ...
Γιατί να το κάνεις αυτό, γιατί δεν υπερασπίζεσαι αυτούς που συμπαθείς; Εγώ αυτό κάνω. Θυσιάζω την περσόνα μου για αυτό, γιατί με πνίγει το δίκιο.
Για μένα δεν με νοιάζει... και στην φάση με τον φοσίλι δεν παρεξηγήθηκα για μένα αλλά για μια μερίδα κόσμου που την χαρακτήρισε με τον χειρότερο τρόπο.
Γιατί αυτούς τους ανθρώπους τους αγαπάω, Γιατί κάποτε όλοι θα βρεθούμε στην θέση τους.

Γιατί η Ναίδα ήταν μια νότα χαράς εδώ μέσα, πάντα με το χαμόγελο.

Γιατί το κασπεράκι όταν μπήκε εδώ μέσα ήθελε να αυτοκτονήσει και βρέθηκαν κάποια άτομα να ασχοληθούν μαζί της και της έκανα καλό... και την βλέπω τώρα και την χαίρομαι.

Τι άλλο να σου πω;
Αυτό το βρίσκω εξαιρετικό. Ποιος όμως πείραξε τη Ναίδα; Ποιος πείραξε την Κασπερ;

Έγινε κάτι σοβαρό τέλος πάντων ή απλώς στραβωσαμε με το νήμα του Χόρχε το οποίο είναι παρόμοιο με δεκάδες άλλα τέτοιου τύπου στα οποία δεν έπεσε φύλλο;

the comet the course the tail

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 23 Νοέμ 2019, 20:31

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:20
the comet the course the tail έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:11
Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:02


Τίποτα ρε κόμετ, βλέπεις πως έχω να αντιμετωπίσω θηρία εδώ, αντί να βάλεις ένα χεράκι με απασχολείς;

Τράβα βάλε κανένα τραγούδι καλύτερα. Εκτός αν και εσύ έχεις την ίδια άποψη με αυτούς.
εγώ Πάνα κάνω μεγάλες προσπάθειες να έχω και εγώ μια γωνίτσα στον χώρο ετούτο, να αισθάνομαι ότι τον μοιράζομαι με κάποια άτομα που συμπαθώ. έχω υπομείνει τα πάνδεινα, ιδεολογικά, αισθητικά, προσωπικά. αλλά είμαι εδώ. αν κάποιος με στεναχωρήσει προσπαθώ να μην ασχολούμαι μαζί του και περιμένω σαν το σκυλάκι πότε θα εμφανιστεί και πότε θα ποστάρει κάποιος που συμπαθώ...
Γιατί να το κάνεις αυτό, γιατί δεν υπερασπίζεσαι αυτούς που συμπαθείς; Εγώ αυτό κάνω. Θυσιάζω την περσόνα μου για αυτό, γιατί με πνίγει το δίκιο.
Για μένα δεν με νοιάζει... και στην φάση με τον φοσίλι δεν παρεξηγήθηκα για μένα αλλά για μια μερίδα κόσμου που την χαρακτήρισε με τον χειρότερο τρόπο.
Γιατί αυτούς τους ανθρώπους τους αγαπάω, Γιατί κάποτε όλοι θα βρεθούμε στην θέση τους.

Γιατί η Ναίδα ήταν μια νότα χαράς εδώ μέσα, πάντα με το χαμόγελο.

Γιατί το κασπεράκι όταν μπήκε εδώ μέσα ήθελε να αυτοκτονήσει και βρέθηκαν κάποια άτομα να ασχοληθούν μαζί της και της έκανα καλό... και την βλέπω τώρα και την χαίρομαι.

Τι άλλο να σου πω;
κάνω ότι μπορώ ρε Πάνα. αλλά επειδή είμαι και λίγο τρολλ-πειραχτήρι φοβάμαι μήπως με παρεξηγούν (παρεξηγούν τις προθέσεις μου. ή έτσι νομίζω εγώ τουλάχιστον και τελικά τα κάνω χειρότερα) οπότε δεν το παρακάνω. :102:

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 20:31

Ίφιδα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:26
Ποιος όμως πείραξε τη Ναίδα; Ποιος πείραξε την Κασπερ;

Έγινε κάτι σοβαρό τέλος πάντων ή απλώς στραβωσαμε με το νήμα του Χόρχε το οποίο είναι παρόμοιο με δεκάδες άλλα τέτοιου τύπου στα οποία δεν έπεσε φύλλο;
Γιατί δεν ψάχνεις τα ποσ τους και την συζήτηση που γινόταν; Ό,τι και να πω εγώ θα χάσω το δίκιο μου, γιατί ο καθένας αντιπαραθέτει και μια δικαιολογία.
Εκεί είναι, εκτός και αν τα έσβησαν... θα καταλάβεις, θα έχεις την δικιά σου άποψη. Εγώ μπορεί να στα πω και τραγικά.
the end

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 20:35

the comet the course the tail έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:31

κάνω ότι μπορώ ρε Πάνα. αλλά επειδή είμαι και λίγο τρολλ-πειραχτήρι φοβάμαι μήπως με παρεξηγούν (παρεξηγούν τις προθέσεις μου. ή έτσι νομίζω εγώ τουλάχιστον και τελικά τα κάνω χειρότερα) οπότε δεν το παρακάνω. :102:
Πόσο χειρότερα μπορεί να γίνουν;
Εγώ δεν σε βλέπω σαν τρολλ, πειραχτήρι μπορεί να είσαι αλλά ποτέ δεν πείραξες κανέναν με άσχημο τρόπο. Αντίθετα με τα πειράγματα σου διασκέδαζα. Αν είχα διαφορετική άποψη δεν θα σου μιλούσα έτσι.
the end

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 20:40

Ίφιδα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:26

Αυτό το βρίσκω εξαιρετικό. Ποιος όμως πείραξε τη Ναίδα; Ποιος πείραξε την Κασπερ;

Έγινε κάτι σοβαρό τέλος πάντων ή απλώς στραβωσαμε με το νήμα του Χόρχε το οποίο είναι παρόμοιο με δεκάδες άλλα τέτοιου τύπου στα οποία δεν έπεσε φύλλο;

Αυτό αρκεί; Η απολογία της Ίδιας...

Anonymous @ Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;
the end

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 23 Νοέμ 2019, 20:42

Ίφιδα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:26
Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:20
the comet the course the tail έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:11


εγώ Πάνα κάνω μεγάλες προσπάθειες να έχω και εγώ μια γωνίτσα στον χώρο ετούτο, να αισθάνομαι ότι τον μοιράζομαι με κάποια άτομα που συμπαθώ. έχω υπομείνει τα πάνδεινα, ιδεολογικά, αισθητικά, προσωπικά. αλλά είμαι εδώ. αν κάποιος με στεναχωρήσει προσπαθώ να μην ασχολούμαι μαζί του και περιμένω σαν το σκυλάκι πότε θα εμφανιστεί και πότε θα ποστάρει κάποιος που συμπαθώ...
Γιατί να το κάνεις αυτό, γιατί δεν υπερασπίζεσαι αυτούς που συμπαθείς; Εγώ αυτό κάνω. Θυσιάζω την περσόνα μου για αυτό, γιατί με πνίγει το δίκιο.
Για μένα δεν με νοιάζει... και στην φάση με τον φοσίλι δεν παρεξηγήθηκα για μένα αλλά για μια μερίδα κόσμου που την χαρακτήρισε με τον χειρότερο τρόπο.
Γιατί αυτούς τους ανθρώπους τους αγαπάω, Γιατί κάποτε όλοι θα βρεθούμε στην θέση τους.

Γιατί η Ναίδα ήταν μια νότα χαράς εδώ μέσα, πάντα με το χαμόγελο.

Γιατί το κασπεράκι όταν μπήκε εδώ μέσα ήθελε να αυτοκτονήσει και βρέθηκαν κάποια άτομα να ασχοληθούν μαζί της και της έκανα καλό... και την βλέπω τώρα και την χαίρομαι.

Τι άλλο να σου πω;
Αυτό το βρίσκω εξαιρετικό. Ποιος όμως πείραξε τη Ναίδα; Ποιος πείραξε την Κασπερ;

Έγινε κάτι σοβαρό τέλος πάντων ή απλώς στραβωσαμε με το νήμα του Χόρχε το οποίο είναι παρόμοιο με δεκάδες άλλα τέτοιου τύπου στα οποία δεν έπεσε φύλλο;
Κανεις δεν τις πειραξε - ουτε το φορουμ ειναι καταλληλος τοπος για οσους τυχον εχουν προβληματα οποιασδηποτε φυσεως - ουτε ειμαστε ειδικοι για βοηθεια μαλλον το αντιθετο.
Ανεξαρτητα απο αυτο δεν εχει σχεση με τις προαναφερομενες- εχω λαβει πμ για καποιους και καποιες τυπου ''κανε το μαλακα γιατι εχει προβληματα με την γκομενα - τον αντρα της - τα χαπια του - την μανα του - την νονα του - την διευθυνση πολιτικης προστασιας- το θερμοσιφωνα - την αντλια βενζινης στο τουτου - και δεν ειναι ο εαυτος του - της .
Ολοι οι προβληματικοι εδω μαζευτηκαμε και θα αρχισουμε τα λαικ και τις αγκαλιες και ποσο υπεροχοι ειμαστε μην παθουμε τπτ ;

Οσο για το νημα του χορχε οντως εβγαλε πολλα στην επιφανεια .
Ψηφισα φανερα και οποια θελει ας παρεξηγηθει - πολιτικες κ ιντριγκες δεν μου πανε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αγις την 23 Νοέμ 2019, 20:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 20:43

the end

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Εμένα για την Κάσπερ με νοιάζει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 23 Νοέμ 2019, 20:50

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:43
Αγις έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:42
....
Anonymous @ Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;
ναι τι ;
εγραψα απο την αρχη και πολλες φορες μετα οτι εχει δικιο η Εσθηρ κ η Ναιδα .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών