Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

fagano3

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 23 Νοέμ 2019, 21:07

A οντως πηρε μηδεν ψηφους.

Οντως ηταν η τελευταια των τελευταιων.

Και γω νομιζα οτι τρολλαρα

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 8989
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 23 Νοέμ 2019, 21:08

fagano3 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:07
A οντως πηρε μηδεν ψηφους.

Οντως ηταν η τελευταια των τελευταιων.

Και γω νομιζα οτι τρολλαρα
:smt005:
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 23 Νοέμ 2019, 21:09

Ίφιδα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:56
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:50
Η Εσθηρ ζήτησε να βγει απ το πολ, την έβγαλαν,
Δεν με εβγαλαν ομως.Εγω νομισα οτι με εβγαλαν.Απλα το πολλ,μετα μπηκε σε οσες ηταν επικρατεστερες.
Κια με βλεπω στα αποτελεσματα.
και επισης η ναιδα σχολαιζει το υφος της γκερ απεναντι μου.Το οποιο ηταν ακριβως οπως τα λει η ναιδα και ειχε ξαναγινει και σε αλλο νημα.

Αυτα Και να τα λεμε οπως εγιναν.
Όπα, μισό, αφού είπαν ότι σε έβγαλαν απ το πολ; Δε σε εβγαλαν; Μήπως σε είπε ο Χόρχε έτσι, απλά για να σε πικαρει;

Το ύφος της Γκερ πάντα έτσι ήταν ρε παιδιά. Σε μιλάει κι αναρωτιέσαι αν θα φάει πρώτα λίγο απ το μυαλό ή κάνα συκώτι. Που και να σε συμπαθεί αναρωτιέσαι ποτέ θα πέσουν τα χαστούκια. Τώρα ξαφνικά μας χαλάει το ύφος της;

Νομίζω ότι απλά είναι μια στραβή μέρα και ξεσπατε μ αυτόν τον τροπο.
Δεν είναι κακό, αλλά μη φεύγετε ετσι
ρε πάτε καλά ; τι ύφος και ξεύφος ;

η άλλη μας έχει πει Τσόλια, μαλάκες, ότι μας γάμησε τον κώλο και θα μας δώσει βαζελίνη και μιλάμε για το "ύφος της γκερ"?

και να κάνει και συστάσεις για τον Κανονισμό;

και ειλικρινά δεν νιώθω ότι προσβάλλομαι από βρισίδια,δε με ακουμπάει το θέμα -είμαι υπέρ της ελευθεροστομίας... αλλά έχει γίνει τοξικό το περιβάλλον...γέμισαν όλα τα νήματα εμμονική χυδαιότητα.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22898
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 23 Νοέμ 2019, 21:10

Μηχανικός έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:57
Ο Σπύρος φταίει που έβαλε για συντονίστρια την Γκερ, δεν κάνει.
Μια χαρά είναι. Αν τη διώξετε απο συντονίστρια, αποχωρώ.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 21:10

Επισκέπτης έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:03
Ίφιδα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:44
Nai_da έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:12
Ο λόγος που έχω αποχωρίσει είναι το νήμα με το poll. Σαφώς δεν εννοώ το θέμα του νήματος, άπειρα έχουν ανοίξει τέτοια και εχω συμμετάσχει πολύ ενεργά. Ο τρόπος όμως που πήγε να γίνει ο χαβαλες με την Εσθήρ με το έτσι θέλω και θα σε βάλω στο poll γιατί μας σπας τα @@ με τον έντονο τρόπο γραφής σου κτλ κτλ (κι εγώ έχω αρπαχτεί μαζί της) και πάρτα τώρα εκδικητικά θα σου σπάσω τον τσαμπουκά. Και με σιγονταρισμα από την Γκερ. Γιατί ρε φίλε; Η άλλη γράφει λες και έχει πάθει εγκεφαλικό από τα νεύρα της και εσύ εκεί να το κάνεις με τσαμπουκά όπως το γουστάρεις; άμα σου την δινει σε άλλα νήματα στα ίσα χτύπα τη στα άλλα νηματα. Έτσι όπως το πήγατε ήταν πολύ λάθος κατά τη γνώμη μου.
Και να πω στην Γκερ ότι τα αυταρχιλικια και το υφάκι να το χρησιμοποιεί στους χρήστες που το γουστάρουν. Οι υπόλοιποι δεν :e040: ας μάθει να τα διαχωρίζει. Δεν είναι ωραίο όταν κατέχεις μια θέση που "εξουσίας" να χρησιμοποιείς προστακτικές και ειρωνίες.
Το βλέπω σωστά ;λάθος ;δεν ξέρω. Βασικά σωστά το βλέπω απλά κάποιος μπορεί να θεωρεί ότι το βλέπω λάθος. Αλλά εγώ σωστά το βλέπω.
Όπως και να έχει δεν μου κάνει αίσθηση να μπω να γράψω, να κάνω χαβαλέ κτλ. να καταθέσω την έμφυτη σοφία μου.
Εάν επιστρέψει η διάθεση εδώ θα σας βρω(θέλω να πιστεύω) Αν όχι, καλά περάσαμε.
Δεν θα πω εις το επανιδείν, θα πω άντε και καλή τύχη μάγκες.
Έλα ρε ψυχή μου, καταρχήν η Εσθηρ, 9 στα 10 ποστ της είναι σα να παθαίνει εγκεφαλικό. Δεν είναι κακό, αγαπάμε.
Κατά δεύτερον, η Γκερ πάντα αυταρχική ήταν, δεν έγινε τώρα με το συντονισμό, δεν είναι κακό, αγαπάμε επίσης.
Το νήμα ήταν παρόμοιο με πολλά άλλα στα οποία χαβαλεδιαζαμε. Η Εσθηρ ζήτησε να βγει απ το πολ, την έβγαλαν, ως εκεί καλά. Μετά ζήτησε να σβηστεί ένα ποστ που την αναφέρει το οποίο όμως δε δικαιολογεί παρέμβαση από συντονιστή.

Έχουμε δει άπειρους χρήστες να είναι ένα κλικ πριν το εγκεφαλικό. Εγώ καλή ώρα θυμάμαι 2-3 φάσεις δικές μου, σε σοβαρότερα νήματα και με απίστευτες χοντραδες.

Θέλω να πω....Μήπως απλά μπουχτισες τελευταία και απλά θες ένα διάλλειμα;

Να το κάνεις αλλά να μην είναι μεγάλο ναι;
Δεν κατάλαβες καλά, δεν την έβγαλαν. Βγήκε λόγω κατάταξης,ας πούμε αυτόματα. Ζήτησε να την βγάλουν και το αρνήθηκαν.Και στην συνέχεια την παρέθεσαν στο ποστ. Και στη συνέχεια θα στο πω με λίγα λόγια ότι γινόταν ο χαβαλες με το ότι δεν την έβγαλαν αλλά βγήκε λόγω μηδενικών ψήφων.
Την αυταρχικότητα της η Γκερ να την χαίρεται αλλά να κρατήσει και να τη χρησιμοποιήσει για εκείνους που την σηκώνουν. Εγώ δεν. Με χαλάει το υφάκι. Αλλά σαφώς δεν είναι ο λόγος η Γκερ σαν Γκερ.
Δεν μπούχτισα καμάρι μ' . Δέκα χρόνια ειμαι στο φόρουμ. Έχω ανταλλάξει γαλλικά, έχω ακούσει γαλλικά κτλ και άπειρα προσβλητικά,όπως κι εσύ έχεις αντίστοιχα ακούσει κτλ
Αυτό το σκηνικό όμως με διαόλισε άσχημα. Όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι ρε Ιφιδάκι,καλά περάσαμε όμως :lol:
ίσως ξαναέρθει η ώρα και να ξαναπεράσουμε καλά :g094:

Φιλιά.
up
the end

nemo
Δημοσιεύσεις: 6897
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 23 Νοέμ 2019, 21:12

Hector Buas έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:01
Μηχανικός έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:57
Ο Σπύρος φταίει που έβαλε για συντονίστρια την Γκερ, δεν κάνει.
Μια χαρά συντονίστρια είναι!
Συμφωνω και συγκρατηθείτε με τα μαλακονήματα :102:

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29362
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Νοέμ 2019, 21:12

Τώρα σας φταίει η Γκερ.
Έχετε χαζέψει εντελώς.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 23 Νοέμ 2019, 21:12

vantono έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:10
Μηχανικός έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:57
Ο Σπύρος φταίει που έβαλε για συντονίστρια την Γκερ, δεν κάνει.
Μια χαρά είναι. Αν τη διώξετε απο συντονίστρια, αποχωρώ.
Διωξτη Spiros252και γινομαι αποκλειστικος σου ψηστης για ενα μηνα .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

fagano3

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 23 Νοέμ 2019, 21:13

Μια ερωτηση κρισεως.

Η Γκερ ποια ηταν στο παλιο;

Στην αρχη νομιζα οτι ηταν μια που ζουσε Σουηδια και της αρεσε να μαζευει μανιταρια στο δασος

αλλα σημερα εμαθα οτι ειναι Θεσσαλονικια.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22898
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 23 Νοέμ 2019, 21:14

LEONAS έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:06
Κάτω τα χέρια από την Γκερ γιατί θα γίνει της πουτανας εδώ μέσα αυτή που πρέπει να πάρει πόδι είναι η Εσθήρ
Νάιδα όταν είσαι έτοιμη γυρνα σε θέλουμε
ωραίος! Θα ρουφιανεύω όσους σε ρουφιανεύουν, απο δω και πέρα.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 23 Νοέμ 2019, 21:14

Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:37
Nostalgia έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:32
Otto Weininger έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:17
:vp7: της πουτανας γίνεται :vp7:
Επειδη βαριεμαι να διαβαζω 43 σελιδες, ενα μικρο σαμαρι πληζ....
Άνοιξε νήμα για καλλιστεία
Η Εσθήρ ήθελε να εξαιρεθεί
Μετά δεν ήθελε να αναφέρεται καν σε ποστ με αποτελέσματα
Μετά της πίεσαν την κοιλιά και άρχισε να κρωζει σε διάλεκτο όπως κάνει παντα
Μετά η Ναιδα θίχτηκε που πιεσαμε την κοιλιά του χοντρού βατράχου και άρχισε να κρωζει
Η Ναιδα αποφάσισε να φύγει
Μετά θίχτηκε η Κασπερ επειδή είπαμε για χαβαλέ ότι έφερε πούλμαν με κύπριους να την ψηφίσουν
Μετά ο Πανας είπε να αποχωρήσει για 986η φορά αυτή τη βδομάδα για συμπαράσταση
Μετά το χοντρό βατράχι συνέχισε να κρωζει
Καταλαβα, δηλαδη για τριχες εγινε ο χαμος....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 21:14

fagano3 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:13
Μια ερωτηση κρισεως.

Η Γκερ ποια ηταν στο παλιο;

Στην αρχη νομιζα οτι ηταν μια που ζουσε Σουηδια και της αρεσε να μαζευει μανιταρια στο δασος

αλλα σημερα εμαθα οτι ειναι Θεσσαλονικια.
Αυτό είχε και στο παλιό πριν κλείσει. Εσύ που ήσουν;
the end

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 21:14

Ίφιδα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:56
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 20:50
Η Εσθηρ ζήτησε να βγει απ το πολ, την έβγαλαν,
Δεν με εβγαλαν ομως.Εγω νομισα οτι με εβγαλαν.Απλα το πολλ,μετα μπηκε σε οσες ηταν επικρατεστερες.
Κια με βλεπω στα αποτελεσματα.
και επισης η ναιδα σχολαιζει το υφος της γκερ απεναντι μου.Το οποιο ηταν ακριβως οπως τα λει η ναιδα και ειχε ξαναγινει και σε αλλο νημα.

Αυτα Και να τα λεμε οπως εγιναν.
Όπα, μισό, αφού είπαν ότι σε έβγαλαν απ το πολ; Δε σε εβγαλαν; Μήπως σε είπε ο Χόρχε έτσι, απλά για να σε πικαρει;

Το ύφος της Γκερ πάντα έτσι ήταν ρε παιδιά. Σε μιλάει κι αναρωτιέσαι αν θα φάει πρώτα λίγο απ το μυαλό ή κάνα συκώτι. Που και να σε συμπαθεί αναρωτιέσαι ποτέ θα πέσουν τα χαστούκια. Τώρα ξαφνικά μας χαλάει το ύφος της;

Νομίζω ότι απλά είναι μια στραβή μέρα και ξεσπατε μ αυτόν τον τροπο.
Δεν είναι κακό, αλλά μη φεύγετε ετσι
Ειναι απολυτο δικαιωμα σου να μην χαλιεσαι με ο υφος της γκερ,ασε ομως τους αλλους το δικαιωμα να χαλιουνται.Δεν ηταν η πρωτη φορα.Οδιτης που εχει θεση εξουσιας,οφειλει να μην χλευαζει και να μην εκμεταλευεται την θεση ισχυος του .
Οσον αφορα το τι μπορουσε να κανει,ταν εξηγω στο αλλο νημα.ποσες φορες να το πω;

Δεν με εβγαλαν λεμε.Ενας συντονιστης του εστειλε πμ,αυτος τους εγραψε κανονικα,και τον αφησαν ετσι,απλα σε καποια φαση ,αλλαξε το πολλ,καθως ελεγε οτι βαζει σε πολλ τις επικραυεστερες,εγω βεβαια δεν παρακολουθουσα το νημα,σε καποια φαση μπηκα και ειδα οτι δεν ειμαισ το πολλ,και ειπα οκ.Την επομενη μερα με ειδα στα αποτελεσματα και μου ανεβηκε το αιμα σο κεφαλι.Εφοσον μου δινει το σαιτ το δικαιωμα να μην γινομαι αντικειμενο θεματος αν δεν θελω,το να με βλεπω στα αποτελεσματα ναι,μου καταργει το δικαιωμα μου.Του εγραψα στο θεμα γιατι ειμαι στα αποτελεσματα αφου ζητησα εξαιρεση και με χλευαζε οτι μολις ειδα τα αποτελεσματα τωρα τα γυρναω και δεν θελω να συμμετεχω,ενω ηδη ηξερε απο την προηγουμενη μερα οτι ειχα κανει αναφορα,αφου του εξαναν συσταση και μου ειχε στειλει πμ/.

Το πρωτο λαθος ειναι οτι του εδωσαν το δικαιωμα να γραψει κανονικα την συσταση και να συνεχισει να με εχει στο πολλ,μεχρι που απλα μετα το αλλαξε και εβαλε τις επικρατεστερες,και μετα με εβαλε στα αποτελεσματα.Αρα συμμετειχα κανονικα στο νημα,χωρις να το θελω.
Μπηκα και του το εγραψα,εκανα και αναφορα,ο ιδιος σε καποια φαση παραδεχτηκε οτι ΔΕΝ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΛ,ΑΠΛΑ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΠΟΛΛ,επειδη εβαλε τις επικρατεστερες και δν με βγαζει απο τα απτελεσματα.
ΦΑΣΙΣΜΟΣ ΝΑΙ Η ΟΧΙ;
Και μπαινει η γκερ και μου ελεγε αηδιες και μαλιστα σε καποια φαση μου εγραψε και το φοβερο Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ ,ενω βεβαια ολοι εκαναν μπουλινγκ και της γκερ δεν ιδρωσε το αυτο οτι παραβιαζονται οροι χρησης και οχι μονο δν ηρεμει τα πνευματα,ως οφειλε σαν συντονιστρια,αλλα εχει και αυτη αναλογη συμπεριφορα σε χρηστη.και μπαινει τωρα σε αλλο θεμα και μου λεει οτι δεν εκανε καταρχηση της εξουσιας της;
Παει πολυ.
Ιφιδα,αν εσυ δενε χεις θεμα με κατι τετοιο,εγω εχω.
Η εξουσια του οδιτη δν ειναι για να χλευαζει και να λεει οτι ο σεβασμος κερδιζεται.Αλλα για να ηρεμει τα πνευματα και οταν του ζητιεται να φροντιζει για την τηρηση ορων χρησης.
Και την λυση της την εγραψα στο αλΛο θεμα,οταν μου ελεγε οτι δε μπορουσε να διαγραψει η να επεξεργαστει το ποστ,ποιανου;Αυτου που εγραψε κανονικα τη συσταση του συντονιστη,ΠΑΡΑΒΙΑΣΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ ,ηξερε οτι δεν συναινω και με εγραψε κανονικα,με χλευασε κιολας..και η γκερ υπερασπιστηκε το δικαιωμα αυτου να μην επεξεργαστει το ποστ του,ενω αυτος παραβιαιζε ορο χρησης;Το δικο μου δικαιωμα που σκατα πηγε;

Και της ειπα την λυση.Εστω δεν ηθελε αν επεξεργαστει το ποστ του που με ειχε στα αποτελεσματα.Εφοσον απο το προηγουμενο βραδυ ειχα κανει αναφορα και ελεγα δεν θελω να συμμετεχω βγαλτε με,μπορουσε να τα εβγαζε οφ τοπικ στο ειδικο θεμα που εχουν.Εγω εκανα αναφορα ζητησα διαγραφη,αλλα εγω εδω δεν ειμαι οδ να ξερω αν μπορει να το διαγραψει η να το επεξεργαστει.Ομως ειχα δικιο,συμφωνα με τους ορους χρησης,ειναι συντνοισρια και ηταν υποχρεωμενη να ικανοποιησει το δικαιωμα μου.Θα Τα εβγαζε οφ τοπικ,ουτε δαγραφη ποστ,ουτε επεξεργασια και τελειωνε εκει η ιστορια.
Το εκανε;
Οχι.
καν δεν το συζητησε με τους υπολοιπους συντονιστες,αφου ηταν ολη την ωρα μεσα στο νημα και μου ελεγε οτι ο σεβασμος κερδιζεται. :102:
Εγω ξερω και ειμαι σε θεση να ξερω,οτι ο ρολος των συντονιστων ειναι αλλος.και οχι να βλεπει ο συντινιστης να χλευαζεται ενας χρηστης και αντι να βαλει τα πραγματα σε ηρεμια,να συμμετεχει και αυτος.
Αυτα τα ολιγα.
Στο κατω κατω ας μου ελεγε οκ,δεν το σκεφτηκα να τα βγαλω οφ ΤΟΠΙΚ.ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ,το σκεφτηκε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 23 Νοέμ 2019, 21:18, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22898
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 23 Νοέμ 2019, 21:15

fagano3 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:07
A οντως πηρε μηδεν ψηφους.

Οντως ηταν η τελευταια των τελευταιων.

Και γω νομιζα οτι τρολλαρα
μη ρίχνεις τσίπουρο στη φωτιά ρε :lol:

Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 23 Νοέμ 2019, 21:15

fagano3 έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 21:13
Μια ερωτηση κρισεως.

Η Γκερ ποια ηταν στο παλιο;

Στην αρχη νομιζα οτι ηταν μια που ζουσε Σουηδια και της αρεσε να μαζευει μανιταρια στο δασος

αλλα σημερα εμαθα οτι ειναι Θεσσαλονικια.

Η Γκερ ήταν η Γκερ
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών