Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29046
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 04 Δεκ 2019, 23:49

Κεντροδεξιός Ψάλτης έγραψε:
04 Δεκ 2019, 23:45
Eν τω μεταξύ οι χουντικοί κάνουν διάκριση μεταξύ Ιωαννίδη και Παπαδοπούλου και τα ρίχνουν στον πρώτο λες και δεν έφερε ο ένας τον άλλον,θα είχαμε Ιωαννίδη και χωρίς Παπαδόπουλο ας πούμε.Κρυστάλλινη λογική.
Με τη δική σου λογική, χωρίς Καραμανλή και παρακράτος δεν θα είχαμε Απριλιανούς.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24704
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 04 Δεκ 2019, 23:53

Bandit59 έγραψε:
04 Δεκ 2019, 23:47
Δημοκράτης έγραψε:
04 Δεκ 2019, 23:38
Bandit59 έγραψε:
04 Δεκ 2019, 22:44
Δηλαδή αν δεν είμαστε στο ΝΑΤΟ δεν μπορούμε να αγοράσουμε οπλικά συστήματα ε;
όχι, δεν μπορείς. Η Κύπρος πχ δεν έχει πρόσβαση στα αμερικανικά όπλα
Και λοιπόν; Δες πόσες χώρες εκτός ΝΑΤΟ έχουν Leopard για παράδειγμα. Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια λεβέντη. Την Κύπρο καθόλου δεν την χάλασαν τα Τ-80 ετσι;
Θες να μας πεις ότι χωρίς φ16 και αμερικανικά πλοία η Ελλάδα θα ήταν καλύτερα κόντα στην Τουρκία με την ΤΟυρκία να έχει φ16 και πρόσβαση σε όλο το νατοικό οπλοστάσιο και την βοήθεια των ΗΠΑ.
Ρε σεις σοβαρά τώρα, το έχετε χάσει τελείως; Φίλε ξέρεις ποιος ήταν έξω από το νάτο και απέκτισε μια κωλάρα σαν το μετρό; Η Σερβία. Η ίδια σερβία που ήταν μία χώρα με το Μαυροβούνιο και το μαυροβούνιο μπήκε στο νάτο με το που είπε για χαρά στου Σέρβους. Η ίδια Σερβία που σήμερα παρακαλάει να μπει στο νάτο.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14532
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 05 Δεκ 2019, 00:00

Πρέπει επιτέλους να συγκληθει συμβούλιο πολιτικών αρχηγών και να αποφασίσουν όλοι ομόφωνα να βάλουν μπρος ώστε να αποκτησει η χώρα πυρηνικά όπλα, με οποιοδήποτε τίμημα.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Κεντροδεξιός Ψάλτης
Δημοσιεύσεις: 1790
Εγγραφή: 08 Σεπ 2019, 19:55

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κεντροδεξιός Ψάλτης » 05 Δεκ 2019, 00:02

Golden Age έγραψε:
04 Δεκ 2019, 23:49
Κεντροδεξιός Ψάλτης έγραψε:
04 Δεκ 2019, 23:45
Eν τω μεταξύ οι χουντικοί κάνουν διάκριση μεταξύ Ιωαννίδη και Παπαδοπούλου και τα ρίχνουν στον πρώτο λες και δεν έφερε ο ένας τον άλλον,θα είχαμε Ιωαννίδη και χωρίς Παπαδόπουλο ας πούμε.Κρυστάλλινη λογική.
Με τη δική σου λογική, χωρίς Καραμανλή και παρακράτος δεν θα είχαμε Απριλιανούς.
Ρε τύπε ο Ιωαννίδης αξιωμάτικος του Παπαδόπουλου ήταν αυτός τον είχε τοποθετήσει διοικητή της ΕΑΤ-ΕΣΑ ώστε να συγκεντρώσει τον μηχανισμό για να τον ανατρέψει.Ο ένας έφερε τον άλλον με αναγκαιότητα.Δεν υπάρχει καμμιά διάκριση μεταξύ τους είναι και οι 2 στην κατηγορία Χούντα.
Ο Ιωαννίδης περιγράφεται από όλους τους κοντινούς του αξιωματικούς ως άνθρωπος μέτρια πνευματικών ικανότητων.Έστησε ένα πραξικόπημα στο οποίο ήταν τελείως απροετοιμαστος επειδή πίστευε ότι οι Αμερικάνοι θα απέτρεπαν την Τουρκική εισβολή.Η Τουρκία βρήκε αφορμή ως εγγυήτρια δυναμή να παρέμβει και η Χούντα το έβαλε στα πόδια.Ούτε φταίει ο Καραμανλής ο οποίος ήρθε προ τετελεσμένων όπως διατείνεται άλλη χρυσαυγιτική θεωρία.Δεν υπάρχει καμμιά συνωμοσία, η Κυπριακή εισβολή οφείλεται στην βλακεία του Ιωαννίδη.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29046
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 05 Δεκ 2019, 00:10

Κεντροδεξιός Ψάλτης έγραψε:
05 Δεκ 2019, 00:02
Golden Age έγραψε:
04 Δεκ 2019, 23:49
Κεντροδεξιός Ψάλτης έγραψε:
04 Δεκ 2019, 23:45
Eν τω μεταξύ οι χουντικοί κάνουν διάκριση μεταξύ Ιωαννίδη και Παπαδοπούλου και τα ρίχνουν στον πρώτο λες και δεν έφερε ο ένας τον άλλον,θα είχαμε Ιωαννίδη και χωρίς Παπαδόπουλο ας πούμε.Κρυστάλλινη λογική.
Με τη δική σου λογική, χωρίς Καραμανλή και παρακράτος δεν θα είχαμε Απριλιανούς.
Ρε τύπε ο Ιωαννίδης αξιωμάτικος του Παπαδόπουλου ήταν αυτός τον είχε τοποθετήσει διοικητή της ΕΑΤ-ΕΣΑ ώστε να συγκεντρώσει τον μηχανισμό για να τον ανατρέψει.Ο ένας έφερε τον άλλον με αναγκαιότητα.Δεν υπάρχει καμμιά διάκριση μεταξύ τους είναι και οι 2 στην κατηγορία Χούντα.
Ο Ιωαννίδης περιγράφεται από όλους τους κοντινούς του αξιωματικούς ως άνθρωπος μέτρια πνευματικών ικανότητων.Έστησε ένα πραξικόπημα στο οποίο ήταν τελείως απροετοιμαστος επειδή πίστευε ότι οι Αμερικάνοι θα απέτρεπαν την Τουρκική εισβολή.Η Τουρκία βρήκε αφορμή ως εγγυήτρια δυναμή να παρέμβει και η Χούντα το έβαλε στα πόδια.Ούτε φταίει ο Καραμανλής ο οποίος ήρθε προ τετελεσμένων όπως διατείνεται άλλη χρυσαυγιτική θεωρία.Δεν υπάρχει καμμιά συνωμοσία, η Κυπριακή εισβολή οφείλεται στην βλακεία του Ιωαννίδη.
Το ότι ο Ιωαννίδης υπήρξε συνεργάτης του, δεν αναιρεί το γεγονός ότι τον ανέτρεψε. Και ο Γκιζίκης υπήρξε συνεργάτης του Ιωαννίδη. Τον ανέτρεψε όμως και έκανε και Πρόεδρος της Δημοκρατίας στη Μεταπολίτευση.

Τον Καραμανλή τον κάλεσαν οι αποστάτες του Ιωαννίδη, υποτίθεται για να χειριστεί το πρόβλημα της Κύπρου. Μπορούσε να δώσει εντολή να αντιμετωπιστεί η δεύτερη εισβολή. Δεν το 'κανε.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14532
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 05 Δεκ 2019, 00:10

Η συνωμοσία ειναι πως ο Ιωαννιδης ανέτρεψε τον Παπαδόπουλο με την υπόσχεση της Αμερικής πως θα τον στηρίξει σε όλα τα θέματα. Και αυτό έγινε γιατι ο Παπαδόπουλος (που αν και φασίστας, ωστόσο προς τιμήν του) δεν βοήθησε τους Αμερικανούς στον πόλεμο του Γιομ Κιπουρ. Αντίθετα με τους σούπερ ντουπερ ιμπεριαλιστοφαγους αριστερούς σαν τον Τσιπρα π.χ. που έδωσε απασες οπές προς τέρψιν των Αμερικανών.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29046
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 05 Δεκ 2019, 00:10

Ζενίθεδρος έγραψε:
05 Δεκ 2019, 00:00
Πρέπει επιτέλους να συγκληθει συμβούλιο πολιτικών αρχηγών και να αποφασίσουν όλοι ομόφωνα να βάλουν μπρος ώστε να αποκτησει η χώρα πυρηνικά όπλα, με οποιοδήποτε τίμημα.
Είσαι πολύ ουτοπιστής. Για να αποφασίσουν κάτι τέτοιο, πρέπει πρώτα να το θέλουν. Πες μου ένα νυν κόμμα της βουλής που να επιθυμεί κάτι τέτοιο.

Άβαταρ μέλους
Κεντροδεξιός Ψάλτης
Δημοσιεύσεις: 1790
Εγγραφή: 08 Σεπ 2019, 19:55

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κεντροδεξιός Ψάλτης » 05 Δεκ 2019, 00:16

Golden Age έγραψε:
05 Δεκ 2019, 00:10
Κεντροδεξιός Ψάλτης έγραψε:
05 Δεκ 2019, 00:02
Golden Age έγραψε:
04 Δεκ 2019, 23:49


Με τη δική σου λογική, χωρίς Καραμανλή και παρακράτος δεν θα είχαμε Απριλιανούς.
Ρε τύπε ο Ιωαννίδης αξιωμάτικος του Παπαδόπουλου ήταν αυτός τον είχε τοποθετήσει διοικητή της ΕΑΤ-ΕΣΑ ώστε να συγκεντρώσει τον μηχανισμό για να τον ανατρέψει.Ο ένας έφερε τον άλλον με αναγκαιότητα.Δεν υπάρχει καμμιά διάκριση μεταξύ τους είναι και οι 2 στην κατηγορία Χούντα.
Ο Ιωαννίδης περιγράφεται από όλους τους κοντινούς του αξιωματικούς ως άνθρωπος μέτρια πνευματικών ικανότητων.Έστησε ένα πραξικόπημα στο οποίο ήταν τελείως απροετοιμαστος επειδή πίστευε ότι οι Αμερικάνοι θα απέτρεπαν την Τουρκική εισβολή.Η Τουρκία βρήκε αφορμή ως εγγυήτρια δυναμή να παρέμβει και η Χούντα το έβαλε στα πόδια.Ούτε φταίει ο Καραμανλής ο οποίος ήρθε προ τετελεσμένων όπως διατείνεται άλλη χρυσαυγιτική θεωρία.Δεν υπάρχει καμμιά συνωμοσία, η Κυπριακή εισβολή οφείλεται στην βλακεία του Ιωαννίδη.
Το ότι ο Ιωαννίδης υπήρξε συνεργάτης του, δεν αναιρεί το γεγονός ότι τον ανέτρεψε. Και ο Γκιζίκης υπήρξε συνεργάτης του Ιωαννίδη. Τον ανέτρεψε όμως και έκανε και Πρόεδρος της Δημοκρατίας στη Μεταπολίτευση.

Τον Καραμανλή τον κάλεσαν οι αποστάτες του Ιωαννίδη, υποτίθεται για να χειριστεί το πρόβλημα της Κύπρου. Μπορούσε να δώσει εντολή να αντιμετωπιστεί η δεύτερη εισβολή. Δεν το 'κανε.
Δεν υπάρχει Ιωαννίδης χωρίς Παπαδόπουλο.Μόνο με την 21 Απριλίου θα μπορούσε να δει εξουσία ο Ιωαννίδης.Με την 2η εισβολή οι Τούρκοι ήδη είχαν προμάχωμα μέσα στην Κύπρο θα πηγαίναμε σε ολοκληρωτικό πόλεμο.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29046
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 05 Δεκ 2019, 00:21

Κεντροδεξιός Ψάλτης έγραψε:
05 Δεκ 2019, 00:16
Golden Age έγραψε:
05 Δεκ 2019, 00:10
Κεντροδεξιός Ψάλτης έγραψε:
05 Δεκ 2019, 00:02

Ρε τύπε ο Ιωαννίδης αξιωμάτικος του Παπαδόπουλου ήταν αυτός τον είχε τοποθετήσει διοικητή της ΕΑΤ-ΕΣΑ ώστε να συγκεντρώσει τον μηχανισμό για να τον ανατρέψει.Ο ένας έφερε τον άλλον με αναγκαιότητα.Δεν υπάρχει καμμιά διάκριση μεταξύ τους είναι και οι 2 στην κατηγορία Χούντα.
Ο Ιωαννίδης περιγράφεται από όλους τους κοντινούς του αξιωματικούς ως άνθρωπος μέτρια πνευματικών ικανότητων.Έστησε ένα πραξικόπημα στο οποίο ήταν τελείως απροετοιμαστος επειδή πίστευε ότι οι Αμερικάνοι θα απέτρεπαν την Τουρκική εισβολή.Η Τουρκία βρήκε αφορμή ως εγγυήτρια δυναμή να παρέμβει και η Χούντα το έβαλε στα πόδια.Ούτε φταίει ο Καραμανλής ο οποίος ήρθε προ τετελεσμένων όπως διατείνεται άλλη χρυσαυγιτική θεωρία.Δεν υπάρχει καμμιά συνωμοσία, η Κυπριακή εισβολή οφείλεται στην βλακεία του Ιωαννίδη.
Το ότι ο Ιωαννίδης υπήρξε συνεργάτης του, δεν αναιρεί το γεγονός ότι τον ανέτρεψε. Και ο Γκιζίκης υπήρξε συνεργάτης του Ιωαννίδη. Τον ανέτρεψε όμως και έκανε και Πρόεδρος της Δημοκρατίας στη Μεταπολίτευση.

Τον Καραμανλή τον κάλεσαν οι αποστάτες του Ιωαννίδη, υποτίθεται για να χειριστεί το πρόβλημα της Κύπρου. Μπορούσε να δώσει εντολή να αντιμετωπιστεί η δεύτερη εισβολή. Δεν το 'κανε.
Δεν υπάρχει Ιωαννίδης χωρίς Παπαδόπουλο.Μόνο με την 21 Απριλίου θα μπορούσε να δει εξουσία ο Ιωαννίδης.Με την 2η εισβολή οι Τούρκοι ήδη είχαν προμάχωμα μέσα στην Κύπρο θα πηγαίναμε σε ολοκληρωτικό πόλεμο.
Και δεν υπάρχει Παπαδόπουλος χωρίς μετεμφυλιακό μηχανισμό, τον οποίο διοίκησε ο Καραμανλής προδικτατορικά. Η Τουρκία μπορούσε να ηττηθεί. Και μόνο το γεγονός ότι οι Έλληνες αξιωματικοί της εποχής ήταν εμπειροπόλεμοι, σε αντίθεση με τους Τούρκους, αρκούσε.

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 05 Δεκ 2019, 07:39

Καλημέρα με τη σκέψη ότι το ΝΑΤΟ διατηρεί την ειρήνη κ προωθεί την αποφυγή συγκρούσεων.
Κ με την, εξίσου ρεαλιστική, σκέψη ότι ήσασταν καλά παιδιά κ ο άγιος Βασίλης θα σας φέρει δώρα.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11833
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 05 Δεκ 2019, 08:29

Δημοκράτης έγραψε:
04 Δεκ 2019, 17:56
Εγώ καλά είμαι. Αντίθετα με εσενα
Εσυ;
Τι ανάγκη έχουν αυτοί που υπερασπίζονται τους προδότες?
" καλά είναι " .
:lol:
Όλοι ξέρουμε γιατί :003:

Άβαταρ μέλους
Bokolis
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2019, 18:29

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bokolis » 05 Δεκ 2019, 08:36

"Kατεγράφησαν οι εκατέρωθεν διαφωνίες".
Πάλι έγραψε ιστορία η προδοτική κυβέρνηση της ΝΔ.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34696
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 05 Δεκ 2019, 08:53

Δημοκράτης έγραψε:
04 Δεκ 2019, 22:21
anax81 έγραψε:
04 Δεκ 2019, 18:21
Εγώ ειλικρινά υποστηρίζω Τουρκία, θέλω ο Ερντογαν να λιώσει κάτι Δένδιες και Μητσοτάκιδες, να τους εξευτελίσει, να μην έχουν μούτρα και να τους αυτοκτονήσει. Γελάω με ευχαρίστηση όταν τους βλέπω να πάσχουν όλοι απο τον Ερτογάν

δεν με ενδιαφέρει η ευημερία της πολιτικής και οικονομικής ελίτ

αφού γέμισαν την Ελλάδα με λάθρους

αφού πολέμησαν με μίσος, ύπουλες πρακτικές και λύσσα το γνήσιο λαικοπατριωτικό κίνημα της χρυσής αυγής

αφού δεν σεβάστηκαν την ψήφο μου

αφού αμαύρωσαν τη μνήμη του Κατσίφα

αφού έγιναν σαλιάριδες εβραιόφιλοι, ανώμαλοι και υποτακτικοί του σιωνισμού

αφού το 97% συμφωνεί με αυτούς

καλύτερα αυτή η χώρα να σβήσει μαζί και οι ψευτοέλληνες

και αντιλαμβάνομαι όταν βλέπω αυτη τη παρακμή τα λόγια του Χίτλερ ότι η Γερμανία μόνο ως εθνικοσοσιαλιστική αξίζει να υπάρχει

Απο τη στιγμή που στην Ελλάδα δεν κυβερνάει ένα γνήσιο λαικό εθνικιστικό κίνημα όπως η χρυσή αυγή

καλύτερα να διαλυθεί, μπας και αναγεννηθεί

ανταρσύα και μποικοτάζ σε κάθε κίνηση αυτής της κυβέρνησης.
΄θέλει ο προδότης νεοναζί να κρυφτεί και η βλακεία δεν τον αφήνει

Είναι γεγονός ότι τον τελευταίο χρόνο ο Χίτλερ καταφερόταν εναντίον του γερμανικού λαού ως "ανάξιου" για το μεγάλο έργο για τον οποίο τον προόριζε, δηλαδή για να πούμε τα πράγματα με το όνομά τους,μια μικρή χώρα - διότι αυτό είναι η Γερμανία για τα πλανητικά δεδομένα - να καταλάβει όλο τον κόσμο.
Δηλαδή ο παλαβός που ξεκίνησε πόλεμο εναντίον της Βρεταννικής αυτοκρατορίας,της ΕΣΣΔ και των ΗΠΑ μαζί τα έριξε στον κόσμο που τον ακολουθούσε παρ όλο που αυτός πολέμησε μέχρι τέλους για τον παλαβό.
Τους δικούς μας νεοναζί ειδικά τους αποσυντονίζει αυτό.

https://www.cnn.gr/news/kosmos/story/19 ... omaton-tis


Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24704
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Κουλης :Θα ζητησουμε απο το ΝΑΤΟ...την καταδικη της Τουρκιας. - Τι ....ας θεε μου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 05 Δεκ 2019, 10:45

taliban έγραψε:
05 Δεκ 2019, 08:29
Δημοκράτης έγραψε:
04 Δεκ 2019, 17:56
Εγώ καλά είμαι. Αντίθετα με εσενα
Εσυ;
Τι ανάγκη έχουν αυτοί που υπερασπίζονται τους προδότες?
" καλά είναι " .
:lol:
Όλοι ξέρουμε γιατί :003:
όλοι είναι προδότες φίλε και ο λαός δεν έβαλε στην βουλή τους καλούς πατριώτες νεοναζι

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών