Σχόλια Επισκεπτών

Για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να εγγραφούν
Ανιψιος Αγι

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανιψιος Αγι » 08 Δεκ 2019, 13:48

Nostalgia έγραψε:
07 Δεκ 2019, 21:39
θελω συνταγη για κοντοσουβλι, εχουμε κανενα μειλ του Αγι;
Ο Θείος αποφασισε να μην ξαναγραψει συνταγη η τεχνικη η οποιαδηποτε σχετικη πληροφορια στο φορουμ.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 08 Δεκ 2019, 19:20

Ανιψιος Αγι έγραψε:
08 Δεκ 2019, 13:48
Nostalgia έγραψε:
07 Δεκ 2019, 21:39
θελω συνταγη για κοντοσουβλι, εχουμε κανενα μειλ του Αγι;
Ο Θείος αποφασισε να μην ξαναγραψει συνταγη η τεχνικη η οποιαδηποτε σχετικη πληροφορια στο φορουμ.
Γι'αυτο ζητησα μειλ....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32112
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 09 Δεκ 2019, 09:57

don't speak έγραψε:
07 Δεκ 2019, 23:03
_Naida_ έγραψε:
07 Δεκ 2019, 22:54
hellegennes έγραψε:
07 Δεκ 2019, 22:41
Βγήκε από το πορτάκι, αλλά δεν ήξερε ότι δεν ανοίγει απ' την απέξω.
Αν δεν ανοίξετε την πόρτα πετάξτε μου έξω ένα χαλάκι τουλάχιστο :a040: και κανένα ψαράκι.
Έχω 2 μελομακάρονα, θες;
φερτα να της τα δωσω εγω. :roll:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ju-87
Δημοσιεύσεις: 4624
Εγγραφή: 19 Μάιος 2018, 14:16

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ju-87 » 12 Δεκ 2019, 14:47

taliban έγραψε:
12 Οκτ 2019, 11:37
τζου-87 έγραψε:
12 Οκτ 2019, 11:05
Παλι μπαν? :fp:
Τι μλκια έκανες πάλι ;
Λέω αλήθειες!
Δημοκράτης έγραψε:
31 Αύγ 2021, 14:42
Από εκεί και πέρα είναι φανερό ότι ψήφισα μαλακα
AlienWay έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:00
Η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Επαναλαμβάνω, η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

brb και tyt reloaded

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brb και tyt reloaded » 25 Δεκ 2019, 00:45

Μπήκα για να δω την δημοσίευση μου για το Band Aid για να μην τα ξαναγράφω.
Είδα αυτό το νήμα και αυτή την δημοσίευση και δεν μπόρεσα να αντισταθώ να μην το σχολιάσω.
Re: Αυξησεις σε 350.000 συνταξιουχους για...αναπτυξη!
Παράθεση
Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » Χθες, 22:10

Δεν θέλω να βάλω σε ένα τσουβάλι όλους τους συνταξιούχους γιατί υπήρξαν άνθρωποι που δούλεψαν πολύ και δικαίως παίρνουν την σύνταξή τους, η οποία σε καμία περίπτωση δεν θα έπρεπε να είναι φιλοδώρημα, αλλά δυστυχώς τους καπέλωσαν και αυτούς οι διάφοροι άλλοι "συνταξιούχοι".
Αυτή την στιγμή είμαι και εγώ νέα γυναίκα και αντί να βρίσκομαι κάπου να διασκεδάζω με γνωστούς και φίλους, τα αδέρφια μου, τα ανιψάκια μου, αφού δεν έχω δική μου οικογένεια, γράφω σε ένα forum. Υποθέτω ότι πολλές, συνομήλικες ή μια και δύο δεκαετίες μεγαλύτερες, θα ξεκοκαλίζουν το δικό μου μερίδιο αυτή την στιγμή.
Καλά Χριστούγεννα σε όλους, να σας πάνε όλα καλά και θα τους βάλουμε στην θέση τους. Αν όχι για εμάς, για την γενιά των παιδιών μας
Αυξησεις σε 350.000 συνταξιουχους για...αναπτυξη!
Η διεθνής πρακτική για τις υφέσεις (ειδικά για ύφεση σαν τη δικιά μας) δείχνει ότι ξεπερνιούνται με αυξήσεις των δημοσίων δαπανών δηλαδή ΚΑΙ με αυξήσεις στις συντάξεις ΚΑΙ με προσλήψεις στο δημόσιο. Για κάθε δημόσιο υπάλληλο δουλεύουν δύο υπάλληλοι στον ιδιωτικό τομέα σύμφωνα με τον δημοσιονομικό συντελεστή 1 (ευρώ δημόσιας δαπάνης) παράγει 2.3 ευρώ ανάπτυξη.

Είστε σίγουροι ότι δεν θέλετε αυξήσεις στις συντάξεις και στις προσλήψεις δημοσίων υπαλλήλων;
Αν πει κανείς ''πού θα βρεθούν τα λεφτά'' η απάντηση είναι στο πρωτογενές πλεόνασμα. Με τα 6.3 δις ευρώ μπορέι να προσληφθούν 400 χιλιάδες στο δημόσιο που θα παίρνουν 15 χιλιάδες ευρώ μικτά τον χρόνο (900 ευρώ επί 14 και 2400 ασφαλιστικές εισφορές) και με την μόχλευση θα προσληφθούν άλλες 800 χιλιάδες στον ιδιωτικό τομέα.
Μηδενισμός της επίσημης ανεργίας.

Το νήμα δείχνει ότι δεν υπάρχει ελπίδα ...


Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 09 Ιαν 2020, 00:46

Επισκέπτης έγραψε:
09 Ιαν 2020, 00:31





the comet the course the tail

κουλούρι Θεσσαλονίκης
:wave::wave:
πολύ όμορφο !


(κούραση με το νέο έτος,αλλά θα το παλέψουμε)
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 11 Ιαν 2020, 20:45

brb και tyt reloaded έγραψε:
25 Δεκ 2019, 00:45
Μπήκα για να δω την δημοσίευση μου για το Band Aid για να μην τα ξαναγράφω.
Είδα αυτό το νήμα και αυτή την δημοσίευση και δεν μπόρεσα να αντισταθώ να μην το σχολιάσω.
Re: Αυξησεις σε 350.000 συνταξιουχους για...αναπτυξη!
Παράθεση
Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » Χθες, 22:10

Δεν θέλω να βάλω σε ένα τσουβάλι όλους τους συνταξιούχους γιατί υπήρξαν άνθρωποι που δούλεψαν πολύ και δικαίως παίρνουν την σύνταξή τους, η οποία σε καμία περίπτωση δεν θα έπρεπε να είναι φιλοδώρημα, αλλά δυστυχώς τους καπέλωσαν και αυτούς οι διάφοροι άλλοι "συνταξιούχοι".
Αυτή την στιγμή είμαι και εγώ νέα γυναίκα και αντί να βρίσκομαι κάπου να διασκεδάζω με γνωστούς και φίλους, τα αδέρφια μου, τα ανιψάκια μου, αφού δεν έχω δική μου οικογένεια, γράφω σε ένα forum. Υποθέτω ότι πολλές, συνομήλικες ή μια και δύο δεκαετίες μεγαλύτερες, θα ξεκοκαλίζουν το δικό μου μερίδιο αυτή την στιγμή.
Καλά Χριστούγεννα σε όλους, να σας πάνε όλα καλά και θα τους βάλουμε στην θέση τους. Αν όχι για εμάς, για την γενιά των παιδιών μας
Αυξησεις σε 350.000 συνταξιουχους για...αναπτυξη!
Η διεθνής πρακτική για τις υφέσεις (ειδικά για ύφεση σαν τη δικιά μας) δείχνει ότι ξεπερνιούνται με αυξήσεις των δημοσίων δαπανών δηλαδή ΚΑΙ με αυξήσεις στις συντάξεις ΚΑΙ με προσλήψεις στο δημόσιο. Για κάθε δημόσιο υπάλληλο δουλεύουν δύο υπάλληλοι στον ιδιωτικό τομέα σύμφωνα με τον δημοσιονομικό συντελεστή 1 (ευρώ δημόσιας δαπάνης) παράγει 2.3 ευρώ ανάπτυξη.

Είστε σίγουροι ότι δεν θέλετε αυξήσεις στις συντάξεις και στις προσλήψεις δημοσίων υπαλλήλων;
Αν πει κανείς ''πού θα βρεθούν τα λεφτά'' η απάντηση είναι στο πρωτογενές πλεόνασμα. Με τα 6.3 δις ευρώ μπορέι να προσληφθούν 400 χιλιάδες στο δημόσιο που θα παίρνουν 15 χιλιάδες ευρώ μικτά τον χρόνο (900 ευρώ επί 14 και 2400 ασφαλιστικές εισφορές) και με την μόχλευση θα προσληφθούν άλλες 800 χιλιάδες στον ιδιωτικό τομέα.
Μηδενισμός της επίσημης ανεργίας.

Το νήμα δείχνει ότι δεν υπάρχει ελπίδα ...
Γύρνα πίσω βρε!

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 11 Φεβ 2020, 22:43

Εσθήρ έχεις ζητήσει οριστική διαγραφή του λογαριασμού σου, αλλαγή του username σου με αριθμητικό και διαγραφή του άβαταρ σου.

Αυτά απαιτούν κάποια διαδικασία και τα τελευταία πρέπει να γίνουν πριν την οριστική διαγραφή του λογαριασμού.

Οπότε σε έβαλα σε καθεστώς αποχώρησης μέχρι να ολοκληρωθεί η διαδικασία.

Διαγραφές λογαριασμών δεν γίνονται καθημερινά επειδή πρέπει να κλείνει το σύστημα κατά τη διαδικασία.
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

ΕΣΘΗΡ

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΕΣΘΗΡ » 13 Φεβ 2020, 07:17

Spiros252 έγραψε:
11 Φεβ 2020, 22:43
Εσθήρ έχεις ζητήσει οριστική διαγραφή του λογαριασμού σου, αλλαγή του username σου με αριθμητικό και διαγραφή του άβαταρ σου.

Αυτά απαιτούν κάποια διαδικασία και τα τελευταία πρέπει να γίνουν πριν την οριστική διαγραφή του λογαριασμού.

Οπότε σε έβαλα σε καθεστώς αποχώρησης μέχρι να ολοκληρωθεί η διαδικασία.

Διαγραφές λογαριασμών δεν γίνονται καθημερινά επειδή πρέπει να κλείνει το σύστημα κατά τη διαδικασία.
Παλι τον κινεζο μου κανεις σπυρο μου;Δεν διαβαζεις τι γραφω;Λογικο,εφοσον οι συντονιστες αφηνουν σχολια χρηστων,ενω εδω ειναι για σχολια επισκεπτων.
Δεν ζητησα διαγραφη λογαριασμου λεμε,οταν ειδα το μηνιαιο μπαν.Ζητησα διαγραφη φωτο,νικ κλπ,οταν εβλεπα το ισοβιο.
και το ζητησα και προχτες,οταν μπηκα και ειδα οτι με εχετε απενεργοποιησει λεμε.

ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ,ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΙΑΙΟ ΜΠΑΝ.Πως πρεπει να το γραψω να το καταλαβετε;Το ειχα γραψει και χτες,τα βγαλατε τα μηνυματα,

Και λεω,εφοσον λετε οτι εγινε παρεξηγιση,διοτι νομιζατε οτι συνεχιζα να ζηταω διαγραφη λογαριασμου,αλλα εγω αυτο το εκανα ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΛΑΜΒΑΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑ ΜΕΗΛ,και εβλεπα ισοβιο μπαν λεμε,αλλα αυτο αλλαξε και δεν το ξαναζητησα,σας λεω δεν ισχυει η διαγραφη λογαριασμου,οποτε ΖΗΤΑΩ το αυτονοητο,να αλλαξετε το στατους μου και να μην δειχνω ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕ.
Γη καλη Αρη..γη καλει Αρη οβερ....
\Ξαναλεω.....δεν ζηταω καμια διαγραφη λογαριανσου,εξηγησα παραπανω,ζηταω να μην γραφετε το αναληθες οτι ειμαι μελος που αποχωρισε,να επανελθω σε κανονικο καθεστως και οταν γινει αυτο να υποθεσω οτι στις 8 μαρτιου που ληγει το μπαν θα μπορω να μπω σωστα;Διοτι η καλη σου μοντ γκερ,μου εγραψε οτι ΕΓΩ ζητησα διαγραφη λογαριασμου,ομως εγω εξηγησα τι εγινε.Αυτα βεβαια συμβαινουν οταν οι χρηστες σας στελνουν μεηλ και σεις τους γραφετε κανονικα σπυρο μου,οποτε συνενοηση καμια.
Λοιπον εδω περιμενω απαντηση.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 13 Φεβ 2020, 08:19

Το ποστ του Σπύρου είναι από τις 11/02.

Δεν είναι σημερινό.

Το διάβασες 2 μέρες πριν.

Είσαι με μπαν. Ο Σπύρος θα σου απαντήσει όταν εκείνος μπορέσει. Αλλά ποστ σου δεν εγκρίνονται στην ενότητα των επισκεπτών.

Καλή συνέχεια.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 13 Φεβ 2020, 16:33

Στύγιος έγραψε:
08 Δεκ 2019, 10:22

Εικόνα
Επήλθε κάθαρσις;

Σε ένδειξη διαμαρτυρίας αυτομπανάρομαι απ' τα σχόλια.
SpoilerShow
Απ' τα σχόλια είπα ,μη σας μπαίνουν τίποτα ιδέες

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 13 Φεβ 2020, 16:43

Gherschaagk έγραψε:
13 Φεβ 2020, 08:19
Το ποστ του Σπύρου είναι από τις 11/02.

Δεν είναι σημερινό.

Το διάβασες 2 μέρες πριν.

Είσαι με μπαν. Ο Σπύρος θα σου απαντήσει όταν εκείνος μπορέσει. Αλλά ποστ σου δεν εγκρίνονται στην ενότητα των επισκεπτών.

Καλή συνέχεια.
Θεα! :smt005:
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40321
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 13 Φεβ 2020, 16:46

Πάντως έχει δίκιο η Εσθήρω. Ντροπή στον Σπύρο που δεν είναι μέσα όλο το 24ωρο για να ελέγχει μηνύματα και να εισπράττει την δίκαιη οργή των χρηστών. Τι νομίζει; Ότι έτσι, άντε, έκανε ένα site, πλήρωσε για την διεύθυνση και το hosting και πληρώνει ένα ψευτοποσό ετησίως και καθάρισε; Τις υποχρεώσεις του δεν τις ξέρει;

Έσχως.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άλεξλαμπ
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: 14 Οκτ 2019, 11:10

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Άλεξλαμπ » 14 Φεβ 2020, 14:20

Κάποιοι αδυνατούν να καταλάβουν πως το κάθε φόρουμ έχει κάποια έξοδα και κάποιους ανθρώπους που τα καλύπτουν. Εναπόκειται αποκλειστικά στην διακριτική ευχέρεια των ιδιοκτητών ποιους θα επιτρέψουν να συμμετάσχουν και ποιους όχι.
Γνώμη μου είναι ότι ο Σπύρος θα πρέπει να συνάψει κάπου έναν τραπεζικό λογαριασμό όπου θα μπορεί ο κάθε χρήστης ανάλογα με την οικονομική του δυνατότητα να συνδράμει. Δε γνωρίζω αν αυτό στέκει νομικά.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ενότητα Επισκεπτών”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών