Γιατί πολλοί άντρες...

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 11 Ιαν 2019, 03:20

Το παλιό γνωστό κλασικό παρακμιακό φόρουμ με την αισχρή θεματολογία του.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24281
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Ιαν 2019, 03:22

ε, δεν κάνατε πλάτη στον όργι να πεί εκείνος πώς γίνεται, και το παιδί άρχισε να λέει για χεράκια.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24281
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Ιαν 2019, 03:23

χαοτικέ το σκεφτόμουν αυτή την φορά πριν με ρωτήσεις, σίγουρα όχι, δεν έχεις λείψει λεπτό τελικά, δεν είναι ιδέα μου. ε; :smt005::003:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 11 Ιαν 2019, 03:26

Πως δεν έλειπα ρε. Πάντα ελλιπής είμαι. :c040:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Γραφικός

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 11 Ιαν 2019, 03:27

Χαοτικός έγραψε:
11 Ιαν 2019, 03:20
Το παλιό γνωστό κλασικό παρακμιακό φόρουμ με την αισχρή θεματολογία του.
Συνημμένα
just like the old days (2).jpg
just like the old days (2).jpg (63.27 KiB) Προβλήθηκε 314 φορές

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24281
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Ιαν 2019, 03:29

ναι, την απουσία απώλειας έλλειψης θα λέω, συνεννοηθήκαμε μάλλον :)

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 11 Ιαν 2019, 03:40

Αυτά είναι επιστημονικά ρε, δεν τα ξέρω.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24281
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Ιαν 2019, 03:49

τι σημασία έχει τώρα, το κατέστρεψες το νήμα. Ήταν ανάγκη να πεις κάτι κακό, δεν μπορούσες να γυρίσεις με τον καλό λόγο;

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41205
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 11 Ιαν 2019, 03:53

blackpaint έγραψε:
11 Ιαν 2019, 02:51
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
10 Ιαν 2019, 23:14
hellegennes έγραψε:
10 Ιαν 2019, 23:10


Για την ακρίβεια, αν πεις όχι και θιχτεί ο εγωισμός τους, πράγμα που έχει 99% πιθανότητα να συμβεί, γιατί οι άντρες είναι συνηθισμένοι στις χυλόπιτες ενώ οι γυναίκες θεωρούν αδιανόητη την άρνηση, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να νιώσεις τα αντίποινα: να σε σχολιάζουν στον κοινό και μη κύκλο, να σου βγάλουν φήμες, να σε συκοφαντούν, μέχρι και να σου κάνουν υλική ή σωματική ζημιά.

Μου έχει συμβεί με γυναίκα που μου την έπεφτε απροκάλυπτα και ο ίδιος γούσταρα, αλλά με ξενέρωσε με κάτι που έκανε και την έκανα πέρα (πηγαίναμε μαζί σε δημόσιο ΙΕΚ). Στις αρχές βρήκε έναν κακομοίρη και ερχόταν όλο δίπλα μου και χαμουρεύονταν, για να μου την σπάσει κι έτσι. Στην συνέχεια άρχισε να διαδίδει φήμες και στο τέλος έγινε επιθετική. Πιστεύω ότι αν είχα αυτοκίνητο θα το έβρισκα κάποια στιγμή χαραγμένο.
πιστεύω ότι η μεγαλύτερη ανοησία που θα κάνει μια γυναίκα αν αρνηθείς στο φλέρτ της είναι να πιστέψει ή ακόμα και να διαδώσει ότι είσαι γκέι.
αγαπουλες, λετε ΟΛΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ. Μου χουν συμβει ολα αυτα που γραψατε, απο το να μου χυσει ποτο στη μουρη σε μπαρ, να μου την πεφτει ενω ειμαι με αλλη, να ερχεται απροσκλητη σπιτι μου ενω ειμαι με αλλη, να διαδιδει φημες και κακιες για μενα, να μου χαραξει τ αυτοκινητο οπου εγραψε πως ειχα ηπατιτιδα, και εχω φαει παρα πολλα χαστουκια απο γυναικεια χερια, αλλα ουτε μια στιγμη δεν φοβηθηκα πως θα με σακατεψει στο ξυλο η θα με βιασει καμια. Δεν μπορω ομως να πω πως δεν εχω εμπνευσει αυτους τους φοβους σε γυναικες, ακομα και -κυριως- αθελα μου. Και δεν μπορειτε να φανταστειτε τι εχω ακουσει απο γυναικες, για καταστασεις που τους εχουν συμβει, απο αποτομα και ζορικα πεσιματα, ως γκομενους με βαρυ χερι και αποπειρες βιασμου στον δρομο και πολλα αλλα φριχτοτερα.
Μα τι ατρόμητος που είσαι. Δηλαδή σου έχουν γαμήσει την ζωή αλλά είσαι ατάραχος γιατί είσαι κουλ. Σεξισμός λέγεται αυτό. Ότι εσύ είσαι ικανός να τα διαχειριστείς όλα αυτά και δεν φοβάσαι, αλλά μια γυναίκα ζει στον φόβο ότι θα της κάνει τα αντίστοιχα ο άντρας. Άρα παρουσιάζεις τον εαυτό σου μακράν ανώτερο από τις γυναίκες.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Nasos85
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 11 Ιαν 2019, 02:43

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nasos85 » 11 Ιαν 2019, 03:56

Γραφικός έγραψε:
11 Ιαν 2019, 03:09
Nasos Miltiadis έγραψε:
11 Ιαν 2019, 03:00
Σήμερα μια γύρα που έκανα Θεσσαλονίκη, βλέπεις όλο δυάδες ανδρών η γυναικών,τώρα τι γίνεται? Χάθηκε η εμπιστοσύνη?
Είσαι με τον φίλο σου, ντάξ; Βλέπετε μία δυάδα με ωραίες κοπέλες. Πάει ο ένας από τους δύο να δώσει συστάσεις σκεπτόμενος "το χειρότερο που μπορεί να συμβεί είναι να μου πούνε "ευχαριστούμε, όχι"". Και σε βλέπουν σαν να είσαι ο πιο τελευταιολευταίος του σύμπαντος. Νιώθεις ένοχος, σα να έχεις κάνει κάποιο ασυγχώρητο έγκλημα. Σχεδόν περιμένεις να το εκφράσουν για να απαντήσεις "το πιο τελευταίο πράγμα που έχω κάνει στην ζωή μου είναι που προσέγγισα εσάς τις φόλες" Αλλά ούτε το εκφράζουν, ούτε τίποτα. Απλά μένεις για λίγο άβολα και φεύγεις σαν κλέφτης. Θα το ξανακάνεις;
Εγώ θα ζοριστώ πολύ να το ξανακάνω. Καλύτερα να πίνω τις μπίρες με τον φίλο μου.
Δεν έχεις άδικο

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 11 Ιαν 2019, 03:58

enaon έγραψε:
11 Ιαν 2019, 03:49
τι σημασία έχει τώρα, το κατέστρεψες το νήμα. Ήταν ανάγκη να πεις κάτι κακό, δεν μπορούσες να γυρίσεις με τον καλό λόγο;
Και βέβαια ήταν ανάγκη. Τι έτσι; Στο δεύτερο ερώτημα που λες, όχι δεν μπορούσα. :102:

Εσύ κατάφερες να πεις κάτι καλό σε ένα νήμα που αναφέρεται υβριστικά προς τους άντρες; Γιατί εγώ το βρίσκω τουλάχιστον γλίτσικο.
Δεν ξέρω ίσως να βλέπεις πλευρές που εγώ αδυνατώ να δω.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24281
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Ιαν 2019, 04:03

μαντάρα τα έκανες. Είχαμε χωριστεί ομάδες, άυριο μεθαύριο θα είχαμε το τελικό αίμα, θα γινόταν σφαγή. Αλλά όχι, θα έρθεις να πεις οτι δεν κάνει να μαλώνουμε, από όλα στον κόσμο αυτό βρήκες να πεις. :e040:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 11 Ιαν 2019, 04:07

Ε πέσε κάνα ψιλό μωρέ μαλάκα να το βουλώσω κι εγώ, να πάω στο ότι μαλακία μας έρθει ή στις θετικές επιστήμες τέλος πάντων.
Όλα βολικά και τσάμπα τα θέλετε. Άντε!
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24281
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Ιαν 2019, 04:13

ειχαμε καταφέρει να φτιάξουμε μισογύνηδες/αντιμισογύνηδες ρε, σαν φα/αντιφά, σαν τα πηγάδια που λένε οι πιο σοβαροί, είχαμε ανέβει επίπεδο. :e040:

παραλίγο, τι σου είναι το χάος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Γιατί πολλοί άντρες...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 11 Ιαν 2019, 04:23

Μισές γυναίκες και μισούς άντρες ρε; Σιγά το πράγμα! Αυτό το έχει καταφερθεί από παλιά.

και στην τελικά είναι άδικο να πρέπει να ενταχθείς σε ένα από τα δυο στρατόπεδα. Εγώ που είμαι μισάνθρωπος με ποιους να πάω δηλαδή;

@Μπλακπέην πάλι ευαισθητομαλακίτσες λες. Τι σημαίνει πως νιώθουν την απειλή πολλές γυναίκες ρε; Τι νομιμοποιεί αυτό το πράγμα δηλαδή;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών