Νάρκωση

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1737
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: Νάρκωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 22 Δεκ 2023, 11:13

τα αλλα μελη να τα γραφεις στα αρχιδακια σου
οταν καποιος φτανει στο σημειο να παραθετει χαρτια για να αποδειξει οτι δεν ειναι μαμουθ σταματαν ολα

το εχω κανει καπου αλλου και η χλευη πηγαινε συννεφο

να πα να ΓΑΜΗΘΟΥΝ τα μελη

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7783
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Νάρκωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 22 Δεκ 2023, 11:21

foscilis έγραψε:
20 Δεκ 2023, 22:48
ε... μου έχει πει ένας φίλος μου δηλαδή.
εμένα ένας...φίλος μου είχε φάει τρελή φρίκη με τσάι από κάνναβη.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Νάρκωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 23 Δεκ 2023, 16:58

Ωραια, χαιρομαι που το λυσαμε.

Ούτε η ιστορία με την κοπέλα είναι τρολ παντως. Αν ήμουν τρολ δεν θα παρακαλουσα να μην μου δίνετε σημασία. Ειλικρινά, τις περισσότερες φορές απλώς μπαινω για να γράψω κάτι που απλώς θα κατευνασει το άγχος μου. Στο θεμα της κοπέλας, πού θέλατε να κραζω τον beta; Σε φίλους και γνωστούς για γίνω ρεζίλι ή να έστελνα κι αλλα μηνύματα στην ιδια; Έχουν υπάρξει και εξελίξεις με δαυτη (όχι με μενα και αυτήν, με αυτήν μόνη της)αλλά προσπαθώ να μην ασχολούμαι.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών