Συνέπειες εμβολίων

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12845
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 01 Απρ 2024, 21:49

taliban έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:44
Έκανα 3 εμβολια. Είμαι ακόμη ζωντανος!
Να καταγραφεί στα πρακτικά!
Εγώ έφτασα τελικά τα έξι, όπως και οι γονείς μου που χαίρουν άκρας υγείας.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Garcia
Δημοσιεύσεις: 1100
Εγγραφή: 26 Ιούλ 2023, 04:09
Phorum.gr user: Garcia

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Garcia » 01 Απρ 2024, 21:56

Πόσα χρόνια απαιτούνται για να αποβάλει ο οργανισμος το επιβλαβές μπολι,τι λέει ο Γουργουλιανης??

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41205
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Απρ 2024, 22:40

Libre arbitre έγραψε:
01 Απρ 2024, 10:52
Μη διαβάζετε τα φεηκο-πορννιουζ του ρεμπελ. Σκοτώνει και τα ελάχιστα εγκεφαλικά κύτταρα που σας έχουν απομείνει.
Την ίδια δουλειά επιτελείτε στο νήμα, από δυο διαφορετικά άκρα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41205
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Απρ 2024, 22:43

Libre arbitre έγραψε:
01 Απρ 2024, 21:49
taliban έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:44
Έκανα 3 εμβολια. Είμαι ακόμη ζωντανος!
Να καταγραφεί στα πρακτικά!
Εγώ έφτασα τελικά τα έξι, όπως και οι γονείς μου που χαίρουν άκρας υγείας.
Αν ήταν να τα πληρώνεις κάνα 100ευρω θα τα έκανες ή είσαι τζάμπα μάγκας;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12845
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 01 Απρ 2024, 22:57

hellegennes έγραψε:
01 Απρ 2024, 22:43
Libre arbitre έγραψε:
01 Απρ 2024, 21:49
taliban έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:44
Έκανα 3 εμβολια. Είμαι ακόμη ζωντανος!
Να καταγραφεί στα πρακτικά!
Εγώ έφτασα τελικά τα έξι, όπως και οι γονείς μου που χαίρουν άκρας υγείας.
Αν ήταν να τα πληρώνεις κάνα 100ευρω θα τα έκανες ή είσαι τζάμπα μάγκας;
Θα τα έκανα, εννοείται.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 30075
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 02 Απρ 2024, 21:02

04-02-2024
Χάος στον πλανήτη μέσω των εμβολιασμένων; Διάσημος ιολόγος προειδοποιεί.

Εικόνα

Τεράστιος κίνδυνος εντός του 2024! Θα επαληθευθούν οι προβλέψεις;;;


Ο παγκοσμίου φήμης Βέλγος ιολόγος Geert Vanden Bossche (https://www.voiceforscienceandsolidarity.org/) εξέδωσε σοβαρή προειδοποίηση για ένα επικείμενο «μαζικό τσουνάμι» ασθενειών και θανάτων από τον COVID μεταξύ των εμβολιασμένων που θα καταρρεύσει τα νοσοκομεία και θα προκαλέσει οικονομικό, οικονομικό και κοινωνικό «χάος».

Στο podcast του KunstlerCast την Παρασκευή, ο Bossche είπε: «Αυτό που προβλέπω είναι ένα τεράστιο, τεράστιο τσουνάμι» ασθενειών και θανάτων μεταξύ υψηλά εμβολιασμένων πληθυσμών με εξασθενημένο ανοσοποιητικό σύστημα (https://kunstler.com/podcast/kunstlerca ... accinated/).

«Είναι όλο και περισσότερες οι περιπτώσεις του πιο σοβαρού μακροχρόνιου Covid (https://www.el.gr/ygeia/apati-o-long-co ... o-emvolio/)… Θα αρχίσουν να αντικαθιστούν το κύμα των καρκίνων… τώρα είμαστε σε μία πιο χρόνια φάση. Θα τελειώσει με μια υπεροξεία φάση, ένα τεράστιο, τεράστιο κύμα… Το μελετάω εδώ και τέσσερα χρόνια. Ξέρω για τι πράγμα μιλάω. Είμαι ίσως το μόνο άτομο, με κάθε σεμνότητα, που καταλαβαίνει την ανοσολογία πίσω από αυτό», είπε ο Bossche και συνέχισε σε άλλο σημείο (https://www.voiceforscienceandsolidarit ... he-horizon):

«Αυτό που θέλω να καταλάβει το κοινό σας, αυτό που θα αντιμετωπίσουμε στην υπεροξεία κρίση του Covid που είναι επικείμενη, είναι ότι θα πρέπει να οικοδομήσουμε έναν εντελώς νέο κόσμο (https://www.el.gr/nea-taxh/epistoli-gia ... -pandimia/) … Είναι πολύ σαφές ότι όταν ξεκινήσει αυτό, τα νοσοκομεία μας θα καταρρεύσουν. Και αυτό σημαίνει ότι το χάος σε όλα τα είδη των στρωμάτων της κοινωνίας – χρηματοπιστωτικό, οικονομικό, κοινωνικό, όπως το πείτε – θα είναι πλήρες».

«Και αυτό είναι που προβλέπω ξεκάθαρα… Είναι πολύ περίεργο για μένα να κάνω τέτοιες δηλώσεις, αλλά δεν το κρύβω γιατί είμαι διακόσια τοις εκατό πεπεισμένος ότι θα συμβεί»
, πρόσθεσε.

Ο Bossche συνέχισε να συμβουλεύει τα εμβολιασμένα άτομα ότι ο καλύτερος τρόπος για να προστατεύσουν το ευαίσθητο ανοσοποιητικό τους σύστημα είναι να αποφύγουν να κολλήσουν ξανά τον COVID.

«Τι μπορώ να συμβουλεύσω… σε όλους αυτούς τους εμβολιασμένους ανθρώπους: πρέπει να αποφύγουν την επαναμόλυνση. Είναι η επαναμόλυνση των εμβολιασμένων ανθρώπων που ευθύνεται για αυτήν την κατάσταση… Λοιπόν, το μόνο πράγμα που μπορούν να κάνουν —είναι πολύ απλό— είναι φυσικά να παίρνουν αντιιικά φάρμακα», είπε.

«Πρέπει να λαμβάνουν αντιιικά φάρμακα προληπτικά, όχι να περιμένουν μέχρι να εμφανίσουν συμπτώματα», συνέχισε.

«Είμαι στο Βέλγιο. Εάν ξεκινήσει στις ΗΠΑ, ή ξεκινήσει στο Ισραήλ, ή ξεκινήσει στο Ηνωμένο Βασίλειο, σας στοιχηματίζω ότι μέσα σε λίγες μέρες, θα δείτε το ίδιο σενάριο σε πολλές από τις υψηλά εμβολιασμένες χώρες», πρόσθεσε.

Ο δημοσιογράφος Τζέιμς Κούνστλερ υπέθεσε ότι οι προβλέψεις του Μπόσε, εάν πραγματοποιηθούν, θα μπορούσαν να χρησιμεύσουν ως ο αποδιοπομπαίος τράγος του ΠΟΥ ή αλλιώς «Ασθένεια Χ» που θα μπορούσε να ανατρέψει όχι μόνο τις εκλογές του 2024, αλλά και άλλες εκλογές σε όλο τον κόσμο.
https://www.el.gr/ygeia/chaos-ston-plan ... mvoliasme/

Άβαταρ μέλους
akirav
Δημοσιεύσεις: 2642
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 05:47
Phorum.gr user: akirav

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από akirav » 03 Απρ 2024, 16:47

Merlinus Sum, Qui Me Tangit Turbat Mundum

Άβαταρ μέλους
akirav
Δημοσιεύσεις: 2642
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 05:47
Phorum.gr user: akirav

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από akirav » 03 Απρ 2024, 16:49

Εικόνα
Merlinus Sum, Qui Me Tangit Turbat Mundum

Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3541
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 04 Απρ 2024, 13:09

CDC Releases Hidden Trove Of COVID-19 Vaccine Injury Reports

The U.S. Centers for Disease Control and Prevention (CDC) has released previously hidden reports of facial paralysis and other adverse events following COVID-19 vaccination.

The 780,000 reports were received shortly after the COVID-19 vaccines were rolled out, and show people experienced a wide range of post-vaccination problems, including heart inflammation, miscarriages, and seizures.

“Loss of consciousness and seizure immediately following injection. Went to ER by ambulance,” one person reported.

“Diagnosed with Bells Palsy today due to left-sided facial numbness and paralysis,” another said.

People lodged the reports with V-safe, a text-message system created by the CDC to monitor for possible side effects of COVID-19 vaccines.

The CDC, for years, declined to make the V-safe data public, instead publishing studies that described the reports as providing reassurance about the safety of the shots. However, according to data released in 2022, nearly 8 percent of the 10 million users required medical attention or hospital care after vaccination, and many others reported missing school, work, or other normal activities.

...The free-text portion of the surveys was the only place for people to report adverse events, including heart inflammation, even though the CDC knew the shots might cause those events, previously released documents showed. Other documents showed the CDC became aware of the vaccines possibly causing myocarditis, or heart inflammation, and a related condition called pericarditis early in 2021 but hid the knowledge from the public.

Judge Kacsmaryk’s order came in litigation brought by the Informed Consent Action Network (ICAN), a nonprofit that has compelled the release of a number of government files since the COVID-19 pandemic started.

“ICAN had to sue the Centers for Disease Control in order to gain access to the COVID-19 shot V-safe adverse event data, which is yet another shameful chapter in the decades-long history of federal health officials trying to cover up vaccine risks by ignoring patterns of vaccine reaction symptoms in reports made to the government,” Barbara Loe Fisher, co-founder and president of the National Vaccine Information Center, told The Epoch Times after reviewing the new data.

https://www.zerohedge.com/medical/cdc-r ... ry-reports
Perception is reality...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 16103
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 04 Απρ 2024, 13:18

η τρελα δεν παει στα βουνα
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12845
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 04 Απρ 2024, 14:33

Οργισμένος έγραψε:
04 Απρ 2024, 13:18
η τρελα δεν παει στα βουνα
Και ο student ρεμπελοποιειται ή κολδρονοποιειται :P
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 16103
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 04 Απρ 2024, 14:51

Libre arbitre έγραψε:
04 Απρ 2024, 14:33
Οργισμένος έγραψε:
04 Απρ 2024, 13:18
η τρελα δεν παει στα βουνα
Και ο student ρεμπελοποιειται ή κολδρονοποιειται :P
xeiroteros htan kai θα ειναι
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49440
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 04 Απρ 2024, 14:57

Libre arbitre έγραψε:
04 Απρ 2024, 14:33
Οργισμένος έγραψε:
04 Απρ 2024, 13:18
η τρελα δεν παει στα βουνα
Και ο student ρεμπελοποιειται ή κολδρονοποιειται :P
Πάλι μαζί μου ασχολείσαι ρε "λάιφ κόουτς"?
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3541
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 04 Απρ 2024, 15:11

Libre arbitre έγραψε:
04 Απρ 2024, 14:33
Οργισμένος έγραψε:
04 Απρ 2024, 13:18
η τρελα δεν παει στα βουνα
Και ο student ρεμπελοποιειται ή κολδρονοποιειται :P
Βρήκες ωραία παρέα ταμπελίμπρε...θα πρέπει να αισθάνεσαι περήφανος που τακίμιασες με τον όργιο... επίπεδο λέμε, τι να φτουρίσει ο ρεμπελ και ο χελώνος μπροστά σας :smt005:

Επαναλαμβάνω για όποιον δεν το κατάλαβε ότι η επίθεσή σας στο πρόσωπό μου έγινε με αφορμή ...

The U.S. Centers for Disease Control and Prevention (CDC) has released ...

...τη αναπαραγωγή των στοιχείων που δημοσίευσαν...τα CDC!!!! :smt005:
You know, οι θεοί σας που μέχρι τώρα ότι έλεγαν ήταν το ευαγγέλιό σας.

Τώρα που αυτά που δημοσιεύουν δεν σας αρέσουν (ούτε σ αυτούς, με δικαστική εντολή υποχρεώθηκαν), κατά την προσφιλή σας πρακτική, χλευάζετε και προσπαθείτε να γελοιοποιήσετε όποιον τα αναμεταδίδει.

Γνωστή η τακτική σου ρε ταμπελίμπρε πλέον. Βάλε ταμπέλες, χλεύασε, ρίξε λάσπη και όπου κολλήσει. Αλλά να φτάσεις να γίνεις και ουρίτσα του ακατοίκητου... :102:

:c020:
Perception is reality...

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12845
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 04 Απρ 2024, 17:04

student έγραψε:
04 Απρ 2024, 15:11
Libre arbitre έγραψε:
04 Απρ 2024, 14:33
Οργισμένος έγραψε:
04 Απρ 2024, 13:18
η τρελα δεν παει στα βουνα
Και ο student ρεμπελοποιειται ή κολδρονοποιειται :P
Βρήκες ωραία παρέα ταμπελίμπρε...θα πρέπει να αισθάνεσαι περήφανος που τακίμιασες με τον όργιο... επίπεδο λέμε, τι να φτουρίσει ο ρεμπελ και ο χελώνος μπροστά σας :smt005:
:a075:
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών