Παγκόσμια απάτη ο περιορισμός μετάδοσης του ιού – Η Pfizer παραδέχθηκε πως κυκλοφόρησε το σκεύασμα χωρίς τέτοια στοιχεία

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29747
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Παγκόσμια απάτη ο περιορισμός μετάδοσης του ιού – Η Pfizer παραδέχθηκε πως κυκλοφόρησε το σκεύασμα χωρίς τέτοια στοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 13 Νοέμ 2022, 21:18

12.11.2022
Πρώην αντιπρόεδρος Pfizer: «Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς – Αυτοί οι άνθρωποι υπηρετούν τον σατανά»

Εικόνα

Νέες δηλώσεις από τον πρώην αντιπρόεδρο της Pfizer Δρ. Mike Yeadon ο όποιος αναφέρθηκε για άλλη μια φορά στους κινδύνους που εγκυμονούν τα εμβόλια τεχνολογίας mRNA λέγοντας πως ευθύνονται για πολλούς θανάτους ενώ καταλήγοντας δήλωσε ότι δεν μπορεί να εξηγήσει αλλιώς την εμμονή αυτών που τα υποστηρίζουν παρά μόνο ότι αυτοί υπηρετούν συνειδητά το κακό.



https://www.pronews.gr/ygeia/proin-anti ... on-satana/

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3333
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Παγκόσμια απάτη ο περιορισμός μετάδοσης του ιού – Η Pfizer παραδέχθηκε πως κυκλοφόρησε το σκεύασμα χωρίς τέτοια στοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 13 Νοέμ 2022, 21:30

Πραγματικά ρε μαλάκες δεν αντέχεστε πλέον.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Imperium
Δημοσιεύσεις: 3479
Εγγραφή: 23 Απρ 2020, 12:47

Re: Παγκόσμια απάτη ο περιορισμός μετάδοσης του ιού – Η Pfizer παραδέχθηκε πως κυκλοφόρησε το σκεύασμα χωρίς τέτοια στοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Imperium » 16 Νοέμ 2022, 02:04

sharp έγραψε:
13 Οκτ 2022, 16:35
Το εμβόλιο εξ ορισμού σε προστατεύει και αυτό το έκανε, αφού οι περισσότεροι θάνατοι συνέβησαν σε ανεμβολίαστους. Καλό θα ήταν να μην κολλάς τον άλλο, αλλά δεν ήταν το ζητούμενο. Γι' αυτό λέγμε κάντε όλοι ώστε να τελειώνουμε. Αλλά.... ψεκ... και πλέον πουτινοψέκ.
Σε αυτό, βέβαια, είσαι ΕΝΤΕΛΩΣ λάθος.
Είναι δυνατόν να ξέχασες οτι ΟΛΟ το αφήγημα ήταν:

- Μην είστε εγωιστές! Ακόμα κι αν δεν νοιάζεστε για τον εαυτό σας, το εμβόλιο ΠΡΕΠΕΙ να το κάνετε για να προστατέψετε τους ΑΛΛΟΥΣ.
Είναι ανεύθυνο και αντικοινωνικό στον έσχατο βαθμό να μην το κάνετε! Ακόμα και αν έχετε ανοσία από προηγούμενη μόλυνση ΠΡΕΠΕΙ να το κάνετε γιατί ΜΟΝΟ έτσι σώζετε ζωές. Οι ανεμβολίαστοι είναι φονιάδες των ηλικιωμένων, και κυρίως της γιαγιάς σου που την αγαπάς, και του παππούλη σου. Αν πεθάνουν, οι ανεμβολίαστοι θα φταίνε. Αυτό θέλετε, ε;;; Κανονικά πρέπει να σας κλείσουμε σε στρατόπεδα. Το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μη σας επιτρέπουμε να εργάζεστε. Αμ πώς; Οι επιλογές έχουν συνέπειες! Δεν θες εσύ να εμβολιαστείς; Δεν θέλω εγώ να υπάρχεις στην κοινωνία μου.

Και άλλες τέτοιες ομορφιές... Αλήθεια, θα έχουμε και αμνησία τώρα;

Μου αρέσει η τοποθέτηση του σοσιαλομπαχαλάκια, αν και διαφωνώ με το "μόνη λογική" που λέει, η "πλέον μαλακισμένη λογική" ήταν. Government by καψώνι φαντάζει κάπως Οθωμανικό:
Με την όμικρον φάνηκε πως το εμβόλιο δεν παίζει κανένα ρόλο στη μετάδοση. Όλα τα μέτρα που έχουν να κάνει με αυτήν, είναι καψώνια, για να πας να το κάνεις, και να μην επιβαρύνσεις τις μεθ. Ήταν η μόνη λογική, το έχουμε πει εδώ και πολύ καιρό. Τα ψεκια αντί να επικεντρώσουν εκεί, αναπαράγουν την κάθε φεικ παπαρια. Αφού ειπώθηκε και από επίσημα χείλη, πρέπει να σταματήσει άμεσα κάθε μέτρο που έχει μείνει προς τους ανεμβολιαστους, σε εργασία και όπου αλλού
Ωραία θα ήταν αν προσέθετες επίσης και το "και να φροντίσουμε να μην επαναληφθεί ποτέ, γιατί μας μείωσε πολύ σαν ανθρώπους".
Ποτέ μην εμπιστεύεσαι επιστήμονα που φοβάται να πετάξει με αεροπλάνο.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών