Συνέπειες εμβολίων

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12546
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 07 Μάιος 2024, 18:59

Kauldron έγραψε:
07 Μάιος 2024, 18:57
Αντε πάλι, δε κατάλαβε τίποτα ο βατραχοφάγος.
Εσύ κατάλαβες πως οι δήθεν τόσες πολλές ξαφνικίτιδες αντι να μειώνουν αυξάνουν το προσδόκιμο;
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49009
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 07 Μάιος 2024, 19:01

Kauldron έγραψε:
07 Μάιος 2024, 18:57
Το προσδόκιμο αυξάνει γιατί ζούν περισσότερο 10 ηλικιωμένοι για χίλιους δυο λόγους που ΔΕΝ σχετίζονται με το μπόλι, και ο θάνατος του ενός νέου δεν αρκεί για να το ρίξει. Συμπέρασμα, το μπόλι μπορεί μια χαρά να είναι υπεύθυνο για το θάνατο του νέου, αλλά ΔΕΝ αρκεί για να ρίξει το ΜΟ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΧΙΛΙΟΙ ΔΥΟ ΑΛΛΟΙ ΛΟΓΟΙ.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12546
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 07 Μάιος 2024, 19:02

Kauldron έγραψε:
07 Μάιος 2024, 19:01
Kauldron έγραψε:
07 Μάιος 2024, 18:57
Το προσδόκιμο αυξάνει γιατί ζούν περισσότερο 10 ηλικιωμένοι για χίλιους δυο λόγους που ΔΕΝ σχετίζονται με το μπόλι, και ο θάνατος του ενός νέου δεν αρκεί για να το ρίξει. Συμπέρασμα, το μπόλι μπορεί μια χαρά να είναι υπεύθυνο για το θάνατο του νέου, αλλά ΔΕΝ αρκεί για να ρίξει το ΜΟ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΧΙΛΙΟΙ ΔΥΟ ΑΛΛΟΙ ΛΟΓΟΙ.
Θα μας πεις δηλαδή πως δεν πέθαιναν νέοι στο παρελθόν; Άσε τα μεγάλα γράμματα. Κι εγώ ξέρω να το κάνω. :P
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Libre arbitre την 07 Μάιος 2024, 19:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49009
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 07 Μάιος 2024, 19:02

Libre arbitre έγραψε:
07 Μάιος 2024, 18:59
Kauldron έγραψε:
07 Μάιος 2024, 18:57
Αντε πάλι, δε κατάλαβε τίποτα ο βατραχοφάγος.
Εσύ κατάλαβες πως οι δήθεν τόσες πολλές ξαφνικίτιδες αντι να μειώνουν αυξάνουν το προσδόκιμο;
Τί δήθεν?
Πόσους αιφνίδιους θανάτους, πχ αθλητών είχαμε από ανακοπές παλιότερα χρόνια, και πόσους έχουμε τώρα?
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49009
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 07 Μάιος 2024, 19:02

Libre arbitre έγραψε:
07 Μάιος 2024, 19:02
Kauldron έγραψε:
07 Μάιος 2024, 19:01
Kauldron έγραψε:
07 Μάιος 2024, 18:57
Το προσδόκιμο αυξάνει γιατί ζούν περισσότερο 10 ηλικιωμένοι για χίλιους δυο λόγους που ΔΕΝ σχετίζονται με το μπόλι, και ο θάνατος του ενός νέου δεν αρκεί για να το ρίξει. Συμπέρασμα, το μπόλι μπορεί μια χαρά να είναι υπεύθυνο για το θάνατο του νέου, αλλά ΔΕΝ αρκεί για να ρίξει το ΜΟ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΧΙΛΙΟΙ ΔΥΟ ΑΛΛΟΙ ΛΟΓΟΙ.
Θα μας πεις δηλαδή πως δεν πέθαιναν νέοι στο παρελθόν;
ΠΕΘΑΙΝΑΝ, ΑΛΛΑ ΠΟΣΟΙ?
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12546
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 07 Μάιος 2024, 19:03

Kauldron έγραψε:
07 Μάιος 2024, 19:02
Libre arbitre έγραψε:
07 Μάιος 2024, 18:59
Kauldron έγραψε:
07 Μάιος 2024, 18:57
Αντε πάλι, δε κατάλαβε τίποτα ο βατραχοφάγος.
Εσύ κατάλαβες πως οι δήθεν τόσες πολλές ξαφνικίτιδες αντι να μειώνουν αυξάνουν το προσδόκιμο;
Τί δήθεν?
Πόσους αιφνίδιους θανάτους, πχ αθλητών είχαμε από ανακοπές παλιότερα χρόνια, και πόσους έχουμε τώρα?
Πάντα είχαμε αιφνίδιους θανάτους. Το οτι πέθαναν πολλοί νέοι λόγω κόβιντ είναι γνωστό.
...
Πάντως ούτε ηλικιωμένοι πεθαίνουν λόγω εμβολίου. Γι' αυτό και αυξάνει το προσδόκιμο.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49009
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 07 Μάιος 2024, 19:25

Libre arbitre έγραψε:
07 Μάιος 2024, 19:03
Kauldron έγραψε:
07 Μάιος 2024, 19:02
Libre arbitre έγραψε:
07 Μάιος 2024, 18:59


Εσύ κατάλαβες πως οι δήθεν τόσες πολλές ξαφνικίτιδες αντι να μειώνουν αυξάνουν το προσδόκιμο;
Τί δήθεν?
Πόσους αιφνίδιους θανάτους, πχ αθλητών είχαμε από ανακοπές παλιότερα χρόνια, και πόσους έχουμε τώρα?
Πάντα είχαμε αιφνίδιους θανάτους. Το οτι πέθαναν πολλοί νέοι λόγω κόβιντ είναι γνωστό.
...
Πάντως ούτε ηλικιωμένοι πεθαίνουν λόγω εμβολίου. Γι' αυτό και αυξάνει το προσδόκιμο.
Δε μιλάμε για θάνατο λόγο κόβιντ, μιλάμε για κατάρρευση και θάνατο λίγο μετά τον εμβολιασμό.
Οι Αιφνίδιοι θάνατοι αθλητών, τουλάχιστον ποδοσφαίρου, ήταν κατά πολύ αυξημένοι το 2021.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12546
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 07 Μάιος 2024, 19:27

Kauldron έγραψε:
07 Μάιος 2024, 19:25
Libre arbitre έγραψε:
07 Μάιος 2024, 19:03
Kauldron έγραψε:
07 Μάιος 2024, 19:02


Τί δήθεν?
Πόσους αιφνίδιους θανάτους, πχ αθλητών είχαμε από ανακοπές παλιότερα χρόνια, και πόσους έχουμε τώρα?
Πάντα είχαμε αιφνίδιους θανάτους. Το οτι πέθαναν πολλοί νέοι λόγω κόβιντ είναι γνωστό.
...
Πάντως ούτε ηλικιωμένοι πεθαίνουν λόγω εμβολίου. Γι' αυτό και αυξάνει το προσδόκιμο.
Δε μιλάμε για θάνατο λόγο κόβιντ, μιλάμε για κατάρρευση και θάνατο λίγο μετά τον εμβολιασμό.
Οι Αιφνίδιοι θάνατοι αθλητών, τουλάχιστον ποδοσφαίρου, ήταν κατά πολύ αυξημένοι το 2021.
Σιγά τα ωά. Καμία επίσημη μελέτη δεν το αναφέρει αυτό. Απλά οι αθλητές συγχρωτιζονται περισσότερο με φορείς του ιού και αρρωσταίνουν συχνοτερα. Επίσης απλά υπάρχει μεγαλύτερη ενημέρωση πλέον σε όλα τα γεγονότα και έτσι βγάζεις λανθασμένα και βεβιασμένα συμπεράσματα.

Οι ηλικιωμένοι είναι κυρίως οι υπερεμβολιασμενοι και μια χαρά αυξάνει το προσδόκιμο τους.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29670
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 07 Μάιος 2024, 20:22

Libre arbitre έγραψε:
06 Μάιος 2024, 20:30
Ναι, σπάνιο πράγμα ο καρκίνος. Τώρα πρωτοεμφανίστηκε :smt005:
Ο ΕλληνοΕΒΡΑΙΟΣ CEO της Pfizer Άλμπερτ Βουρλά «ξαναχτυπά»: Ο καρκίνος «είναι ο νέος μας Covid».


5 May, 2024
Cancer ‘is our new Covid’ – Pfizer CEO.
The US pharma giant is betting on oncology since demand for its Covid-19 vaccines has collapsed.

Εικόνα
https://www.rt.com/news/597038-cancer-n ... fizer-ceo/


Ομολογία ενοχής και δεν κουνιέται φύλλο φύλλο ΡΕ πουστη μου ΟΥΣΤ ΡΕ ΟΥΣΤ ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ πουλημένα τομάρια.

Εικόνα

Ποίες μεγάλες ηλικίες ρε παπάρα;
η Γλυκερία 44 ετών που άφησε τρία ανήλικα ορφανά μεγάλη ήταν;
η Ελένη 47 ετών που έπαθε εγκεφαλικό μεγάλη ήταν;
ο Αλέξανδρος ετών 35 που έπαθε θρόμβωση στο πόδι και στην καρωτίδα μεγάλος ήταν;
Kαι λέω μόνο 3 περιπτώσεις που εσύ ο ίδιος και η επιτροπή με την κυβέρνηση παραδεχτήκατε επίσημα ότι φταίει το εμβόλιο, οστόσο εσείς δεν λέγατε ότι θέλατε να σώσετε τους παπουδογιαγιάδες!!!
Σ' αυτό το μπουρδέλο που λέγετε Μιζοτακισταν, εάν υπήρχε ένας δικαστής, γιατί δεν υπάρχει κανένας, τα λαμόγια και τα καθάρματα της άσπρης γαμημενης μπλούζας θα είχαν ήδη δικαστεί.
Ο λόγος;
Φόνοι κατά συρροήν και εκ προθέσεως.
Οπότε, ειναι στο χέρι του λαού να πράξει τα δέοντα.






Εικόνα



Εικόνα



Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12546
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 07 Μάιος 2024, 20:34

.
Συμπέρασμα. Μια χαρά αυξάνει το προσδόκιμο παρά την παχυσαρκία, τους καρκίνους και την μόλυνση του περιβάλλοντος.

...
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3679
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 07 Μάιος 2024, 21:20

Αρίστος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 17:26
Εχεις μεγαλα ζορια ρε Λυκε αλλα δεν μπορω να στα λυσω εγω.

Ειμαι 65 χρονων, δεν εκανα κανενα εμβολιο και δεν κολλησα ουτε μια φορα.

Στη δουλεια μου απο τα 12 ατομα μονο δυο δεν εμβολιαστηκαμε και ουτε που κολλησαμε, οι υπολοιποι που εμβολιαστηκαν κολλησαν 1-2 φορες και σηκωσαν και ψηλο πυρετο.

Μεσα στο πχορουμ κανεις ανεμβολιαστος δεν κινδυνεψε.

Φαγατε το δουλεμα της αρκουδας, σας εκαναν πειραματοζωα και αντι να ριξετε ροχαλες εκει που πρεπει παραμιλατε μαζι μας.

Τα εμβολια επρεπε να τα κανουν μονο οι 65 και πανω, πολλα νεα παιδια ειτε πεθαναν, ειτε χαντακωθηκαν με σοβαρες παρενεργειες δια βιου.

.
Πίστεψε με ,δεν έχω κανένα ζόρι.
Το μόνο μου ζόρι είναι να έχει υγεία και φαγητό η οικογένεια μου.

Από εκεί και πέρα,όλα αυτά που λες είναι μπούρδες. Άτομα σαν και εσένα έχουν κατακλύσει τα social ,με αόριστο λόγιες και μπουρδολογιες.
Πάντα θα υπάρχουν άτομα που θα αντιδρανε και θα λένε τα ανυπόστατα σε ότι και να γίνει.
Και ο κοβιντ έκανε ένα καλό. Εμφανίστηκαν με γνώμη και άποψη για ότι γίνονται χωρίς να μπορούν καν να μιλήσουν.
Μάντεψε τι είναι η πλειοψηφία αυτών. Πατριώτες του κώλου, αγράμματοι και αμόρφωτοι.

Είναι δεκτό να υπάρχουν αντιδράσεις και σκέψεις,αλλά μέχρι εκεί,εσείς έχετε ξεφύγει.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49009
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 07 Μάιος 2024, 21:30

The Rebel έγραψε:
07 Μάιος 2024, 20:22
Libre arbitre έγραψε:
06 Μάιος 2024, 20:30
Ναι, σπάνιο πράγμα ο καρκίνος. Τώρα πρωτοεμφανίστηκε :smt005:
Ο ΕλληνοΕΒΡΑΙΟΣ CEO της Pfizer Άλμπερτ Βουρλά «ξαναχτυπά»: Ο καρκίνος «είναι ο νέος μας Covid».


5 May, 2024
Cancer ‘is our new Covid’ – Pfizer CEO.
The US pharma giant is betting on oncology since demand for its Covid-19 vaccines has collapsed.

Εικόνα
https://www.rt.com/news/597038-cancer-n ... fizer-ceo/


Ομολογία ενοχής και δεν κουνιέται φύλλο φύλλο ΡΕ πουστη μου ΟΥΣΤ ΡΕ ΟΥΣΤ ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ πουλημένα τομάρια.

Εικόνα

Ποίες μεγάλες ηλικίες ρε παπάρα;
η Γλυκερία 44 ετών που άφησε τρία ανήλικα ορφανά μεγάλη ήταν;
η Ελένη 47 ετών που έπαθε εγκεφαλικό μεγάλη ήταν;
ο Αλέξανδρος ετών 35 που έπαθε θρόμβωση στο πόδι και στην καρωτίδα μεγάλος ήταν;
Kαι λέω μόνο 3 περιπτώσεις που εσύ ο ίδιος και η επιτροπή με την κυβέρνηση παραδεχτήκατε επίσημα ότι φταίει το εμβόλιο, οστόσο εσείς δεν λέγατε ότι θέλατε να σώσετε τους παπουδογιαγιάδες!!!
Σ' αυτό το μπουρδέλο που λέγετε Μιζοτακισταν, εάν υπήρχε ένας δικαστής, γιατί δεν υπάρχει κανένας, τα λαμόγια και τα καθάρματα της άσπρης γαμημενης μπλούζας θα είχαν ήδη δικαστεί.
Ο λόγος;
Φόνοι κατά συρροήν και εκ προθέσεως.
Οπότε, ειναι στο χέρι του λαού να πράξει τα δέοντα.






Εικόνα



Εικόνα



Εικόνα
Ο καργιόλης ο Μαγιορκίνης.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12546
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 07 Μάιος 2024, 21:39

Λευκός Λύκος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 21:20
Αρίστος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 17:26
Εχεις μεγαλα ζορια ρε Λυκε αλλα δεν μπορω να στα λυσω εγω.

Ειμαι 65 χρονων, δεν εκανα κανενα εμβολιο και δεν κολλησα ουτε μια φορα.

Στη δουλεια μου απο τα 12 ατομα μονο δυο δεν εμβολιαστηκαμε και ουτε που κολλησαμε, οι υπολοιποι που εμβολιαστηκαν κολλησαν 1-2 φορες και σηκωσαν και ψηλο πυρετο.

Μεσα στο πχορουμ κανεις ανεμβολιαστος δεν κινδυνεψε.

Φαγατε το δουλεμα της αρκουδας, σας εκαναν πειραματοζωα και αντι να ριξετε ροχαλες εκει που πρεπει παραμιλατε μαζι μας.

Τα εμβολια επρεπε να τα κανουν μονο οι 65 και πανω, πολλα νεα παιδια ειτε πεθαναν, ειτε χαντακωθηκαν με σοβαρες παρενεργειες δια βιου.

.
Πίστεψε με ,δεν έχω κανένα ζόρι.
Το μόνο μου ζόρι είναι να έχει υγεία και φαγητό η οικογένεια μου.

Από εκεί και πέρα,όλα αυτά που λες είναι μπούρδες. Άτομα σαν και εσένα έχουν κατακλύσει τα social ,με αόριστο λόγιες και μπουρδολογιες.
Πάντα θα υπάρχουν άτομα που θα αντιδρανε και θα λένε τα ανυπόστατα σε ότι και να γίνει.
Και ο κοβιντ έκανε ένα καλό. Εμφανίστηκαν με γνώμη και άποψη για ότι γίνονται χωρίς να μπορούν καν να μιλήσουν.
Μάντεψε τι είναι η πλειοψηφία αυτών. Πατριώτες του κώλου, αγράμματοι και αμόρφωτοι.

Είναι δεκτό να υπάρχουν αντιδράσεις και σκέψεις,αλλά μέχρι εκεί,εσείς έχετε ξεφύγει.
:g030:
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49009
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 07 Μάιος 2024, 21:43

Libre arbitre έγραψε:
07 Μάιος 2024, 21:39
Λευκός Λύκος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 21:20
Αρίστος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 17:26
Εχεις μεγαλα ζορια ρε Λυκε αλλα δεν μπορω να στα λυσω εγω.

Ειμαι 65 χρονων, δεν εκανα κανενα εμβολιο και δεν κολλησα ουτε μια φορα.

Στη δουλεια μου απο τα 12 ατομα μονο δυο δεν εμβολιαστηκαμε και ουτε που κολλησαμε, οι υπολοιποι που εμβολιαστηκαν κολλησαν 1-2 φορες και σηκωσαν και ψηλο πυρετο.

Μεσα στο πχορουμ κανεις ανεμβολιαστος δεν κινδυνεψε.

Φαγατε το δουλεμα της αρκουδας, σας εκαναν πειραματοζωα και αντι να ριξετε ροχαλες εκει που πρεπει παραμιλατε μαζι μας.

Τα εμβολια επρεπε να τα κανουν μονο οι 65 και πανω, πολλα νεα παιδια ειτε πεθαναν, ειτε χαντακωθηκαν με σοβαρες παρενεργειες δια βιου.

.
Πίστεψε με ,δεν έχω κανένα ζόρι.
Το μόνο μου ζόρι είναι να έχει υγεία και φαγητό η οικογένεια μου.

Από εκεί και πέρα,όλα αυτά που λες είναι μπούρδες. Άτομα σαν και εσένα έχουν κατακλύσει τα social ,με αόριστο λόγιες και μπουρδολογιες.
Πάντα θα υπάρχουν άτομα που θα αντιδρανε και θα λένε τα ανυπόστατα σε ότι και να γίνει.
Και ο κοβιντ έκανε ένα καλό. Εμφανίστηκαν με γνώμη και άποψη για ότι γίνονται χωρίς να μπορούν καν να μιλήσουν.
Μάντεψε τι είναι η πλειοψηφία αυτών. Πατριώτες του κώλου, αγράμματοι και αμόρφωτοι.

Είναι δεκτό να υπάρχουν αντιδράσεις και σκέψεις,αλλά μέχρι εκεί,εσείς έχετε ξεφύγει.
:g030:
Αγκαλιά οι νεοταξίτες με τους χρυσαυγίτες.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40474
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 07 Μάιος 2024, 21:49

Λευκός Λύκος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 21:20
Αρίστος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 17:26
Εχεις μεγαλα ζορια ρε Λυκε αλλα δεν μπορω να στα λυσω εγω.

Ειμαι 65 χρονων, δεν εκανα κανενα εμβολιο και δεν κολλησα ουτε μια φορα.

Στη δουλεια μου απο τα 12 ατομα μονο δυο δεν εμβολιαστηκαμε και ουτε που κολλησαμε, οι υπολοιποι που εμβολιαστηκαν κολλησαν 1-2 φορες και σηκωσαν και ψηλο πυρετο.

Μεσα στο πχορουμ κανεις ανεμβολιαστος δεν κινδυνεψε.

Φαγατε το δουλεμα της αρκουδας, σας εκαναν πειραματοζωα και αντι να ριξετε ροχαλες εκει που πρεπει παραμιλατε μαζι μας.

Τα εμβολια επρεπε να τα κανουν μονο οι 65 και πανω, πολλα νεα παιδια ειτε πεθαναν, ειτε χαντακωθηκαν με σοβαρες παρενεργειες δια βιου.

.
Πίστεψε με ,δεν έχω κανένα ζόρι.
Το μόνο μου ζόρι είναι να έχει υγεία και φαγητό η οικογένεια μου.

Από εκεί και πέρα,όλα αυτά που λες είναι μπούρδες. Άτομα σαν και εσένα έχουν κατακλύσει τα social ,με αόριστο λόγιες και μπουρδολογιες.
Πάντα θα υπάρχουν άτομα που θα αντιδρανε και θα λένε τα ανυπόστατα σε ότι και να γίνει.
Και ο κοβιντ έκανε ένα καλό. Εμφανίστηκαν με γνώμη και άποψη για ότι γίνονται χωρίς να μπορούν καν να μιλήσουν.
Μάντεψε τι είναι η πλειοψηφία αυτών. Πατριώτες του κώλου, αγράμματοι και αμόρφωτοι.

Είναι δεκτό να υπάρχουν αντιδράσεις και σκέψεις,αλλά μέχρι εκεί,εσείς έχετε ξεφύγει.


Ειναι κι αυτοι ψεκες και επικινδυνοι για τη δημοσια υγεια;


Ο γενικός εισαγγελέας του Τέξας μήνυσε την Pfizer - Ζητά περισσότερα από 10 εκατ. δολάρια σε αστικά πρόστιμα

Ο Paxton, μέσω της αγωγής, ισχυρίζεται ότι η Pfizer παραβίασε τον νόμο περί παραπλανητικών εμπορικών πρακτικών του Τέξας, καθώς προέβη σε "ψευδείς, παραπλανητικές πράξεις και πρακτικές, προβάλλοντας "ανυπόστατους ισχυρισμούς" σχετικά με το εμβόλιο και ότι διεξήγαγε "εκστρατεία εκφοβισμού του κοινού ώστε να αναγκαστεί να κάνει το εμβόλιο".

Ο Paxton υποστήριξε ότι το εμβόλιο της Pfizer δεν ανταποκρινόταν στο ποσοστό αποτελεσματικότητας του 95% που διαφήμιζε η εταιρεία, αναφέροντας σε ανακοίνωση ότι "τα κρούσματα αυξήθηκαν μετά την ευρεία χορήγηση του εμβολίου" και ότι "σε ορισμένες περιοχές παρατηρήθηκε μεγαλύτερο ποσοστό θανάτων" μεταξύ των εμβολιασμένων ατόμων από ό,τι των ανεμβολίαστων - αν και το τελευταίο επιχείρημα θα μπορούσε να αντικατοπτρίζει το γεγονός ότι περισσότεροι άνθρωποι είχαν εμβολιαστεί, κι όχι ότι το εμβόλιο δεν λειτουργεί.

Ακόμη, ο Paxton δήλωσε ότι αφού το εμβόλιο απέτυχε να ανταποκριθεί στην υποτιθέμενη αποτελεσματικότητα, η Pfizer άρχισε να εκφοβίζει και να λογοκρίνει τους επικριτές της λέγοντας ότι οι άνθρωποι που "παραπληροφορούν" είναι "εγκληματίες", κάτι που δήλωσε και ο διευθύνων σύμβουλος της Pfizer σε συνέντευξή του το 2021.

https://www.forbesgreece.gr/diethni/375 ... a-prostima


Η Φλόριντα ξεκινάει μεγάλη έρευνα για τη σχέση των εμβολίων κατά του Covid-19 με την εκρηκτική αύξηση των ξαφνικών θανάτων!

Το Ανώτατο Δικαστήριο της Φλόριντα έδωσε στον κυβερνήτη της Πολιτείας Ρον Ντε Σάντις την έγκριση να συγκροτήσει μεγάλη εξεταστική επιτροπή που θα ερευνήσει τους κατασκευαστές των εμβολίων mRNA κατά της Covid-19 για να ελέγξει την σχέση τους με την εκρηκτική αύξηση των θανάτων και των σοβαρών παρενεργειών στις ΗΠΑ.

Η εξεταστική επιτροπή, όπως προτείνει ο κυβερνήτης, θα απαιτήσει από τις μεγάλες φαρμακευτικές εταιρείες να παραδώσουν τα δεδομένα τους και τα πειραματικά αποτελέσματά τους σχετικά με την ασφάλεια και τα οφέλη των εμβολίων Covid-19 που ανέπτυξαν.

https://europost.gr/koronoios-florinta- ... ion-covid/

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών