Συνέπειες εμβολίων

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12538
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Δημοσίευση από Libre arbitre » 07 Μάιος 2024, 21:49

Δεν ξέρω τι λες. Εγώ ξέρω οτι αντιβαξ είναι οι ακροδεξιοί κυρίως. Οι εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα.
...
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40474
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Συνέπειες εμβολίων

Δημοσίευση από Αρίστος » 07 Μάιος 2024, 21:53

Εγω Λυκε το βλεπω πως απο τη στιγμη που το Astrazeneca, το Johnson & Johnson και το Moderna αποσυρθηκαν ειτε για ορισμενες ηλικιες ειτε εντελως σε αρκετες δυτικες χωρες...

θα επρεπε να μας ζητησετε συγγνωμη επειδη μας απομονωσατε κοινωνικα και μας σκυλοβριζατε μονο γιατι αμφισβητησαμε την ασφαλεια των εμβολιων και δεν θελαμε να τα κανουμε.

Ακομη και η Pfizer αναγκαστηκε να παραδεχτει πως υπαρχει μικρη σχεση αναμεσα στις μυοκαρδιτιδες και το εμβολιο της.

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40474
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Συνέπειες εμβολίων

Δημοσίευση από Αρίστος » 07 Μάιος 2024, 21:54

Αρίστος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 21:49
Λευκός Λύκος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 21:20
Αρίστος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 17:26
Εχεις μεγαλα ζορια ρε Λυκε αλλα δεν μπορω να στα λυσω εγω.

Ειμαι 65 χρονων, δεν εκανα κανενα εμβολιο και δεν κολλησα ουτε μια φορα.

Στη δουλεια μου απο τα 12 ατομα μονο δυο δεν εμβολιαστηκαμε και ουτε που κολλησαμε, οι υπολοιποι που εμβολιαστηκαν κολλησαν 1-2 φορες και σηκωσαν και ψηλο πυρετο.

Μεσα στο πχορουμ κανεις ανεμβολιαστος δεν κινδυνεψε.

Φαγατε το δουλεμα της αρκουδας, σας εκαναν πειραματοζωα και αντι να ριξετε ροχαλες εκει που πρεπει παραμιλατε μαζι μας.

Τα εμβολια επρεπε να τα κανουν μονο οι 65 και πανω, πολλα νεα παιδια ειτε πεθαναν, ειτε χαντακωθηκαν με σοβαρες παρενεργειες δια βιου.

.
Πίστεψε με ,δεν έχω κανένα ζόρι.
Το μόνο μου ζόρι είναι να έχει υγεία και φαγητό η οικογένεια μου.

Από εκεί και πέρα,όλα αυτά που λες είναι μπούρδες. Άτομα σαν και εσένα έχουν κατακλύσει τα social ,με αόριστο λόγιες και μπουρδολογιες.
Πάντα θα υπάρχουν άτομα που θα αντιδρανε και θα λένε τα ανυπόστατα σε ότι και να γίνει.
Και ο κοβιντ έκανε ένα καλό. Εμφανίστηκαν με γνώμη και άποψη για ότι γίνονται χωρίς να μπορούν καν να μιλήσουν.
Μάντεψε τι είναι η πλειοψηφία αυτών. Πατριώτες του κώλου, αγράμματοι και αμόρφωτοι.

Είναι δεκτό να υπάρχουν αντιδράσεις και σκέψεις,αλλά μέχρι εκεί,εσείς έχετε ξεφύγει.


Ειναι κι αυτοι ψεκες και επικινδυνοι για τη δημοσια υγεια;


Ο γενικός εισαγγελέας του Τέξας μήνυσε την Pfizer - Ζητά περισσότερα από 10 εκατ. δολάρια σε αστικά πρόστιμα

Ο Paxton, μέσω της αγωγής, ισχυρίζεται ότι η Pfizer παραβίασε τον νόμο περί παραπλανητικών εμπορικών πρακτικών του Τέξας, καθώς προέβη σε "ψευδείς, παραπλανητικές πράξεις και πρακτικές, προβάλλοντας "ανυπόστατους ισχυρισμούς" σχετικά με το εμβόλιο και ότι διεξήγαγε "εκστρατεία εκφοβισμού του κοινού ώστε να αναγκαστεί να κάνει το εμβόλιο".

Ο Paxton υποστήριξε ότι το εμβόλιο της Pfizer δεν ανταποκρινόταν στο ποσοστό αποτελεσματικότητας του 95% που διαφήμιζε η εταιρεία, αναφέροντας σε ανακοίνωση ότι "τα κρούσματα αυξήθηκαν μετά την ευρεία χορήγηση του εμβολίου" και ότι "σε ορισμένες περιοχές παρατηρήθηκε μεγαλύτερο ποσοστό θανάτων" μεταξύ των εμβολιασμένων ατόμων από ό,τι των ανεμβολίαστων - αν και το τελευταίο επιχείρημα θα μπορούσε να αντικατοπτρίζει το γεγονός ότι περισσότεροι άνθρωποι είχαν εμβολιαστεί, κι όχι ότι το εμβόλιο δεν λειτουργεί.

Ακόμη, ο Paxton δήλωσε ότι αφού το εμβόλιο απέτυχε να ανταποκριθεί στην υποτιθέμενη αποτελεσματικότητα, η Pfizer άρχισε να εκφοβίζει και να λογοκρίνει τους επικριτές της λέγοντας ότι οι άνθρωποι που "παραπληροφορούν" είναι "εγκληματίες", κάτι που δήλωσε και ο διευθύνων σύμβουλος της Pfizer σε συνέντευξή του το 2021.

https://www.forbesgreece.gr/diethni/375 ... a-prostima


Η Φλόριντα ξεκινάει μεγάλη έρευνα για τη σχέση των εμβολίων κατά του Covid-19 με την εκρηκτική αύξηση των ξαφνικών θανάτων!

Το Ανώτατο Δικαστήριο της Φλόριντα έδωσε στον κυβερνήτη της Πολιτείας Ρον Ντε Σάντις την έγκριση να συγκροτήσει μεγάλη εξεταστική επιτροπή που θα ερευνήσει τους κατασκευαστές των εμβολίων mRNA κατά της Covid-19 για να ελέγξει την σχέση τους με την εκρηκτική αύξηση των θανάτων και των σοβαρών παρενεργειών στις ΗΠΑ.

Η εξεταστική επιτροπή, όπως προτείνει ο κυβερνήτης, θα απαιτήσει από τις μεγάλες φαρμακευτικές εταιρείες να παραδώσουν τα δεδομένα τους και τα πειραματικά αποτελέσματά τους σχετικά με την ασφάλεια και τα οφέλη των εμβολίων Covid-19 που ανέπτυξαν.

https://europost.gr/koronoios-florinta- ... ion-covid/

.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12538
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Δημοσίευση από Libre arbitre » 07 Μάιος 2024, 21:56

Oι πραγματικοί πατριώτες είναι υπέρ των εμβολίων γιατί θέλουν το καλό των συμπατριωτών τους. Όχι να εργαλειοποιούν τον οποιοδήποτε θάνατο για να αποκομίσουν κομματικά οφέλη.
...
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
akirav
Δημοσιεύσεις: 2638
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 05:47
Phorum.gr user: akirav

Re: Συνέπειες εμβολίων

Δημοσίευση από akirav » 07 Μάιος 2024, 22:41

Merlinus Sum, Qui Me Tangit Turbat Mundum

nemo
Δημοσιεύσεις: 7373
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Συνέπειες εμβολίων

Δημοσίευση από nemo » 07 Μάιος 2024, 23:01

ακομη να καταλαβουν τα βλημενα αφου και οι ιδιες εταιριες ομολογουν
τι αλλο θα πρεπει να πουν; δοκιμαστε το και απο τον γκωλο;

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12538
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Δημοσίευση από Libre arbitre » 07 Μάιος 2024, 23:09

akirav έγραψε:
07 Μάιος 2024, 22:41
Μα ούτε ένα λήμμα στην βικιπαίδεια... για αυτήν την πσεκασμενη... :smt005:
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3679
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Συνέπειες εμβολίων

Δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 07 Μάιος 2024, 23:58

Kauldron έγραψε:
07 Μάιος 2024, 21:43
Libre arbitre έγραψε:
07 Μάιος 2024, 21:39
Λευκός Λύκος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 21:20

Πίστεψε με ,δεν έχω κανένα ζόρι.
Το μόνο μου ζόρι είναι να έχει υγεία και φαγητό η οικογένεια μου.

Από εκεί και πέρα,όλα αυτά που λες είναι μπούρδες. Άτομα σαν και εσένα έχουν κατακλύσει τα social ,με αόριστο λόγιες και μπουρδολογιες.
Πάντα θα υπάρχουν άτομα που θα αντιδρανε και θα λένε τα ανυπόστατα σε ότι και να γίνει.
Και ο κοβιντ έκανε ένα καλό. Εμφανίστηκαν με γνώμη και άποψη για ότι γίνονται χωρίς να μπορούν καν να μιλήσουν.
Μάντεψε τι είναι η πλειοψηφία αυτών. Πατριώτες του κώλου, αγράμματοι και αμόρφωτοι.

Είναι δεκτό να υπάρχουν αντιδράσεις και σκέψεις,αλλά μέχρι εκεί,εσείς έχετε ξεφύγει.
:g030:
Αγκαλιά οι νεοταξίτες με τους χρυσαυγίτες.
Εσύ δεν ήσουν που στηρίζες με πάθος την χα και δεν σήκωνες μύγα στο σπαθί σου;

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3679
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Συνέπειες εμβολίων

Δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 08 Μάιος 2024, 00:02

Αρίστος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 21:53
Εγω Λυκε το βλεπω πως απο τη στιγμη που το Astrazeneca, το Johnson & Johnson και το Moderna αποσυρθηκαν ειτε για ορισμενες ηλικιες ειτε εντελως σε αρκετες δυτικες χωρες...

θα επρεπε να μας ζητησετε συγγνωμη επειδη μας απομονωσατε κοινωνικα και μας σκυλοβριζατε μονο γιατι αμφισβητησαμε την ασφαλεια των εμβολιων και δεν θελαμε να τα κανουμε.

Ακομη και η Pfizer αναγκαστηκε να παραδεχτει πως υπαρχει μικρη σχεση αναμεσα στις μυοκαρδιτιδες και το εμβολιο της.

.
Δεν είμαι από αυτούς που φανατιζονται με τα εμβόλια.
Θες να κάνεις,κάντο. Δεν θες μην το κάνεις.
Εγώ δεν πρόκειται να σε πείσω αν είναι σωστό ή όχι.

Θεώρησα ότι έπρεπε να το κάνω και το έκανα. Και δεν θα λογοδοτησω και σε κανέναν.

Από εκεί και πέρα,άτομα σαν και εσένα,μου προκαλούν αηδία που προσπαθούν να βγάλουν από την μύγα ξυγκι,και προσπαθούν να πουν ότι όσοι κάνανε τα εμβόλια είναι ηλίθιοι,ενώ αυτοί που δεν τα έκαναν είναι σωστοί. Δεν θα μπω σε τέτοιο παιχνίδι.

Αλλά αυτό που λέω και είμαι κάθετος,ότι οι αρνητές και οι αιρετικοί,πάντα θα βρίσκονται στον δήθεν πατριωτικό χώρο.
Εμβόλια, ταυτότητες και ποσα άλλα.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15500
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Συνέπειες εμβολίων

Δημοσίευση από Οργισμένος » 08 Μάιος 2024, 00:33

Λευκός Λύκος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 23:58
Kauldron έγραψε:
07 Μάιος 2024, 21:43
Libre arbitre έγραψε:
07 Μάιος 2024, 21:39


:g030:
Αγκαλιά οι νεοταξίτες με τους χρυσαυγίτες.
Εσύ δεν ήσουν που στηρίζες με πάθος την χα και δεν σήκωνες μύγα στο σπαθί σου;
Νεοναζι πολεμιος του ναζισμου ο κωλντρον...
Κλασσικος ανοικος καρπαζοεισπρακτορας...
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15500
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Συνέπειες εμβολίων

Δημοσίευση από Οργισμένος » 08 Μάιος 2024, 00:34

Λευκός Λύκος έγραψε:
08 Μάιος 2024, 00:02
Αρίστος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 21:53
Εγω Λυκε το βλεπω πως απο τη στιγμη που το Astrazeneca, το Johnson & Johnson και το Moderna αποσυρθηκαν ειτε για ορισμενες ηλικιες ειτε εντελως σε αρκετες δυτικες χωρες...

θα επρεπε να μας ζητησετε συγγνωμη επειδη μας απομονωσατε κοινωνικα και μας σκυλοβριζατε μονο γιατι αμφισβητησαμε την ασφαλεια των εμβολιων και δεν θελαμε να τα κανουμε.

Ακομη και η Pfizer αναγκαστηκε να παραδεχτει πως υπαρχει μικρη σχεση αναμεσα στις μυοκαρδιτιδες και το εμβολιο της.

.
Δεν είμαι από αυτούς που φανατιζονται με τα εμβόλια.
Θες να κάνεις,κάντο. Δεν θες μην το κάνεις.
Εγώ δεν πρόκειται να σε πείσω αν είναι σωστό ή όχι.

Θεώρησα ότι έπρεπε να το κάνω και το έκανα. Και δεν θα λογοδοτησω και σε κανέναν.

Από εκεί και πέρα,άτομα σαν και εσένα,μου προκαλούν αηδία που προσπαθούν να βγάλουν από την μύγα ξυγκι,και προσπαθούν να πουν ότι όσοι κάνανε τα εμβόλια είναι ηλίθιοι,ενώ αυτοί που δεν τα έκαναν είναι σωστοί. Δεν θα μπω σε τέτοιο παιχνίδι.

Αλλά αυτό που λέω και είμαι κάθετος,ότι οι αρνητές και οι αιρετικοί,πάντα θα βρίσκονται στον δήθεν πατριωτικό χώρο.
Εμβόλια, ταυτότητες και ποσα άλλα.
Α και πολλοι δηθεν διεθνιστες ειναι στην πλευρα της ψεκας. Εμβολια δηθεν επικινδυνα με στοχο τα καπιταλιστικα κερδη κτλ κτλ...
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40474
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 08 Μάιος 2024, 06:34

Λευκός Λύκος έγραψε:
08 Μάιος 2024, 00:02
Αρίστος έγραψε:
07 Μάιος 2024, 21:53
Εγω Λυκε το βλεπω πως απο τη στιγμη που το Astrazeneca, το Johnson & Johnson και το Moderna αποσυρθηκαν ειτε για ορισμενες ηλικιες ειτε εντελως σε αρκετες δυτικες χωρες...

θα επρεπε να μας ζητησετε συγγνωμη επειδη μας απομονωσατε κοινωνικα και μας σκυλοβριζατε μονο γιατι αμφισβητησαμε την ασφαλεια των εμβολιων και δεν θελαμε να τα κανουμε.

Ακομη και η Pfizer αναγκαστηκε να παραδεχτει πως υπαρχει μικρη σχεση αναμεσα στις μυοκαρδιτιδες και το εμβολιο της.

.
Δεν είμαι από αυτούς που φανατιζονται με τα εμβόλια.
Θες να κάνεις,κάντο. Δεν θες μην το κάνεις.
Εγώ δεν πρόκειται να σε πείσω αν είναι σωστό ή όχι.

Θεώρησα ότι έπρεπε να το κάνω και το έκανα. Και δεν θα λογοδοτησω και σε κανέναν.

Από εκεί και πέρα,άτομα σαν και εσένα,μου προκαλούν αηδία που προσπαθούν να βγάλουν από την μύγα ξυγκι,και προσπαθούν να πουν ότι όσοι κάνανε τα εμβόλια είναι ηλίθιοι,ενώ αυτοί που δεν τα έκαναν είναι σωστοί. Δεν θα μπω σε τέτοιο παιχνίδι.

Αλλά αυτό που λέω και είμαι κάθετος,ότι οι αρνητές και οι αιρετικοί,πάντα θα βρίσκονται στον δήθεν πατριωτικό χώρο.
Εμβόλια, ταυτότητες και ποσα άλλα.


Εμεις δεν ειπαμε κανενα ηλιθιο, ζητησαμε απλα να εχουμε το δικαιωμα της αυτοδιαθεσης του σωματος μας, κατι που το ιδιο το συνταγμα υποστηριζει και τελικα ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ οτι ειχαμε δικιο. Η πανδημια του Covid δεν ηταν μια βαρια μολυσματικη θανατηφορος ασθενεια αλλα επικινδυνη για τους ανω των 70 και ειδικα γι' αυτους που ειχαν πολλα υποκειμενα νοσηματα με ιστορικο νοσηλειων. Επιπλεον τα εμβολια ουτε ιδιαιτερα αποτελεσματικα ηταν και παρουσιασαν αρκετα προβληματα ασφαλειας. Τι να πρωτοπουμε εδω; Για τις θρομβωσεις του Astrazeneca η για τις μυοκαρδιτιδες που προκαλουσαν τα JJ και το Moderna εξαιτιας των οποιων απαγορευτηκαν σε πολλες δυτικες χωρες για τους νεους και σε αλλες (πιχι τις σκανδιναβικες) εντελως και για ολους; Η μηπως για τις μολυσμενες παρτιδες αρχικα της Moderna και μετα της Pfizer που στην Ιαπωνια σκοτωσαν κοσμο;

https://www.naftemporiki.gr/kosmos/1051 ... s-moderna/

Και επειδη ακριβως μας απομονωσατε κοινωνικα, μας σκυλοβρισατε, μας θεωρησατε πολιτες δευτερης κατηγοριας, κατι σαν λεπρους, καρφωνατε καποιοι μεχρι παπαδες που κοινωνουσαν κοσμο και αλλοι υποστηριζατε να χασουν 7000 υγειονομικοι τις δουλειες τους, μια συγγνωμη οση εχουν τσιπα απο σας την οφειλουν.

Και προσωπικα δεν θα ξεχασω αυτη την περιπτωση.

Αυτοκτόνησε 36χρονη οδοντίατρος που βρισκόταν σε αναστολή εργασίας

Τέλος στη ζωή της έδωσε μια 36χρονη οδοντίατρος. Η οδοντίατρος βρισκόταν σε αναστολή, αφού είχε αρνηθεί τον υποχρεωτικό εμβολιασμό.

Σύμφωνα με τις αναρτήσεις διαμαρτυρόμενων υγειονομικών η 36χρονη οδοντίατρος έμεινε για περισσότερο από έναν χρόνο εκτός επαγγελματικού στίβου επειδή δεν δεχόταν να εμβολιαστεί και βρέθηκε σε αδιέξοδο και οικονομική ασφυξία.

https://ygeionomikoi.gr/2022/10/10/%CE% ... %B1%CF%82/

.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12538
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 08 Μάιος 2024, 07:15

Αυτή η οδοντίατρος πήρε πολλές ζωες μαζί της και οδήγησε πιθανοτατα πολλούς στον θάνατο. Ευτυχώς ήταν σπανιότατη περίπτωση.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40474
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 08 Μάιος 2024, 07:30

Libre arbitre έγραψε:
08 Μάιος 2024, 07:15
Αυτή η οδοντίατρος πήρε πολλές ζωες μαζί της και οδήγησε πιθανοτατα πολλούς στον θάνατο. Ευτυχώς ήταν σπανιότατη περίπτωση.


Eχεις πολυ μεγαλο θρασος να το λες αυτο τη μερα που η Astrazeneca απεσυρε το εμβολιο της παραδεχομενη οτι ειναι επικινδυνο.

https://www.flash.gr/i-astrazeneca-apos ... oio-935111

Μονο στη ΒΡετανια ελεγχεται το εμβολιο της για 80 θανατους (κι αυτοι ειναι μονο οσοι εχουν αποδειχτει στις διαφορες επιτροπες) κι εκατονταδες σοβαρες παρενεργειες που κατεστρεψαν ζωες.

.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12538
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 08 Μάιος 2024, 07:32

.
https://www.ox.ac.uk/news/2022-07-15-ox ... ar-rollout
Oxford vaccine saved most lives in its first year of rollout
Το εμβόλιο έχει επικαιροποιηθει εδώ και καιρό.
...
Η οδοντίατρος είχε μεγάλο θράσος. Χάθηκαν πιθανότατα πολλές ζωές στην Ελλάδα εξαιτίας της. Ευτυχώς σχεδόν όλοι οι γιατροί σε όλο τον κόσμο εμβολιαστηκαν. Σε ποσοστά που αγγίζουν το 100%.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών