Όταν το DNA αποστομώνει τους μισ/ανθέλληνες

Φυσική, Χημεία, Βιολογία, Μαθηματικά, Αστρονομία, Κοσμολογία κ.ά.
Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27217
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Όταν το DNA αποστομώνει τους μισ/ανθέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 05 Νοέμ 2019, 19:53

.
Να κάνω τεστ DNA επειδή το απαιτεί κάποιος στο πχόρουμ. Δεν πάει να χέσει παραπέρα ο κάθε νταλάρας!
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

seismic
Δημοσιεύσεις: 7192
Εγγραφή: 02 Μάιος 2019, 18:10
Phorum.gr user: seismic

Re: Όταν το DNA αποστομώνει τους μισ/ανθέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic » 23 Νοέμ 2019, 21:54

Όλοι θα τους ενδιέφερε να ξέρουν τους προγόνους τους. Αλλά απλά πολλοί από εμάς μας φοβίζει να μάθουν οι άλλοι αλλά και εμείς οι ίδιοι την συνταγή προέλευσής μας. Τελικά είσαι ότι αισθάνεσαι. Αυτό που αισθάνεσαι είναι το DNA σου.
Αντισεισμικές κατασκευές Ανακαινίσεις επισκευές διακοσμήσεις https://lymperis-constructions.gr/

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29747
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Όταν το DNA αποστομώνει τους μισ/ανθέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 11 Οκτ 2023, 21:27

09-23-2023
Τούρκος μαθαίνει την αληθινή καταγωγή του και παθαίνει ΣΟΚ: «Λίγοι έχουν τουρκικό DNA».

Εικόνα

«Γιατί δεν υπάρχουν ταινίες στο Χόλιγουντ για αυτά;;».


Με το τουρκικό κράτος τα βάζει ένας Τούρκος πολίτης που αποφάσισε να κάνει ένα βίντεο-διαμαρτυρίας λίγο αφότου έμαθε την πραγματική του καταγωγή.

Κάνοντας DNA τεστ, από αυτά που τα τελευταία χρόνια έχουν γίνει μόδα, συνειδητοποίησε κάτι που η ίδια η εμφάνισή του του “έλεγε” εδώ και καιρό:

Ότι δεν είναι Τούρκος, αλλά αντιθέτως προέρχεται από τα Βαλκάνια, πιθανότατα όντας μισός Έλληνας!

Ο ίδιος δε ξέσπασε την οργή του κατά του Κεμάλ Ατατούρκ, του…φίλου του Ελευθέριου Βενιζέλου:

«Αντί να μας πει ότι μας έκαναν Τούρκους, αντί να μας πει ότι μας απήγαγαν Χριστιανούς που στη συνέχεια έγιναν μουσουλμάνοι Τούρκοι, κράτησε μυστικό αυτό το πιο σημαντικό κομμάτι της ιστορίας μας.

Αντί να μας πει ότι προερχόμαστε από Χριστιανούς, διέπραξε γενοκτονία κατά των Χριστιανών Αρμενίων και των Χριστιανών Ελλήνων, ώστε να μπορέσει να δημιουργήσει μια χώρα χωρίς χριστιανούς σε αυτούς».


Δείτε το βίντεο που αναρτήθηκε στα tourkikanea:


https://www.el.gr/ethnos/themata/toyrko ... i-katagog/

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Όταν το DNA αποστομώνει τους μισ/ανθέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 11 Οκτ 2023, 21:46

Δε δίνω καμιά δεκάρα για το DNA μου. Συνειδησιακά είμαι Έλληνας. Τα υπόλοιπα είναι για μένα δευτερεύοντα. Η Ελλάδα είναι φυσική μου Πατρίδα, μιλάω και γράφω τα ελληνικά, αγαπώ τον τόπο μου, τον υπηρέτησα ως έπρεπε, και φυσικά, με στεναχωρεί διπλά όταν έχει τα χάλια του, ξέρω τα κουσούρια της Φυλής μας και τις μαλακίες της, κρατώ απόσταση γεωγραφικά από επιλογή, αλλά αισθάνομαι Έλληνας. Και Καράμπαμπας οriginal.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θετικές Επιστήμες”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών