Κουτιά.

Λογισμικό, λειτουργικά συστήματα, προγραμματισμός, hardware, δίκτυα, Internet
Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 31228
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 08 Νοέμ 2020, 23:46

Χαοτικός έγραψε:
08 Νοέμ 2020, 23:40

έχω και εγώ τέτοιο πινέλο, και οδοντόβουρτσα μαλακιά. :102:

υπάρχει και σπρέι σε φιάλη. :102:

μπορείς να πας και σε βενζινάδικο να το βάλεις στο κομπρεσερ αέρα, να δεις πως ξεκολλάνε οι πυκνωτές. :102:
Όταν μου έκανε κολλήματα ο προηγούμενος πριν έντεκα χρόνια, αυτό είχα σκεφτεί να κάνω για να φύγει καλά η σκόνη. Το έκανα. Το πήγα στον μηχανικό μου και τους ζήτησα να το φυσήξει λίγο για αυτό το λόγο. Μου δίνει το κομπρεσέρ και μου λέει κάνε μόνος σου ότι θέλεις. Σαν να ήξερε ο πούστης αλλά δεν ου είπε κάτι παραπάνω. Το φύσηξα, γύρισα σπίτι και απλά το ίδιο βράδυ παράγγελνα κομπιούτερ στο πλαίσιο

Ωστόσο

δεν θα ξεχάσω ποτέ το θέαμα με τη σκόνη που βγήκε. Αφού μου έρχεται να αφήσω αυτόν που έχω τώρα να πνιγεί στη σκόνη για να πάω να το ξανακάνω. Μαλάκα τι ήταν αυτό; !!! :romance-hearteyes:
[/quote]
όχι ρε με το κονφλερ με το στενό στόμιο...αυτό ανοίγει τρύπα στο χέρι σου
με έναν φυσητήρα 250-400w

Εικόνα
Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12602
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 08 Νοέμ 2020, 23:50

Φαν κοντρολερ έχει η μητρική λέμε χρειάζεται.

Εγώ παλιά το πήγαινα βενζινάδικο , δεν χρειάζεται να κολλήσεις το στόμιο πανω στους πυκνωτές.
Το θέμα όμως είναι ότι τα πιο πολλά κομπρεσέρ έχουν υγρασία και ψεκάζουν λίγο 😬

Από τότε φυσερο όπως στην φωτογραφία από πάνω
The business man whose master plan controls the world each day,
Is blind to indications of his species slow decay.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38221
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 09 Νοέμ 2020, 02:11

Χαοτικός έγραψε:
08 Νοέμ 2020, 23:44
enterprise-psi έγραψε:
08 Νοέμ 2020, 23:37
Ρε τι μαλακίες λέτε , εμένα δεν έχει ούτε ένα φίλτρο , και το φυσάω δύο φορές το χρόνο , με φυσερο ( ταιρ απ' στους ανεμιστήρες για να είναι ακίνητοι ) και το καινούριο με φίλτρα θα μαζέψει σκόνη;
Οκ θα μαζέψει , μπαλκόνι , φυσιμα και πάλι μέσα .
Κανένα δεν ανεβάζει θερμοκρασίες εκτός από του φαδερ που το φυσάω κάθε δύο τρία χρόνια :lol:

Οκ αν το έχεις μέσα σε ξυλουργείο η έξω στο μπαλκόνι μπορεί .

Αλλάζεις και την φορά των ανεμιστήρων για positive pressure και δεν ρουφάει σκόνη 😁
Και τραβάει το ζεστό αέρα έξω και καλά; Δεν λέει τόσο αυτό ψυκτικώς.

Ρε σεις, βλέπω το φαν κοντρόλερ δεν σας νοιάζει. Μήπως είστε της γνώμης ότι καλό είναι να μην κάνεις αυθαίρετες μαλακίες και κάνεις ζημιά; Γιατί σκέφτομαι ότι θα μπορώ να τους χαμηλώνω και να μειώνω το θόρυβο.
Εφόσον είναι pwm όλα τα φουρφούρια σου μπορείς να ελέγξεις τις στροφές τους άρα το θόρυβο που παράγουν, εγώ έχω ρυθμίσει από το σόφτγουερ της άσροκ όσα φουρφούρια έχω κουμπωμένα πάνω στην μητρική ακριβώς στο σημείο που ίιιισα ίσα σχεδόν ακούς ότι λειτουργούν, όταν ξεπεράσει η cpu του 70 βαθμούς έχω κάνει μιά απότομη καμπύλη που φτάνει το 100% στους 80.
Όταν κάνω σχετικά απλά πράματα δηλαδή άμα δεν είσαι κολλητά στο κουτί δεν ακούγεται τίποτα καθώς τα φουρφούρια στο τροφοδοτικό και στην κάρτα γραφικών δεν δουλεύουν καν, έτσι θα είναι και το δικό σου σύστημα, το τροφοδοτικό σου νομίζω ήδη υποστηρίζει 0 rpm όταν είναι δροσερό. Το ίδιο θα φροντίσουμε για την κάρτα γραφικών σου που επίσης αξίζει να πάρεις την καινούργια σειρά 6.
Αν δεν παίζεις παιχνίδια ή δουλεύεις κάποιο πρόγραμμα σαν το resolve πχ δεν αξίζει να πάρεις κάτι με πάνω από 100 ευρώ βασικά.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 09 Νοέμ 2020, 13:25

sys3x έγραψε:
09 Νοέμ 2020, 02:11
Χαοτικός έγραψε:
08 Νοέμ 2020, 23:44
enterprise-psi έγραψε:
08 Νοέμ 2020, 23:37
Ρε τι μαλακίες λέτε , εμένα δεν έχει ούτε ένα φίλτρο , και το φυσάω δύο φορές το χρόνο , με φυσερο ( ταιρ απ' στους ανεμιστήρες για να είναι ακίνητοι ) και το καινούριο με φίλτρα θα μαζέψει σκόνη;
Οκ θα μαζέψει , μπαλκόνι , φυσιμα και πάλι μέσα .
Κανένα δεν ανεβάζει θερμοκρασίες εκτός από του φαδερ που το φυσάω κάθε δύο τρία χρόνια :lol:

Οκ αν το έχεις μέσα σε ξυλουργείο η έξω στο μπαλκόνι μπορεί .

Αλλάζεις και την φορά των ανεμιστήρων για positive pressure και δεν ρουφάει σκόνη 😁
Και τραβάει το ζεστό αέρα έξω και καλά; Δεν λέει τόσο αυτό ψυκτικώς.

Ρε σεις, βλέπω το φαν κοντρόλερ δεν σας νοιάζει. Μήπως είστε της γνώμης ότι καλό είναι να μην κάνεις αυθαίρετες μαλακίες και κάνεις ζημιά; Γιατί σκέφτομαι ότι θα μπορώ να τους χαμηλώνω και να μειώνω το θόρυβο.
Εφόσον είναι pwm όλα τα φουρφούρια σου μπορείς να ελέγξεις τις στροφές τους άρα το θόρυβο που παράγουν, εγώ έχω ρυθμίσει από το σόφτγουερ της άσροκ όσα φουρφούρια έχω κουμπωμένα πάνω στην μητρική ακριβώς στο σημείο που ίιιισα ίσα σχεδόν ακούς ότι λειτουργούν, όταν ξεπεράσει η cpu του 70 βαθμούς έχω κάνει μιά απότομη καμπύλη που φτάνει το 100% στους 80.
Όταν κάνω σχετικά απλά πράματα δηλαδή άμα δεν είσαι κολλητά στο κουτί δεν ακούγεται τίποτα καθώς τα φουρφούρια στο τροφοδοτικό και στην κάρτα γραφικών δεν δουλεύουν καν, έτσι θα είναι και το δικό σου σύστημα, το τροφοδοτικό σου νομίζω ήδη υποστηρίζει 0 rpm όταν είναι δροσερό. Το ίδιο θα φροντίσουμε για την κάρτα γραφικών σου που επίσης αξίζει να πάρεις την καινούργια σειρά 6.
Αν δεν παίζεις παιχνίδια ή δουλεύεις κάποιο πρόγραμμα σαν το resolve πχ δεν αξίζει να πάρεις κάτι με πάνω από 100 ευρώ βασικά.
Οπότε χεστήκαμε για πρόσθετα. Χεστήκαμε και για το αν γράφει στα χαρακτηριστικά usb 3.0 ή 3.1 ή 3.2 σωστά; Κοιτάω από την φωτογραφία αν έχει 4 τρύπες (που το θέλω αυτό) και τη μικρούλα (το type c) και προχωράω.

Βρήκα αυτό που στην τελικά έχει και card reader και έχει γούστο. Με δύο τρύπες αλλά δεν γαμιέται! Θα βάλω μια usbιέρα από πίσω να μου βγάζει 7 - 8 πάνω στο γραφείο κι όλα καλά.

Το ότι είναι midi tower, ενώ λέγαμε για full άκουσα επίσης ότι δεν πειράζει. Το επιχείρημα ήτανε ότι δεν είμαστε στην εποχή που ήταν μέσα πλακωμένο στα καλώδια. Κάτι πλατιά ATA άσε που είναι full modular το τροφοδοτικό και θα βάλω όποια χρειάζονται. ακόμα που είπαν ότι γενικά τα πιο πρόσφατα κουτιά είναι καλύτερα ψαγμένα στη ροή του άερα.

Λοιπόν τι λες γι αυτό που σου δείχνω;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38221
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 09 Νοέμ 2020, 13:51

Χαοτικός έγραψε:
09 Νοέμ 2020, 13:25
sys3x έγραψε:
09 Νοέμ 2020, 02:11
Χαοτικός έγραψε:
08 Νοέμ 2020, 23:44


Και τραβάει το ζεστό αέρα έξω και καλά; Δεν λέει τόσο αυτό ψυκτικώς.

Ρε σεις, βλέπω το φαν κοντρόλερ δεν σας νοιάζει. Μήπως είστε της γνώμης ότι καλό είναι να μην κάνεις αυθαίρετες μαλακίες και κάνεις ζημιά; Γιατί σκέφτομαι ότι θα μπορώ να τους χαμηλώνω και να μειώνω το θόρυβο.
Εφόσον είναι pwm όλα τα φουρφούρια σου μπορείς να ελέγξεις τις στροφές τους άρα το θόρυβο που παράγουν, εγώ έχω ρυθμίσει από το σόφτγουερ της άσροκ όσα φουρφούρια έχω κουμπωμένα πάνω στην μητρική ακριβώς στο σημείο που ίιιισα ίσα σχεδόν ακούς ότι λειτουργούν, όταν ξεπεράσει η cpu του 70 βαθμούς έχω κάνει μιά απότομη καμπύλη που φτάνει το 100% στους 80.
Όταν κάνω σχετικά απλά πράματα δηλαδή άμα δεν είσαι κολλητά στο κουτί δεν ακούγεται τίποτα καθώς τα φουρφούρια στο τροφοδοτικό και στην κάρτα γραφικών δεν δουλεύουν καν, έτσι θα είναι και το δικό σου σύστημα, το τροφοδοτικό σου νομίζω ήδη υποστηρίζει 0 rpm όταν είναι δροσερό. Το ίδιο θα φροντίσουμε για την κάρτα γραφικών σου που επίσης αξίζει να πάρεις την καινούργια σειρά 6.
Αν δεν παίζεις παιχνίδια ή δουλεύεις κάποιο πρόγραμμα σαν το resolve πχ δεν αξίζει να πάρεις κάτι με πάνω από 100 ευρώ βασικά.
Οπότε χεστήκαμε για πρόσθετα. Χεστήκαμε και για το αν γράφει στα χαρακτηριστικά usb 3.0 ή 3.1 ή 3.2 σωστά; Κοιτάω από την φωτογραφία αν έχει 4 τρύπες (που το θέλω αυτό) και τη μικρούλα (το type c) και προχωράω.

Βρήκα αυτό που στην τελικά έχει και card reader και έχει γούστο. Με δύο τρύπες αλλά δεν γαμιέται! Θα βάλω μια usbιέρα από πίσω να μου βγάζει 7 - 8 πάνω στο γραφείο κι όλα καλά.

Το ότι είναι midi tower, ενώ λέγαμε για full άκουσα επίσης ότι δεν πειράζει. Το επιχείρημα ήτανε ότι δεν είμαστε στην εποχή που ήταν μέσα πλακωμένο στα καλώδια. Κάτι πλατιά ATA άσε που είναι full modular το τροφοδοτικό και θα βάλω όποια χρειάζονται. ακόμα που είπαν ότι γενικά τα πιο πρόσφατα κουτιά είναι καλύτερα ψαγμένα στη ροή του άερα.

Λοιπόν τι λες γι αυτό που σου δείχνω;
Θα σου πω αν μου το δείξεις.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1918
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 09 Νοέμ 2020, 15:21

Και πιστολάκι για τα μαλλιά μπορείς να βάλεις στον υπολογιστή.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 09 Νοέμ 2020, 23:34

sys3x έγραψε:
09 Νοέμ 2020, 13:51
Χαοτικός έγραψε:
09 Νοέμ 2020, 13:25
sys3x έγραψε:
09 Νοέμ 2020, 02:11


Εφόσον είναι pwm όλα τα φουρφούρια σου μπορείς να ελέγξεις τις στροφές τους άρα το θόρυβο που παράγουν, εγώ έχω ρυθμίσει από το σόφτγουερ της άσροκ όσα φουρφούρια έχω κουμπωμένα πάνω στην μητρική ακριβώς στο σημείο που ίιιισα ίσα σχεδόν ακούς ότι λειτουργούν, όταν ξεπεράσει η cpu του 70 βαθμούς έχω κάνει μιά απότομη καμπύλη που φτάνει το 100% στους 80.
Όταν κάνω σχετικά απλά πράματα δηλαδή άμα δεν είσαι κολλητά στο κουτί δεν ακούγεται τίποτα καθώς τα φουρφούρια στο τροφοδοτικό και στην κάρτα γραφικών δεν δουλεύουν καν, έτσι θα είναι και το δικό σου σύστημα, το τροφοδοτικό σου νομίζω ήδη υποστηρίζει 0 rpm όταν είναι δροσερό. Το ίδιο θα φροντίσουμε για την κάρτα γραφικών σου που επίσης αξίζει να πάρεις την καινούργια σειρά 6.
Αν δεν παίζεις παιχνίδια ή δουλεύεις κάποιο πρόγραμμα σαν το resolve πχ δεν αξίζει να πάρεις κάτι με πάνω από 100 ευρώ βασικά.
Οπότε χεστήκαμε για πρόσθετα. Χεστήκαμε και για το αν γράφει στα χαρακτηριστικά usb 3.0 ή 3.1 ή 3.2 σωστά; Κοιτάω από την φωτογραφία αν έχει 4 τρύπες (που το θέλω αυτό) και τη μικρούλα (το type c) και προχωράω.

Βρήκα αυτό που στην τελικά έχει και card reader και έχει γούστο. Με δύο τρύπες αλλά δεν γαμιέται! Θα βάλω μια usbιέρα από πίσω να μου βγάζει 7 - 8 πάνω στο γραφείο κι όλα καλά.

Το ότι είναι midi tower, ενώ λέγαμε για full άκουσα επίσης ότι δεν πειράζει. Το επιχείρημα ήτανε ότι δεν είμαστε στην εποχή που ήταν μέσα πλακωμένο στα καλώδια. Κάτι πλατιά ATA άσε που είναι full modular το τροφοδοτικό και θα βάλω όποια χρειάζονται. ακόμα που είπαν ότι γενικά τα πιο πρόσφατα κουτιά είναι καλύτερα ψαγμένα στη ροή του άερα.

Λοιπόν τι λες γι αυτό που σου δείχνω;
Θα σου πω αν μου το δείξεις.

https://www.skroutz.gr/s/24300731/Coole ... R600P.html
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 09 Νοέμ 2020, 23:36

1451 έγραψε:
09 Νοέμ 2020, 15:21
Και πιστολάκι για τα μαλλιά μπορείς να βάλεις στον υπολογιστή.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38221
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 10 Νοέμ 2020, 06:27

Χαοτικός έγραψε:
09 Νοέμ 2020, 23:36
Όχι από μένα.
Το p400a ή το p500a από phanteks, είναι πιο καλαίσθητα κουτάκια.
Έχει κι άλλα, εγώ έχω πάρει τον δρόμο μου νομίζω, μ' αρέσουν τα μικρά, εκεί γύρω στα 20l, όσο πιο μικρό τόσο πιο καλά.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Νοέμ 2020, 23:33

sys3x έγραψε:
10 Νοέμ 2020, 06:27
Χαοτικός έγραψε:
09 Νοέμ 2020, 23:36
Όχι από μένα.
Το p400a ή το p500a από phanteks, είναι πιο καλαίσθητα κουτάκια.
Έχει κι άλλα, εγώ έχω πάρει τον δρόμο μου νομίζω, μ' αρέσουν τα μικρά, εκεί γύρω στα 20l, όσο πιο μικρό τόσο πιο καλά.

Λέω να πάρω midi ρε. Θα είναι τεράστιο το άλλο και κρίμα. Δεν προτίθεμαι να πάρω ποτέ εξτέντιτ. Αυτό που λέγαμε για τη θερμοκρασία ΟΚ. Αλλά φαντάζομαι ότι και τα μίντι τα προσέχουνε πλέον. Και δεν θα εχει τόσα καλώδια μέσα όπως έχει τώρα ο δικός μου. Θα πάρω μάλλον το Ολλανδικό (Ολλανδία είναι φάτνεκς).
Το 3.2 που ψαχνόμουνα, μούφα τελικά. Δεν είναι αυτό που πάει το μυαλό λογικά ότι είναι το πιο τελευταίο. Το πιο τελευταίο λεγεται 3.2 αλλά πρέπει να προσθέσεις και το Gen 2x2. Αλλιώς άμα δεις να λέει 3.2 Gen 2 (σκέτο, χωρίς x2) είναι αυτό που ήξερες ως 3.1 :102: Και τέλος, το 3.2 Gen 1 είναι αυτό που λέγανε 3.0 :-?

Οπότε όλα τα κουτιά το 3.0 θα έχουν ουσιαστικά. Οπότε ξεκολλάμε από αυτό το κριτήριο. Να είναι πολλά μπροστά μόνο :102:

Α σου είπα εσένα το άλλο; Μου αρέσουν εμένα τα γυφτοκιτσάδικα :D Φωτάκια παντού μλκ! :smt041
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6901
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 10 Νοέμ 2020, 23:42

Πάντως ρε μπάμια Χαοτικός, σου είχα προτείνει κουτί...

Λοξίας @ Κουτιά.

...και δεν καταδέχτηκες ούτε να το σχολιάσεις. :roll:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Νοέμ 2020, 23:55

Λοξίας έγραψε:
10 Νοέμ 2020, 23:42
Πάντως ρε μπάμια Χαοτικός, σου είχα προτείνει κουτί...

Λοξίας @ Κουτιά.

...και δεν καταδέχτηκες ούτε να το σχολιάσεις. :roll:
Τι να σχολιάσω μωρή Ακρόπολη; Ότι έπινες καφέ Με τον Τρικούπη;

Το είδα ρε και μου άρεσε. Διάβαζα λίνκια και θεωρία για τα usb και τον έλεγχο των ανεμιστήρων.
Ήθελα να ποστάρω κάτι αλλά όχι έτσι στο προσπεραστικό. Είχαμε τέτοιο. Ήμουν 4 (από υπολογισμούς που κάνω). Το δουλεύανε κιόλας οι δικοί μου. θυμάμαι τον πάγο και την όλη φάση έτσι όπως πέρναγε από μπροστά μου :D

Εσύ βέβαια το έβαλες από συνειρμό με το κουτί του 42ου. Γαμάτο είναι. :g030:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6901
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 11 Νοέμ 2020, 00:22

Ε όχι και Ακρόπολη ρε συ...με θίγεις.
Τον Τρικούπη ίσα που τον θυμάμαι που ερχόταν στο σπίτι λέμε... :lol:

Το παγοψυγείο μεγάλη εξέλιξη για την εποχή του...μετά το κρεμαστό φανάρι. Τι να λέμε τώρα... :g030:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 11 Νοέμ 2020, 00:32

Λοξίας έγραψε:
11 Νοέμ 2020, 00:22
Ε όχι και Ακρόπολη ρε συ...με θίγεις.
Τον Τρικούπη ίσα που τον θυμάμαι που ερχόταν στο σπίτι λέμε... :lol:

Το παγοψυγείο μεγάλη εξέλιξη για την εποχή του...μετά το κρεμαστό φανάρι. Τι να λέμε τώρα... :g030:

Είχε και βρυσάκι. Το αγαπούσα
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κουτιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 11 Νοέμ 2020, 00:34

Εικόνα

Kοίτα τι μου προτείνει ρε ο κακόβουλος! Μόνο 2 usbιά και κανένα type c :e040: Εμένα που άμα είχα λατέρνα, usb θα της έβαζα. :102:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Πληροφορική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών