Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Νέες κυκλοφορίες, προτάσεις για νέα ακούσματα, κριτικές
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Στα νήματα της ενότητας που βάζετε μουσικά βίντεο, παρακαλούμε να περιοριστείτε σε 1 ή το πολύ 2 βίντεο ανά ποστ, για να μην υπερφορτώνονται οι browsers.
Άβαταρ μέλους
NewModelArmy
Δημοσιεύσεις: 5140
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:39

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NewModelArmy » 25 Δεκ 2023, 14:35

Beria έγραψε:
25 Δεκ 2023, 14:25
Δεν τον έχω ακούσει. Ερχεται απο μια τραγουδιστική παράδοση που ούτε μαρεσει, ούτε τη ξέρω

Αν έχεις ζήσει στην Ελλάδα τα τελευταία 30 χρόνια και δεν είσαι... κουφός είναι σχεδόν αδύνατο να μην έχεις ακούσει τουλάχιστον 15 τραγούδια του. Ηταν ένα "κατορθωμα" του μακαρίτη αυτό εδώ που τα λεμε. Ουτε εγω ακούω λαϊκά αλλά από αυτόν ήξερα πολλα "ασματα", του Παντελιδη πχ ζητημα να ξερω ενα, δύο.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71096
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Δεκ 2023, 14:45

Στα αναφορικά με τους λαϊκούς και ρεμπέτες καλλιτέχνες, υπάρχουν δύο βασικές κατηγορίες.

Η καθιστή γενιά και η όρθια. Από τη στιγμή που οι τραγουδιστές έφυγαν από την καρέκλα και απέκτησαν μεγαλύτερο κόντακτ με το κοινό, οι ισορροπίες άλλαξαν. Πράγμα που ήταν συγχρόνως αρνητικό ή θετικό για κάποιους.

Καθισμένοι παρέμειναν μόνον οι τρεντορεμπέτες αοιδοί. Τρελλό κέφι και καημός δε λέω.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21714
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 25 Δεκ 2023, 15:34

Beria έγραψε:
25 Δεκ 2023, 14:25
Δεν τον έχω ακούσει. Ερχεται απο μια τραγουδιστική παράδοση που ούτε μαρεσει, ούτε τη ξέρω

Λαικοι τραγουδιστές ήταν αηδόνια σαν τον Γαβαλά, τον Διονυσίου. Ο εκλιπών ήταν αβάσταχτος. Ηταν το πασοκ στην πίστα. Ντουντουκα, θόρυβος και τσικνα από μπιφτεκια
:lol::lol:

:goodpost::bravo:
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12154
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 25 Δεκ 2023, 15:39

Beria έγραψε:
25 Δεκ 2023, 14:25
Δεν τον έχω ακούσει. Ερχεται απο μια τραγουδιστική παράδοση που ούτε μαρεσει, ούτε τη ξέρω

Λαικοι τραγουδιστές ήταν αηδόνια σαν τον Γαβαλά, τον Διονυσίου. Ο εκλιπών ήταν αβάσταχτος. Ηταν το πασοκ στην πίστα. Ντουντουκα, θόρυβος και τσικνα από μπιφτεκια
Ο Διονυσίου είναι η ίδια τραγουδιστική παράδοση με τον Καρρά
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4559
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 25 Δεκ 2023, 15:41

foscilis έγραψε:
25 Δεκ 2023, 10:29
Πτολεμαίος έγραψε:
25 Δεκ 2023, 10:15
Απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις
Όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις

[img]https://i.postimg.cc/k4bsxSsr/n4o- ... webp[/img]
Μη κρύβεσαι άλλο
και μη προσποιείσαι,
τα έμαθα όλα
πουτανα πως είσαι,
μου είπαν για σένα
πολλές ιστορίες,
ότι σε γαμανε
gang bang συμμορίες
Κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
κι αν τα βράδια ο ύπνος σε πιάνει,
που με φίλους bukkake σου κάνει
απορώ,
απορώ
Μου είπαν για σένα
πως κρύβεις κινδύνους,
χλαμύδια και έρπη
κολλας από κείνους
πολύ κι αν πονάω
που αυτοί σε γαμανε
απλά θα κοιτάω
απλά θα κοιτάω
Κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
κι αν τα βράδια ο ύπνος σε πιάνει,
που με φίλους bukkake σου κάνει
απορώ,
απορώ
Κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
κι αν τα βράδια ο ύπνος σε πιάνει,
που με φίλους bukkake σου κάνει
απορώ,
απορώ
Κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
κι αν τα βράδια ο ύπνος σε πιάνει,
που με φίλους bukkake σου κάνει
απορώ
απορώ
απορω
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12154
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 25 Δεκ 2023, 15:58

Νετο Γκουερινο έγραψε:
25 Δεκ 2023, 13:30
Ο Καρράς στην Θεσσαλονίκη και ο Πανταζής στην Αθήνα ήταν ο Γκάλης και ο Γιαννάκης του ελληνικού τραγουδιού
Αυτοί έφεραν μια κοσμοϊστορική αλλαγή,πήγαν την νεολαία στα μπουζούκια και την έβαλαν να ακούει από το πρωί ως το βράδυ ελληνική λαϊκή μουσική
Κι όταν λέμε νεολαία, εννοούμε παιδιά ηλικίας 17-18 και ίσως πιο κάτω,όχι εικοσπενταρηδες και τριανταρηδες
Φυσικά ακολούθησαν κι άλλοι και τα μπουζούκτσιδικα άρχισαν να φυτρώνουν σαν μανιτάρια
Τα αμύθητα πλούτη που απέκτησαν κάποιοι τραγουδιστές τα οφείλουν σε αυτούς τους δύο,όπως οι μπασκετμπολίστες της δεκαετίας 90 και μετά οφείλουν τα τεράστια συμβόλαια σε Γκάλη Γιαννάκη
Μεγάλη αλήθεια αυτό, ήμουν σε εκείνη την ηλικία τότε, με το "κάτω τα χέρια σου" άρχισαν εν μια νυχτί σχεδόν πολλοί συνομήλικοι μου τότε να ακούν πλέον λαικά. Αν και οι περισσότεροι από αυτούς έτσι κι αλλιώς πριν καρεκλάδικα ακούγαν.
Το σημερινό πάντως σκυλαδοποποτραπ είναι εξέλιξη του ΛεΠαδισμού και όχι του Καρρά (ως κι εγώ τον είχα ακούσει λάιβ, δεν θυμάμαι σίγουρα που νομίζω Σκορπιό). Πάντως το Χελιδόνι τραγουδάρα είναι. Της δωρικής, λιτής μπιθικώτσιας σχολής χωρίς προσμίξεις οριενταλισμού, ένα ατσάλινο σοπενχαουερικό Δυτικό Λαικό.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7974
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 25 Δεκ 2023, 16:05

Εσύ καλά τα λες, αλλά δεν βλέπεις τι υπάρχει από πάνω σου μάλλον.
Αυτό ακριβώς είναι η σημερινή Ελλάδα. Μπουρδελοποίηση των πάντων. Το έχουν κάνει επιστήμη και επάγγελμα.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12154
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 25 Δεκ 2023, 16:11

Αξιοσημείωτο χθες που βγήκα τα περισσότερα γενικότερα ροκ και μέταλ μπαρ που που πήγα έπαιξαν κατ εξαίρεση και κανά δυο τραγούδια του Καρρά.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23777
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 25 Δεκ 2023, 16:16

Sid Vicious έγραψε:
25 Δεκ 2023, 16:11
Αξιοσημείωτο χθες που βγήκα τα περισσότερα γενικότερα ροκ και μέταλ μπαρ που που πήγα έπαιξαν κατ εξαίρεση και κανά δυο τραγούδια του Καρρά.
Γιατί δε μου κανει εντύπωση;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38188
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 25 Δεκ 2023, 16:32

Bazoomba έγραψε:
25 Δεκ 2023, 07:53
foscilis έγραψε:
25 Δεκ 2023, 01:40
1. το κερατο
2. η γκομενα
3. δεν ειναι δυνατον για εμενα προσωπικα να φανταστω τι νιωθει ο αλλος αν δε μπω στη θεση του να δω την κατασταση απο τα δικα του ματια και επειδη υποθετω δεν εχει δει βιντεο να γαμιουνται, ο Καρρας φαντασιωνεται να ειναι η γκομενα του και να γονατιζει για να τσιμπουκωσει τον αλλον με τον οποιον κερατωνει τον Καρρα. Εννοειται για να φτασει στο σημειο να το σκεφτεται αυτο, εχει πρώτα απασχολησει το μυαλο του με 1002 αλλες οπτικες γωνιες του γεγονοτος οτι τρωει κερατο, απο τεχνικες στυλ πού διάολο εβρισκαν χρονο να συναντιούνται μέχρι ηθικές στυλ τι ξεφτίλα έχει υποστεί. Είναι σαν paper για πχ τις ιδιοτητες των κυρτών διανυσματικών πολυχώρων σε μη Ευκλειδια γεωμετρία. Δεν ξεπηδά εν κενώ, προϋποθετει πεντε-δεκα αιωνες μαθηματικων και λιγους λεω.
4. Ντεπον.
Αφου ουτε εσυ το σηκωνεις μωρη Λουκρητια, τι το παιζεις ματσο μασωντας δαφνη;

Τον παραφωνο κυριο που λετε, προσπαθησα επιμελως να τον αποφυγω. Δεν εχω αποψη για το ποιον του ως ανθρωπο, διοτι οπως οι περισσοτεροι εδω περα, δεν τον γνωριζω.

Ας αναπαυθει εν ειρηνη.
Ναι μπαζ μου αλλά έστω τώρα που απέθανε πρέπει να του δώσεις μιά ευκαιρία τουλάχιστο, να τον ακούσεις, δεν ήτανε κανένας τυχαίος, Πόντιος ήτο ο άνθρωπος.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 25 Δεκ 2023, 16:39

Isildur
foscilis έγραψε:
25 Δεκ 2023, 01:40
1. το κερατο
2. η γκομενα
3. δεν ειναι δυνατον για εμενα προσωπικα να φανταστω τι νιωθει ο αλλος αν δε μπω στη θεση του να δω την κατασταση απο τα δικα του ματια και επειδη υποθετω δεν εχει δει βιντεο να γαμιουνται, ο Καρρας φαντασιωνεται να ειναι η γκομενα του και να γονατιζει για να τσιμπουκωσει τον αλλον με τον οποιον κερατωνει τον Καρρα. Εννοειται για να φτασει στο σημειο να το σκεφτεται αυτο, εχει πρώτα απασχολησει το μυαλο του με 1002 αλλες οπτικες γωνιες του γεγονοτος οτι τρωει κερατο, απο τεχνικες στυλ πού διάολο εβρισκαν χρονο να συναντιούνται μέχρι ηθικές στυλ τι ξεφτίλα έχει υποστεί. Είναι σαν paper για πχ τις ιδιοτητες των κυρτών διανυσματικών πολυχώρων σε μη Ευκλειδια γεωμετρία. Δεν ξεπηδά εν κενώ, προϋποθετει πεντε-δεκα αιωνες μαθηματικων και λιγους λεω.
4. Ντεπον.
πρέπει να φτιαχτεί ένα τμήμα στην κόλαση για τους τύπους που απαντάνε χωρίς να κάνουνε παράθεση με αποτέλεσμα να μαθαίνεις καιρό μετά ανυποψίαστος ότι δεν σου εδόθη η ευκαιρία να απαντήσεις εγκαίρως στην απάντηση, ενώ έζησες με την αβάσταχτη πλάνη της απόρριψης ότι δεν σου απάντησαν ποτέ

απλά δεν έχω σκεφτεί αν θα έχει ειδικά βασανιστήρια ή αρκεί ως βασανιστήριο για τους οπόλοιπους παρόντες η ομαδική παρουσία των nowhere, hellegennes & foscilis

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23827
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 25 Δεκ 2023, 16:46

Πτολεμαίος έγραψε:
25 Δεκ 2023, 15:41
foscilis έγραψε:
25 Δεκ 2023, 10:29
Πτολεμαίος έγραψε:
25 Δεκ 2023, 10:15
Απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις
Όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις

[img]https://i.postimg.cc/k4bsxSsr/n4o- ... webp[/img]
Μη κρύβεσαι άλλο
και μη προσποιείσαι,
τα έμαθα όλα
πουτανα πως είσαι,
μου είπαν για σένα
πολλές ιστορίες,
ότι σε γαμανε
gang bang συμμορίες
Κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
κι αν τα βράδια ο ύπνος σε πιάνει,
που με φίλους bukkake σου κάνει
απορώ,
απορώ
Μου είπαν για σένα
πως κρύβεις κινδύνους,
χλαμύδια και έρπη
κολλας από κείνους
πολύ κι αν πονάω
που αυτοί σε γαμανε
απλά θα κοιτάω
απλά θα κοιτάω
Κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
κι αν τα βράδια ο ύπνος σε πιάνει,
που με φίλους bukkake σου κάνει
απορώ,
απορώ
Κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
κι αν τα βράδια ο ύπνος σε πιάνει,
που με φίλους bukkake σου κάνει
απορώ,
απορώ
Κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
κι απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
όταν πας ξένη πουτσα να στιψεις
κι αν τα βράδια ο ύπνος σε πιάνει,
που με φίλους bukkake σου κάνει
απορώ
απορώ
απορω
Ο άνθρωπος είναι νεκρός.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24731
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 25 Δεκ 2023, 17:15

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
25 Δεκ 2023, 16:39
Isildur
foscilis έγραψε:
25 Δεκ 2023, 01:40
1. το κερατο
2. η γκομενα
3. δεν ειναι δυνατον για εμενα προσωπικα να φανταστω τι νιωθει ο αλλος αν δε μπω στη θεση του να δω την κατασταση απο τα δικα του ματια και επειδη υποθετω δεν εχει δει βιντεο να γαμιουνται, ο Καρρας φαντασιωνεται να ειναι η γκομενα του και να γονατιζει για να τσιμπουκωσει τον αλλον με τον οποιον κερατωνει τον Καρρα. Εννοειται για να φτασει στο σημειο να το σκεφτεται αυτο, εχει πρώτα απασχολησει το μυαλο του με 1002 αλλες οπτικες γωνιες του γεγονοτος οτι τρωει κερατο, απο τεχνικες στυλ πού διάολο εβρισκαν χρονο να συναντιούνται μέχρι ηθικές στυλ τι ξεφτίλα έχει υποστεί. Είναι σαν paper για πχ τις ιδιοτητες των κυρτών διανυσματικών πολυχώρων σε μη Ευκλειδια γεωμετρία. Δεν ξεπηδά εν κενώ, προϋποθετει πεντε-δεκα αιωνες μαθηματικων και λιγους λεω.
4. Ντεπον.
πρέπει να φτιαχτεί ένα τμήμα στην κόλαση για τους τύπους που απαντάνε χωρίς να κάνουνε παράθεση με αποτέλεσμα να μαθαίνεις καιρό μετά ανυποψίαστος ότι δεν σου εδόθη η ευκαιρία να απαντήσεις εγκαίρως στην απάντηση, ενώ έζησες με την αβάσταχτη πλάνη της απόρριψης ότι δεν σου απάντησαν ποτέ

απλά δεν έχω σκεφτεί αν θα έχει ειδικά βασανιστήρια ή αρκεί ως βασανιστήριο για τους οπόλοιπους παρόντες η ομαδική παρουσία των nowhere, hellegennes & foscilis

Να παρακολουθεις το θρεντ, bitch. Οχι τα νοτιφικέισα. Εγω ποτε δεν τα κοιταω. Απλως τα καθαριζω καθε λιγες μερες.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 16050
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 25 Δεκ 2023, 17:26

Να αναπαυθει εν ειρηνη. Ηταν πολυ καλη απαιδευτη φωνη και επελεγε πολυ καλα τραγουδια σε μουσικη οσο και στοιχους. Κορυφαια του στιγμη η ερμηνεια του "Αστην να λεει" ασμα το οποιο εδενε με ομορφο τροπο το ανευρο εντεχνο με το πρωτογωνιστικο λαικο αποβαλλοντας τις εκατεροθεν αδυναμιες και κρατωντας μονο τα καλα στοιχεια. Ηταν εξυπνος ανθρωπος και ευθυς και το καλλιτεχνικο του στιγμα του θα ξεχωριζει για παντα μεσα τον κυκεωνα της Ελληνικης μεταπολιτευτικης μουσικης σκηνης,
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 16050
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Έφυγε από τη ζωή ο Βασίλης Καρράς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 25 Δεκ 2023, 17:32

foscilis έγραψε:
25 Δεκ 2023, 09:53
AlienWay έγραψε:
25 Δεκ 2023, 02:04
foscilis έγραψε:
25 Δεκ 2023, 01:58


Ποιος ηλιθιος δινει σεξουαλικη και αμαρτωλη διασταση στη χειραψια με γυναικες; Κατι μουσουλμανοι, τα πεμπτακια (του Δημοτικου) και εσυ.

Ολοι οι αλλοι ξερουμε πολυ καλα οτι στο τραγουδι μιλαει για κερατο και οχι περιστασιακο. Οπου αυτο με τον κοτσο ειναι αυτονοητο ξερωγω κομματι εκτος ισως αν η αλλη εχει παρα πολυ κοντα μαλλια.

Απλώς δε γινεται αμα εισαι σοβαρος επαγγελματιας καλιτεχνης να το διατυπωσεις ετσι ωμα στο τραγουδι σου. Δεν εισαι ντοκιμαντερ. Εννοείται οτι θα χρησιμοποιησεις εναν μεταφορικο συμβολισμο.

Επισης ειναι τραγουδι, δεν ισχυριζομαι οτι το εζησε ο ιδιος ο Καρρας, σου λεω τι πραγματευεται. Μορφωσου, bitch.
Δεν μιλάει για κέρατο. Αυτή τον έχει χωρίσει και αυτός μιλάει για όσους πιπ*νει ενώ είναι χωριστά.
Απο τα συμφραζομενα, δεν βλεπει καποια διαφορα.
αντε μωρη πουτανοπροσοχιτσα μας τα εκαμες ουμπαλα. Ασε τον ανθρωπα να πεθανει εν ειρηνη ρε παπαρισκε.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μουσική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών