Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Φιλοζωικό αίσθημα, συζητήσεις, προβληματισμοί. Εκπαίδευση, φροντίδα & συμβουλές.
Casp
Δημοσιεύσεις: 3021
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 03 Μάιος 2024, 14:41

Οπως σας ειπα κ χθες, εβαλε μονο 10 ευρω και ειναι στα 20 γιατι ειχαν ανοδο και το ηξερε. Αν εβαζε περισσοτερο αυτη τη στιγμη θα ειμασταν κερδισμενοι κατα πολυ. Του ειπα να ξαναρωτησει σημερα και να παρακολουθει. Αυτος που σας ειπα που εβγαλε 1200 ευρω πλας, ειναι δουλεια και του ειπα να παει να τον βρει να τον ρωτησει. Τεσπα το αφηνω αυτο, θα δειξει στην πορεια.

Ειναι κουμπαρος στον γαμο της αδερφης του γιατι ο γαμπρος του το ζητησε. Η αδερφη του, επειδη δεν εχει φιλες, εσμηξε ξανα με μια παλια της φιλη που την ζηλευε (και ακομα την ζηλευει). Δεν ξερω τι συμβαινει μεταξυ τους, αλλα αυτη δεν εδωσε δεκάρα για τον γαμο. Ουτε ρωτησε, ουτε της ειπαν κατι. Ετσι λοιπον θα πληρωνε ο δικος μου τα εξοδα της εκκλησιας που ειναι στα 200 ευρω ενω η αλλη δεν θα εδινε τιποτα. Εμεις δεν το ξεραμε. Επεσε κουβεντα και το ανεφερε η γιαγια και η μανα του, οτι ειναι αδικο να πληρωσει ολα τα εξοδα ο δικος μου απο την στιγμη που η αλλη δεν εδωσε δεκαρα, και ηταν μπροστα και η αδερφη του με τον γαμπρο και επειδη ξαναεγινε αυτη η κουβεντα και δεν της ειπαν τιποτα της κουμπαρας, νευριασαν και σχολιασαν οτι θα τα δωσουν αυτοι τα εξοδα της εκκλησιας. Και πως ακριβως επεσε η κουβεντα; Καθησαν να φανε (εγω ημουνα δουλεια και οταν λειπω και ο δικος μου ειναι ρεπο, πηγαινει καθε μεσημερι απο εκει για να τρωνε) και τον ρωτησαν τι κανει και γενικα και ανεφερε οτι υπηρξε και καλυτερα αλλα οτι θα τα βγαλουμε περα. Οταν τον ρωτησαν αν ειναι κατι σοβαρο ή αν μιλαει για τα οικονομικα, απαντησε ναι. Ε και εκει ηταν που το ξανα αναφερε η γιαγια του και η μανα του.

Η αδερφη του μαζι με τον γαμπρο, βγαζουν 1400 τον μηνα, ο καθενας ξεχωριστα. Ζουνε ειτε με την μανα της, ειτε στα πεθερικα της. Δεν εχουν ουτε ενοικια, ουτε λογαριασμους και καθε τρεις και λιγο ειναι εξω. Ε, ο δικος μου με αυτο που εγινε βιδωσε τοσο πολυ και οταν του ανεφερα εγω «δηλαδη τωρα σου ειπαν οτι θα τα πληρωσουν αυτοι επειδη νευριασαν…» γυρναει και μου λεει «αγαπη μου, to be honest, απο τη στιγμη που δεν τους ενδιαφερουν τα οικονομικα μας, δεν με ενδιαφερει ουτε εμενα αν νευριασαν ή οχι. Η αλλη θα εχει απλα τον τιτλο και δεν της λενε τιποτα» και κοπηκε εκει η κουβεντα.

Θα τους βαλει 500 ευρω και εγω θα εβαζα αλλα 100 + 200 της εκκλησιας (+100 αλλος συγγενικος του γαμος). Ε ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα, του ειπα να βαλουμε 500 και μολις πληρωθουμε, τελος του μηνα, να δωσουμε αλλα 150… και δεχτηκε. Εκτος και αν βγαλουμε ακρη με τα κρυπτο, που αν βγαλουμε θα του πω να δωσουμε και για την εκκλησια.

Οι λογαριασμοι τηλεφωνων και ιντερνετ θα περιμενουν μεχρι να ξαναπληρωθουμε…
Και καπως ετσι θα βγαλουμε την ακρη. :smt005:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3021
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 03 Μάιος 2024, 14:47

Αυτο με τα ανοιχτα χρωματα (δευτερη φωτο δεξια) μας το εφερε η κοπελα που τον φροντιζε (επειδη καποιος το σχολιασε, δεν τον πηγε σπιτι της, εξω στην πολυκατοικια τον ειχε, οποτε οταν δεν ξερετε, μην πετατε εξυπναδες) και δεν βρηκαμε το ιδιο. Βασικα βρηκαμε, ηταν 38 ευρω το ενα, θα θελαμε τουλαχιστον αλλα 3 αλλα επειδη ειναι γιορτες, θα το ειχαμε (αααν το ειχαμε, οπως μας ειπαν) την αλλη Δευτερα, ε και δεν θελαμε να περιμενουμε τοσο και βρηκαμε αυτα με τα πιο σκουρα φυλλα σε αλλο καταστημα που ηταν ελαχιστα πιο φθηνο..

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


Περιμενω την λατρεια να σχολασει για να φτιαξουμε την τρυπουλα στην τελευταια φωτο, επειδη θελει 2 χερια για να μετακινησουμε και τα 2.

Στην πρωτο φωτο το καναμε σαν σκαλακι επειδη ανεβαινε μονο σε εκεινο το σημειο μεχρι πανω και το εκλεισε χθες το βραδυ ουσιαστικα. Ειναι ωραιο ομως επειδη εβαλε και φωτακια και χθες τα αναψαμε :hebit:


Θα τον παρακολουθουμε βεβαια ολη την ωρα γιατι δεν του εχω εμπιστοσυνη. Δεν θα μεινει ποτε μονος εξω αν δεν βεβαιωθουμε οτι ειναι safe 100%.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48998
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 03 Μάιος 2024, 14:49

Casp έγραψε:
29 Δεκ 2023, 23:37
Ότι σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ και τους συντονιστές μας, είναι απόλυτα εντάξει και σωστό να μοιράζεται ένα μέλος τα προσωπικά του και κάποιοι χυδαίοι σκατάνθρωποι να παίζουν με τον πόνο του άλλου χρησιμοποιώντας τα με τέτοιο σκοπό ώστε να μειώσουν/προσβάλουν εμένα αλλά και την σχέση μου, και όλο αυτό να γίνεται κατ'επανάληψη ακόμη και την πιο ανύποπτη στιγμή φτάνωντάς με στο σημείο να κάνω κι' εγώ η ίδια επίθεση στην κακία τους.

Το βρίσκετε σωστό να σας λένε εγωκεντρικούς, τοξικούς, προβληματικούς, ανώριμους, να τον ανεβοκατεβάζουν συνεχώς κοντό (ο ορισμός του ρατσισμού και του σκατανθρώπου) και να σου πετάνε μες τα μούτρα ότι όχι σε απατάει αλλά σε απατάει και με τον κολλητό του. Και ότι επειδή δεν κάνετε σεξ καθημερινά σημαίνει πως δεν σε θέλει ή τον καλύπτουν άλλοι (ή καλύτερα, άλλες). Προσωπική επίθεση 0. Όλα πλακούλα και καλά. Και πιαστήκατε στο ότι ξεκίνησα να βρίζω επειδή δεν αντέχω πια να διαβάζω τις χολές και την κακία που ξερνάτε.

Βόθρος είναι το ίδρυμα.
Ειλικρινά θα μισήσω τον εαυτό μου αν ξαναλυγίσω.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3021
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 03 Μάιος 2024, 14:50

Τι κριμα για σενα που δεν με μισω.

Πολυ θα θελες ε;

Τραβα στη δουλεια σου.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 2926
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 03 Μάιος 2024, 14:52

Αφού θα ξαναλυγισεις. Το ξέρεις εσύ, το ξέρουμε και εμείς.
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Casp
Δημοσιεύσεις: 3021
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 03 Μάιος 2024, 14:54

Ε, και;
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 23496
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 03 Μάιος 2024, 14:55

Casp έγραψε:
03 Μάιος 2024, 14:47
ομορφο αλλα πολυ μεγαλα κενα, θα περιμενεις να γινει βοδι να μην χωράει νομιζω. Θελει και διχτυ πιο μετά μαλλον.

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 2926
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 03 Μάιος 2024, 15:00

Casp έγραψε:
03 Μάιος 2024, 14:54
Ε, και;
Θα μισήσεις τον εαυτό σου. Τίποτα αλλο
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Casp
Δημοσιεύσεις: 3021
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 03 Μάιος 2024, 15:01

enaon έγραψε:
03 Μάιος 2024, 14:55
Casp έγραψε:
03 Μάιος 2024, 14:47
ομορφο αλλα πολυ μεγαλα κενα, θα περιμενεις να γινει βοδι να μην χωράει νομιζω. Θελει και διχτυ πιο μετά μαλλον.
Παχυνε ηδη το μωρο :smt005:

Φοβαται παντως, δεν πηδαει. Επιχειρησε μονο εκει που το καναμε σαν σκαλακι, και μολις το κλεισαμε απο πανω δεν μπορει να ξεφυγει, φτανει μεχρι εκει και πηδαει κατω.

Θα δειξει ομως. Οπως σας ειπα, δεν του εχω εμπιστοσυνη.

Στο κατω κατω, αν δω οτι πηδαει και στα αλλα, τον αλλο μηνα θα παω να παρω αυτο με τα ανοιχτοχρωμα πρασινα φυλλα που εκει δεν επιχειρησε ποτε να πηδηξει επειδη βλεπει το υψος και φοβαται. Το αλλο το πιο σκουροχρωμο δεν ειναι τοσο καλης ποιοτητας και γερνει λιγο προς τα κατω, αν και ουτε εκει επιχειρησε μεχρι τωρα να σκαρφαλωσει.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 2926
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 03 Μάιος 2024, 15:02

Casp έγραψε:
03 Μάιος 2024, 14:41
Οπως σας ειπα κ χθες, εβαλε μονο 10 ευρω και ειναι στα 20 γιατι ειχαν ανοδο και το ηξερε. Αν εβαζε περισσοτερο αυτη τη στιγμη θα ειμασταν κερδισμενοι κατα πολυ. Του ειπα να ξαναρωτησει σημερα και να παρακολουθει. Αυτος που σας ειπα που εβγαλε 1200 ευρω πλας, ειναι δουλεια και του ειπα να παει να τον βρει να τον ρωτησει. Τεσπα το αφηνω αυτο, θα δειξει στην πορεια.

Ειναι κουμπαρος στον γαμο της αδερφης του γιατι ο γαμπρος του το ζητησε. Η αδερφη του, επειδη δεν εχει φιλες, εσμηξε ξανα με μια παλια της φιλη που την ζηλευε (και ακομα την ζηλευει). Δεν ξερω τι συμβαινει μεταξυ τους, αλλα αυτη δεν εδωσε δεκάρα για τον γαμο. Ουτε ρωτησε, ουτε της ειπαν κατι. Ετσι λοιπον θα πληρωνε ο δικος μου τα εξοδα της εκκλησιας που ειναι στα 200 ευρω ενω η αλλη δεν θα εδινε τιποτα. Εμεις δεν το ξεραμε. Επεσε κουβεντα και το ανεφερε η γιαγια και η μανα του, οτι ειναι αδικο να πληρωσει ολα τα εξοδα ο δικος μου απο την στιγμη που η αλλη δεν εδωσε δεκαρα, και ηταν μπροστα και η αδερφη του με τον γαμπρο και επειδη ξαναεγινε αυτη η κουβεντα και δεν της ειπαν τιποτα της κουμπαρας, νευριασαν και σχολιασαν οτι θα τα δωσουν αυτοι τα εξοδα της εκκλησιας. Και πως ακριβως επεσε η κουβεντα; Καθησαν να φανε (εγω ημουνα δουλεια και οταν λειπω και ο δικος μου ειναι ρεπο, πηγαινει καθε μεσημερι απο εκει για να τρωνε) και τον ρωτησαν τι κανει και γενικα και ανεφερε οτι υπηρξε και καλυτερα αλλα οτι θα τα βγαλουμε περα. Οταν τον ρωτησαν αν ειναι κατι σοβαρο ή αν μιλαει για τα οικονομικα, απαντησε ναι. Ε και εκει ηταν που το ξανα αναφερε η γιαγια του και η μανα του.

Η αδερφη του μαζι με τον γαμπρο, βγαζουν 1400 τον μηνα, ο καθενας ξεχωριστα. Ζουνε ειτε με την μανα της, ειτε στα πεθερικα της. Δεν εχουν ουτε ενοικια, ουτε λογαριασμους και καθε τρεις και λιγο ειναι εξω. Ε, ο δικος μου με αυτο που εγινε βιδωσε τοσο πολυ και οταν του ανεφερα εγω «δηλαδη τωρα σου ειπαν οτι θα τα πληρωσουν αυτοι επειδη νευριασαν…» γυρναει και μου λεει «αγαπη μου, to be honest, απο τη στιγμη που δεν τους ενδιαφερουν τα οικονομικα μας, δεν με ενδιαφερει ουτε εμενα αν νευριασαν ή οχι. Η αλλη θα εχει απλα τον τιτλο και δεν της λενε τιποτα» και κοπηκε εκει η κουβεντα.

Θα τους βαλει 500 ευρω και εγω θα εβαζα αλλα 100 + 200 της εκκλησιας (+100 αλλος συγγενικος του γαμος). Ε ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα, του ειπα να βαλουμε 500 και μολις πληρωθουμε, τελος του μηνα, να δωσουμε αλλα 150… και δεχτηκε. Εκτος και αν βγαλουμε ακρη με τα κρυπτο, που αν βγαλουμε θα του πω να δωσουμε και για την εκκλησια.

Οι λογαριασμοι τηλεφωνων και ιντερνετ θα περιμενουν μεχρι να ξαναπληρωθουμε…
Και καπως ετσι θα βγαλουμε την ακρη. :smt005:


:smt005::smt005:
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Casp
Δημοσιεύσεις: 3021
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 03 Μάιος 2024, 15:02

Aitwlos έγραψε:
03 Μάιος 2024, 15:00
Casp έγραψε:
03 Μάιος 2024, 14:54
Ε, και;
Θα μισήσεις τον εαυτό σου. Τίποτα αλλο
Μπα. Ειχα απιστευτα νευρα οταν τα εγραφα.

Τωρα δεν σας δινω τοση σημασια.
Τι σημασια να δωσω σε τελειωμενους που ασχολουνται και κρινουν συνεχως τις ζωες των αλλων;
Για να καλυψετε τα δικα σας κενα το κανετε, οποτε χαρη σας κανω ουσιαστικα.
Ειμαι καλος ανθρωπος βρε :003:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 2926
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 03 Μάιος 2024, 15:03

Casp έγραψε:
03 Μάιος 2024, 15:01
enaon έγραψε:
03 Μάιος 2024, 14:55
Casp έγραψε:
03 Μάιος 2024, 14:47
ομορφο αλλα πολυ μεγαλα κενα, θα περιμενεις να γινει βοδι να μην χωράει νομιζω. Θελει και διχτυ πιο μετά μαλλον.
Παχυνε ηδη το μωρο :smt005:

Φοβαται παντως, δεν πηδαει. Επιχειρησε μονο εκει που το καναμε σαν σκαλακι, και μολις το κλεισαμε απο πανω δεν μπορει να ξεφυγει, φτανει μεχρι εκει και πηδαει κατω.

Θα δειξει ομως. Οπως σας ειπα, δεν του εχω εμπιστοσυνη.

Στο κατω κατω, αν δω οτι πηδαει και στα αλλα, τον αλλο μηνα θα παω να παρω αυτο με τα ανοιχτοχρωμα πρασινα φυλλα που εκει δεν επιχειρησε ποτε να πηδηξει επειδη βλεπει το υψος και φοβαται. Το αλλο το πιο σκουροχρωμο δεν ειναι τοσο καλης ποιοτητας και γερνει λιγο προς τα κατω, αν και ουτε εκει επιχειρησε μεχρι τωρα να σκαρφαλωσει.
Αν πάνε καλά τα πράγματα με τα κρυπτο και ζείτε ακομα
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 2926
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 03 Μάιος 2024, 15:04

Casp έγραψε:
03 Μάιος 2024, 15:02
Aitwlos έγραψε:
03 Μάιος 2024, 15:00
Casp έγραψε:
03 Μάιος 2024, 14:54
Ε, και;
Θα μισήσεις τον εαυτό σου. Τίποτα αλλο
Μπα. Ειχα απιστευτα νευρα οταν τα εγραφα.

Τωρα δεν σας δινω τοση σημασια.
Τι σημασια να δωσω σε τελειωμενους που ασχολουνται και κρινουν συνεχως τις ζωες των αλλων;
Για να καλυψετε τα δικα σας κενα το κανετε, οποτε χαρη σας κανω ουσιαστικα.
Ειμαι καλος ανθρωπος βρε :003:

Εσύ έχεις βγάλει την ζωή σου στην κυριολεξία στο πχορουμ, εμείς σου φταίμε.
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Casp
Δημοσιεύσεις: 3021
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 03 Μάιος 2024, 15:05

Aitwlos έγραψε:
03 Μάιος 2024, 15:03
Casp έγραψε:
03 Μάιος 2024, 15:01
enaon έγραψε:
03 Μάιος 2024, 14:55


ομορφο αλλα πολυ μεγαλα κενα, θα περιμενεις να γινει βοδι να μην χωράει νομιζω. Θελει και διχτυ πιο μετά μαλλον.
Παχυνε ηδη το μωρο :smt005:

Φοβαται παντως, δεν πηδαει. Επιχειρησε μονο εκει που το καναμε σαν σκαλακι, και μολις το κλεισαμε απο πανω δεν μπορει να ξεφυγει, φτανει μεχρι εκει και πηδαει κατω.

Θα δειξει ομως. Οπως σας ειπα, δεν του εχω εμπιστοσυνη.

Στο κατω κατω, αν δω οτι πηδαει και στα αλλα, τον αλλο μηνα θα παω να παρω αυτο με τα ανοιχτοχρωμα πρασινα φυλλα που εκει δεν επιχειρησε ποτε να πηδηξει επειδη βλεπει το υψος και φοβαται. Το αλλο το πιο σκουροχρωμο δεν ειναι τοσο καλης ποιοτητας και γερνει λιγο προς τα κατω, αν και ουτε εκει επιχειρησε μεχρι τωρα να σκαρφαλωσει.
Αν πάνε καλά τα πράγματα με τα κρυπτο και ζείτε ακομα
Ειμαστε ηδη επι 2. Με 10 ευρω που εβαλε. Μαλακια εκανε που με ακουσε και δεν εβαλε πολυ περισσοτερο. Οποτε μην μιλας για πραγματα που δεν καταλαβαινεις.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 2926
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: Ο Μούκης - Ο Δραπέτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 03 Μάιος 2024, 15:06

Εντωμεταξυ εσύ μας έλεγες θα παίξετε ένα χιλιάρικο. Τώρα ψάχνετε αν έχει μείνει κάνα 10αρικο σε καμία πίσω τσέπη του παντελονιού;
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ζώα & άνθρωπος”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών