Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23807
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 19 Ιουν 2020, 11:25

Naida έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:16
Otto Weininger έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:10
Naida έγραψε:
19 Ιουν 2020, 10:07


Α μπράβο αυτό έλεγα . Το 15χρονο με την 30χρονη δεν είναι παιδοφιλια. Είναι άξιο επευφημιας. Και απορούν μερικοί.
Πάλι βλακείες γράφεις; Πάλι; Δηλαδή δεν μπορεί να υπάρξει σοβαρό νημα χωρίς να γράψεις βλακείες;
Σάλτα Μπόμπο.
Βασικά άλλο είναι το πρόβλημα αλλά βαριέμαι να εξηγώ και να αναλύω. Ο Φόσι, έχω την εντύπωση ότι το έπιασε το νόημα.

Βρες και φέρε στην παρέα μας μια φεμινίστρια του 4ου κύματος και θα σας τα πω. Εσύ δεν είσαι αυθεντική του 4ου κύματος, απλά είσαι πνεύμα αντιλογίας.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24959
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 19 Ιουν 2020, 11:26

Κάτι πρέπει να γίνει με τους δικηγόρους, δεν γίνεται να λένε τέτοιες μαλακιές κια να μην έχουν ποινικές ευθύνες

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 19 Ιουν 2020, 11:31

Namrail έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:24
EKPLIKTIKOS έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:19
Namrail έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:01

Ενώ αρχικά είχε παραδεχτεί ότι βίασε το κορίτσι τώρα τα γυρνάει και λέει ότι το πήρε για να το φροντίσει, επειδή το είδε ατημέλητο κλπ.
Το πηρε να το φροντίσει δίνοντάς του κοκαΐνη κ υπνωτικα;
Για να το ηρεμισει...

Το είπα από την πρώτη στιγμή, ο δικηγόρος υπεράσπισης ακολουθεί μια φρικιαστική γραμμή.

Και είπε κι άλλα, χειρότερα.
Τα είπε σε κανάλι ή είναι γραμμένα κάπου;

Μπορείς να πεις τι είπε;

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Ιουν 2020, 11:31

AlienWay έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:25
Naida έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:16
Otto Weininger έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:10


Πάλι βλακείες γράφεις; Πάλι; Δηλαδή δεν μπορεί να υπάρξει σοβαρό νημα χωρίς να γράψεις βλακείες;
Σάλτα Μπόμπο.
Βασικά άλλο είναι το πρόβλημα αλλά βαριέμαι να εξηγώ και να αναλύω. Ο Φόσι, έχω την εντύπωση ότι το έπιασε το νόημα.

Βρες και φέρε στην παρέα μας μια φεμινίστρια του 4ου κύματος και θα σας τα πω. Εσύ δεν είσαι αυθεντική του 4ου κύματος, απλά είσαι πνεύμα αντιλογίας.
Ότι να 'ναι. Ο καθένας με τον καημό του.
Είναι φυσιολογικό και για σένα να γουστάρει κάποιος 15χρονα;με γεια σου και χαρά σου, εγώ το θεωρώ ανωμαλία. Κάτι αλλο;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 19 Ιουν 2020, 11:31

Αν καταλήξουμε να τα εξισώνουμε όλα τότε θα υποτιμούμε το πραγματικά αποκρουστικό προς όφελος των θυτών και όχι των θυμάτων. Είναι εύκολη η δαιμονοποίηση αλλά είναι και στρουθοκαμηλισμός ταυτόχρονα.

Οπότε δεν είναι όλα τα ίδια, άσχετα αν είναι ίδια η κατάληξη.

Κι επειδή το ανέφερα σε άλλο νήμα πρόσφατα. Δεν με ενδιαφέρει τι μορφή θα έχει αυτός/ή/@ που θα βλάψει το παιδί μου. Και αναφέρομαι σε παιδί κι όχι σε έφηβο. Εννοείται πως το φταίξιμο σε μια τέτοια περίπτωση βαραίνει κι εμένα που δεν προστάτεψα επαρκώς το παιδί. Όπως σ' αυτή την περίπτωση, οι γονείς του κοριτσιού φταίνε. Ελπίζω ότι κι αν έγινε να μπορέσει το παιδί να το ξεπεράσει και να μεγαλώσει νορμάλ.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33076
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 19 Ιουν 2020, 11:32

Naida έγραψε:
19 Ιουν 2020, 10:46
Στο δικό μου αξιακο σύστημα ως γυναίκα 37 χρονών μου είναι εξαιρετικά ανώμαλη η ιδέα να δω ερωτικά ενα παιδί 15 χρόνων. Εσύ μπορεί να δεις 15χρονη και να καβλωσεις και να δεν τρεχει τίποτα να είναι νορμαλ. Άλλη οπτική η δική σου, αλλη η δική μου.
ναι αλλα πετας τη μπαλα στην εξεδρα. δεν ειναι αυτη η συζητηση.

η κουβεντα ειναι οτι θεωρεις πως οποιος λεει μπραβο στον 15χρονο με τη δασκαλα θα ελεγε μπραβο και στην απαγωγη, πρεζωμα και βιασμο 10χρονου.

και δεν ειναι καθολου, εντελως καθολου, ετσι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Ιουν 2020, 11:35

Ασέβαστος έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:32
Naida έγραψε:
19 Ιουν 2020, 10:46
Στο δικό μου αξιακο σύστημα ως γυναίκα 37 χρονών μου είναι εξαιρετικά ανώμαλη η ιδέα να δω ερωτικά ενα παιδί 15 χρόνων. Εσύ μπορεί να δεις 15χρονη και να καβλωσεις και να δεν τρεχει τίποτα να είναι νορμαλ. Άλλη οπτική η δική σου, αλλη η δική μου.
ναι αλλα πετας τη μπαλα στην εξεδρα. δεν ειναι αυτη η συζητηση.

η κουβεντα ειναι οτι θεωρεις πως οποιος λεει μπραβο στον 15χρονο με τη δασκαλα θα ελεγε μπραβο και στην απαγωγη, πρεζωμα και βιασμο 10χρονου.

και δεν ειναι καθολου, εντελως καθολου, ετσι.
Αυτό που δεν μπορείς να κατανοήσεις είναι οτι για μένα παιδοφιλος είναι και αυτός που θα πάει με το 10χρόνο, παιδοφιλος είναι κι αυτός που θα πάει με το 15χρονο. Το γιατί δεν μπορείς να το κατανοήσεις την δική μου οπτική, δεν ξέρω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Ιουν 2020, 11:36

[quote=Gherschaagk post_id=1345718 time=1592555516 user_id=447]
Αν καταλήξουμε να τα εξισώνουμε όλα τότε θα υποτιμούμε το πραγματικά αποκρουστικό προς όφελος των θυτών και όχι των θυμάτων. Είναι εύκολη η δαιμονοποίηση αλλά είναι και στρουθοκαμηλισμός ταυτόχρονα.

Οπότε δεν είναι όλα τα ίδια, άσχετα αν είναι ίδια η κατάληξη.

Κι επειδή το ανέφερα σε άλλο νήμα πρόσφατα. Δεν με ενδιαφέρει τι μορφή θα έχει αυτός/ή/@ που θα βλάψει το παιδί μου. [b]Και αναφέρομαι σε παιδί κι όχι σε έφηβο. [/b]Εννοείται πως το φταίξιμο σε μια τέτοια περίπτωση βαραίνει κι εμένα που δεν προστάτεψα επαρκώς το παιδί. Όπως σ' αυτή την περίπτωση, οι γονείς του κοριτσιού φταίνε. Ελπίζω ότι κι αν έγινε να μπορέσει το παιδί να το ξεπεράσει και να μεγαλώσει νορμάλ.
[/quote]

Αυτός που θα βλάψει τον έφηβο σε τι διαφέρει από αυτόν που θα βλάψει το παιδί;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 19 Ιουν 2020, 11:37

Custom_F έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:31
Namrail έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:24
EKPLIKTIKOS έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:19


Το πηρε να το φροντίσει δίνοντάς του κοκαΐνη κ υπνωτικα;
Για να το ηρεμισει...

Το είπα από την πρώτη στιγμή, ο δικηγόρος υπεράσπισης ακολουθεί μια φρικιαστική γραμμή.

Και είπε κι άλλα, χειρότερα.
Τα είπε σε κανάλι ή είναι γραμμένα κάπου;

Μπορείς να πεις τι είπε;

Είπε σε συνέντευξη τύπου ότι τα ναρκωτικά δόθηκαν για να ηρεμισει το παιδί, παραδεχόμενος βέβαια ότι η χορήγηση τους ήταν λανθασμένη.

Στο όπεν το πρωί ισχυρίστηκε ότι η 10χρονη είπε στην 33χρονη, λίγο πριν φύγει από κοντά της, ότι την αγαπάει και τη βλέπει σαν δεύτερη μητέρα. Αυτο τον διάλογο του μετέφερε η εντολέας του, ισχυρίζεται.

Δλδ ο άνθρωπος πηγε χωρίς ντροπή να κάνει το άσπρο μαύρο. Ο Παυλόπουλος τον διέκοψε σε εκείνο το σημείο, αλλά και πάλι.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23807
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 19 Ιουν 2020, 11:39

Naida έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:31
AlienWay έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:25
Naida έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:16


Σάλτα Μπόμπο.
Βασικά άλλο είναι το πρόβλημα αλλά βαριέμαι να εξηγώ και να αναλύω. Ο Φόσι, έχω την εντύπωση ότι το έπιασε το νόημα.

Βρες και φέρε στην παρέα μας μια φεμινίστρια του 4ου κύματος και θα σας τα πω. Εσύ δεν είσαι αυθεντική του 4ου κύματος, απλά είσαι πνεύμα αντιλογίας.
Ότι να 'ναι. Ο καθένας με τον καημό του.
Είναι φυσιολογικό και για σένα να γουστάρει κάποιος 15χρονα;με γεια σου και χαρά σου, εγώ το θεωρώ ανωμαλία. Κάτι αλλο;
Οχι, είναι ανθρώπινη νοσηρή διαστροφή και πρέπει να τιμωρείται κατά τη γνώμη μου. Συναντιέται σε κάποιο ποσοστό ανθρώπων -σε άνδρες και γυναίκες ανεξαιρέτως- και αυτοί πρέπει να απομονωθούν από την κοινωνία επ' αόριστον.

Για τις δασκάλες κούγκαρ (που γνωρίζεις καλά ότι δεν είναι το ίδιο επαχθές έγκλημα καθώς δεν υπάρχει απαγωγή/χωρήγηση ναρκωτικών/βιντεοσκόπιση και πώληση αισχρου παιδόφιλου υλικού) το ξέρεις ότι έχω ανοίξει ολόκληρο νήμα, όπου ήμουν υπέρ της τιμωρίας τους.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 19 Ιουν 2020, 11:39

Naida έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:36
Gherschaagk έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:31
Αν καταλήξουμε να τα εξισώνουμε όλα τότε θα υποτιμούμε το πραγματικά αποκρουστικό προς όφελος των θυτών και όχι των θυμάτων. Είναι εύκολη η δαιμονοποίηση αλλά είναι και στρουθοκαμηλισμός ταυτόχρονα.

Οπότε δεν είναι όλα τα ίδια, άσχετα αν είναι ίδια η κατάληξη.

Κι επειδή το ανέφερα σε άλλο νήμα πρόσφατα. Δεν με ενδιαφέρει τι μορφή θα έχει αυτός/ή/@ που θα βλάψει το παιδί μου. Και αναφέρομαι σε παιδί κι όχι σε έφηβο. Εννοείται πως το φταίξιμο σε μια τέτοια περίπτωση βαραίνει κι εμένα που δεν προστάτεψα επαρκώς το παιδί. Όπως σ' αυτή την περίπτωση, οι γονείς του κοριτσιού φταίνε. Ελπίζω ότι κι αν έγινε να μπορέσει το παιδί να το ξεπεράσει και να μεγαλώσει νορμάλ.
Αυτός που θα βλάψει τον έφηβο σε τι διαφέρει από αυτόν που θα βλάψει το παιδί;
Κ σε τι διαφέρει δηλαδή από τον παιδοφιλο που θα βλαψει το 3χρονο;
Σκατά όλοι τους. Όσο μικραίνει η ηλικία όμως είναι περισσότερο Σκατά από τον άλλο.

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Ιουν 2020, 11:41

AlienWay έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:39
Naida έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:31
AlienWay έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:25


Βασικά άλλο είναι το πρόβλημα αλλά βαριέμαι να εξηγώ και να αναλύω. Ο Φόσι, έχω την εντύπωση ότι το έπιασε το νόημα.

Βρες και φέρε στην παρέα μας μια φεμινίστρια του 4ου κύματος και θα σας τα πω. Εσύ δεν είσαι αυθεντική του 4ου κύματος, απλά είσαι πνεύμα αντιλογίας.
Ότι να 'ναι. Ο καθένας με τον καημό του.
Είναι φυσιολογικό και για σένα να γουστάρει κάποιος 15χρονα;με γεια σου και χαρά σου, εγώ το θεωρώ ανωμαλία. Κάτι αλλο;
Οχι, είναι ανθρώπινη νοσηρή διαστροφή και πρέπει να τιμωρείται κατά τη γνώμη μου. Συναντιέται σε κάποιο ποσοστό ανθρώπων -σε άνδρες και γυναίκες ανεξαιρέτως- και αυτοί πρέπει να απομονωθούν από την κοινωνία επ' αόριστον.

Για τις δασκάλες κούγκαρ (που γνωρίζεις καλά ότι δεν είναι το ίδιο επαχθές έγκλημα καθώς δεν υπάρχει απαγωγή/χωρήγηση ναρκωτικών/βιντεοσκόπιση και πώληση αισχρου παιδόφιλου υλικού) το ξέρεις ότι έχω ανοίξει ολόκληρο νήμα, όπου ήμουν υπέρ της τιμωρίας τους.
Τότε σε τι διαφωνείς μαζί μου;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 19 Ιουν 2020, 11:41

Namrail έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:37
Custom_F έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:31
Namrail έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:24


Για να το ηρεμισει...

Το είπα από την πρώτη στιγμή, ο δικηγόρος υπεράσπισης ακολουθεί μια φρικιαστική γραμμή.

Και είπε κι άλλα, χειρότερα.
Τα είπε σε κανάλι ή είναι γραμμένα κάπου;

Μπορείς να πεις τι είπε;

Είπε σε συνέντευξη τύπου ότι τα ναρκωτικά δόθηκαν για να ηρεμισει το παιδί, παραδεχόμενος βέβαια ότι η χορήγηση τους ήταν λανθασμένη.

Στο όπεν το πρωί ισχυρίστηκε ότι η 10χρονη είπε στην 33χρονη, λίγο πριν φύγει από κοντά της, ότι την αγαπάει και τη βλέπει σαν δεύτερη μητέρα. Αυτο τον διάλογο του μετέφερε η εντολέας του, ισχυρίζεται.

Δλδ ο άνθρωπος πηγε χωρίς ντροπή να κάνει το άσπρο μαύρο. Ο Παυλόπουλος τον διέκοψε σε εκείνο το σημείο, αλλά και πάλι.
Μα δε θα χρειαζόταν ηρεμιστικά καν αν δεν την είχε παρει. Έλεος...

Στο βίντεο δείχνει πάντως να τρέχει από πίσω της όταν την άφησε, αντί να τρέξει απτην άλλη. Γιατί το έκανε αυτό δεν έχω καταλάβει κ φοβάμαι να σκεφτώ...

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23807
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 19 Ιουν 2020, 11:43

Naida έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:41
AlienWay έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:39
Naida έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:31

Ότι να 'ναι. Ο καθένας με τον καημό του.
Είναι φυσιολογικό και για σένα να γουστάρει κάποιος 15χρονα;με γεια σου και χαρά σου, εγώ το θεωρώ ανωμαλία. Κάτι αλλο;
Οχι, είναι ανθρώπινη νοσηρή διαστροφή και πρέπει να τιμωρείται κατά τη γνώμη μου. Συναντιέται σε κάποιο ποσοστό ανθρώπων -σε άνδρες και γυναίκες ανεξαιρέτως- και αυτοί πρέπει να απομονωθούν από την κοινωνία επ' αόριστον.

Για τις δασκάλες κούγκαρ (που γνωρίζεις καλά ότι δεν είναι το ίδιο επαχθές έγκλημα καθώς δεν υπάρχει απαγωγή/χωρήγηση ναρκωτικών/βιντεοσκόπιση και πώληση αισχρου παιδόφιλου υλικού) το ξέρεις ότι έχω ανοίξει ολόκληρο νήμα, όπου ήμουν υπέρ της τιμωρίας τους.
Τότε σε τι διαφωνείς μαζί μου;
Σε αυτά που δεν μπόλνταρες και στο γεγονός ότι διαβάζεις επιλεκτικά τα ποστ και βλέπεις μόνο αυτό που θέλεις να δεις.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: Εξαφάνιση 10χρονης στην Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 19 Ιουν 2020, 11:45

Custom_F έγραψε:
19 Ιουν 2020, 11:41

Μα δε θα χρειαζόταν ηρεμιστικά καν αν δεν την είχε παρει. Έλεος...

Στο βίντεο δείχνει πάντως να τρέχει από πίσω της όταν την άφησε, αντί να τρέξει απτην άλλη. Γιατί το έκανε αυτό δεν έχω καταλάβει κ φοβάμαι να σκεφτώ...
Την πηρε γιατί την είδε ατημέλητη και φοβήθηκε ότι το οικογενειακό της περιβάλλον δεν την προσέχει όσο πρέπει. Στη συνέχεια της έδωσε ναρκωτικά για να την ηρεμήσει.

Ασελγησε πάνω της αλλά δεν προέβη σε βιασμό. Με το κορίτσι έχει καλή σχέση καθώς εκείνο είπε ότι την αγαπάει και τη βλέπει σαν δεύτερη μάνα.

Αυτή είναι η υπερασπιστική γραμμή και είναι φρικιαστική, κάνει το άσπρο μαύρο και προκαλεί.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών