Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
dosas1312
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 19 Μάιος 2019, 12:56
Phorum.gr user: dosas1312

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dosas1312 » 08 Οκτ 2019, 11:10

foscilis έγραψε:
08 Οκτ 2019, 10:43
dosas1312 έγραψε:
08 Οκτ 2019, 10:34

οι Κύπριοι πέφτουν ακριβώς πάνω στα Μυκηναϊκά samples:
SpoilerShow
Εικόνα
source: Lazaridis et al.(2017)

ακριβώς πάνω στους Ανατολίτες τους δείχνει εκεί.
Εικόνα

το μόνο πιο διασκεδαστικό από αυτές τις μελέτες είστε οι οπαδοί της τρισχιλιετούς αιμομιξίας που νομίζετε ότι δικαιώνεστε επειδή δεν ξέρετε να τις διαβάζετε.
Ρέ ταλαίπωρε, που το παίζεις και έξυπνος, το Anatolia_Chl είναι το sample της Bronze Age (Early Neolithic Farmers), το οποίο αποτελεί και ένα από τα βασικά συστατικά της γενετικής δομής των Μυκηναϊκών και Μινωϊκών samples, γι'αυτό και κάνουν όλοι cluster μαζί. Ολα τα samples στο γράφημα είναι Bronze Age-Iron Age, μόνο τα ελληνικά/κυπριακά είναι μοντέρνα για συσχετισμό. Καρναβάλι.

Ρε καημένοι, διαβάστε να μορφωθείτε και μην αυτογελιοποιήστε συνέχεια, δεν είναι όλοι αμόρφωτα παλτά σαν τον κύκλο σας.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24433
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 08 Οκτ 2019, 11:11

Naranjita έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:07
Η δύναμη των στερεότυπων λάμπει σαν ασπίδα γύρω σου και δεν σε μπορώ να σε κοπανήσω. Πες ότι το έκανα όμως, το έχεις λίγο ξεφτιλίσει νομίζω. :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος enaon την 08 Οκτ 2019, 11:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71957
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 08 Οκτ 2019, 11:11

enaon έγραψε:
08 Οκτ 2019, 10:54
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Οκτ 2019, 10:53
τώρα μάλιστα. :lol:
Μα ήταν ξεκάθαρο το πρώτο μήνυμα μου, enaon.

Ήμουν σαφής. Σιχαίνομαι τα μαλλιοτραβήγματα. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4382
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 08 Οκτ 2019, 11:13

enaon έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:11
Naranjita έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:07
Η δύναμη των στερεότυπων λάμπει σαν ασπίδα γύρω σου και δεν σε μπορώ να σε κοπανήσω. Πες ότι το έκανα όμως, το έχεις λίγο ξεφτιλίσει νομίζω. :lol:

σωπα καλε απο που το εβγαλες αυτο το συμπερασμα;

:lol:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Michele Choupon
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: 26 Σεπ 2019, 13:12
Phorum.gr user: Michele Choupon

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Michele Choupon » 08 Οκτ 2019, 11:16

fagano3 έγραψε:
07 Οκτ 2019, 12:29
Οπως ειχε γραψει και ο αδικομπαναρισμενος

απο τα ,αντιστοιχα με αυτες τις πατσαβουρες, ελλαδιτικα κυκλωματα της νυχτας

οι Ελληνιδες ειναι οι καλυτερες στο να εντοπιζουν και να εξολοθρευουν τις απειλες.

Αμα η Ρωσσιδα ηταν μπαζο τιποτα δεν θα ειχε συμβει.
:g030:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71957
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 08 Οκτ 2019, 11:18

vantono έγραψε:
08 Οκτ 2019, 10:41
Οπότε δεν καταλαβαινω και πολυ τη σκορδοκαίλα σας με το "αχ καλέ να μην πάθουν κακούλι" οι τύπισσες, και καλυτερα να τις χαστουκιζε για να πεσει στο επιπεδο τους και να τους κανει μικρότερο κακο, κτλ.
Ε, τι να κάνουμε ρε βαντόνο, δεν έχουμε όλοι κομμουνιστική παιδεία για να μάθουμε να φερόμαστε αξιοπρεπώς.
Gavalas for President! :grfl:

Nero

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 08 Οκτ 2019, 11:21

ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:18
vantono έγραψε:
08 Οκτ 2019, 10:41
Οπότε δεν καταλαβαινω και πολυ τη σκορδοκαίλα σας με το "αχ καλέ να μην πάθουν κακούλι" οι τύπισσες, και καλυτερα να τις χαστουκιζε για να πεσει στο επιπεδο τους και να τους κανει μικρότερο κακο, κτλ.
Ε, τι να κάνουμε ρε βαντόνο, δεν έχουμε όλοι κομμουνιστική παιδεία για να μάθουμε να φερόμαστε αξιοπρεπώς.
εγώ πάντως θα πρότεινα να αποσυρθείς απο το νήμα. Όταν είναι μέσα η θεια Naranjita, ο ρόλος "juno στην εμμηνόπαυση" υπερκαλύπτεται. Δεν υπάρχει χώρος για 2 :)

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24568
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 08 Οκτ 2019, 11:22

ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:18
vantono έγραψε:
08 Οκτ 2019, 10:41
Οπότε δεν καταλαβαινω και πολυ τη σκορδοκαίλα σας με το "αχ καλέ να μην πάθουν κακούλι" οι τύπισσες, και καλυτερα να τις χαστουκιζε για να πεσει στο επιπεδο τους και να τους κανει μικρότερο κακο, κτλ.
Ε, τι να κάνουμε ρε βαντόνο, δεν έχουμε όλοι κομμουνιστική παιδεία για να μάθουμε να φερόμαστε αξιοπρεπώς.
Το ξέρω οτι δεν ειστε όλοι τέλειοι! Αλλα το να πασχίζεις να εξασφαλίζεις την ανατροφή της διαγωγής του παιδιού σου σε αξιόπιστους εκπαιδευτικούς -και οχι τσοκαρία που στουκάρει αμαξια και τα εγκαταλείπει και μετά τολμάει και ζητάει και το λογο σαν παλαβη σε καστασταση σοκ/αμοκ- ,δεν ειναι (μόνο) κομμουνιστικό ηθος.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vantono την 08 Οκτ 2019, 11:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

the comet the course the tail

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 08 Οκτ 2019, 11:23

- Casper - έγραψε:
07 Οκτ 2019, 23:15
the comet the course the tail έγραψε:
07 Οκτ 2019, 22:00
- Casper - έγραψε:
07 Οκτ 2019, 21:40



Αυτό είπα κι' εγώ. Και η "συζήτηση" προχωρά. Όχι μόνο τους βρίζουν αλλά τολμάνε να μιλάνε για βομβαρδισμό της Κύπρου και της Κρήτης. Να αφανιστεί ολόκληρος πληθυσμός αλλά όοοοχι, εκείνοι δεν είναι ρατσιστές και δεν σκέφτονται κλειστόμυαλα. :lol:
ορίστε κύριοι. το κασπερίνι. το καλύτερο κορίτσι :smt061 στο πχορουμ και είναι και τσύπρια. :smt048
Ευχαριστώ αλλά...i'm not :lol: Και μένα με πιάνουν ρατσιστικές φάσεις ανά καιρούς. Π.χ στο αεροδρόμιο που μας έσπαγαν τα νεύρα οι Ρώσοι και οι Ισραηλίτες (αλλά οι χειρότεροι ήταν πάντα οι Έλληνες και οι Κύπριοι βεβαίως βεβαίως). Όταν βλέπω ανθρώπους να μην έχουν φιλότιμο, όταν βρίζουν τον λαό σου άδικα (γιατί μας βρίζουν και δίκαια). Εκεί με πιάνει. Το θέμα είναι να μην παρασυρόμαστε από τον θυμό μας και να μην γενικεύουμε γιατί έτσι δεν μπορείς να δεις τίποτα καθαρά.

Έχω πάει Τουρκία. Πολύ ευγενικός λαός. Δεν ξέρουν καν την ύπαρξη της Κύπρου. Ο απλός κόσμος τι φταίει; Η καλύτερη μου φίλη στη δουλειά ήταν Ρωσίδα (ο πιο φιλότιμος και καλός άνθρωπος που γνώρισα) και όλοι τα βάζουν με τους Ρώσους. Είναι έτσι και αλλιώς. Στην αρχή μου έσπαγαν τα νεύρα. Όσο περνούσε ο καιρός μιλούσα και μαζί τους και ήθελα να με στέλνουν σε πτήσεις τους αποκλειστικά.

Ο καθένας έχει κάποιες εμπειρίες, βλέπει κάποια πράγματα και στο τέλος από την πίκρα και τον θυμό του συνεχίζει να κρατάει στο μυαλό του μόνο αυτά που του επιβεβαιώνουν την άποψη που είχε για να μην αναγκαστεί να αναρωτηθεί ή να παραδεχτεί πως έκανε λάθος. Είναι η εύκολη λύση αλλά είναι πιο καλό να επικεντρώνεσαι στα καλά για να μην δηλητηριάζεσαι.

(Ήθελα να τα πω με αφορμή το γεγονός αλλά και επειδή τον τελευταίο καιρό αναλύω λίγο στο μυαλό μου το συγκεκριμένο θέμα).

στα φοιτητικά μου χρόνια, τότε που εγνώρισα ανθρώπους απ' όλα τα μέρη, στην παρέα κολλητός μου ήταν και ένας Κύπριος. :102:
έκανα παρέα και με Κρητικούς, αλλά πιο πολύ ο Κώστας. παίζανε rpg :xena:
είχα κολλητό ακόμα και από Θεσ/κη :fp:

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24568
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 08 Οκτ 2019, 11:23

Nero έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:21
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:18
vantono έγραψε:
08 Οκτ 2019, 10:41
Οπότε δεν καταλαβαινω και πολυ τη σκορδοκαίλα σας με το "αχ καλέ να μην πάθουν κακούλι" οι τύπισσες, και καλυτερα να τις χαστουκιζε για να πεσει στο επιπεδο τους και να τους κανει μικρότερο κακο, κτλ.
Ε, τι να κάνουμε ρε βαντόνο, δεν έχουμε όλοι κομμουνιστική παιδεία για να μάθουμε να φερόμαστε αξιοπρεπώς.
εγώ πάντως θα πρότεινα να αποσυρθείς απο το νήμα. Όταν είναι μέσα η θεια Naranjita, ο ρόλος "juno στην εμμηνόπαυση" υπερκαλύπτεται. Δεν υπάρχει χώρος για 2 :)
:lol: Σατανά! :003:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71957
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 08 Οκτ 2019, 11:25

Nero έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:21
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:18
vantono έγραψε:
08 Οκτ 2019, 10:41
Οπότε δεν καταλαβαινω και πολυ τη σκορδοκαίλα σας με το "αχ καλέ να μην πάθουν κακούλι" οι τύπισσες, και καλυτερα να τις χαστουκιζε για να πεσει στο επιπεδο τους και να τους κανει μικρότερο κακο, κτλ.
Ε, τι να κάνουμε ρε βαντόνο, δεν έχουμε όλοι κομμουνιστική παιδεία για να μάθουμε να φερόμαστε αξιοπρεπώς.
εγώ πάντως θα πρότεινα να αποσυρθείς απο το νήμα. Όταν είναι μέσα η θεια Naranjita, ο ρόλος "juno στην εμμηνόπαυση" υπερκαλύπτεται. Δεν υπάρχει χώρος για 2 :)
Πληκτρολογείς με το αριστερό, το δεξί ή το μεσαίο χέρι;
Gavalas for President! :grfl:

Nero

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 08 Οκτ 2019, 11:27

ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:25
Nero έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:21
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:18


Ε, τι να κάνουμε ρε βαντόνο, δεν έχουμε όλοι κομμουνιστική παιδεία για να μάθουμε να φερόμαστε αξιοπρεπώς.
εγώ πάντως θα πρότεινα να αποσυρθείς απο το νήμα. Όταν είναι μέσα η θεια Naranjita, ο ρόλος "juno στην εμμηνόπαυση" υπερκαλύπτεται. Δεν υπάρχει χώρος για 2 :)
Πληκτρολογείς με το αριστερό, το δεξί ή το μεσαίο χέρι;
με όλα.

'γω πάντως απλά λέω ότι τη θεια naranjita δεν την φτάνει καμιά σας στην αχρείαστη, ακτάσχετη ξινίλα. Δεν αξίζει να προσπαθείτε. Οι αλήθειες πονάνε :102:

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7980
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 08 Οκτ 2019, 11:29

Ασέβαστος έγραψε:
08 Οκτ 2019, 10:45
αμα σε στριμωξουν σε καμμια γωνια και σε πλακωνουν στο ξυλο, σε κλεβουν, η σου κανουν οποιαδηποτε αλλη αδικη πραξη, να λες στους περαστικους να μην τραβανε βιντεο, για να εισαι σιγουρη οτι μετα δεν θα βρεθουν οι δραστες. :102:
Θα προτιμούσα βέβαια να επέμβουν ή να καλέσουν την αστυνομία οι περαστικοί σε αυτή την περίπτωση και είναι αμφίβολο αν θα προλάβω να ανοίξω την κάμερα, αλλά και αν προλάβαινα, βρίσκομαι σε νόμιμη άμυνα ή έχω έννομο συμφέρον, όπως λέει ο νόμος που παρέθεσε κάποιος πιο πριν.
Η Ρωσίδα βέβαια μπορεί να αποδείξει ότι βρισκόταν σε νόμιμη άμυνα.
Εκτός θέματος τώρα, σιγά την Ρωσίδα. Περιμένεις να δεις καμία δίμετρη ξανθιά γκομενάρα. :003:

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24433
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 08 Οκτ 2019, 11:31

Nero έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:21
πέσε την στην νάρα, μην φοβάσαι, θα σε σώσουμε αν είναι. Την γαλή δεν την κατάλαβες, μην την αφήνεις να σε κοροϊδεύει.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71957
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πήγαινε στη χώρα σου σκ@τοπουτ@ν@…»: Απίστευτο ξεκατίνιασμα, με πρωτοφανείς ύβρεις, Κυπρίων γυναικών κατά Ρωσίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 08 Οκτ 2019, 11:31

Nero έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:27
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:25
Nero έγραψε:
08 Οκτ 2019, 11:21


εγώ πάντως θα πρότεινα να αποσυρθείς απο το νήμα. Όταν είναι μέσα η θεια Naranjita, ο ρόλος "juno στην εμμηνόπαυση" υπερκαλύπτεται. Δεν υπάρχει χώρος για 2 :)
Πληκτρολογείς με το αριστερό, το δεξί ή το μεσαίο χέρι;
με όλα.

'γω πάντως απλά λέω ότι τη θεια naranjita δεν την φτάνει καμιά σας στην αχρείαστη, ακτάσχετη ξινίλα. Δεν αξίζει να προσπαθείτε. Οι αλήθειες πονάνε :102:
Εγώ πάντως θα συνεχίσω να προσπαθώ.

Και ναι, οι αλήθειες πονάνε. Φαίνεται από τις αντιδράσεις σας χαζοπουλάκια μου. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών