38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
nemo
Δημοσιεύσεις: 7466
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 14 Σεπ 2023, 12:59

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 12:51
nemo έγραψε:
14 Σεπ 2023, 11:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 11:43


Σοβαρά τώρα; Είναι χειρότερο να ξέρεις ότι οι γονείς σου πέθαναν χωρίς καμμία πρόθεση να σ' εγκαταλείψουν με το να ξέρεις ότι είχες πατέρα έναν ΤΡΙΣΜΑΛΑΚΑ, που άφησε τα παιδιά του ορφανά για να εκδικηθεί τη μάνα τους, χωρίς καν να έχει τα αρχίδια να αντιμετωπίσει τη συνέπεια της πράξης του και το βλέμμα των παιδιών του;

Ο πόνος για την απώλεια από εξωγενείς παράγοντες πάντα είναι μεγάλος αλλά με τον καιρό μαλακώνει. Αυτό το στίγμα μπορεί να σου καταστρέψει τη ζωή.
ειναι πιο ευκολο να διαχειριστει μια κατασταση οτν γνωριζεις την αιτια και το αιτιο
λεμε φταιει ο πατερας ή και οι δυο και δεν υπαρχει πουθενα η συμπατικη ατυχια εδω

ενω στο αλλο ποιο και τι θα κατηγορησουμε ;
Και ποια είναι η αιτία που μπορεί να καλύψει ψυχολογικά αυτά τα παιδιά στη συγκεκριμένη περίπτωση; Ειδικώς σ' αυτήν την ηλικία, που δεν είναι ούτε πολύ μικρά ούτε πολύ μεγάλα.
σε αυτην την ηλικια δεν θα εχουν σοβαρο προβλημα αν εχουν ανθρωπους που θα τους υποστηριξουν
απο τα εικοσι αρχιζουν τα προβληματα οταν θα χρειαστει η δικια τους διαχειριση σαν ωριμοι
και αναλογως τον χαρακτηρα θα πορευθουν .συν οτι δεν ειναι και λιγα τα παιδια που αυτοκαταστρεφονται
απο καλες οικογενειες ...η δικια μου ιστορια που σας ειπα ειναι η πιο δυσκολη την διαχειριση

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71040
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Σεπ 2023, 13:04

Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 12:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 12:55
Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 12:51

Και που ξέρεις εσύ και όλοι οι υπόλοιποι τι ακριβώς έγινε;
Από αυτά που διάβασα. Σαφώς και δεν ήμουν παρούσα τη στιγμή του φόνου. Αυτό που ξέρω είναι ότι ήταν προμελετημένος, δεν ήταν θέμα "κακιάς στιγμής" και το κυριώτερο έχουν γίνει δεκάδες παρόμοια περιστατικά, ώστε να μη δημιουργεί ιδιαίτερη έκπληξη αυτό το μοτίβο.
Κανείς δεν ξέρει τι έγινε
Όλοι υποθέσεις κάνουν
Μπορεί την ώρα που πήγαινε τα παιδιά σχολείο να του είπαν καμία περίεργη ιστορία με κάνα γκόμενο της μάνας που τον έφερνε σπίτι
Και τι δεν έχω ακούσει και δει από φίλους μου που χώρισαν και είχαν μικρά κορίτσια
Έστω ότι έγινε έτσι. Αν πήγαινε αυτός με γκόμενα στο δικό του σπίτι, έχοντας μαζί του τα παιδιά, θα ήταν διαφορετική η φάση;

Σαφώς και χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή στις όποιες σχέσεις όταν υπάρχουν παιδιά.

Αλλά είναι άλλο πράγμα να νοιάζεται κάποιος για την ασφάλεια των παιδιών του και άλλο να μην μπορεί να αποδεχθεί το ότι συνεχίζει να έχει ερωτική ζωή η μάνα.

Καταλαβαίνεις τη διαφορά;
Gavalas for President! :grfl:

Νετο Γκουερινο
Δημοσιεύσεις: 2152
Εγγραφή: 29 Μαρ 2023, 11:19

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νετο Γκουερινο » 14 Σεπ 2023, 13:07

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 13:04
Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 12:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 12:55


Από αυτά που διάβασα. Σαφώς και δεν ήμουν παρούσα τη στιγμή του φόνου. Αυτό που ξέρω είναι ότι ήταν προμελετημένος, δεν ήταν θέμα "κακιάς στιγμής" και το κυριώτερο έχουν γίνει δεκάδες παρόμοια περιστατικά, ώστε να μη δημιουργεί ιδιαίτερη έκπληξη αυτό το μοτίβο.
Κανείς δεν ξέρει τι έγινε
Όλοι υποθέσεις κάνουν
Μπορεί την ώρα που πήγαινε τα παιδιά σχολείο να του είπαν καμία περίεργη ιστορία με κάνα γκόμενο της μάνας που τον έφερνε σπίτι
Και τι δεν έχω ακούσει και δει από φίλους μου που χώρισαν και είχαν μικρά κορίτσια
Έστω ότι έγινε έτσι. Αν πήγαινε αυτός με γκόμενα στο δικό του σπίτι, έχοντας μαζί του τα παιδιά, θα ήταν διαφορετική η φάση;

Σαφώς και χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή στις όποιες σχέσεις όταν υπάρχουν παιδιά.

Αλλά είναι άλλο πράγμα να νοιάζεται κάποιος για την ασφάλεια των παιδιών του και άλλο να μην μπορεί να αποδεχθεί το ότι συνεχίζει να έχει ερωτική ζωή η μάνα.

Καταλαβαίνεις τη διαφορά;
Το θέμα δεν είναι άμα έφερε γκόμενο στο σπίτι
Το θέμα είναι το τι μπορεί να έκανε αυτός ο γκόμενος
Δυστυχώς έχουμε γεμίσει ανώμαλους και πρώην παντρεμένες που κάνουν ότι δεν βλέπουν αρκεί να γαμηθουν

Νετο Γκουερινο
Δημοσιεύσεις: 2152
Εγγραφή: 29 Μαρ 2023, 11:19

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νετο Γκουερινο » 14 Σεπ 2023, 13:10

Με έχει τύχει να είμαι με φίλο μου 12 το βράδυ πριν πολλά χρόνια και να τον πάρει τηλέφωνο η δεκατριάχρονη τότε κόρη του να πάει να την πάρει από το σπίτι γιατι έβλεπε περίεργες συμπεριφορές από γκόμενο της μανας

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7967
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 14 Σεπ 2023, 13:16

Δεν νομίζω ότι είναι θέμα γκόμενου, μερικοί είναι απλά καθάρματα ιδιαίτερα σε αυτό το επάγγελμα. Ακόμη και έναν καλό άνδρα να είχε βρει δεν θα έκανε καμία διαφορά. Ακόμη και αν δεν υπάρχει τίποτα θα το εφεύρουν.
Έχω γνωστούς σε αυτό το επάγγελμα και κάτι έχω δει και έχω ακούσει.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71040
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Σεπ 2023, 13:27

Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 13:10
Με έχει τύχει να είμαι με φίλο μου 12 το βράδυ πριν πολλά χρόνια και να τον πάρει τηλέφωνο η δεκατριάχρονη τότε κόρη του να πάει να την πάρει από το σπίτι γιατι έβλεπε περίεργες συμπεριφορές από γκόμενο της μανας
Ναι και;

Ας πήγαινε κι αυτός να σκοτώσει τη μάνα, να αυτοκτονήσει μετά και θα λυνόταν αυτομάτως η ανησυχία του για το πρόβλημα της κόρης του.

Το θέτω ακραία γιατί πραγματικά πιστεύω ότι εμπλέκετε πολλά πράγματα σε μια προσπάθεια δικαιολογίας του τύπου.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71040
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Σεπ 2023, 13:32

Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 13:07

Δυστυχώς έχουμε γεμίσει ανώμαλους και πρώην παντρεμένες που κάνουν ότι δεν βλέπουν αρκεί να γαμηθουν
Αυτό θα το έκαναν ακόμη και αν ήταν παντρεμένες. Αλλά δεν το κάνουν όλες.

Ρε Νέτο, πραγματικά έχω την εντύπωση ότι κάποιοι θεωρείτε ότι οι χωρισμένες με παιδιά πρέπει να μείνουν "παρθένες", ακόμη και στις περιπτώσεις που δεν υπάρχουν παιδιά στο γάμο.

Γιατί τέτοια σκηνικά δεν παίζουν μόνον σε γάμους, διαζύγια κλπ αλλά και σε περιπτώσεις που η γυναίκα θέλει να χωρίσει από μια σχέση εκτός γάμου. Ή κάνω λάθος;
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Σιχαμερίων Αθλιοζήλευτος
Δημοσιεύσεις: 1034
Εγγραφή: 04 Φεβ 2022, 18:19

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σιχαμερίων Αθλιοζήλευτος » 14 Σεπ 2023, 13:34

«Ήταν ένας άγγελος», λέει η μητέρα του 38χρονου
«Σπούδασε μέσα στο Άγιο Όρος. Ήταν το καλύτερο παιδί»
Βούτυρα-Έλαια-Λίπη

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15917
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 14 Σεπ 2023, 13:39

Μαδουραίος έγραψε:
12 Σεπ 2023, 11:04
https://www.newsit.gr/topikes-eidhseis/ ... u/3857089/

Σοκ προκαλεί η νέα γυναικοκτονία που σημειώθηκε στην Καλαμαριά σήμερα Τρίτη (12.9.2023) το πρωί, όταν ένας 38χρονος αστυνομικός πήγε τα παιδιά του σχολείο και στη συνέχεια πήγε στο σπίτι της πρώην συζύγου του, τη σκότωσε και τελικά αυτοκτόνησε.

Αρχικά, ένας γείτονας κάλεσε το 100 το πρωί και κατήγγειλε ότι ακούστηκαν πυροβολισμοί. Οι σοροί του 38χρονου δράστη και της 42χρονου θύματος της γυναικοκτονίας βρέθηκαν σε μια λίμνη αίματος από την αστυνομία περίπου στις 08:15 στο διαμέρισμά της στην οδό Κομνηνών 27 στην Καλαμαριά.
ψοφος στο καθαρμα. Οι κοπροι στο Εσ.υποθεσρων τι λενε;;;Παπαλα παει η γυναικα
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15917
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 14 Σεπ 2023, 13:39

Hunkar Begendi έγραψε:
14 Σεπ 2023, 13:34
«Ήταν ένας άγγελος», λέει η μητέρα του 38χρονου
«Σπούδασε μέσα στο Άγιο Όρος. Ήταν το καλύτερο παιδί»
Ωχ γυαλιζε και το πομολο δλδ ο φονιας.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Νετο Γκουερινο
Δημοσιεύσεις: 2152
Εγγραφή: 29 Μαρ 2023, 11:19

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νετο Γκουερινο » 14 Σεπ 2023, 14:36

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 13:32
Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 13:07

Δυστυχώς έχουμε γεμίσει ανώμαλους και πρώην παντρεμένες που κάνουν ότι δεν βλέπουν αρκεί να γαμηθουν
Αυτό θα το έκαναν ακόμη και αν ήταν παντρεμένες. Αλλά δεν το κάνουν όλες.

Ρε Νέτο, πραγματικά έχω την εντύπωση ότι κάποιοι θεωρείτε ότι οι χωρισμένες με παιδιά πρέπει να μείνουν "παρθένες", ακόμη και στις περιπτώσεις που δεν υπάρχουν παιδιά στο γάμο.

Γιατί τέτοια σκηνικά δεν παίζουν μόνον σε γάμους, διαζύγια κλπ αλλά και σε περιπτώσεις που η γυναίκα θέλει να χωρίσει από μια σχέση εκτός γάμου. Ή κάνω λάθος;
Θα σε πω που κάνεις λάθος μιλώντας πάντα για περιπτώσεις που υπάρχουν παιδιά βέβαια
Δυστυχώς υπάρχουν γυναίκες που έχουν στο σπίτι κορίτσια στην εφηβεία και βάζουν μέσα σαυτο κάποιον που μόλις έχουν γνωρίσει
Εκεί αρχίζουν τα προβλήματα
Με ξένο κωλο,όλοι είμαστε ψύχραιμοι λογικοί και συμβουλεύουμε ηρεμία για να μην καταστραφούν οι ζωές όλων
Το θέμα είναι τι γίνεται όταν η δική σου κόρη λέει σε εσένα ότι η μάνα της φέρνει κάποιον στο σπίτι που παρενοχλεί την ίδια σου την κόρη

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33076
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 14 Σεπ 2023, 15:20

Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 14:36
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 13:32
Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 13:07

Δυστυχώς έχουμε γεμίσει ανώμαλους και πρώην παντρεμένες που κάνουν ότι δεν βλέπουν αρκεί να γαμηθουν
Αυτό θα το έκαναν ακόμη και αν ήταν παντρεμένες. Αλλά δεν το κάνουν όλες.

Ρε Νέτο, πραγματικά έχω την εντύπωση ότι κάποιοι θεωρείτε ότι οι χωρισμένες με παιδιά πρέπει να μείνουν "παρθένες", ακόμη και στις περιπτώσεις που δεν υπάρχουν παιδιά στο γάμο.

Γιατί τέτοια σκηνικά δεν παίζουν μόνον σε γάμους, διαζύγια κλπ αλλά και σε περιπτώσεις που η γυναίκα θέλει να χωρίσει από μια σχέση εκτός γάμου. Ή κάνω λάθος;
Θα σε πω που κάνεις λάθος μιλώντας πάντα για περιπτώσεις που υπάρχουν παιδιά βέβαια
Δυστυχώς υπάρχουν γυναίκες που έχουν στο σπίτι κορίτσια στην εφηβεία και βάζουν μέσα σαυτο κάποιον που μόλις έχουν γνωρίσει
Εκεί αρχίζουν τα προβλήματα
Με ξένο κωλο,όλοι είμαστε ψύχραιμοι λογικοί και συμβουλεύουμε ηρεμία για να μην καταστραφούν οι ζωές όλων
Το θέμα είναι τι γίνεται όταν η δική σου κόρη λέει σε εσένα ότι η μάνα της φέρνει κάποιον στο σπίτι που παρενοχλεί την ίδια σου την κόρη
παιρνεις την καραμπινα και πας και τον ντουφεκιζεις. :102:

αυτον. οχι τη γυναικα η τον εαυτο σου. για να μην πω για ολες τις λυσεις που εχεις πριν απο αυτο, ποσο μαλλον σαν αστυνομικος.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71040
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Σεπ 2023, 15:22

Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 14:36
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 13:32
Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 13:07

Δυστυχώς έχουμε γεμίσει ανώμαλους και πρώην παντρεμένες που κάνουν ότι δεν βλέπουν αρκεί να γαμηθουν
Αυτό θα το έκαναν ακόμη και αν ήταν παντρεμένες. Αλλά δεν το κάνουν όλες.

Ρε Νέτο, πραγματικά έχω την εντύπωση ότι κάποιοι θεωρείτε ότι οι χωρισμένες με παιδιά πρέπει να μείνουν "παρθένες", ακόμη και στις περιπτώσεις που δεν υπάρχουν παιδιά στο γάμο.

Γιατί τέτοια σκηνικά δεν παίζουν μόνον σε γάμους, διαζύγια κλπ αλλά και σε περιπτώσεις που η γυναίκα θέλει να χωρίσει από μια σχέση εκτός γάμου. Ή κάνω λάθος;
Θα σε πω που κάνεις λάθος μιλώντας πάντα για περιπτώσεις που υπάρχουν παιδιά βέβαια
Δυστυχώς υπάρχουν γυναίκες που έχουν στο σπίτι κορίτσια στην εφηβεία και βάζουν μέσα σαυτο κάποιον που μόλις έχουν γνωρίσει
Εκεί αρχίζουν τα προβλήματα
Με ξένο κωλο,όλοι είμαστε ψύχραιμοι λογικοί και συμβουλεύουμε ηρεμία για να μην καταστραφούν οι ζωές όλων
Το θέμα είναι τι γίνεται όταν η δική σου κόρη λέει σε εσένα ότι η μάνα της φέρνει κάποιον στο σπίτι που παρενοχλεί την ίδια σου την κόρη
Απαιτείς την επιμέλεια της κόρης ή του γιου με τη βοήθεια δικηγόρου.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10567
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 14 Σεπ 2023, 15:36

Antares έγραψε:
14 Σεπ 2023, 13:16
Δεν νομίζω ότι είναι θέμα γκόμενου, μερικοί είναι απλά καθάρματα ιδιαίτερα σε αυτό το επάγγελμα. Ακόμη και έναν καλό άνδρα να είχε βρει δεν θα έκανε καμία διαφορά. Ακόμη και αν δεν υπάρχει τίποτα θα το εφεύρουν.
Έχω γνωστούς σε αυτό το επάγγελμα και κάτι έχω δει και έχω ακούσει.
Απλά είναι ο τύπος του κυρίαρχου και κτητικου αρσενικού με όλες τις παρενέργειες που απορρέουν ...
Σχετικά με αυτό το επάγγελμα θεωρώ ότι όπως σε όλα έτσι και εδώ υπάρχουν άνθρωποι που δεν θαπρεπε να είναι στο Σώμα.
Συχνή και σοβαρή αξιολόγηση και σίγουρα περισσότεροι ψυχολόγοι διαθεσιμοι ώστε να μπορούν να διαχειριστούν σωστά το άγχος και τις καταστάσεις της δουλειάς.
Αυτο σε γενικεύσεις και όχι για τους ειδικούς χαρακτήρες που οδηγούνται σε τέτοιες πράξεις και απλά έτυχε να είναι στο Σώμα.
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10567
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 14 Σεπ 2023, 15:37

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 15:22
Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 14:36
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 13:32


Αυτό θα το έκαναν ακόμη και αν ήταν παντρεμένες. Αλλά δεν το κάνουν όλες.

Ρε Νέτο, πραγματικά έχω την εντύπωση ότι κάποιοι θεωρείτε ότι οι χωρισμένες με παιδιά πρέπει να μείνουν "παρθένες", ακόμη και στις περιπτώσεις που δεν υπάρχουν παιδιά στο γάμο.

Γιατί τέτοια σκηνικά δεν παίζουν μόνον σε γάμους, διαζύγια κλπ αλλά και σε περιπτώσεις που η γυναίκα θέλει να χωρίσει από μια σχέση εκτός γάμου. Ή κάνω λάθος;
Θα σε πω που κάνεις λάθος μιλώντας πάντα για περιπτώσεις που υπάρχουν παιδιά βέβαια
Δυστυχώς υπάρχουν γυναίκες που έχουν στο σπίτι κορίτσια στην εφηβεία και βάζουν μέσα σαυτο κάποιον που μόλις έχουν γνωρίσει
Εκεί αρχίζουν τα προβλήματα
Με ξένο κωλο,όλοι είμαστε ψύχραιμοι λογικοί και συμβουλεύουμε ηρεμία για να μην καταστραφούν οι ζωές όλων
Το θέμα είναι τι γίνεται όταν η δική σου κόρη λέει σε εσένα ότι η μάνα της φέρνει κάποιον στο σπίτι που παρενοχλεί την ίδια σου την κόρη
Απαιτείς την επιμέλεια της κόρης ή του γιου με τη βοήθεια δικηγόρου.
:smt023
Και κοινωνικής υπηρεσίας.
Παρατηρητής...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών