Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23805
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 18 Φεβ 2023, 13:17

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:09
vantono έγραψε:
18 Φεβ 2023, 12:59
ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΓΑΜΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΝΕΤΦΛΙΞ ΠΑΝΕ!!!11 :102:
Καλά, εσύ κοίτα να περάσεις στο σαρβάιβορ και άσε το πιάρ στον Παπακαλιάτη. Αν μη τι άλλο αυτός, προσέχει περισσότερο το τρέντυ στάιλινγκ και μάλλον θα έπαθε πολιτισμικό σοκ όταν είδε τη φωτο.
Το ξερεις το τραγουδι που λέει "τι άλλο φοβάσαι (κυρπαντελη νοικοκυραίε) πες μου, και θα γίνω!"? Κάπως έτσι!
Σας το αφιερώνουμε! :g094::003:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70719
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Φεβ 2023, 13:24

vantono έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:15
ΚΥΡΠΑΝΤΕΛΗΔΕΣ ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΕΙ Ο ΑΝΤΙΝΟΟΣ!


Τρομερός άνθρωπος και μεγάλος ηθοποιός, τον ευχαριστούμε για τη συγκίνηση που μας χαρισε στο Μαεστεο στη σκηνη με το σκυλάκι!
Εδώ που τα λέμε βαντόνιε, μόνον ένας αυθεντικός κυρπαντελής ξέρει τι ενοχλεί τους κυρπαντελήδες. Ουσιαστικώς, προβολή δικών του απωθημένων κάνει. Φιλάκια κι αγκαλίτσες και γουτσου γούτσου και γουάου, γροθιά στο στομάχι το 2023. Ατόφιο ροδοκοπανατζέ στάιλε. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70719
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Φεβ 2023, 13:27

vantono έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:17
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:09
vantono έγραψε:
18 Φεβ 2023, 12:59
ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΓΑΜΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΝΕΤΦΛΙΞ ΠΑΝΕ!!!11 :102:
Καλά, εσύ κοίτα να περάσεις στο σαρβάιβορ και άσε το πιάρ στον Παπακαλιάτη. Αν μη τι άλλο αυτός, προσέχει περισσότερο το τρέντυ στάιλινγκ και μάλλον θα έπαθε πολιτισμικό σοκ όταν είδε τη φωτο.
Το ξερεις το τραγουδι που λέει "τι άλλο φοβάσαι (κυρπαντελη νοικοκυραίε) πες μου, και θα γίνω!"? Κάπως έτσι!
Σας το αφιερώνουμε! :g094::003:
Βρε φασιοβικτιμάκια προχωκαγκουρίνια, τα πιο συντηρητικά τυπάκια είστε. Και το ξέρετε. :P
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21594
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 18 Φεβ 2023, 13:29

George_V έγραψε:
18 Φεβ 2023, 00:10
Ξεσπά ο Αντίνοος Αλμπάνης: «Η Ελλάδα είναι το Ιράν της Μεσογείου, όλοι μπούρκα»




Ο Αντίνοος Αλμπάνης πιο αιχμηρός από ποτέ στα social media!

Την έντονη του αντίθεση θέλησε ο Αντίνοος Αλμπάνης να εκφράσει, μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, για την διαχείριση των social media στις αναρτήσεις που κάνει το τελευταίο διάστημα. Ο δημοφιλής ηθοποιός, που φέτος συμμετείχε στη σειρά «Maestro» του Χριστόφορου Παπακαλιάτη, χαρακτήρισε μάλιστα την Ελλάδα ως… Ιράν της Μεσογείου!

Αρκετοί διαδικτυακοί του φίλοι μοιάζει να ενοχλούνται με τις φωτογραφίες που δημοσιεύσει ο Αντίνοος Αλμπάνης, στον προσωπικό του λογαριασμό, με αποτέλεσμα να προχωρούν σε αναφορές προκειμένου το Instagram να τις κατέβει.

Με αφορμή, λοιπόν, ένα τέτοιο περιστατικό, ο Αντίνοος Αλμπάνης επανέλαβε την τελευταία του δημοσίευση με το πλέον αιχμηρό σχόλιο στη λεζάντα της.

Εικόνα


«Και φυσικά οι «ουρσουλίνες» του Instagram κατέβασαν αυτό το post γιατί μην ξεχνάμε, η Ελλάδα είναι το Ιράν της Μεσογείου! Όλοι μπούρκα» τονίζει ο γνωστός ηθοποιός.
Πηγη: https://www.zappit.gr/showbiz/ksespa-o- ... =latestbox

Προφανώς οταν μοστράρεις το παπαρι σου φατσα φορα δεν νομιζω οτι ειναι η Ελλάδα Ιράν.

Μαλλον ο κοσμος δεν θελει να ανοιγει το τουιτερ/ινσταγκραμ/φεησμπουκ το πρωι π.χ. και να βλεπει ενα παπαρι μπροστα του.
κάτσε μισό
το ίδιο κάνουν οι γυναίκες αλλά δεν τρέχει μία
γιατί πειράζει όταν το κάνει άντρας;
εγώ είμαι υπέρ του να μην το κάνει κανένας, αλλά εδώ βλέπουμε δύο μέτρα και δύο σταθμά
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70719
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Φεβ 2023, 13:32

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:29

κάτσε μισό
το ίδιο κάνουν οι γυναίκες αλλά δεν τρέχει μία
γιατί πειράζει όταν το κάνει άντρας;
εγώ είμαι υπέρ του να μην το κάνει κανένας, αλλά εδώ βλέπουμε δύο μέτρα και δύο σταθμά
Το ίδιο ακριβώς μέτρο είναι. Εκτός από τις θηλυκές υπάρχουν και αρσενικές μπίμπο στο ίνστα.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23675
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 18 Φεβ 2023, 13:32

Η δήλωση έχει μεγάλη δόση αλήθειας, αλλά η αφορμή για την οποία διατυπώθηκε δεν έχει μεγάλη βαρύτητα.

Οντως αδικήθηκε, αλλά η δήλωση που έκανε έχει ευρύτερη έννοια από αυτό που θέλει να στηλιτεύσει.
Frappezitis έγραψε:
11 Μάιος 2024, 17:06
Ένα μεγάλο μπράβο στην Μαρίνα Σάττι που εκπροσωπεί επαξίως τον λαό μας γεμίζοντας το Instagram με εικόνες από καρπούζια

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27494
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 18 Φεβ 2023, 13:33

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:29
George_V έγραψε:
18 Φεβ 2023, 00:10
Ξεσπά ο Αντίνοος Αλμπάνης: «Η Ελλάδα είναι το Ιράν της Μεσογείου, όλοι μπούρκα»




Ο Αντίνοος Αλμπάνης πιο αιχμηρός από ποτέ στα social media!

Την έντονη του αντίθεση θέλησε ο Αντίνοος Αλμπάνης να εκφράσει, μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, για την διαχείριση των social media στις αναρτήσεις που κάνει το τελευταίο διάστημα. Ο δημοφιλής ηθοποιός, που φέτος συμμετείχε στη σειρά «Maestro» του Χριστόφορου Παπακαλιάτη, χαρακτήρισε μάλιστα την Ελλάδα ως… Ιράν της Μεσογείου!

Αρκετοί διαδικτυακοί του φίλοι μοιάζει να ενοχλούνται με τις φωτογραφίες που δημοσιεύσει ο Αντίνοος Αλμπάνης, στον προσωπικό του λογαριασμό, με αποτέλεσμα να προχωρούν σε αναφορές προκειμένου το Instagram να τις κατέβει.

Με αφορμή, λοιπόν, ένα τέτοιο περιστατικό, ο Αντίνοος Αλμπάνης επανέλαβε την τελευταία του δημοσίευση με το πλέον αιχμηρό σχόλιο στη λεζάντα της.

Εικόνα


«Και φυσικά οι «ουρσουλίνες» του Instagram κατέβασαν αυτό το post γιατί μην ξεχνάμε, η Ελλάδα είναι το Ιράν της Μεσογείου! Όλοι μπούρκα» τονίζει ο γνωστός ηθοποιός.
Πηγη: https://www.zappit.gr/showbiz/ksespa-o- ... =latestbox

Προφανώς οταν μοστράρεις το παπαρι σου φατσα φορα δεν νομιζω οτι ειναι η Ελλάδα Ιράν.

Μαλλον ο κοσμος δεν θελει να ανοιγει το τουιτερ/ινσταγκραμ/φεησμπουκ το πρωι π.χ. και να βλεπει ενα παπαρι μπροστα του.
κάτσε μισό
το ίδιο κάνουν οι γυναίκες αλλά δεν τρέχει μία
γιατί πειράζει όταν το κάνει άντρας;
εγώ είμαι υπέρ του να μην το κάνει κανένας, αλλά εδώ βλέπουμε δύο μέτρα και δύο σταθμά
Δε διαβασες τι εγραψα παρακατω ετσι?
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21594
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 18 Φεβ 2023, 13:34

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:32
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:29

κάτσε μισό
το ίδιο κάνουν οι γυναίκες αλλά δεν τρέχει μία
γιατί πειράζει όταν το κάνει άντρας;
εγώ είμαι υπέρ του να μην το κάνει κανένας, αλλά εδώ βλέπουμε δύο μέτρα και δύο σταθμά
Το ίδιο ακριβώς μέτρο είναι. Εκτός από τις θηλυκές υπάρχουν και αρσενικές μπίμπο στο ίνστα.
ναι αλλά στις αρσενικές μπίμπο γίνονται ριπορτ
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70719
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Φεβ 2023, 13:41

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:34
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:32
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:29

κάτσε μισό
το ίδιο κάνουν οι γυναίκες αλλά δεν τρέχει μία
γιατί πειράζει όταν το κάνει άντρας;
εγώ είμαι υπέρ του να μην το κάνει κανένας, αλλά εδώ βλέπουμε δύο μέτρα και δύο σταθμά
Το ίδιο ακριβώς μέτρο είναι. Εκτός από τις θηλυκές υπάρχουν και αρσενικές μπίμπο στο ίνστα.
ναι αλλά στις αρσενικές μπίμπο γίνονται ριπορτ
Για να είμαι ειλικρινής, δεν βρίσκω λόγο να γίνει ριπόρτ σε μια τέτοια φωτο. Εγώ πχ δεν τη βρήκα προκλητική αλλά αστεία λόγω εσώρουχου. Οπότε, ίσως να μην έγινε ριπόρτ το δημοσίευμα λόγω της φωτο αλλά ίσως λόγω του κειμένου που τη συνόδευε. Απλή υπόθεση, έτσι;
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23805
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 18 Φεβ 2023, 14:02

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:41
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:34
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:32


Το ίδιο ακριβώς μέτρο είναι. Εκτός από τις θηλυκές υπάρχουν και αρσενικές μπίμπο στο ίνστα.
ναι αλλά στις αρσενικές μπίμπο γίνονται ριπορτ
Για να είμαι ειλικρινής, δεν βρίσκω λόγο να γίνει ριπόρτ σε μια τέτοια φωτο. Εγώ πχ δεν τη βρήκα προκλητική αλλά αστεία λόγω εσώρουχου. Οπότε, ίσως να μην έγινε ριπόρτ το δημοσίευμα λόγω της φωτο αλλά ίσως λόγω του κειμένου που τη συνόδευε. Απλή υπόθεση, έτσι;
Τί κείμενο τη συνόδευε δηλαδή?
Αφου αυτό το κειμενο με τις ουρσουλίνες υποτιθεται πως το εγραψε μετά, κανοντας repost τη φωτο που του κατέβασαν.
Τη φωτο προφανως θα την ανεβασε χωρίς κειμενο.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23805
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 18 Φεβ 2023, 14:05

Προοδευτικός άνθρωπος, Καλλιτέχνης και ταυτοχρονα αντιμπούρκας, δηλαδή κατά της θρησκευτικής καταπίεσης των ανθρωπων. Στο σωστό δρόμο ο Αντίνοος!
Δεν αποκλείω να ενοχλησε και διαφορους ""προοδευτικους"" που κοπτονται για τα δικαιώματα των μουσουλμάνων.

zteo
Δημοσιεύσεις: 10476
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 18 Φεβ 2023, 14:17

Τα Μινέρβα τώρα δικαιώνονται.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70719
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Φεβ 2023, 14:20

vantono έγραψε:
18 Φεβ 2023, 14:02
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:41
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 13:34

ναι αλλά στις αρσενικές μπίμπο γίνονται ριπορτ
Για να είμαι ειλικρινής, δεν βρίσκω λόγο να γίνει ριπόρτ σε μια τέτοια φωτο. Εγώ πχ δεν τη βρήκα προκλητική αλλά αστεία λόγω εσώρουχου. Οπότε, ίσως να μην έγινε ριπόρτ το δημοσίευμα λόγω της φωτο αλλά ίσως λόγω του κειμένου που τη συνόδευε. Απλή υπόθεση, έτσι;
Τί κείμενο τη συνόδευε δηλαδή?
Αφου αυτό το κειμενο με τις ουρσουλίνες υποτιθεται πως το εγραψε μετά, κανοντας repost τη φωτο που του κατέβασαν.
Τη φωτο προφανως θα την ανεβασε χωρίς κειμενο.
Σαφώς και το κείμενο με τις ουρσουλίνες το ανέβασε μετά. Στην πρώτη δημοσίευση αναφέρομαι. Το ότι προφανώς ανέβασε την πρώτη χωρίς κείμενο, από πού προκύπτει;
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70719
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Φεβ 2023, 14:24

vantono έγραψε:
18 Φεβ 2023, 14:05
Προοδευτικός άνθρωπος, Καλλιτέχνης και ταυτοχρονα αντιμπούρκας, δηλαδή κατά της θρησκευτικής καταπίεσης των ανθρωπων. Στο σωστό δρόμο ο Αντίνοος!
Δεν αποκλείω να ενοχλησε και διαφορους ""προοδευτικους"" που κοπτονται για τα δικαιώματα των μουσουλμάνων.
Επ' ευκαιρία, θα είχε ενδιαφέρον η άποψη του Αντίνοου για τους μουσουλμάνους. Γιατί συνήθως αυτοί που αναφέρονται σε Ιράν στην Ελλάδα, εννοούν τους χριστιανούς και συγχρόνως τσιρίζουν για τα δικαιώματα ελεύθερης έκφρασης των μουσουλμάνων στην Ελλάδα. :lol:

Χαζοχαρούμενα παιδιά, προχωκαγκουρισμό γεμάτα.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Αντίνοος Αλμπάνης: Η Ελλάδα ειναι το Ιράν της Μεσογείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 18 Φεβ 2023, 14:25

Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών