«Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70780
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 30 Οκτ 2023, 09:08

georgebi έγραψε:
29 Οκτ 2023, 20:14
Ελπίζω μόνο αυτοί που επιτεθήκαν στο γνωστό μοντέλο Dennys :g030:

στο ...........Αιγάλεω :smt047

να ήταν τίποτα straight white men :011:

γιατι αν ήταν τίποτα αναξιοπαθούντες Αιγάλεωτες ρομα :cry

πολλοί από μας θα βρεθούμε σε δίλημμα ποιου μέρος να πάρουμε :p2:
Δεν τίθεται θέμα διλήμματος. Είναι άλλο να θεωρείς κάποιον γελοίο/προκλητικό/οτιδήποτε και άλλο το να τον κυνηγάς ή να τον δέρνεις, γιατί έτσι.

Στην τελική, σε μια εκδήλωση στο Γκάζι πήγαινε, που είναι τέρμα οπενμάιντ :) χώρος και όχι σε αγρυπνία σε εκκλησία.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14187
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 30 Οκτ 2023, 09:23

-Πουστη θα σε γαμησουμε στο ξυλο
-Θα μου κλασεις τα αρχιδια
Φαπ φαπ φαπ..

:102:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70780
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 30 Οκτ 2023, 09:42

panos291 έγραψε:
30 Οκτ 2023, 09:23
-Πουστη θα σε γαμησουμε στο ξυλο
-Θα μου κλασεις τα αρχιδια
Φαπ φαπ φαπ..

:102:
Βάλε στη θέση του "πούστη" οποιονδήποτε άλλο χαρακτηρισμό.

Ισχύει το ίδιο;

Γενικώς, ποια είναι η κατηγορία των τύπων που θεωρούν δικαίωμα την πρώτη δήλωση; :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7774
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 30 Οκτ 2023, 10:21

Δεν έχει σημασία αν ο συγκεκριμένος λέει αλήθεια ή ψέματα. Σημασία έχει ότι κάτι αντίστοιχο θα μπορούσε να συμβεί άνετα στην Αθήνα.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21603
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 30 Οκτ 2023, 10:23

gassim έγραψε:
30 Οκτ 2023, 10:21
Δεν έχει σημασία αν ο συγκεκριμένος λέει αλήθεια ή ψέματα. Σημασία έχει ότι κάτι αντίστοιχο θα μπορούσε να συμβεί άνετα στην Αθήνα.
εγώ πάλι πιστεύω πως γενικά στην Αθήνα είναι σπάνιο να συμβεί τέτοιο περιστατικό
εννοώ βιαιοπραγία, όχι απλά μπινελίκια
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21235
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 30 Οκτ 2023, 10:35

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
30 Οκτ 2023, 10:23
gassim έγραψε:
30 Οκτ 2023, 10:21
Δεν έχει σημασία αν ο συγκεκριμένος λέει αλήθεια ή ψέματα. Σημασία έχει ότι κάτι αντίστοιχο θα μπορούσε να συμβεί άνετα στην Αθήνα.
εγώ πάλι πιστεύω πως γενικά στην Αθήνα είναι σπάνιο να συμβεί τέτοιο περιστατικό εννοώ βιαιοπραγία, όχι απλά μπινελίκια
Της αυτής άποψης είμαι και γω :smt023

Ακόμα και αν συνέβει κάτι τέτοιο στο πασίγνωστο μοντέλο
είμαι σίγουρος πως δεν μας λέει όλη την ιστορία
πράγμα για το οποίο δεν εχω κανένα πρόβλημα

Ο πρώτος ή ο τελευταίος θα ειναι που λέει μισές αλήθειες

Το πρόβλημα μου ειναι με την γενικά έγκυρη LIFO
που θέλω να πιστεύω πως ειναι πιο έγκυρη απ το Antivirus Magazine ή την εφσυν
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 30 Οκτ 2023, 10:37

Yochanan έγραψε:
29 Οκτ 2023, 19:24
AlienWay έγραψε:
29 Οκτ 2023, 19:19
Είναι μη δυαδικό άτομο.
Νισάφι πιά με τα 100 είδη δυαδικών ατόμων που υπάρχουν. Χάθηκε ο κόσμος να μείνουμε στα 10 παραδοσιακά;
:smt005::smt005::smt005:

Ετομλκ.. :smt005::g094:
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21603
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 30 Οκτ 2023, 11:02

georgebi έγραψε:
30 Οκτ 2023, 10:35
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
30 Οκτ 2023, 10:23
gassim έγραψε:
30 Οκτ 2023, 10:21
Δεν έχει σημασία αν ο συγκεκριμένος λέει αλήθεια ή ψέματα. Σημασία έχει ότι κάτι αντίστοιχο θα μπορούσε να συμβεί άνετα στην Αθήνα.
εγώ πάλι πιστεύω πως γενικά στην Αθήνα είναι σπάνιο να συμβεί τέτοιο περιστατικό εννοώ βιαιοπραγία, όχι απλά μπινελίκια
Της αυτής άποψης είμαι και γω :smt023

Ακόμα και αν συνέβει κάτι τέτοιο στο πασίγνωστο μοντέλο
είμαι σίγουρος πως δεν μας λέει όλη την ιστορία
πράγμα για το οποίο δεν εχω κανένα πρόβλημα

Ο πρώτος ή ο τελευταίος θα ειναι που λέει μισές αλήθειες

Το πρόβλημα μου ειναι με την γενικά έγκυρη LIFO
που θέλω να πιστεύω πως ειναι πιο έγκυρη απ το Antivirus Magazine ή την εφσυν
σκέψου ότι ακόμη και με τις κάμερες και με γνωστή την όλη ιστορία, όλοι αυτοί παρουσίασαν τον θάνατο του Ζακ ως ομοφοβική δολοφονική ενέργεια. φαντάσου σε περιστατικά που δεν γνωρίζουμε τα γεγονότα πόσο διαστρεβλωμένη μπορούν να μας παρουσιάσουν την αλήθεια και να μην έχουμε τρόπο/λόγο αμφιβσήτησης
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7774
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 30 Οκτ 2023, 11:16

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
30 Οκτ 2023, 10:23
gassim έγραψε:
30 Οκτ 2023, 10:21
Δεν έχει σημασία αν ο συγκεκριμένος λέει αλήθεια ή ψέματα. Σημασία έχει ότι κάτι αντίστοιχο θα μπορούσε να συμβεί άνετα στην Αθήνα.
εγώ πάλι πιστεύω πως γενικά στην Αθήνα είναι σπάνιο να συμβεί τέτοιο περιστατικό
εννοώ βιαιοπραγία, όχι απλά μπινελίκια
Κοιτα δεν είναι καθόλου απίθανο κάτι να ξεκινήσει από μπινελικια και αν υπάρξει απάντηση με μπινελικια να πάει στην βιαιοπραγία. Αυτό ισχύει ανεξαρτήτως αφορμής.
Απλά είναι ακόμα πιο απαράδεκτο η αφορμή για κάτι τέτοιο να είναι τι φοράει ο άλλος ή το πώς περπατάει κτλ.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40887
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 30 Οκτ 2023, 11:28

vantono έγραψε:
29 Οκτ 2023, 19:18
Σχετικά μπάσα φωνή, κοντοκουρεμένο τοξικαρρενωπίτικο μαλλί, τρίχα θάμνος στο στήθος κτλ, ο τύπος πάει να φτιάξει ένα δικό του στυλ, τον τοξικαρρενωπίτικο προχωκαγκουροκουιρισμό.

Τόπο στα νιάτα!
Λευκό wifebeater και τρίχα στο στήθος. :lol:
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21235
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 30 Οκτ 2023, 11:49

:o:o:o

Για τον ίδιο Dennys μιλάμε; :p2:


Εικόνα
https://podcasts.apple.com/gr/podcast/% ... 75054&l=el



***Πάντως είμαστε ξεκάθαρα κατά του slut shaming :e040:
και στεκόμαστε αλληλέγγυ@ σε όσ@ το έχουν βιώσει :cry
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23059
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 30 Οκτ 2023, 11:53

Αν και δεν έχει σχέση με το θέμα, προφανώς οι γκέι κάνουν περισσότερο σεξ από τους στρειτ, γιατί είναι άνδρες που γουστάρουν ανδρες. Κι εσύ ως άνδρας αν σου καθοντουσαν όσες γυναίκες θέλεις να γαμησεις κάθε μέρα, με 1000 θα είχες πάει.

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8460
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 30 Οκτ 2023, 11:58

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
30 Οκτ 2023, 11:53
είναι άνδρες που γουστάρουν ανδρες.
Αυτο παλι εχει εξηγηθει επιστημονικα; εαν ενας αντρας γουσταρει να βλεπει στον παρτενερ του θηλυκοτητα, γιατι δεν τους κανουν οι γυναικες;

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23059
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 30 Οκτ 2023, 12:00

axilmar έγραψε:
30 Οκτ 2023, 11:58
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
30 Οκτ 2023, 11:53
είναι άνδρες που γουστάρουν ανδρες.
Αυτο παλι εχει εξηγηθει επιστημονικα; εαν ενας αντρας γουσταρει να βλεπει στον παρτενερ του θηλυκοτητα, γιατι δεν τους κανουν οι γυναικες;
Και ο άλλος αν γουστάρει νταρντανες είναι γκέι; πάντως στα 70ς, την ηρωική εποχή των γκέι, το μάτσο λουκ ήταν της μόδας.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21235
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: «Θα γίνω άλλος ένας Ζακ Κωστόπουλος» - Κραυγή αγωνίας ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 30 Οκτ 2023, 12:00

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
30 Οκτ 2023, 11:53
Αν και δεν έχει σχέση με το θέμα, προφανώς οι γκέι κάνουν περισσότερο σεξ από τους στρειτ, γιατί είναι άνδρες που γουστάρουν ανδρες. Κι εσύ ως άνδρας αν σου καθοντουσαν όσες γυναίκες θέλεις να γαμησεις κάθε μέρα, με 1000 θα είχες πάει.
Με 1000 μεχρι τα 18 μου χρονια; :o

Και θα το διαλαλούσα μάλιστα σε πανελλαδική κλίμακα; :o:o

ΟΚ μπορεί :102:

Αλλά μετά μην παραξενεύεσαι αν κάποιοι αναρωτιόντουσαν για μένα αν αυτό που κάνω ειναι

Κραυγή αγωνίας θριαμβου ή πρωτότυπη διαφημιστική καμπάνια;

:102::102::102:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgebi την 30 Οκτ 2023, 12:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών