Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39802
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 10 Δεκ 2023, 18:48

plouf έγραψε:
10 Δεκ 2023, 18:47
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
10 Δεκ 2023, 18:46
plouf έγραψε:
10 Δεκ 2023, 18:41


Εγω ο ιδιος σε μια παρομοια περιπτωση θα επιθυμουσα να του φυτεψει μια σφαιρα στο κεφαλι και να
ξεβρωμισει η κοινωνια απο ενα σιχαμερο σκουπιδι τοσο απλα. :102:
:lol:
Που βρισκεις το κακο σε οσα ειπα παιχτη μου; :smt017
αποτοκα του ιδιου συστηματος ειναι και ο σφιχτερμαν και ο μπατσος παικταρα μου :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 10 Δεκ 2023, 18:50

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
10 Δεκ 2023, 18:48
plouf έγραψε:
10 Δεκ 2023, 18:47
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
10 Δεκ 2023, 18:46


:lol:
Που βρισκεις το κακο σε οσα ειπα παιχτη μου; :smt017
αποτοκα του ιδιου συστηματος ειναι και ο σφιχτερμαν και ο μπατσος παικταρα μου :102:
Ναι η αληθεια ειναι οτι οι μπατσιου παρεχουν καλυψη σε μπραβους και μαστρωπους η αληθεια να λεγεται. :g030::g030:

runner
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 10 Δεκ 2023, 22:22

Ερμής έγραψε:
10 Δεκ 2023, 14:15
plouf έγραψε:
10 Δεκ 2023, 14:12
Kauldron έγραψε:
10 Δεκ 2023, 13:31


Για ποιά περίπτωση μιλάς?
:giggle::giggle:

Και σε αυτόν αν του έφερνε μια με το ματσουκι στη μούρη και μετά χειροποδαρα για το τμήμα, παλι θα σκουζατε.
Στις ΗΠΑ άραγε αυτός ο Μαγκος πως τον λένε, θα καθόταν σα παρθενοπη η όχι; τι νομίζετε;
Ανεξαρτήτως σωματικής διάπλασης του "μπάτσου"
Στις ΗΠΑ μπορεί να είχε βγάλει και όπλο ο τύπος στους αστυνομικούς, ειδικά αν ήταν έγχρωμος ή λατίνος.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13522
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 11 Δεκ 2023, 00:23

Κάτι γράφεται ότι ήταν μου μουφα το στορυ τελικά

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21547
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 11 Δεκ 2023, 18:59

Εικόνα
https://www.protothema.gr/greece/articl ... apo-ageli/

11.12.2023, 17:40

Ανακοινώσεις από την Αστυνομία αναμένονται μέσα στις επόμενες ώρες, το αργότερο ως το πρωί της Τρίτης

Κατά πληροφορίες, το αστυνομικό πόρισμα, έπειτα από την εξέταση ειδικού πραγματογνώμονα, θα καταλήγει στο συμπέρασμα πως ο άτυχος σκύλος κακοποιήθηκε, τελικά, από αγέλη σκύλων ή άγριων ζώων, φέροντας τραύματα από δαγκωματιές, με συνέπεια να μην αντέξει και μετά την επέμβαση στην οποία υποβλήθηκε, να χάσει τη ζωή του.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 11 Δεκ 2023, 19:10

Δλδ δεν υπάρχει κτηνοβάτης;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7662
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 11 Δεκ 2023, 19:14

οκ αλλα η ψεκασμενη κτηνιατρος που τον εξετασε πρωτη επιμενει στην δικη της τοποθετηση

και οτι αναγκασθηκε να παρει πισω οσα ειπε επισημα ...εμαθα ομως οτι στελνει μηνυματα οτι ο ολιβερ
βιασθηκε στους κτηνολατρες που την ακολουθουν στο φβ

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 30268
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 11 Δεκ 2023, 19:17

nemo έγραψε:
11 Δεκ 2023, 19:14
οκ αλλα η ψεκασμενη κτηνιατρος που τον εξετασε πρωτη επιμενει στην δικη της τοποθετηση

και οτι αναγκασθηκε να παρει πισω οσα ειπε επισημα ...εμαθα ομως οτι στελνει μηνυματα οτι ο ολιβερ
βιασθηκε στους κτηνολατρες που την ακολουθουν στο φβ
Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 2023
Αράχωβα: «Δεν μίλησα για σεξουαλική κακοποίηση του χάσκι – Υπάρχει ανθρώπινος παράγοντας», λέει η κτηνίατρος.
https://www.enikos.gr/society/arachova- ... s/2074401/

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24559
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 11 Δεκ 2023, 19:17

nemo έγραψε:
11 Δεκ 2023, 19:14
οκ αλλα η ψεκασμενη κτηνιατρος που τον εξετασε πρωτη επιμενει στην δικη της τοποθετηση

και οτι αναγκασθηκε να παρει πισω οσα ειπε επισημα ...εμαθα ομως οτι στελνει μηνυματα οτι ο ολιβερ
βιασθηκε στους κτηνολατρες που την ακολουθουν στο φβ
Οντως επιμένει. Το ειπε και σημερα ο Ευαγγελάτος (ο οποιος ειπε οτι τους εστειλε και σχετικη επιστολη στην εκπομπη του). Επιμένει στην κακοποίηση απο ανθρώπινο παράγοντα βασικα, όχι στη σεξουαλικη κακοποίηση.
Το θεμα ειναι, γιατι καποιος επιστημονας οπως ενας κτηνιατρος, να μπει στον κοπο να πει τετοιο ψεμα. Γιατι το να μη μπορει να ξεχωρισει ενα δάγκωμα ζώου απο μια ανθρωπινη κακοποιηση, πολυ δυσκολο. Κι ενας ασχετος θα το ξεχωριζε αυτο.
Ηθελε να "σπιλωσει το ονομα της σουπερ Αραχωβάρας"? Κατι δεν παει καθολου καλα.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7662
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 11 Δεκ 2023, 19:20

vantono έγραψε:
11 Δεκ 2023, 19:17
nemo έγραψε:
11 Δεκ 2023, 19:14
οκ αλλα η ψεκασμενη κτηνιατρος που τον εξετασε πρωτη επιμενει στην δικη της τοποθετηση

και οτι αναγκασθηκε να παρει πισω οσα ειπε επισημα ...εμαθα ομως οτι στελνει μηνυματα οτι ο ολιβερ
βιασθηκε στους κτηνολατρες που την ακολουθουν στο φβ
Οντως επιμένει. Το ειπε και σημερα ο Ευαγγελάτος (ο οποιος ειπε οτι τους εστειλε και σχετικη επιστολη στην εκπομπη του). Επιμένει στην κακοποίηση απο ανθρώπινο παράγοντα βασικα, όχι στη σεξουαλικη κακοποίηση.
Το θεμα ειναι, γιατι καποιος επιστημονας οπως ενας κτηνιατρος, να μπει στον κοπο να πει τετοιο ψεμα. Γιατι το να μη μπορει να ξεχωρισει ενα δάγκωμα ζώου απο μια ανθρωπινη κακοποιηση, πολυ δυσκολο. Κι ενας ασχετος θα το ξεχωριζε αυτο.
Ηθελε να "σπιλωσει το ονομα της σουπερ Αραχωβάρας"? Κατι δεν παει καθολου καλα.
στα μηνυματα αφηνει να εννοηθει οτι υπηρχε και βιασμος

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24063
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 11 Δεκ 2023, 19:32

vantono έγραψε:
11 Δεκ 2023, 19:17

Ηθελε να "σπιλωσει το ονομα της σουπερ Αραχωβάρας"?.
Είναι ένας πολύ καλός και σωστός λόγος αυτός
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 30268
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 11 Δεκ 2023, 22:10

vantono έγραψε:
11 Δεκ 2023, 19:17
nemo έγραψε:
11 Δεκ 2023, 19:14
οκ αλλα η ψεκασμενη κτηνιατρος που τον εξετασε πρωτη επιμενει στην δικη της τοποθετηση

και οτι αναγκασθηκε να παρει πισω οσα ειπε επισημα ...εμαθα ομως οτι στελνει μηνυματα οτι ο ολιβερ
βιασθηκε στους κτηνολατρες που την ακολουθουν στο φβ
Οντως επιμένει. Το ειπε και σημερα ο Ευαγγελάτος (ο οποιος ειπε οτι τους εστειλε και σχετικη επιστολη στην εκπομπη του). Επιμένει στην κακοποίηση απο ανθρώπινο παράγοντα βασικα, όχι στη σεξουαλικη κακοποίηση.
Το θεμα ειναι, γιατι καποιος επιστημονας οπως ενας κτηνιατρος, να μπει στον κοπο να πει τετοιο ψεμα. Γιατι το να μη μπορει να ξεχωρισει ενα δάγκωμα ζώου απο μια ανθρωπινη κακοποιηση, πολυ δυσκολο. Κι ενας ασχετος θα το ξεχωριζε αυτο.
Ηθελε να "σπιλωσει το ονομα της σουπερ Αραχωβάρας"? Κατι δεν παει καθολου καλα.
Δευτέρα, 11 Δεκεμβρίου 2023
Αράχωβα: Οι νεότερες εξελίξεις για την υπόθεση του Όλιβερ.

Εικόνα

Τις επόμενες ώρες αναμένονται ανακοινώσεις από επίσημα χείλη για την πολύκροτη υπόθεση του Όλιβερ και για το πώς θανατώθηκε.


Οι ανακοινώσεις αυτές έρχονται μόλις δύο 24ωρα μετά την αποκάλυψη του Βασίλη Λαμπρόπουλου ότι δηλαδή δεν επιβεβαιώνεται η κακοποίηση του Όλιβερ από τον δεύτερο κτηνίατρο.

«Δεν επιβεβαιώνει την κακοποίηση», όπως προέκυψε μέσα από το ρεπορτάζ του αστυνομικού συντάκτη του «Βήματος».

Σε νέα συμπεράσματα καταλήγει, όπως φαίνεται, η διεύθυνση Ανθρωποκτονιών. Από αγέλη σκύλων και όχι από ανθρώπινο χέρι εκτιμάται πλέον πως θανατώθηκε ο Όλιβερ στην Αράχωβα.

Με νέες δηλώσεις της στο LIVE NEWS πάντως, η κτηνίατρος που πρώτη εξέτασε τον Όλιβερ και μάλιστα εν ζωή υποστηρίζει πως δεν υπάρχει καμία περίπτωση αγέλη σκύλων να κατασπάραξε το χάσκι. Εμμένει στην άποψη της ότι το σκυλί κακοποιήθηκε και μάλιστα από ανθρώπινο χέρι.

«Αποκλείω ότι ο σκύλος έχει εμπλακεί σε καυγά με άλλα ζώα και πως αυτή είναι η αιτία τραυματισμού και θανάτου του. Το ότι δεν θέλω να χρησιμοποιήσω δημόσια τη λέξη σεξουαλική κακοποίηση δεν σημαίνει ότι έχω αλλάξει ή αναιρώ κάτι από τα δικά μου δεδομένα. Παραμένω σταθερή σε όσα από την αρχή έχω πει στην κατάθεσή μου», υπογράμμισε η Κλεονίκη Τόλα, κτηνίατρος.

Η Μάρθα Πουλτίδου, επικεφαλής της ομάδας για την κακοποίηση των ζώων ανέφερε:
«Δεν είχε κανένα δάγκωμα. Είχε τραύματα στον πρωκτό του. Ποιο σκυλί κάνει τέτοιο πράγμα; Και από την άλλη πάμε να βγάλουμε άχρηστη μια γυναίκα με 30 χρόνια εμπειρία».

Τα στελέχη του Ανθρωποκτονιών υπέδειξαν στον ιδιοκτήτη του Όλιβερ βιντεοληπτικό υλικό από κάμερες ασφαλείας κι εντόπισαν τις κινήσεις τόσο του χάσκι όσο και της αγέλης που φέρεται να του επιτέθηκε.

«Είδε τον Όλιβερ με έναν άνδρα σε αποθήκη».
Η κυρία Πουλτίδου προχωρά σε μια αποκάλυψη. Υποστηρίζει πως τις προηγούμενες μέρες εμφανίστηκε μια νέα μάρτυρας που είδε – όπως λέει – τον Όλιβερ να κατευθύνεται προς μια αποθήκη με έναν άνδρα.

Μελανό σημείο αυτής της σημαντικής μαρτυρίας είναι το γεγονός πως η γυναίκα δεν έχει καταθέσει στις αρχές τίποτα από όλα όσα έχει δει και μοιραστεί με την επικεφαλής της ομάδας για την κακοποίηση των ζώων.

Επιμένει στο αρχικό της πόρισμα η κτηνίατρος.
Η Κλεονίκη Τόλα, κτηνίατρος, επιμένει στην αρχική της γνωμάτευση και μιλώντας στο LIVE NEWS είπε:

«Το ότι δεν θέλω μα χρησιμοποιήσω δημόσια τη λέξη σεξουαλική κακοποίηση, βιασμός δεν σημαίνει ότι έχει αλλάξει κάτι ή αναιρεί τα δεδομένα μου. Παραμένω σταθερή σε όσα έχω πει στην κατάθεσή μου. Μου είναι αδύνατο να παρακολουθώ όλα όσα λέγονται και πιθανόν παραποιούνται και να απαντώ. Αποκλείω ότι ο σκύλος έχει εμπλακεί σε καυγά με άλλα ζώα και αυτή είναι η αιτία τραυματισμού του και εγκατάλειψης του καθώς ο σκύλος δεν είχε κανέναν εμφανές σημάδι πάλης με άλλο ζώο ή δαγκώματα ή οτιδήποτε. Δεν έχω πει ποτέ αυτή τη λέξη, δεν σημαίνει όμως, ότι αναιρώ αυτά τα οποία έχω εκτιμήσει. Υπάρχει ανθρώπινο παράγοντας σε αυτό το περιστατικό».

Η εκπρόσωπος Τύπου της ΕΛ.ΑΣ. στο LIVE NEWS.
Η Κωνσταντία Δημογλίδου, εκπρόσωπος Τύπου ΕΛ.ΑΣ, μίλησε στο LIVE NEWS για την υπόθεση.

«Μέχρι στυγνή τα δεδομένα που είχε η αστυνομία δεν μας δείχνει κάποιον δράστη. Δεν δέιχνει δηλαδή κάποιον άνθρωπο. Έχουμε φυσικά και τις τρεις γνωματεύσεις και περιμένουμε και μια πραγματονομοσύνη ώστε να δοθεί το υλικό όλο στον Εισαγγελέα. Όταν έχουμε κάτι επίσημο από την εισαγγελία τότε θα έχουμε ανακοινώνεις. Πάντως, η Ελληνική αστυνομία δεν έχει προχωρήσει σε κάποια σύλληψη δράστη ούτε σε κάποια ταυτοποίηση».

Δείτε βίντεο:

https://www.megatv.com?p=1312652
https://www.lamiareport.gr/index.php/to ... tou-oliver

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24559
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 11 Δεκ 2023, 22:23

Ερμής έγραψε:
11 Δεκ 2023, 19:32
vantono έγραψε:
11 Δεκ 2023, 19:17

Ηθελε να "σπιλωσει το ονομα της σουπερ Αραχωβάρας"?.
Είναι ένας πολύ καλός και σωστός λόγος αυτός
Τη συγχαίρομεν για τα επιχειρησοΒαλκύρια ένστικτά της (αν ειναι κι αυτη ντόπια), αλλά το θέμα ειναι πως ούτε αυτη θα τη συνέφερε να διαδώσει κάτι τετοιο, αν ηταν ψέματα.
Η Αράχωβα τετοια εποχή πνιγεται στους τουριστες, οι οποίοι φαντάζομαι δεν θα ειναι όλοι χωρίς σκυλιά, όλο και καποιοι θα τα παιρνουν μαζί τους, κι όλο και καποιος κτηνιατρος ειναι απαραίτητος σε τέτοιες περιπτώσεις. Αν ισχυρίζεται τετοια ψέματα, αυτο θα έβλαπτε(οικονομικά και οχι μονο) και την ίδια.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24559
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 11 Δεκ 2023, 22:25

Επιμένει στην κακοποίηση από ανθρώπινο χέρι η κτηνίατρος
Στο σενάριο του ανθρώπινου παράγοντα επιμένει η κτηνίατρος που εξέτασε πρώτη τον Όλιβερ, όταν το χάσκι ήταν ακόμα εν ζωή.

Με νέες δηλώσεις της στην ίδια εκπομπή, η κτηνίατρος Κλεονίκη Τόλα υποστήριξε πως δεν υπάρχει καμία περίπτωση αγέλη σκύλων να κατασπάραξε το χάσκι. Εμμένει στην άποψη της ότι το σκυλί κακοποιήθηκε και, μάλιστα, από ανθρώπινο χέρι.

“Αποκλείω ότι ο σκύλος έχει εμπλακεί σε καβγά με άλλα ζώα και πως αυτή είναι η αιτία τραυματισμού και θανάτου του. Το ότι δεν θέλω να χρησιμοποιήσω δημόσια τη λέξη σεξουαλική κακοποίηση δεν σημαίνει ότι έχω αλλάξει ή αναιρώ κάτι από τα δικά μου δεδομένα. Παραμένω σταθερή σε όσα από την αρχή έχω πει στην κατάθεσή μου. Μου είναι αδύνατο να παρακολουθώ όσα λέγονται και πιθανόν παραποιούνται και να απαντώ”, υπογράμμισε η Κλεονίκη Τόλα, κτηνίατρος.

“Ο σκύλος δεν είχε κανέναν εμφανές σημάδι πάλης με άλλο ζώο ή δαγκώματα. Υπάρχει ανθρώπινος παράγοντας” πρόσθεσε.

Νωρίτερα, σε δηλώσεις της στην εκπομπή “Το Πρωινό” του ΑΝΤ1, η κτηνίατρος επανέλαβε, μεταξύ άλλων:

“Ο σκύλος δεν είχε ούτε ένα δάγκωμα το οποίο θα μπορούσε να δηλώσει ότι έχει εμπλακεί σε κάποιο καβγά. Τα υπόλοιπα ευρήματα, θα μπορούσαν να βρεθούν μόνο αν οι σκύλοι είχαν κάποια όπλα μαζί τους και μπορούσαν να χτυπήσουν με κάποιο αντικείμενο.
Είμαι ψύχραιμη, ξέρω τη δουλειά μου, ξέρω τι έχω κάνει, ξέρω τι έχω πει, όλες τις ενέργειές μου. Πιστεύω ότι είμαι απόλυτα εντάξει σε όλα αυτά, τα υπόλοιπα θα τα δείξει η ιστορία”.

https://www.news247.gr/ellada/araxova-a ... tiniatros/

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24063
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ανθρωποεπίθεση νούμερο 5453

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 12 Δεκ 2023, 10:48

vantono έγραψε:
11 Δεκ 2023, 22:23
Ερμής έγραψε:
11 Δεκ 2023, 19:32
vantono έγραψε:
11 Δεκ 2023, 19:17

Ηθελε να "σπιλωσει το ονομα της σουπερ Αραχωβάρας"?.
Είναι ένας πολύ καλός και σωστός λόγος αυτός
Τη συγχαίρομεν για τα επιχειρησοΒαλκύρια ένστικτά της (αν ειναι κι αυτη ντόπια), αλλά το θέμα ειναι πως ούτε αυτη θα τη συνέφερε να διαδώσει κάτι τετοιο, αν ηταν ψέματα.
Η Αράχωβα τετοια εποχή πνιγεται στους τουριστες, οι οποίοι φαντάζομαι δεν θα ειναι όλοι χωρίς σκυλιά, όλο και καποιοι θα τα παιρνουν μαζί τους, κι όλο και καποιος κτηνιατρος ειναι απαραίτητος σε τέτοιες περιπτώσεις. Αν ισχυρίζεται τετοια ψέματα, αυτο θα έβλαπτε(οικονομικά και οχι μονο) και την ίδια.
Σου ξαναλέω, η Αράχωβα φέτος θα πήξει απο κόσμο πιο πολύ απο κάθε αλλη χρονιά.
Ο κόσμος που πάει εκεί είναι ως επι το πλείστον η μούργα απο το σώσμα της Μυκόνου. Για πολλούς λόγους.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών