Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33276
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 27 Ιαν 2020, 12:36

OANNHSEA έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:28
Ασέβαστος έγραψε:
27 Ιαν 2020, 10:39
Juno έγραψε:
26 Ιαν 2020, 18:26

Για να δείξει πως ήταν σοβαρό. Δηλαδή τρώει (κακώς) ένα χαστούκι, ο πατέρας το πάει στα επείγοντα και ένας νοσηλευτής εκεί το βγάζει στο facebook και έχει και το τεκμήριο, αυτό που έγραψε η κάμερα. Δηλαδή ο πατέρας πήγε στα Επείγοντα με το στικάκι στο χέρι και το μοίρασε. :smt005:
ΑΝ ειναι στημενο, αν ηξεραν δηλαδη οτι ο σκατομπατσος θα σηκωνε χερι σε παιδι, και παλι πολυ καλα εκαναν, και μαλιστα πολυ λιγα του εκαναν. του αξιζαν πολυ χειροτερα.
Δηλαδή για πες μου τι θα έπρεπε να κάνουν στους "μπάτσους" που έριχναν αέρια ενάντια σε παιδιά στις διαδηλώσεις για τη Μακεδονία;
Το θυμάστε;
οχι. αλλα αν το εκαναν κατοπιν διαταγων, τιποτα. κρεμαλα οποιος εδωσε τις διαταγες.

αν το εκαναν επειδη δεν μπορουσαν να τα βγαλουν περα με πιτσιρικια, πουλο.

βεβαια πολυ πιθανοτερο θεωρω να λες μαλακιες και να μη ριχνανε σε παιδια, αλλα σε ενηλικες, αλλα τελοσπαντων.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Ιαν 2020, 12:38

sys3x έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:33
Ασέβαστος έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:27
sys3x έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:18
ε αυτό νομίζω ότι είναι πολύ σπουδαιότερο από το θέμα του νήματος.
σπουδαιοτερο ειναι, απλα ειναι αλλο θεμα. :102:

δεν υπαρχει ουτε μισος τσαντηρογυφτος που να δικαιολογειται να ειναι εξω απο τη φυλακη. αν τραβουσαμε με μια καμερα μια οποιαδηποτε μερα ενος τυχαιου οικογενειαρχη γυφτου, θα βρισκαμε αρκετα εγκληματα για να μπει μεσα για καναδυο χρονια. και δεν χρειαζεται καν να σηκωσει χερι, η παραμεληση ανηλικου αρκει, ασε η εκθεση σε κινδυνο....
Το ξέρω ρε ότι είναι άλλο θέμα, έχω δει λάηβ φάσεις και δε μπορώ να σε εξηγήσω έτσι εύκολα με λόγια και με πιάνει τρέλα ρε μλκ, εντωμεταξύ αν όντως το παιδί είναι ρομά παίζει ο ίδιος ο πατέρας του που το έχει σπάσει πεντακόσιες φορές να βγαίνει και να φωνάζει χτυπάνε το παιντί μου, μλκ... τρέλα, τέτοιοι είναι.
Το θέμα δεν ειναι τι κάνουν οι γύφτοι αλλά η πράξη του μπάτσου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
OANNHSEA
Δημοσιεύσεις: 8673
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 11:27

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από OANNHSEA » 27 Ιαν 2020, 12:39

Nero έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:30
Το περιστατικό απο μόνο του είναι εντελώς ασήμαντο και ανάξιο λόγου αλλά το context έχει ψωμί. Ας πούμε, πιο σημαντικό απο το σκαμπίλι είναι ότι ο μπάτσος δεν ήταν μόνος του αλλά είχε άλλους 3 δίπλα οι οποίοι δεν αντέδρασαν, που σημαίνει ότι το θεώρησαν φυσιολογικό. Όπως επίσης έχει ενδιαφέρον ότι το συγκεκριμένο μπουζούκι έχει ξαναπεράσει απο δίκη για περιστατικό βιαιοπραγίας σε πολίτη και αθωώθηκε μετά απο μισή ντουζίνα αναβολές....
Ας αρχίσουμε με τα βασικά:
α) τους γελοίους νόμους στους οποίους αναφέρεσαι τους έφτιαξαν αριστεροί και πασόκοι τα τελευταία 40 χρόνια...
β) είναι απολύτως φυσιολογικό να βαράς γύφτους, όπως και οι γύφτοι να κλέβουν τον υπόλοιπο κόσμο όπου βρεθούν και σταθούν...
γ) σε περίπτωση που το άνω το βρεις ρατσιστικό, σε πληροφορώ πως τη μόνη φορά που είδα αστυνομικό να βαράει Έλληνα ήταν το 1990 περίπου - ένας ματατζής βάραγε βρωμιάρηδες οπαδούς μίας ομάδας που έκαναν φασαρίες...
δ) γιατί οι υπόλοιποι 3 να αντιδράσουν; ο αστυνομικός έκανε κάτι πολύ λογικό για όλη την αστυνομία...

ΥΓ 1
Πρόσεξε τη μαρακία που δέρνει όλους εσάς τους "ευαίσθητους": οι ματατζήδες μπορούν να δέρνουν και να ρίχνουν χημικά σε όλο τον κόσμο - από παιδιά μέχρι γριές. Εάν το κάνει κάποιος άλλος είναι "κακός άνθρωπος" ε;;;

ΥΓ 2
Εσένα στο βίντεο σου φαίνεται το παιδί να είναι 11 ετών ε;;;;

.
Bellum omnium contra omnes
Ου παντός πλειν εις Κόρινθον...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33276
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 27 Ιαν 2020, 12:41

OANNHSEA έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:31
Ασέβαστος έγραψε:
27 Ιαν 2020, 10:36
Juno έγραψε:
26 Ιαν 2020, 18:10
Αν ο μικρός τον έβρισε, το χαστούκι δεν είναι απάντηση. Έπρεπε να του απαντήσει αναλόγως πχ κάτι για τον ίδιο, την μανούλα του, τον πατερούλη του, όχι ξύλο.
οχι. επρεπε να κανει τα νομιμα, να τον συλλαβει αν επρεπε, οχι να τον βαρεσει, ουτε καν να τον βρισει.

επισης οι αλλοι κωλομπατσοι επρεπε να συλλαβουν, με βια αν χρειαζοταν, αυτον που σηκωσε χερι. γιατι αυτη ειναι η δουλεια τους.
Μάλιστα...
Για να το προωθήσουμε λίγο το θέμα προς αναλυτικές υποθετικές κινήσεις:
Οι αστυνομικοί πάνε να συλλάβουν μία συμμορία οπλισμένων σκατών. Τα σκατά αρχίζουν να ρίχνουν με τα όπλα τους. Ένας αστυνομικός βγάζει το όπλο και πυροβολεί εναντίων τους.
Οι άλλοι θα του πάρουν το όπλο γιατί παρανόμησε και πήγε να σκοτώσει άνθρωπο;;;
Μην μου πεις ότι δεν είναι το ίδιο....

.
δεν ειναι το ιδιο. καθολου ομως.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33276
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 27 Ιαν 2020, 12:42

sys3x έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:33
Ασέβαστος έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:27
sys3x έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:18
ε αυτό νομίζω ότι είναι πολύ σπουδαιότερο από το θέμα του νήματος.
σπουδαιοτερο ειναι, απλα ειναι αλλο θεμα. :102:

δεν υπαρχει ουτε μισος τσαντηρογυφτος που να δικαιολογειται να ειναι εξω απο τη φυλακη. αν τραβουσαμε με μια καμερα μια οποιαδηποτε μερα ενος τυχαιου οικογενειαρχη γυφτου, θα βρισκαμε αρκετα εγκληματα για να μπει μεσα για καναδυο χρονια. και δεν χρειαζεται καν να σηκωσει χερι, η παραμεληση ανηλικου αρκει, ασε η εκθεση σε κινδυνο....
Το ξέρω ρε ότι είναι άλλο θέμα, έχω δει λάηβ φάσεις και δε μπορώ να σε εξηγήσω έτσι εύκολα με λόγια και με πιάνει τρέλα ρε μλκ, εντωμεταξύ αν όντως το παιδί είναι ρομά παίζει ο ίδιος ο πατέρας του που το έχει σπάσει πεντακόσιες φορές να βγαίνει και να φωνάζει χτυπάνε το παιντί μου, μλκ... τρέλα, τέτοιοι είναι.
ναι, ειναι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
OANNHSEA
Δημοσιεύσεις: 8673
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 11:27

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από OANNHSEA » 27 Ιαν 2020, 12:42

Ασέβαστος έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:36
OANNHSEA έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:28
Ασέβαστος έγραψε:
27 Ιαν 2020, 10:39


ΑΝ ειναι στημενο, αν ηξεραν δηλαδη οτι ο σκατομπατσος θα σηκωνε χερι σε παιδι, και παλι πολυ καλα εκαναν, και μαλιστα πολυ λιγα του εκαναν. του αξιζαν πολυ χειροτερα.
Δηλαδή για πες μου τι θα έπρεπε να κάνουν στους "μπάτσους" που έριχναν αέρια ενάντια σε παιδιά στις διαδηλώσεις για τη Μακεδονία;
Το θυμάστε;
οχι. αλλα αν το εκαναν κατοπιν διαταγων, τιποτα. κρεμαλα οποιος εδωσε τις διαταγες.

αν το εκαναν επειδη δεν μπορουσαν να τα βγαλουν περα με πιτσιρικια, πουλο.

βεβαια πολυ πιθανοτερο θεωρω να λες μαλακιες και να μη ριχνανε σε παιδια, αλλα σε ενηλικες, αλλα τελοσπαντων.
Δηλαδή εάν ρίξουν σφαλιάρα κατόπιν διαταγής είναι εντάξει,,,
Εάν πυροβολήσουν κατόπιν διαταγής, είναι εντάξει...
Και για όλα θα φταίει αυτός που έδωσε τη διαταγή...

Α και κάτι άλλο: μου φαίνεται ότι δεν έχεις δει τα βίντεο από τα συλλαλητήρια για τη Μακεδονία και δη στο βορρά...

.
Bellum omnium contra omnes
Ου παντός πλειν εις Κόρινθον...

Nero

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 27 Ιαν 2020, 12:42

OANNHSEA έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:39
Nero έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:30
Το περιστατικό απο μόνο του είναι εντελώς ασήμαντο και ανάξιο λόγου αλλά το context έχει ψωμί. Ας πούμε, πιο σημαντικό απο το σκαμπίλι είναι ότι ο μπάτσος δεν ήταν μόνος του αλλά είχε άλλους 3 δίπλα οι οποίοι δεν αντέδρασαν, που σημαίνει ότι το θεώρησαν φυσιολογικό. Όπως επίσης έχει ενδιαφέρον ότι το συγκεκριμένο μπουζούκι έχει ξαναπεράσει απο δίκη για περιστατικό βιαιοπραγίας σε πολίτη και αθωώθηκε μετά απο μισή ντουζίνα αναβολές....
Ας αρχίσουμε με τα βασικά:
α) τους γελοίους νόμους στους οποίους αναφέρεσαι τους έφτιαξαν αριστεροί και πασόκοι τα τελευταία 40 χρόνια...
β) είναι απολύτως φυσιολογικό να βαράς γύφτους, όπως και οι γύφτοι να κλέβουν τον υπόλοιπο κόσμο όπου βρεθούν και σταθούν...
γ) σε περίπτωση που το άνω το βρεις ρατσιστικό, σε πληροφορώ πως τη μόνη φορά που είδα αστυνομικό να βαράει Έλληνα ήταν το 1990 περίπου - ένας ματατζής βάραγε βρωμιάρηδες οπαδούς μίας ομάδας που έκαναν φασαρίες...
δ) γιατί οι υπόλοιποι 3 να αντιδράσουν; ο αστυνομικός έκανε κάτι πολύ λογικό για όλη την αστυνομία...

ΥΓ 1
Πρόσεξε τη μαρακία που δέρνει όλους εσάς τους "ευαίσθητους": οι ματατζήδες μπορούν να δέρνουν και να ρίχνουν χημικά σε όλο τον κόσμο - από παιδιά μέχρι γριές. Εάν το κάνει κάποιος άλλος είναι "κακός άνθρωπος" ε;;;

ΥΓ 2
Εσένα στο βίντεο σου φαίνεται το παιδί να είναι 11 ετών ε;;;;

.
Θα αρχίσουμε με τα βασικά και μάλλον θα τελειώσουμε εκεί γιατί με σκαστούς απο το Δρομοκαΐτειο προτιμώ να μη συνδιαλέγομαι, για την ασφάλειά μου

Άβαταρ μέλους
OANNHSEA
Δημοσιεύσεις: 8673
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 11:27

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από OANNHSEA » 27 Ιαν 2020, 12:44

Ασέβαστος έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:41
δεν ειναι το ιδιο. καθολου ομως.
Οπωσδήποτε...
Και το Stinky Bisop δεν είναι τυρί...

.
Bellum omnium contra omnes
Ου παντός πλειν εις Κόρινθον...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33276
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 27 Ιαν 2020, 12:45

OANNHSEA έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:42


Δηλαδή εάν ρίξουν σφαλιάρα κατόπιν διαταγής είναι εντάξει,,,
Εάν πυροβολήσουν κατόπιν διαταγής, είναι εντάξει...
Και για όλα θα φταίει αυτός που έδωσε τη διαταγή...

Α και κάτι άλλο: μου φαίνεται ότι δεν έχεις δει τα βίντεο από τα συλλαλητήρια για τη Μακεδονία και δη στο βορρά...

.
ταχω χεσμενα ολλα τα συλλαλητηρια και λοιπες κομμουνιστικες δρασεις. :roll: σιγα να μην τα παρακολουθησω.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38289
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 27 Ιαν 2020, 12:46

Naida έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:38
sys3x έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:33
Ασέβαστος έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:27


σπουδαιοτερο ειναι, απλα ειναι αλλο θεμα. :102:

δεν υπαρχει ουτε μισος τσαντηρογυφτος που να δικαιολογειται να ειναι εξω απο τη φυλακη. αν τραβουσαμε με μια καμερα μια οποιαδηποτε μερα ενος τυχαιου οικογενειαρχη γυφτου, θα βρισκαμε αρκετα εγκληματα για να μπει μεσα για καναδυο χρονια. και δεν χρειαζεται καν να σηκωσει χερι, η παραμεληση ανηλικου αρκει, ασε η εκθεση σε κινδυνο....
Το ξέρω ρε ότι είναι άλλο θέμα, έχω δει λάηβ φάσεις και δε μπορώ να σε εξηγήσω έτσι εύκολα με λόγια και με πιάνει τρέλα ρε μλκ, εντωμεταξύ αν όντως το παιδί είναι ρομά παίζει ο ίδιος ο πατέρας του που το έχει σπάσει πεντακόσιες φορές να βγαίνει και να φωνάζει χτυπάνε το παιντί μου, μλκ... τρέλα, τέτοιοι είναι.
Το θέμα δεν ειναι τι κάνουν οι γύφτοι αλλά η πράξη του μπάτσου.
Θα στο θέσω όσο πιο κομψά γίνετε, ζμπούτσαμ.
Με είπες μία φορά ήδη ότι είμαι οφτόπικ, δε χρειαζόταν ούτε αυτή καθώς το ήξερα, δεν έχεις κάτι να πεις σε αυτό που λέω και γω δεν έχω να πω κάτι άλλο για τον βλάκα.
Καλά κρασιά είπαμε;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
OANNHSEA
Δημοσιεύσεις: 8673
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 11:27

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από OANNHSEA » 27 Ιαν 2020, 12:46

Nero έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:42
Θα αρχίσουμε με τα βασικά και μάλλον θα τελειώσουμε εκεί γιατί με σκαστούς απο το Δρομοκαΐτειο προτιμώ να μη συνδιαλέγομαι, για την ασφάλειά μου
Την ασφάλεια σου την έχεις ήδη καταστρέψει με τις σάπιες ιδεολογίες που πιστεύεις...
Θα την πληρώσεις και εσύ μία μέρα όπως τόσοι άλλοι τα τελευταία 20+ χρόνια...
Πρόσεξε όμως, σε περίπτωση που δεν σε ξεκάνουν, να μας το πεις για να χαρούμε... :003:

.
Bellum omnium contra omnes
Ου παντός πλειν εις Κόρινθον...

Nero

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 27 Ιαν 2020, 12:50

OANNHSEA έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:46
Nero έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:42
Θα αρχίσουμε με τα βασικά και μάλλον θα τελειώσουμε εκεί γιατί με σκαστούς απο το Δρομοκαΐτειο προτιμώ να μη συνδιαλέγομαι, για την ασφάλειά μου
Την ασφάλεια σου την έχεις ήδη καταστρέψει με τις σάπιες ιδεολογίες που πιστεύεις...
Θα την πληρώσεις και εσύ μία μέρα όπως τόσοι άλλοι τα τελευταία 20+ χρόνια...
Πρόσεξε όμως, σε περίπτωση που δεν σε ξεκάνουν, να μας το πεις για να χαρούμε... :003:

.
Θεωρώ ότι είμαι εξασφαλισμένος απο τη στιγμή που αποφεύγω τις συναλλαγές και κρατάω εμένα και τα κατοικίδια μου απο σκατούς απο το ψυχιατρείο. Δε θα πω παραπάνω για να μη σε τσαντίσω και πάρω κανένα αναπάντεχο χτύπημα στο κουδούνι

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Ιαν 2020, 12:57

sys3x έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:46
Naida έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:38
sys3x έγραψε:
27 Ιαν 2020, 12:33


Το ξέρω ρε ότι είναι άλλο θέμα, έχω δει λάηβ φάσεις και δε μπορώ να σε εξηγήσω έτσι εύκολα με λόγια και με πιάνει τρέλα ρε μλκ, εντωμεταξύ αν όντως το παιδί είναι ρομά παίζει ο ίδιος ο πατέρας του που το έχει σπάσει πεντακόσιες φορές να βγαίνει και να φωνάζει χτυπάνε το παιντί μου, μλκ... τρέλα, τέτοιοι είναι.
Το θέμα δεν ειναι τι κάνουν οι γύφτοι αλλά η πράξη του μπάτσου.
Θα στο θέσω όσο πιο κομψά γίνετε, ζμπούτσαμ.
Με είπες μία φορά ήδη ότι είμαι οφτόπικ, δε χρειαζόταν ούτε αυτή καθώς το ήξερα, δεν έχεις κάτι να πεις σε αυτό που λέω και γω δεν έχω να πω κάτι άλλο για τον βλάκα.
Καλά κρασιά είπαμε;
Δεν ειναι θέμα οφτοπικ. Το θέμα είναι ότι όταν συζητάμε για τη βία ενός μπάτσου έναντι ενός παιδιού που είναι ρομα και αρχίζεις τα οι γύφτοι έτσι ή θα ήθελα να σας δω τι θα κάνατε μπροστά σε κάποιον γύφτο που θα έδερνε το παιδί του κτλ το σπας λίγο το θέμα της ευθύνης. Μάλλον άθελά σου γίνεται. Οποτε καλά κρασιά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9877
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 27 Ιαν 2020, 12:58

Μαλάκες τι έχετε πάθει;

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23339
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Οι "μάγκες" τα βάλανε με ένα 11χρονο. Κατέληξε στο νοσοκομείο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 27 Ιαν 2020, 13:06

Η πλάκα είναι πως οι ίδιοι που φτιάχνονται με την αυθαιρεσία των μπάτσων να δέρνουν όποιον τους καβλωσει, καταγγέλλουν την ίδια στιγμή τον κομμουνισμό περί αυταρχισμού, καταπίεσης, κρατικής ασυδοσίας κλπ. Βέβαια αν ζούσανε εκεί τότε, θα ήταν τα πιο λυσσασμενα ρουφιάνοκομματοσκυλα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών