Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41104
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 21 Μάιος 2018, 01:34

sys3x έγραψε:
21 Μάιος 2018, 01:06
hellegennes έγραψε:
21 Μάιος 2018, 00:56
Otto Weininger έγραψε:
19 Μάιος 2018, 22:24


+1

αμορφωσιά - αγανάκτηση - χουλιγκανισμός.
Όχι, όχι. Δεν μπορείτε να ρίξετε το βάρος της ευθύνης μιας ζωώδους συμπεριφοράς στην πολιτική κατάσταση και τις δήθεν αγανακτήσεις. Ζωώδη συμπεριφορά είχε, έχει και θα έχει αυτός που είναι το κατακάθι της κοινωνίας, που χρειάζεται αφαίρεση των πολιτικών του δικαιωμάτων, της περιουσίας του και της ελευθερίας του.

Σε περιόδους ηρεμίας και ευμάρειας ήταν πάλι ζώο. Το ζώο που οδηγούσε μεθυσμένο, που πετούσε τα σκουπίδια του στον δρόμο, που έκανε μαγκιές, που έκανε λαμογιές. Δεν έγινε ζώο από αγανάκτηση και έλλειψη πολιτικής πίστεως.
Δεν θα έπρεπε να μιλάμε έτσι για τον δήμαρχο.
Έλα, δεν το θεωρώ πολύ αστείο. Ο πολιτισμός είναι το σπουδαιότερο πράγμα που έχουμε μέσα μας. Και μ' αυτό πρέπει να είμαστε σοβαροί. Χωρίς πολιτισμό δεν είμαστε τίποτα, δεν έχουμε τίποτα, δεν πάμε πουθενά. Δεν έχουμε επιστήμες, δεν έχουμε τέχνες, δεν έχουμε μέλλον, δεν έχουμε νόημα στην ύπαρξή μας.

Αιώνες και αιώνες οι φιλόσοφοι αναρωτιούνται μάταια τι εστί να είσαι άνθρωπος, όταν η απάντηση είναι μπροστά μας: το να είσαι άνθρωπος θα πει να επιλέγεις. Άνθρωπος είναι ο πολιτισμός του και οι επιλογές του.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 21 Μάιος 2018, 01:39

hellegennes έγραψε:
21 Μάιος 2018, 01:34
δεν έχουμε νόημα στην ύπαρξή μας.

Και τώρα τι νόημα έχουμε; Σόρυ για το άσχετο, δεν το κάνω για να σπαμάρω, πάντα ψάχνω αυτή την απάντηση.
the end

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41104
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 21 Μάιος 2018, 01:43

Την εξέλιξή μας. Σε αντίθεση με τα άλλα είδη, σαν είδος έχουμε μια τεράστια διαφορά: δημιουργούμε. Αν πας 1000 χρόνια πίσω και δεις μια ομάδα χιμπατζήδων, δεν θα παρατηρήσεις καμμιά διαφορά σε σχέση με σήμερα. Δεν θα ξέρεις καν ότι έχεις μεταφερθεί 1000 χρόνια πίσω. Αλλά αν βρεθείς σε κάποιο κατοικημένο μέρος, θα δεις πώς ήταν ο άνθρωπος 1000 χρόνια πριν. Εξερευνούμε, μαθαίνουμε, ανακαλύπτουμε, αλλάζουμε, εμπνεόμαστε, δημιουργούμε και προσπαθούμε να αφήσουμε στο τέλος έναν κόσμο για τα παιδιά μας και τους απογόνους μας που θα είναι καλύτερος από ό,τι τον βρήκαμε. Ο πολιτισμός, είναι το νόημα της ύπαρξής μας.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38185
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 21 Μάιος 2018, 01:44

hellegennes έγραψε:
21 Μάιος 2018, 01:34
sys3x έγραψε:
21 Μάιος 2018, 01:06
hellegennes έγραψε:
21 Μάιος 2018, 00:56


Όχι, όχι. Δεν μπορείτε να ρίξετε το βάρος της ευθύνης μιας ζωώδους συμπεριφοράς στην πολιτική κατάσταση και τις δήθεν αγανακτήσεις. Ζωώδη συμπεριφορά είχε, έχει και θα έχει αυτός που είναι το κατακάθι της κοινωνίας, που χρειάζεται αφαίρεση των πολιτικών του δικαιωμάτων, της περιουσίας του και της ελευθερίας του.

Σε περιόδους ηρεμίας και ευμάρειας ήταν πάλι ζώο. Το ζώο που οδηγούσε μεθυσμένο, που πετούσε τα σκουπίδια του στον δρόμο, που έκανε μαγκιές, που έκανε λαμογιές. Δεν έγινε ζώο από αγανάκτηση και έλλειψη πολιτικής πίστεως.
Δεν θα έπρεπε να μιλάμε έτσι για τον δήμαρχο.
Έλα, δεν το θεωρώ πολύ αστείο. Ο πολιτισμός είναι το σπουδαιότερο πράγμα που έχουμε μέσα μας. Και μ' αυτό πρέπει να είμαστε σοβαροί. Χωρίς πολιτισμό δεν είμαστε τίποτα, δεν έχουμε τίποτα, δεν πάμε πουθενά. Δεν έχουμε επιστήμες, δεν έχουμε τέχνες, δεν έχουμε μέλλον, δεν έχουμε νόημα στην ύπαρξή μας.

Αιώνες και αιώνες οι φιλόσοφοι αναρωτιούνται μάταια τι εστί να είσαι άνθρωπος, όταν η απάντηση είναι μπροστά μας: το να είσαι άνθρωπος θα πει να επιλέγεις. Άνθρωπος είναι ο πολιτισμός του και οι επιλογές του.
Ο πολιτισμός είναι αυτό που δημιουργήθηκε σιγά σιγά γύρω από τα πρώτα παλάτια - αγορές - κέντρα συναλλαγών, δηλαδή οι πόλεις, συγκεκριμένα το πνευματικό και όχι μόνο προϊόν των πόλεων, καταλαβαίνω τι θες να πεις βέβαια και δεν διαφωνώ απλά θέλω να τονίσω το προφανές, ότι κι αυτός είναι μαλάκας ο άνθρωπος, χωρίς φυσικά να δικαιολογώ με αυτό τους κάφρους.

Άσχετο, αυτός είναι και ένας από τους λόγους που γουστάρω τα φόρα και γενικά τα ίντεργουμπς. Είναι κάτι σαν υπερπολιτείες, υπεραγορές, συνδεδεμένες όλες μεταξύ τους και με τον κούγκολ.
(:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sys3x την 21 Μάιος 2018, 01:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 21 Μάιος 2018, 01:45

hellegennes έγραψε:
21 Μάιος 2018, 01:43
Την εξέλιξή μας. Σε αντίθεση με τα άλλα είδη, σαν είδος έχουμε μια τεράστια διαφορά: δημιουργούμε. Αν πας 1000 χρόνια πίσω και δεις μια ομάδα χιμπατζήδων, δεν θα παρατηρήσεις καμμιά διαφορά σε σχέση με σήμερα. Δεν θα ξέρεις καν ότι έχεις μεταφερθεί 1000 χρόνια πίσω. Αλλά αν βρεθείς σε κάποιο κατοικημένο μέρος, θα δεις πώς ήταν ο άνθρωπος 1000 χρόνια πριν. Εξερευνούμε, μαθαίνουμε, ανακαλύπτουμε, αλλάζουμε, εμπνεόμαστε, δημιουργούμε και προσπαθούμε να αφήσουμε στο τέλος έναν κόσμο για τα παιδιά μας και τους απογόνους μας που θα είναι καλύτερος από ό,τι τον βρήκαμε. Ο πολιτισμός, είναι το νόημα της ύπαρξής μας.
Θα διαφωνήσω, νόημα υπάρχει και στην ύπαρξη των ζώων, ο πολιτισμός όμως το κάνει πιο περίπλοκο, τα ζώα απλά το ζουν.
the end

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41104
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 21 Μάιος 2018, 02:05

Πάνας έγραψε:
21 Μάιος 2018, 01:45
hellegennes έγραψε:
21 Μάιος 2018, 01:43
Την εξέλιξή μας. Σε αντίθεση με τα άλλα είδη, σαν είδος έχουμε μια τεράστια διαφορά: δημιουργούμε. Αν πας 1000 χρόνια πίσω και δεις μια ομάδα χιμπατζήδων, δεν θα παρατηρήσεις καμμιά διαφορά σε σχέση με σήμερα. Δεν θα ξέρεις καν ότι έχεις μεταφερθεί 1000 χρόνια πίσω. Αλλά αν βρεθείς σε κάποιο κατοικημένο μέρος, θα δεις πώς ήταν ο άνθρωπος 1000 χρόνια πριν. Εξερευνούμε, μαθαίνουμε, ανακαλύπτουμε, αλλάζουμε, εμπνεόμαστε, δημιουργούμε και προσπαθούμε να αφήσουμε στο τέλος έναν κόσμο για τα παιδιά μας και τους απογόνους μας που θα είναι καλύτερος από ό,τι τον βρήκαμε. Ο πολιτισμός, είναι το νόημα της ύπαρξής μας.
Θα διαφωνήσω, νόημα υπάρχει και στην ύπαρξη των ζώων, ο πολιτισμός όμως το κάνει πιο περίπλοκο, τα ζώα απλά το ζουν.
Ρώτησες ποιο είναι το νόημα της δικής μας ύπαρξης, όχι της μύγας. Το νόημα στην δική της ζωή είναι να περάσει καλά, να γαμήσει και να αφήσει απογόνους. Το νόημα σε έναν άνθρωπο δεν ξεκινάει και τελειώνει εκεί.

Μπορεί να είναι από παιχνίδι -γαμάτο παιχνίδι μολοταύτα-, αλλά είναι καλή περιγραφή του τι είναι άνθρωπος:

Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41104
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 21 Μάιος 2018, 02:18

sys3x έγραψε:
21 Μάιος 2018, 01:44
Ο πολιτισμός είναι αυτό που δημιουργήθηκε σιγά σιγά γύρω από τα πρώτα παλάτια - αγορές - κέντρα συναλλαγών, δηλαδή οι πόλεις, συγκεκριμένα το πνευματικό και όχι μόνο προϊόν των πόλεων, καταλαβαίνω τι θες να πεις βέβαια και δεν διαφωνώ απλά θέλω να τονίσω το προφανές, ότι κι αυτός είναι μαλάκας ο άνθρωπος, χωρίς φυσικά να δικαιολογώ με αυτό τους κάφρους.

Άσχετο, αυτός είναι και ένας από τους λόγους που γουστάρω τα φόρα και γενικά τα ίντεργουμπς. Είναι κάτι σαν υπερπολιτείες, υπεραγορές, συνδεδεμένες όλες μεταξύ τους και με τον κούγκολ.
Ο πολιτισμός άρχισε να δημιουργείται στις σπηλιές, πολύ πριν τα παλάτια. Αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας. Διαφωνείς με έναν άνθρωπο που είναι εκλεγμένος; Δεν τον ψηφίζεις. Βγήκε ενώ δεν τον ψήφισες; Tough. Είναι η επιλογή της πλειοψηφίας. Αυτό έχει αποδειχτεί ανά τους αιώνες το καλύτερο πολίτευμα και πρέπει να σεβαστείς τις διαδικασίες του. Δίχως αυτό δεν έχεις νοσοκομεία, δρόμους, σχολεία, κοινωνική αλληλεγγύη. Θέλεις να διαμαρτυρηθείς για κάτι; Να διαμαρτυρηθείς με κάθε μη βίαιο και παρενοχλητικό τρόπο.

Το καλοκαίρι του 2014 η γιαγιά μου έπαθε πνευμονία και έμεινε στην εντατική για μέρες. Δεν θυμάμαι πόσες. Οι γιατροί μάς είχαν πει ότι δεν υπάρχει περίπτωση να ζήσει, όμως το κράτος πλήρωνε την παραμονή της στην εντατική. 1000 ευρώ την ημέρα είναι το κόστος. Σε ένα κράτος χωρίς δημοκρατία, χωρίς κοινωνική αλληλεγγύη, χωρίς πολιτισμό, η γιαγιά μου δεν θα έμενε ποτέ στην εντατική. Κανείς μας δεν είχε τα λεφτά να πληρώσει την νοσηλεία. Η γιαγιά μου ζει. Είναι 88 και χαίρει άκρας υγείας. Επειδή δεν είναι όλοι σαν τα ζώα που επιτέθηκαν στον Μπουτάρη. Επειδή έχουμε πολιτισμό. Επειδή είμαστε άνθρωποι. Η γιαγιά μου είναι ένα από τα άτομα που μου δίδαξαν τι θα πει πολιτισμός, ευγένεια, ήθος, θάρρος, αλήθεια. Χωρίς αυτήν δεν θα ζούσα. Ακόμη κι αν ήμουν ζωντανός, δεν θα ζούσα.

Ο πολιτισμός δεν είναι αστείο. Είναι η μόνη αλήθεια που έχουμε. Το μόνο που μας κάνει ανθρώπους.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29956
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 21 Μάιος 2018, 05:34

panos291 έγραψε:
21 Μάιος 2018, 00:43
Δεν υπηρξε καμια επιθεση. Ακτιβιστικη ενέργεια ηταν.
Θα μου απαντήσει κάποιος ή κάποια σε μιά απορία μου;;;;
κανείς δεν πιστεύει πως όλα ήταν στημένα;

Εικόνα

Τα περί Μπουτάρη εννοώ!
είναι δυνατόν ένας Μπουτάρης που
1. λέει πως "χέστηκε αν ο Κεμάλ σκότωσε Έλληνες"
2. δίνει άδεια να γίνει γκευ πραιντ, την ίδια μέρα με την συγκέντρωση της Γενοκτονίας των Ποντίων,
!!!!!!!!!! ΝΑ ΠΑΡΙΣΤΑΤΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΥΤΗ;;;
ήθελε να αμαυρώσει την συγκέντρωσή, έτσι απλά, ας σκεφτόμαστε τι κρύβεται πίσω από την κουρτίνα
"τι δουλειά έχει η αλεπού στο παζάρι;"

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
akirav
Δημοσιεύσεις: 2642
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 05:47
Phorum.gr user: akirav

Re: Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από akirav » 21 Μάιος 2018, 07:19

The Rebel έγραψε:
21 Μάιος 2018, 05:34

κανείς δεν πιστεύει πως όλα ήταν στημένα;
Προφανως και ηταν.
Δεν υπαρχει αλλος τροπος για 3η τετραετια.
Θα μασησουνε τα γιδια με το δεξια/αριστερα.
Αλλιως, θα εξαφανιζοταν απο τον χαρτη στις εκλογες.
Merlinus Sum, Qui Me Tangit Turbat Mundum

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 21 Μάιος 2018, 07:23

Σε αυτές τις συνθήκες ο εκφασισμός κάνει βόλτες και δρα, άλλοτε με το πρόσωπο των επίσημων εκπροσώπων του και άλλοτε με μάσκες ή γυαλιά ηλίου κι ένα παιδί στην αγκαλιά.

Εικόνα
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Άβαταρ μέλους
Βινόσαυρος
Δημοσιεύσεις: 6335
Εγγραφή: 26 Απρ 2018, 05:38

Re: Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βινόσαυρος » 21 Μάιος 2018, 07:52

ελλημπανάτο
Αλληλεγγύη στην κα. Σταυράκη-Πατούλη.
Αλληλεγγύη στην αδελφότητα Κυρίλλου και Μεθοδίου.
Αλληλεγγύη στον κ. Καιρίδη.
Αλληλεγγύη στην κα. Συγγενιώτου.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25563
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 21 Μάιος 2018, 08:25

The Rebel έγραψε:
21 Μάιος 2018, 05:34
panos291 έγραψε:
21 Μάιος 2018, 00:43
Δεν υπηρξε καμια επιθεση. Ακτιβιστικη ενέργεια ηταν.
Θα μου απαντήσει κάποιος ή κάποια σε μιά απορία μου;;;;
κανείς δεν πιστεύει πως όλα ήταν στημένα;

Εικόνα

Τα περί Μπουτάρη εννοώ!
είναι δυνατόν ένας Μπουτάρης που
1. λέει πως "χέστηκε αν ο Κεμάλ σκότωσε Έλληνες"
2. δίνει άδεια να γίνει γκευ πραιντ, την ίδια μέρα με την συγκέντρωση της Γενοκτονίας των Ποντίων,
!!!!!!!!!! ΝΑ ΠΑΡΙΣΤΑΤΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΥΤΗ;;;
ήθελε να αμαυρώσει την συγκέντρωσή, έτσι απλά, ας σκεφτόμαστε τι κρύβεται πίσω από την κουρτίνα
"τι δουλειά έχει η αλεπού στο παζάρι;"

Εικόνα
Οι φασίστες πάντα επικλαούνται πλειοψηφίες. Ή πάντα κρύβονται πίσω από πλειοψηφίες.

Για το υποτιθέμενο γκέι πράιντ, αυτό θα γίνει στις 22 ιουνίου, κάποια προφεστιβαλική εκδήλωση επέτρεψε ο Μπουτάρης να γίνει, δε μπορώ να καταλάβω τι ενοχλούσε να γίνει σε άλλο χώρο. Σκόπιμα διαδόθηκε με φέικ νιουζ

Για τη δήλωση του, δεν είπε κάτι κακό, δεν τον νοιάζει αν σκότωσε Έλληνες αυτός 100 χρόνια μετά βλέπει την επιχειρηματική ευκαιρία που ανοίγεται. Σκόπιμα απομονώθηκε η δήλωση του για να δημιουργηθεί κλίμα. Άρα εγώ σου λέω οτι του την είχαν στημενη του Μπουτάρη για να τον τραμπουκίσουν. Ήταν οργανωμένη η δουλειά και έγινε με την ανοχή των ποντιοπατέρων

zteo
Δημοσιεύσεις: 10566
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 21 Μάιος 2018, 08:32

Δεν ειχε η Θεσσαλονικη gay pride το Σ/Κ αλλα 2ο Αυτοοργανωμένο Thessaloniki Pride.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Τριτοκοσμικοι νοτιοανατολιτες επιτεθηκαν στον μπουταρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 21 Μάιος 2018, 08:50

επιμένει να προκαλεί

Εικόνα
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών