Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15535
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 01 Απρ 2024, 15:27

Δεν ξέρω πόσο μεγαλύτερη ανωμαλία είναι να γουστάρει κάποιος αποτέλεσμα τερατογένεσης από το να γουστάρει γριές, η άντρες ή παιδιά. Σίγουρα είναι μιας μορφής παραφιλία αλλά έχουμε συνηθίσει τόσες άλλες τα τελευταία χρόνια....
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17382
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Απρ 2024, 15:32

Οργισμένος έγραψε:
31 Μαρ 2024, 23:55
Juno έγραψε:
31 Μαρ 2024, 23:42
Aitwlos έγραψε:
31 Μαρ 2024, 23:38


Μια ερώτηση εκανα. Αν δεν μπορείς να απαντήσεις σαν άνθρωπος, φαντάσου να έρθω στο γκισέ να με εξυπηρετησεις
Ποτε δεν εξυπηρέτησα σε γκισε. Έχω γραφείο.
Και έχω φωνάξει την ασφάλεια δύο φορές μέχρι τώρα. Τη μία φορά, έγινε καταγραφή συμβάντος και ο κυριούλης που έβριζε, ηρέμησε αμέσως και έλεγε μιαπαρεξήγησηεγινεβρεπαιδια.
Τη αλλη φορα τι εγινε; Μπλεμ μαρεν κατασταση;
Ήταν πιο ήρεμος και πάλι όμως τον συμμάζεψαν. Δεν εμπλέκομαι σε καυγάδες.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17382
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Απρ 2024, 15:33

Green Dragon έγραψε:
01 Απρ 2024, 08:15
masterridley έγραψε:
31 Μαρ 2024, 23:58
Μου κάνει εντύπωση που ζήσαν τόσο πολύ και εύχομαι και παραπάνω. Αναρωτιέμαι βέβαια για το κίνητρο του γαμπρού. Θέλω να πω ο έρωτας είναι τυφλός οκ, και οι 2 αδελφές είχαν νορμάλ προσωπικότητα, αλλά...

είναι λίγο βαρύ να παντρεύεσαι μία και να παίρνεις και άλλη πακέτο (καθότι δύο διακριτά άτομα).

ΥΓ. Κάποιος πρέπει να μπανάρει τον μλκ τον Μαδούρο για λίγο, μπας και ηρεμήσει
Κάποιος έγραψε ότι η οικογένειά τους είναι πολύ πλούσια. Αν είναι έτσι σίγουρα δημιουργούνται υποψίες. Ότι είναι παράξενο είναι, δεν λέω όχι και εγώ π.χ. δεν θα μπορούσα να κάνω τέτοια σχέση με τίποτα.
Ντροπή σου, ρατσιστή!
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20635
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 01 Απρ 2024, 15:34

Juno έγραψε:
01 Απρ 2024, 15:21
Η σκηνή με το ποδήλατο στο 00':09" είναι σαν ταινία τρόμου.
Να περπατάς στο χαλαρό και να βλέπεις να έρχεται αυτό κατά πάνω σου. Τρία εγκεφαλικά και πέντε εμφράγματα με τη μία, δεν πα να είσαι 20 χρονών.
Δεν είναι παράξενο να σοκαριστείς αρχικά (και εγώ θα σκιαζόμουν) αλλά το φυσιολογικό είναι να το ξεπεράσεις μόλις καταλάβεις ότι είναι απλά άτυχοι άνθρωποι και τίποτα παραπάνω.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20635
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 01 Απρ 2024, 15:36

Juno έγραψε:
01 Απρ 2024, 15:33
Green Dragon έγραψε:
01 Απρ 2024, 08:15
masterridley έγραψε:
31 Μαρ 2024, 23:58
Μου κάνει εντύπωση που ζήσαν τόσο πολύ και εύχομαι και παραπάνω. Αναρωτιέμαι βέβαια για το κίνητρο του γαμπρού. Θέλω να πω ο έρωτας είναι τυφλός οκ, και οι 2 αδελφές είχαν νορμάλ προσωπικότητα, αλλά...

είναι λίγο βαρύ να παντρεύεσαι μία και να παίρνεις και άλλη πακέτο (καθότι δύο διακριτά άτομα).

ΥΓ. Κάποιος πρέπει να μπανάρει τον μλκ τον Μαδούρο για λίγο, μπας και ηρεμήσει
Κάποιος έγραψε ότι η οικογένειά τους είναι πολύ πλούσια. Αν είναι έτσι σίγουρα δημιουργούνται υποψίες. Ότι είναι παράξενο είναι, δεν λέω όχι και εγώ π.χ. δεν θα μπορούσα να κάνω τέτοια σχέση με τίποτα.
Ντροπή σου, ρατσιστή!
Ρεαλιστής και μη υποκριτής παρακαλώ. Θα μπορούσα βέβαια κάλλιστα να τις συμπαθώ σαν άτομα αν είχαν κατάλληλο χαρακτήρα.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17382
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Απρ 2024, 15:36

Green Dragon έγραψε:
01 Απρ 2024, 08:14
Juno έγραψε:
31 Μαρ 2024, 23:33
Green Dragon έγραψε:
31 Μαρ 2024, 23:31
Να γίνει εκτίμηση από ψυχίατρο πριν την γέννα. Αν υπάρχει κίνδυνος για την ζωή της μητέρας δικαιολογείται η έκτρωση. Δεν ξέρω όμως πόσο αυτό μπορεί να επεκταθεί στα ψυχολογικά που είναι ασαφή, συνήθως αφορά τα σωματικά.
Δεν το θέλει το δικέφαλο. Δεν θα της πεις τι θα κάνει.
Γεμίσαμε ανώμαλους εδώ μέσα.
Ώχου μην αρχίζεις τις εκρήξεις σου! Δες την φωτογραφία τους και πες μου αν θα τις σκότωνες αν τις είχες μπροστά σου.
Άνετα διάλεγα!

Εικόνα

Απλά είναι αυτό που είπε ο Χέλλης. Κάθε σπονδυλική στήλη ελέγχει και ένα χέρι, συν ότι στο video, λέει πως έχουν δύο καρδιές και τέσσερεις πνεύμονες που λογικά ελέγχονται και από τις δύο σπονδυλικές στήλες, άρα ίσως η λύση έπρεπε να δοθεί μετά το υπερηχογράφημα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 01 Απρ 2024, 15:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20635
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 01 Απρ 2024, 15:38

Δολοφόνος δηλαδή. Ελπίζω να μην ισχύει και να απαντάς αντιδραστικά.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17382
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Απρ 2024, 15:45

Lord Brum έγραψε:
01 Απρ 2024, 15:27
Δεν ξέρω πόσο μεγαλύτερη ανωμαλία είναι να γουστάρει κάποιος αποτέλεσμα τερατογένεσης από το να γουστάρει γριές, η άντρες ή παιδιά. Σίγουρα είναι μιας μορφής παραφιλία αλλά έχουμε συνηθίσει τόσες άλλες τα τελευταία χρόνια....
Έλα και σύ, ο γαμπρός τα λεφτά γουστάρει.
Είχαν δικό τους ριάλιτι για καιρό και δεν ξέρουν τι έχουν!
Η show biz πληρώνει πάρα πάρα πολύ καλά. Ο λόγος που οι ηλικιωμένοι καλλιτέχνες είναι κακομοίρηδες, είναι επειδή τα έφαγαν όλα στα ναρκωτικά, τα όργια, τις ειδικές θεραπείες και αγόρασαν 5-6 σπίτια σε όλον τον κόσμο που μετα δεν μπορούσαν να συντηρήσουν. Αυτές δεν έκαναν τίποτα από όλα αυτά. Έχουν μέχρι και πετρελαιοπηγή και καζίνο.


Green Dragon έγραψε:
01 Απρ 2024, 15:38
Δολοφόνος δηλαδή. Ελπίζω να μην ισχύει και να απαντάς αντιδραστικά.
Τι έπαθε τούτος δω;

Εικόνα

Ειλικρινά για μια στιγμή σκέφτηκα να βάλω poll, αλλά δεν ξέρω πως θα αντιδράσουν κάποιοι εδώ μέσα που έχουν χάσει επαφή με την πραγματικότητα. Και δεν είναι και λίγοι.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 01 Απρ 2024, 15:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15535
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 01 Απρ 2024, 15:49

Green Dragon έγραψε:
01 Απρ 2024, 15:38
Δολοφόνος δηλαδή. Ελπίζω να μην ισχύει και να απαντάς αντιδραστικά.
Κατσε ρε δεν ειναι δολοφονία να κανεις εκτρωση για ιατρικους λογους. Μιλαμε για τερατογενεση. Δηλαδή αν ω με γένοιτο στον προγενννητικο έλεγχο μάθαινες ότι το παιδί σου είχε αυξημένες πιθανότητες να γεννηθεί με down ή κάποιος άλλη τρισωμια που προκαλεί καθυστέρηση θα έλεγες θέλημα θεου να γαμηθει η ζωή μου, πάμε κι όπου βγει?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lord Brum την 01 Απρ 2024, 15:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 12196
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 01 Απρ 2024, 15:49

Green Dragon έγραψε:
01 Απρ 2024, 08:15
masterridley έγραψε:
31 Μαρ 2024, 23:58
Μου κάνει εντύπωση που ζήσαν τόσο πολύ και εύχομαι και παραπάνω. Αναρωτιέμαι βέβαια για το κίνητρο του γαμπρού. Θέλω να πω ο έρωτας είναι τυφλός οκ, και οι 2 αδελφές είχαν νορμάλ προσωπικότητα, αλλά...

είναι λίγο βαρύ να παντρεύεσαι μία και να παίρνεις και άλλη πακέτο (καθότι δύο διακριτά άτομα).

ΥΓ. Κάποιος πρέπει να μπανάρει τον μλκ τον Μαδούρο για λίγο, μπας και ηρεμήσει
Κάποιος έγραψε ότι η οικογένειά τους είναι πολύ πλούσια. Αν είναι έτσι σίγουρα δημιουργούνται υποψίες. Ότι είναι παράξενο είναι, δεν λέω όχι και εγώ π.χ. δεν θα μπορούσα να κάνω τέτοια σχέση με τίποτα.
Αν είναι έτσι τότε ξέρουμε το κίνητρο του γαμπρουλιά.

Σου λέει θα πάρω και περιουσία στο τέλος!

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15535
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 01 Απρ 2024, 15:51

Αν κανει παιδι ποια ειναι η μαμα και ποια η θεία?
Δεν είναι απαραίτητο να έχουν ελαττωματικό dna οι νύφες, μπορεί κάλλιστα να μπορούν να κάνουν φυσιολογικά.παιδια
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17382
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Απρ 2024, 15:53

Lord Brum έγραψε:
01 Απρ 2024, 15:49
Green Dragon έγραψε:
01 Απρ 2024, 15:38
Δολοφόνος δηλαδή. Ελπίζω να μην ισχύει και να απαντάς αντιδραστικά.
Κατσε ρε δεν ειναι δολοφονία να κανεις εκτρωση για ιατρικους λογους. Μιλαμε για τερατογενεση. Δηλαδή αν ω με γένοιτο στον προγενννητικο έλεγχο μάθαινες ότι το παιδί σου είχε αυξημένες πιθανότητες να γεννηθεί με down ή κάποιος άλλη τρισωμια που προκαλεί καθυστέρηση θα έλεγες θέλημα θεου να γαμηθει η ζωή μου, πάμε κι όπου βγει?
Αυτός, από τις απαντήσεις που δίνει, δεν φαίνεται να έχει πρόβλημα να βγάζει όλο το freak show έξω στην οικογενειακή βόλτα.
Στην πραγματική ζωή όμως, να είσαι σίγουρος πως ισχύει ακριβώς το αντίθετο!

Εμείς θα κάναμε μία προσπάθεια για παιδάκι που θα ξέραμε ότι θα χρειαζόταν κάποιο χειρουργείο ή θεραπεία για να γίνει καλά.
Οι υπέρμαχοι του οτιδήποτε, δεν θα έκαναν ποτέ στην πραγματική ζωή αυτό που διατυμπανίζουν! Αυτά είναι για τα κορόιδα! Νόμος!
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20635
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 01 Απρ 2024, 15:59

Lord Brum έγραψε:
01 Απρ 2024, 15:49
Green Dragon έγραψε:
01 Απρ 2024, 15:38
Δολοφόνος δηλαδή. Ελπίζω να μην ισχύει και να απαντάς αντιδραστικά.
Κατσε ρε δεν ειναι δολοφονία να κανεις εκτρωση για ιατρικους λογους. Μιλαμε για τερατογενεση. Δηλαδή αν ω με γένοιτο στον προγενννητικο έλεγχο μάθαινες ότι το παιδί σου είχε αυξημένες πιθανότητες να γεννηθεί με down ή κάποιος άλλη τρισωμια που προκαλεί καθυστέρηση θα έλεγες θέλημα θεου να γαμηθει η ζωή μου, πάμε κι όπου βγει?
Μα συμφωνώ για τους ιατρικούς λόγους αλλά βάζω σαν κριτήριο να υπάρχει ανίατη ασθένεια που να κάνει το άτομο να υποφέρει. Κάποιες φορές απλά είσαι άτυχος (και ο προβληματικός που γεννιέται ακόμα πιο άτυχος).

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15535
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 01 Απρ 2024, 16:09

Green Dragon έγραψε:
01 Απρ 2024, 15:59
Lord Brum έγραψε:
01 Απρ 2024, 15:49
Green Dragon έγραψε:
01 Απρ 2024, 15:38
Δολοφόνος δηλαδή. Ελπίζω να μην ισχύει και να απαντάς αντιδραστικά.
Κατσε ρε δεν ειναι δολοφονία να κανεις εκτρωση για ιατρικους λογους. Μιλαμε για τερατογενεση. Δηλαδή αν ω με γένοιτο στον προγενννητικο έλεγχο μάθαινες ότι το παιδί σου είχε αυξημένες πιθανότητες να γεννηθεί με down ή κάποιος άλλη τρισωμια που προκαλεί καθυστέρηση θα έλεγες θέλημα θεου να γαμηθει η ζωή μου, πάμε κι όπου βγει?
Μα συμφωνώ για τους ιατρικούς λόγους αλλά βάζω σαν κριτήριο να υπάρχει ανίατη ασθένεια που να κάνει το άτομο να υποφέρει. Κάποιες φορές απλά είσαι άτυχος (και ο προβληματικός που γεννιέται ακόμα πιο άτυχος).
Μια διανοητικη καθυστέρηση δεν κάνει το άτομο να υποφέρει? Ή ακόμα χειρότερα να μην μπορεί να υποφέρει λόγω έλλειψης επίγνωσης? Οτιδήποτε δεν επιδεχεται θεραπειας και οδηγει σε παιδι που ποτε δεν θα μπορεσει να ζησει ανεξάρτητα είναι κατά τη γνώμη μου επαρκής λόγος για έκτρωση. Ακόμη και να θες να αφιερώσεις τη ζωή σου σε ένα προβληματικό παιδί, Τι θα γίνει μετά τον θάνατο σου? Θα το φορτώσεις σε αδέρφια και θείους οι οποίοι δεν επέλεξαν ποτέ κάτι τέτοιο ή θα είσαι ήσυχος ότι τα ιδρύματα κάνουν καλή δουλειά?
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16474
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 01 Απρ 2024, 16:20

Αντρας παντρευτηκε σιαμαιες αδελφες:
Εικόνα
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών