Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 27 Ιουν 2022, 00:11

hellegennes έγραψε:
26 Ιουν 2022, 23:57
Αν στην όλη φάση η αντίδραση του τύπου δεν ήταν στο στυλ "αφήστε την ήσυχη" αλλά στο στυλ "θα σας γαμήσω ότι έχετε και δεν έχετε, πουταναριά Αλβανοί. Σας φέραμε στην χώρα μας και σας κάναμε ανθρώπους. Θα σας βρω και θα σας γαμήσω έναν-έναν", τότε ναι, μπορεί να μην λείπει κάτι σημαντικό από την ιστορία.

Κρίμα βέβαια για τον άνθρωπο που πέθανε και μπορεί να μην συνέβη τίποτα όπως το περιγράφω, αλλά η ιστορία όπως παρουσιάζεται έχει κενά.
:lol::lol::lol:
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 27 Ιουν 2022, 00:24

nyxtovios έγραψε:
27 Ιουν 2022, 00:11
hellegennes έγραψε:
26 Ιουν 2022, 23:39
nyxtovios έγραψε:
26 Ιουν 2022, 23:18

Γιατί το αποκλείεις;
Ουσιαστικά ναι, γιατί στα καλά καθούμενα δεν βγάζει νόημα ότι 4-5 τύποι πλακώνουν μέχρι θανάτου κάποιον επειδή τους είπε "σταματήστε να ενοχλείτε την κοπέλα μου".
Καλά ναι αλλά οι σιδερογραθιές στις τσέπες δεν ήταν για να μην τους παίρνει ο αέρας.
Αν ισχύει αυτό.
Τι περιμένεις από ατσγκονια τετραγωνοκεφαλους?

Ένας Χότζα είναι ό,τι καλύτερο μπορεί να βρεθεί για τέτοιου λαούς

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13469
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 27 Ιουν 2022, 00:25

EKPLIKTIKOS έγραψε:
27 Ιουν 2022, 00:24
nyxtovios έγραψε:
27 Ιουν 2022, 00:11
hellegennes έγραψε:
26 Ιουν 2022, 23:39


Ουσιαστικά ναι, γιατί στα καλά καθούμενα δεν βγάζει νόημα ότι 4-5 τύποι πλακώνουν μέχρι θανάτου κάποιον επειδή τους είπε "σταματήστε να ενοχλείτε την κοπέλα μου".
Καλά ναι αλλά οι σιδερογραθιές στις τσέπες δεν ήταν για να μην τους παίρνει ο αέρας.
Αν ισχύει αυτό.
Τι περιμένεις από ατσγκονια τετραγωνοκεφαλους?

Ένας Χότζα είναι ό,τι καλύτερο μπορεί να βρεθεί για τέτοιου λαούς
Δεν ισχύει το τετραγωνοκέφαλοι. Νομίζω πιο πολύ σε ανάποδο τρίγωνο μοίαζει, με πεταχτά αυτιά.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 27 Ιουν 2022, 00:36

Είμαστε Κολωνία,παίρνουμε μετρό για να πάμε Ebertplatz και από κει να το κόψουμε ποδαράτο επάνω στη Hansaring και με το που βγαίνουμε από το τραίνο,βλέπω έναν πιτσιρικά το πολύ 18 χρονών να με κοιτάει επίμονα,μετά να μου κάνει νεύμα "προς τα αριστερά",με κούνημα του κεφαλιού,πάω κοντά,τον ρωτάω τι θέλει,μου λέει αν θέλω τίποτα να αγοράσω,δηλαδή ; τον ρωτάω,κανά μαύρο μου λέει,όχι ευχαριστώ απαντάω,με ρωτάει αν είμαι Έλληνας,του λέω ναι και μου λέει ότι είναι Αλβανός ! Πάτησε και χαρά κιόλας,μου είπε ότι έχει φαμίλια στην Γκρίχενλαντ,με άψογη αλβανογερμανική προφορά.Κοίτα να δεις το τσογλάνι σκέφτηκα,ακόμα δεν ήρθε,χύμα ναρκωτικά πουλάει.Κωλοαλβανοί,δεν τους πιάνεις με τίποτα,με έπιασαν τα νεύρα εκείνη την ημέρα :smt013:smt013

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14306
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 27 Ιουν 2022, 00:42

Φυλακη και να εχουν την μοιρα του Ιλι Καρελι και οι 5.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 27 Ιουν 2022, 00:47

BigChiefWahoo έγραψε:
27 Ιουν 2022, 00:36
Είμαστε Κολωνία,παίρνουμε μετρό για να πάμε Ebertplatz και από κει να το κόψουμε ποδαράτο επάνω στη Hansaring και με το που βγαίνουμε από το τραίνο,βλέπω έναν πιτσιρικά το πολύ 18 χρονών να με κοιτάει επίμονα,μετά να μου κάνει νεύμα "προς τα αριστερά",με κούνημα του κεφαλιού,πάω κοντά,τον ρωτάω τι θέλει,μου λέει αν θέλω τίποτα να αγοράσω,δηλαδή ; τον ρωτάω,κανά μαύρο μου λέει,όχι ευχαριστώ απαντάω,με ρωτάει αν είμαι Έλληνας,του λέω ναι και μου λέει ότι είναι Αλβανός ! Πάτησε και χαρά κιόλας,μου είπε ότι έχει φαμίλια στην Γκρίχενλαντ,με άψογη αλβανογερμανική προφορά.Κοίτα να δεις το τσογλάνι σκέφτηκα,ακόμα δεν ήρθε,χύμα ναρκωτικά πουλάει.Κωλοαλβανοί,δεν τους πιάνεις με τίποτα,με έπιασαν τα νεύρα εκείνη την ημέρα :smt013:smt013
Αντι να θαυμασεις την επιχειρηματικοτητα του νεαρου, την επιμονη του να μην μεινει φτωχος χωρις ομως να κλεψει ή να ληστεψει, αλλα και την κοινωνικη προσφορα του -ξεχαρμανιαζει τον κοσμο - οπως και την εγκαρδιοτητα που σου δειξε για την καταγωγη σου, εσυ αντεδρασες οπως ο μεσος καραβλαχος μπαρμπας.

Ντροπιαζεις ολη την ψυχεδελεια που χεις ακουσει. Α να χαθεις.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13469
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 27 Ιουν 2022, 00:49

Υπάρχει κάπου λίστα να δούμε τα τελευταία 25 χρόνια πόσοι έχουν χάσει τις ζωές τους από εισαγόμενους;
Βέβαια σύμφωνα με τον χριστοφοράκο θα μας λύσουν το ασφαλιστικό, οπότε μην τα θέλουμε όλα.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 27 Ιουν 2022, 00:52

Και για να καταληξω, οταν αναρτας μια ειδηση μιας δολοφονιας μονο και μονο γα να βρεις πατημα για να γραψεις για την καταγωγη των δραστων και δικαιολογια για ενα ορουελικο διλεπτο μισους και ρατσισμου, οταν συγκρινεις με τον χιμπατζη ή τις γατες και αρχιζεις τα "που ειναι οι αριστεροι/ δικαιωματιστες / αναρχοαπλυτοι τωρα;" και "γιατι δεν κανουν διαδηλωση οπως για τον Φυσσα" κυριολεκτικα στα τετοια σου και η δολοφονια και το θυμα. Αλλα δεν ξεγελας κανενα.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 16218
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 27 Ιουν 2022, 00:55

BigChiefWahoo έγραψε:
26 Ιουν 2022, 20:36
Βέβαια ακόμα δεν έχω καταλάβει αν και το θύμα ήταν αλβανιάρης.
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ , ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΧΙΜΠΑΤΖΗΣ!!!
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 16218
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 27 Ιουν 2022, 00:56

John Brown Gun Club έγραψε:
27 Ιουν 2022, 00:52
Και για να καταληξω, οταν αναρτας μια ειδηση μιας δολοφονιας μονο και μονο γα να βρεις πατημα για να γραψεις για την καταγωγη των δραστων και δικαιολογια για ενα ορουελικο διλεπτο μισους και ρατσισμου, οταν συγκρινεις με τον χιμπατζη ή τις γατες και αρχιζεις τα "που ειναι οι αριστεροι/ δικαιωματιστες / αναρχοαπλυτοι τωρα;" και "γιατι δεν κανουν διαδηλωση οπως για τον Φυσσα" κυριολεκτικα στα τετοια σου και η δολοφονια και το θυμα. Αλλα δεν ξεγελας κανενα.
Δεν εχει μεγαλη σημασια η καταγωγη των δραστων οσο η αναποφευκτη συγκριση με τις αντιδρασεις για την εξουδετερωση του χιμπατζη. Και σαυτο εχει δικαιο.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 16218
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 27 Ιουν 2022, 00:57

nyxtovios έγραψε:
27 Ιουν 2022, 00:49
Υπάρχει κάπου λίστα να δούμε τα τελευταία 25 χρόνια πόσοι έχουν χάσει τις ζωές τους από εισαγόμενους;
Βέβαια σύμφωνα με τον χριστοφοράκο θα μας λύσουν το ασφαλιστικό, οπότε μην τα θέλουμε όλα.
Ρε δε γαμιεσαι κι εσυ να χαρεις λιγακι...
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13469
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 27 Ιουν 2022, 01:01

Οργισμένος έγραψε:
27 Ιουν 2022, 00:57
nyxtovios έγραψε:
27 Ιουν 2022, 00:49
Υπάρχει κάπου λίστα να δούμε τα τελευταία 25 χρόνια πόσοι έχουν χάσει τις ζωές τους από εισαγόμενους;
Βέβαια σύμφωνα με τον χριστοφοράκο θα μας λύσουν το ασφαλιστικό, οπότε μην τα θέλουμε όλα.
Ρε δε γαμιεσαι κι εσυ να χαρεις λιγακι...
Θίχτηκες νουδουλικέ;

Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 15041
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 27 Ιουν 2022, 01:12

[Ασφάλεια για Όλους - Ασφάλεια παντού intensifies] κνιτοπασόκος ΥΠροΠο εγγύηση!

bonus το θα ενσωματοθούν


Υ.Γ wb γιοχι :romance-hearteyes:
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

giorgos mpekos
Δημοσιεύσεις: 1186
Εγγραφή: 14 Οκτ 2020, 14:03

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giorgos mpekos » 27 Ιουν 2022, 01:20

δημητρης Κορδας ονομαζόταν ήταν οδηγος στο επαγγελμα ανναπαυσου εν ειρηνη.😓λυπαμαι για όσα συμβαίνουν το βράδυ θέλει πολύ προσοχη με τους.πιομενους.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 27 Ιουν 2022, 01:31

BigChiefWahoo έγραψε:
27 Ιουν 2022, 00:11
plouf έγραψε:
27 Ιουν 2022, 00:09

Ωραια λοιπον σιγουρα για να το λες θα γνωριζεις εδω περα pasokara kai pashs ellados. :102:
Φυσικά και το ξέρω και αυτό ακριβώς επισήμανα.
Η διαφωνία που βρίσκεται ;
Η διαφωνια δεν βρισκεται πουθενα απλα ηθελα να πω οτι η Ελλαδα πασοκισταν καμια σχεση με την Γερμανια. :102:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών