Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21323
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 02 Οκτ 2023, 15:12

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
02 Οκτ 2023, 15:03
georgebi έγραψε:
15 Σεπ 2023, 10:39


Κοίτα να δεις πως τα φέρνει η πουτάνα η τύχη :102:

Μιλάς με μένα που ο Μπεος (εποχής Πανιωνίου) με είχε απειλήσει πως θα με θάψει ζωντανό (δεν ξέρω αν το εννοούσε... εκείνη την εποχή τα λεγε αυτά ο κ.Αχιλλέας :roll: ), αν δεν σταματούσα να κάνω αυτό που λόγο επαγγέλματος ήμουν υποχρεωμένος να κάνω (το οποίο αγγαρεία έκανα :roll: )
Και τελικά;
Του ζήτησες συγγνώμη;
Προσπαθώντας να μην αποκαλύψω στοιχεια για το επάγγελμα μου

θα σου απαντήσω πως και εγώ και οι συνεργάτες μου φύγαμε απ το σημείο που ήμασταν ''στημένοι'' :roll:

και πήγαμε και του ''στηθήκαμε' :roll: ' εκεί που ο κ.Αχιλλέας μας ήθελε ''στημένους'' :oops:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgebi την 02 Οκτ 2023, 15:41, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..


Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21323
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 02 Οκτ 2023, 15:19

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
02 Οκτ 2023, 15:14
georgebi έγραψε:
02 Οκτ 2023, 15:12


Προσπαθώντας να μην αποκαλύψω στοιχεια για το επάγγελμα μου
Εδώ έχεις ένα δίκιο :smt023

Γεγονός ειναι πως τότε... πριν 20 και βάλε χρονια... συριζαιος ήμουνα :oops:

αν και ο σύριζα που ψήφιζα δεν ξέρω αν εχει σχέση με τον σημερινό :roll:


Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21323
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 03 Οκτ 2023, 11:51

Αν και οι εκλογές μεθαύριο ειναι προφανώς :g030:
μια τυπική διαδικασία :102:

Εικόνα

ολοι εμείς οι ορκισμένοι οπαδοί σου δεν χορταίνουμε να σε ακούμε :g094:



«Βολιώτισσες και Βολιώτες,

Το 2014 μου εμπιστευτήκατε για πρώτη φορά το μέλλον της πόλης. Από τότε μέχρι σήμερα κάναμε πολλά μαζί. Δημιουργήσαμε έναν Βόλο πρότυπο για όλη την Ελλάδα. Στις 8 του Οκτώβρη καλείστε να αποφασίσετε και πάλι για το μέλλον της πόλης μας. Τον Βόλο όπως εσείς τον ονειρεύεστε, όπως εσείς τον επιθυμείτε.

Φίλες και φίλοι, ήρθε η ώρα της αλήθειας, η ώρα της επιλογής. Μην πιστεύετε σε ψεύτικες υποσχέσεις, σκοπός τους είναι να γυρίσουν τον Βόλο στη μιζέρια, την αβεβαιότητα, το τέλμα. Η σημερινή δημοτική αρχή, αποτελεί εγγύηση που οδηγεί στο μέλλον. Στη δημιουργία, την προοπτική, στη διαφάνεια. Στον Βόλο των μεγάλων έργων, σε μια σύγχρονη ευρωπαϊκή πόλη. Σε μια πόλη χωρίς διακρίσεις και αποκλεισμούς.

Ψηφίζουμε για τον Βόλο που μας αξίζει, για τον Βόλο που αγαπάμε».
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13760
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 03 Οκτ 2023, 11:59



Πολύ στημένο, ξύλινο, λες κι έχει καταπιεί τη γκλίτσα (ή έχει κάτσει απάνω της), άσε που δυσκολεύεται να διαβάσει τις κάρτες και είναι σαν καθυστέρας.
Προσωπικά, θα ήθελα κάτι πιο αυθόρμητο, πιο πηγαίο, πιο γκράντε, κάτι τέλος πάντων που να ταιριάζει με το στιλ του.
Πουχου:



(όπου Σεπολιώτες, βάλτε Βολιώτες)

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5473
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 06 Οκτ 2023, 01:14

Εικόνα

Εικόνα

Θα είχε ενδιαφέρον να μελετήσουμε τη στάση μελών της παράταξης του Παπαπέτρου κατά τη διάρκεια της επίσκεψης Κασσελάκη και Φάμελλου στον Βόλο, καθώς και την αντίδραση του επικεφαλής της παράταξης.
Η πρώτη σύγκρουση στο εσωτερικό της παράταξης του δικηγόρου Ν. Παπαπέτρου είναι γεγονός. Σε τηλεοπτική του συνέντευξη ο υποψήφιος δήμαρχος Βόλου “άδειασε” τους υποψηφίους δημοτικούς του συμβούλους, οι οποίοι κρατούσαν πλακάτ την ώρα της επίσκεψης του Σωκράτη Φάμελλου στη Ν. Ιωνία, στα οποία έγραφαν ότι είναι ανεπιθύμητος στην πόλη!

Λίγα 24ωρα μετά και δείχνοντας το ιδεολογικό χάος που επικρατεί στον συνδυασμό του, ο κ. Παπαπέτρος ανέφερε:

“Για μένα όλοι οι πολιτικοί είναι ευπρόσδεκτοι. Οι πολιτικές τους θέσεις κρίνονται. Εγώ ζήτησα να συναντηθώ με όλους τους πολιτικούς αρχηγούς. Θα κουβέντιαζα σαφέστατα με τον κ. Φάμελλο. Είναι απαγορευτικό αν έχουμε διαφορετικές απόψεις μέσα στην παράταξη; Η πολτική ευγένεια επιβάλλει να συζητάμε με όλους.”

Η ακραία ρητορική υποψηφίων δημοτικών συμβούλων είναι βέβαιο ότι θα δημιουργήσει πολύ γρήγορα ρήξη στο εσωτερικό της παράταξης Παπαπέτρου, με πολλούς να εκτιμούν ότι η διάσπαση στα έδρανα του δημοτικού συμβουλίου πρέπει να θεωρείται δεδομένη.
https://www.thenewspaper.gr/2023/10/05/ ... rosdektos/

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21323
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 06 Οκτ 2023, 10:36

Όλοι εμείς στο Βολο
ευχαριστούμε τον κ.Αχιλλεα
το δήμαρχο που έφερε το χρώμα στη ζωή μας

:romance-hearteyes::romance-hearteyes::romance-hearteyes:

Εικόνα
https://www.in.gr/2023/10/05/greece/vol ... sto-dromo/
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Ληστοσυμμορίτης
Δημοσιεύσεις: 4425
Εγγραφή: 17 Σεπ 2023, 17:16

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ληστοσυμμορίτης » 06 Οκτ 2023, 10:44

Από τότε στα Πανιώνια σε έχει κάνει bitch του;
Καπιταλισμός ένα σύστημα που σαπίζει

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25563
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 06 Οκτ 2023, 12:02

georgebi έγραψε:
06 Οκτ 2023, 10:36
Όλοι εμείς στο Βολο
ευχαριστούμε τον κ.Αχιλλεα
το δήμαρχο που έφερε το χρώμα στη ζωή μας

:romance-hearteyes::romance-hearteyes::romance-hearteyes:

Εικόνα
https://www.in.gr/2023/10/05/greece/vol ... sto-dromo/
Αυτο τώρα είναι ποδηλατόδρομος του Μπέου. Ούτε σήμανση, ούτε διαχωρισμός ούτε τίποτα. Απλά έβαψαν την άσφαλτο και είπαν ιδού ο ποδηλατόδρομος. Αυτό είναι ο Μπέος

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21323
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 07 Οκτ 2023, 11:09

Πρόσεχε λίγο κ.δήμαρχε της καρδιάς μας :g094:
καλός και άγιος είσαι, αλλά οι κασσελακιές δεν είναι για σένα :102:


Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21323
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 08 Οκτ 2023, 12:39

Πάντως οι ζαιοι μεχρι και τη τελευταία στιγμή το παλεύουν να το γυρίσουν το ματς :smt005:
Τους το αναγνωρίζω αν μη τι άλλο :smt023

Εικόνα
https://gegonota.news/2023/10/08/via-st ... iprosopoi/

Ζήσαμε τον τρόμο :-? , δεν μπορώ ακόμα να ξεπεράσω αυτό που συνέβη” δηλώνει στα gegonota.news εκλογική αντιπρόσωπος με το δημοτικό ψηφοδέλτιο, “Συμμαχία για τον Βόλο”, μητέρα δύο παιδιών και εκπαιδευτικός, για επεισόδιο που συνέβη τα ξημερώματα έξω από σχολείο στον Βόλο.


Στις έξι το πρωϊ , έξω από το Καρτάλειο διδακτήριο , στη συμβολή των οδών Πολυμέρη με Κασσαβέτη, σε ένα από τα κεντρικότερα σημεία της πόλης, δυο εκλογικοί αντιπρόσωποι του συνδυασμού “Συμμαχία για τον Βόλο” διαπιστώνουν πως έξω από το σχολείο υπάρχει παράνομη αφισοκόλληση με αφίσες του Αχιλλέα Μπέου. :o

Σημειώνεται πως παρότι απαγορεύεται από τον Νόμο τα σχολεία είναι γεμάτα , από αφίσες του Αχιλλέα Μπέου.

Μόλις οι δύο εκλογικοί αντιπρόσωποι προσπαθούν να κατεβάσουν τις αφίσες, εμφανίζεται μπροστά τους ένας νεαρός με ένα μηχανάκι και η νεαρή γυναίκα , τα στοιχεία της οποίας έχει καταγεγραμμένα και η αστυνομία, περιγράφει στα gegonota.news τι συνέβη:


“Όλα έγιναν σε χρόνο μηδέν . Εμφανίζεται μπροστά μας ένας νεαρός με μηχανάκι μας ρωτά με βρισιές τι κάνουμε και σε λίγα δευτερόλεπτα μας περικυκλώνουν 20 μηχανάκια. Ηταν νυχτα :cry , τρομάξαμε. Ενας από αυτούς ηρθε και κόλλησε το πρόσωπό του στο δικό μου και άρχισε να με απειλεί. “Θα δεις τι πάθετε , θα δεις τι έχει να γίνει” . Τα μηχανάκια μας έχουν περικυκλωμένες και μαρσάρουν. :cry

Μας βρίζανε και μας είπαν ότι θα μετανιώσουμε την στιγμή που κατεβάσαμε τις αφίσες. Προσπαθούσα να τους εξηγήσω πως αυτό είναι παράνομο με τρόπο ευγενικό γιατί άλλον τρόπο δεν ξερω αλλά δεν άκουγαν τίποτα.

Δεν έχω ζήσει τόσο φόβο στη ζωή μου :cry .

Η κοπέλα που ηταν μαζί μου πήρε αμέσως τον άντρα της και εκείνος την αστυνομία, η οποία ήρθε μετά από 20 λεπτά.

Οταν έφτασε η αστυνομία έμειναν τέσσερα μηχανάκια και με ρώτησαν οι αστυνομικοί εάν αναγνωρίζω το πρόσωπο που με απείλησε. Ετρεμα σαν το ψάρι :cry και εγω και η άλλη κοπέλα που ήμασταν μαζί.

Η αστυνομία κατέγραψε το γεγονός και αποχώρησε και εμείς πήραμε αμέσως τους δικηγόρους”, είπε στα gegonota. news η εκλογική αντιπρόσωπος, το όνομα της οποίας είναι στη διάθεση κάθε αρχής. Από το νομικό επιτελείο του συνδυασμού Συμμαχία για τον Βόλο, έγινε και επίσημη καταγγελία στην αστυνομία, όπως έγινε από τα ξημερώματα και για την παράνομη αφισοκόλληση :smt023.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21323
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 08 Οκτ 2023, 12:43

:o:o:o


Εικόνα
https://www.avgi.gr/politiki/463597_ekt ... o-symboylo

Όπως είπε στα gegonota.news ο υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος, όταν έφτασε στο καφέ μαζί με 4 ακόμη φίλους του, ο Αχ. Μπέος και οι μαυροφορεμένοι συνοδοί του ήταν ήδη εκεί και τους περίμεναν.

Ο Μπέος φέρεται να εκτόξευσε απειλές, όπως “τελειώσατε κουφ@@λες”, “θα σας γαμ@@@με” :o , ενώ στη συνέχεια φέρεται να χτύπησε έναν από τους φίλους του υποψηφίου δημοτικού συμβούλου και στη συνέχεια και τον ίδιο. Όταν εκείνοι προσπάθησαν να αμυνθούν, μπήκαν στη μέση οι μαυροφορεμένοι για να προστατεύσουν τον Αχ. Μπέο, ο οποίος έσπευσε να εξαφανιστεί.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgebi την 08 Οκτ 2023, 12:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Zelda
Δημοσιεύσεις: 5926
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2019, 03:13

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zelda » 08 Οκτ 2023, 12:43

Μπράβο στον κύριο Αχιλλέα
Ο Θεός να μας κόβει χρόνια και να τα δίνει σε αυτόν

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20552
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 08 Οκτ 2023, 12:46

georgebi έγραψε:
03 Οκτ 2023, 11:51
Αν και οι εκλογές μεθαύριο ειναι προφανώς :g030:
μια τυπική διαδικασία :102:

Εικόνα
Ρε συ έλεος, ήθελα να 'ξερα ποιοί γράφουν τα κείμενα, ούτε ένα τσεκάρισμα για διόρθωση; Ακούς εκεί 'το Αχιλλέας Μπέος' :smt005::smt005::smt005:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών