Η 11χρονη αθλήτρια

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 01 Φεβ 2021, 05:45

Αυτή η υπόθεση έχει μυστήριο.
Η υπόθεση της Μπεκατώρου δεν έχει μυστήριο. Στη Μπεκατώρου μπορεί να της είπε ο άλλος "αν δεν δεχτείς δεν θα τρέξεις στους Ολυμπιακούς" ή η Μπεκατώρου να φοβήθηκε εκ της συμπαραμαρτούσης καταστάσεως ότι θα της ξηγηθεί έτσι, ή για τον οποιοδήποτε λόγο του τη φύλαγε και τον κάρφωσε τώρα.
Είδε ότι μέχρι και τον Μπάϊντεν τον τρέχανε για τέτοια πριν λίγο καιρό, επομένως εκμεταλλεύθηκε τη μόδα της εποχής και κάρφωσε τον άνθρωπο που δεν χώνευε.

Όμως η 11χρονη είναι περίεργο.
Κατ' αρχάς ήταν ανήλικη και ότι και να έγινε μετά υπάρχει παράπτωμα.
Αλλά έγινε κατ' επανάληψη λένε - άρα βιασμός δεν ήταν. Ήταν παράνομη σχέση με ανήλικο.
Αυτός λέει ότι ήθελε να την παντρευτεί. Τα 20 χρόνια διαφορά μεταξύ τους δεν έχουν σημασία - έχει ξαναγίνει, π.χ. Τρυντώ-Μάργκαρετ Τρυντώ.
Αλλά τι έγινε μετά ;
Αθέτησε την υπόσχεση και άρχισαν να τον κυνηγάνε ;
Οι γονείς δεν ήθελαν ; Αλλά αν δεν ήθελαν οι γονείς, η μικρή γιατί στράφηκε κι αυτή εναντίον ;

Εγώ πιστεύω έγινε το εξής:
Το μικρό ήταν παλαβιάρικο και χιούμηξε στον προπονητή.
Δεν τον αγάπαγε όμως και μετά και από συμβουλές της μάνας της να αλλάξει μυαλά, αποφάσισε να καρφώσει - να συμμετάσχει στο κάρφωμα μάλλον.
Η αστυνομία ήξερε τι είχε γίνει και δεν τον κυνήγησε αλλά τώρα με το "τσουνάμι διεκδικήσεων" τον κυνηγάει.
Αυτό πιστεύω έγινε.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

parafrwn
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 2590
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 07:52

Re: Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από parafrwn » 01 Φεβ 2021, 05:58

wooded glade έγραψε:
01 Φεβ 2021, 05:45
Εγώ πιστεύω έγινε το εξής:
Το μικρό ήταν παλαβιάρικο και χιούμηξε στον προπονητή.

Δεν τον αγάπαγε όμως και μετά και από συμβουλές της μάνας της να αλλάξει μυαλά, αποφάσισε να καρφώσει - να συμμετάσχει στο κάρφωμα μάλλον.
Η αστυνομία ήξερε τι είχε γίνει και δεν τον κυνήγησε αλλά τώρα με το "τσουνάμι διεκδικήσεων" τον κυνηγάει.
Αυτό πιστεύω έγινε.
Ακούς τι γράφεις;

Χύμηξε η 11χρονη στον 30χρονο;

Πόσο μαλάκας μπορεί να είσαι;
Σας σιχάθηκε η ψυχή μου.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 01 Φεβ 2021, 06:02

parafrwn έγραψε:
01 Φεβ 2021, 05:58
wooded glade έγραψε:
01 Φεβ 2021, 05:45
Εγώ πιστεύω έγινε το εξής:
Το μικρό ήταν παλαβιάρικο και χιούμηξε στον προπονητή.

Δεν τον αγάπαγε όμως και μετά και από συμβουλές της μάνας της να αλλάξει μυαλά, αποφάσισε να καρφώσει - να συμμετάσχει στο κάρφωμα μάλλον.
Η αστυνομία ήξερε τι είχε γίνει και δεν τον κυνήγησε αλλά τώρα με το "τσουνάμι διεκδικήσεων" τον κυνηγάει.
Αυτό πιστεύω έγινε.
Ακούς τι γράφεις;

Χύμηξε η 11χρονη στον 30χρονο;

Πόσο μαλάκας μπορεί να είσαι;
Έλα τώρα ...
Απλά birds and the bees συζητάμε.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Ὁ ἴδιος ἀρνεῖται κάθε τίτλο
Δημοσιεύσεις: 772
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 07:37

Re: Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » 01 Φεβ 2021, 07:35

parafrwn έγραψε:
01 Φεβ 2021, 05:58
wooded glade έγραψε:
01 Φεβ 2021, 05:45
Εγώ πιστεύω έγινε το εξής:
Το μικρό ήταν παλαβιάρικο και χιούμηξε στον προπονητή.

Δεν τον αγάπαγε όμως και μετά και από συμβουλές της μάνας της να αλλάξει μυαλά, αποφάσισε να καρφώσει - να συμμετάσχει στο κάρφωμα μάλλον.
Η αστυνομία ήξερε τι είχε γίνει και δεν τον κυνήγησε αλλά τώρα με το "τσουνάμι διεκδικήσεων" τον κυνηγάει.
Αυτό πιστεύω έγινε.
Ακούς τι γράφεις;

Χύμηξε η 11χρονη στον 30χρονο;

Πόσο μαλάκας μπορεί να είσαι;
Κάποτε, μὲ ρώτησε μία μαθήτριά μου, 12 χρονῶν, (ὁπότε σηκώθηκα καὶ τὴν παράτησα ἀμέσως, ἀφοῦ πληρώθηκα - ἰδιαίτερο μάθημα):
- Κύριε Γιάννη, στὸ σχολεῖο, ὅλες οἱ φίλες μου ἔχουμε τὸ ἀγόρι μας, ἐξὸν ἀπὸ μία, ποὺ δὲν θέλει, λέει. Λεσβία δὲν εἶναι αὐτή;

Τὸ τί μπορεῖ νὰ ξέρουν τὰ παιδιὰ καὶ πῶς κι' ἀπὸ ποιούς καθοδηγοῦνται, εἶναι ἀδιανόητο κι' ἀνεξερεύνητο.

Ξέρω καὶ περιπτώσεις πού, δάσκαλοι, μύησαν ἀγόρια, μαθητές τους, 8 - 9 χρονῶν, στὸ σέξ.

Καὶ παππάδες, σὲ ὀρφανοτροφεῖο, ποὺ ἔβαζαν νήπια (4-5-6 χρονῶν) νὰ τοὺς πιπιλίζουν. Τοὐλάχιστον πρὶν πενῆντα χρόνια ἀπὸ τώρα.
* images/smilies/old-valid-code/klinoi.gif
Ὁ ἴδιος ἀρνοῦμαι κάθε τίτλο.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 01 Φεβ 2021, 07:50

ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε:
01 Φεβ 2021, 07:35
parafrwn έγραψε:
01 Φεβ 2021, 05:58
wooded glade έγραψε:
01 Φεβ 2021, 05:45
Εγώ πιστεύω έγινε το εξής:
Το μικρό ήταν παλαβιάρικο και χιούμηξε στον προπονητή.

Δεν τον αγάπαγε όμως και μετά και από συμβουλές της μάνας της να αλλάξει μυαλά, αποφάσισε να καρφώσει - να συμμετάσχει στο κάρφωμα μάλλον.
Η αστυνομία ήξερε τι είχε γίνει και δεν τον κυνήγησε αλλά τώρα με το "τσουνάμι διεκδικήσεων" τον κυνηγάει.
Αυτό πιστεύω έγινε.
Ακούς τι γράφεις;

Χύμηξε η 11χρονη στον 30χρονο;

Πόσο μαλάκας μπορεί να είσαι;
Κάποτε, μὲ ρώτησε μία μαθήτριά μου, 12 χρονῶν, (ὁπότε σηκώθηκα καὶ τὴν παράτησα ἀμέσως, ἀφοῦ πληρώθηκα - ἰδιαίτερο μάθημα):
- Κύριε Γιάννη, στὸ σχολεῖο, ὅλες οἱ φίλες μου ἔχουμε τὸ ἀγόρι μας, ἐξὸν ἀπὸ μία, ποὺ δὲν θέλει, λέει. Λεσβία δὲν εἶναι αὐτή;

Τὸ τί μπορεῖ νὰ ξέρουν τὰ παιδιὰ καὶ πῶς κι' ἀπὸ ποιούς καθοδηγοῦνται, εἶναι ἀδιανόητο κι' ἀνεξερεύνητο.

Ξέρω καὶ περιπτώσεις πού, δάσκαλοι, μύησαν ἀγόρια, μαθητές τους, 8 - 9 χρονῶν, στὸ σέξ.

Καὶ παππάδες, σὲ ὀρφανοτροφεῖο, ποὺ ἔβαζαν νήπια (4-5-6 χρονῶν) νὰ τοὺς πιπιλίζουν. Τοὐλάχιστον πρὶν πενῆντα χρόνια ἀπὸ τώρα.
Δεν ξέρουν τα μικρά λέει ...
Πάμε καλά ;
Εμείς είχαμε την εγκυκλοπαίδεια Ηλίου μέχρι το Λ στο σπίτι. Ο πατέρας μου δεν μου έλεγε επειδή ήμουνα λέει μικρός, η εγκυκλοπαίδεια δεν με πήγαινε στο Σ (for sex).
Ο μπαμπάς μου όμως είχε φίλο ένα ναύαρχο ο οποίος είχε ολόκληρη την εγκυκλοπαίδεια και σε μία επίσκεψη τη διάβασα.
Σημειωτέον δε ότι ήμουνα από τους τελευταίους στην τάξη που έμαθε τη θεωρία - η χρονιά του αηττήτου πρωταθλήματος του Παναθηναϊκού πρέπει να ήταν.

Τώρα ο άλλος που μου λέει για βία είναι φυσικά άκυρος, αφού δεν υπήρξε βία.
Εμένα κάποτε μου κόλλαγε μιά ψηλή - φίλη της γυναίκας ενός φίλου. Δεν επεχείρησα τίποτα διά της βίας βέβαια αλλά αν επιχειρούσα
μάλλον θα μου έκανε λαβή ζίου ζίτσου αυτή και θα με έστελνε στο πάτωμα.
Μία άλλη φορά ήταν μία αδύνατη που αν ήθελα την έδενα φιόγκο.
Το θέμα της βίας δεν είναι λοιπόν θέμα ηλικίας -είναι θέμα να μην ξέρει ζίου ζίτσου το θύμα- και στην περίπτωση του προπονητή είναι προφανώς αλλοιώτικη η ιστορία.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27795
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 01 Φεβ 2021, 08:08

Γουντυ εσύ το σεξ από εγκύκλοπαιδεια το μάθες?

Εξηγούνται πολλά... :003:

Υ. Γ. Στο ΟΡ γράφεις πιπες...
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 01 Φεβ 2021, 08:23

George_V έγραψε:
01 Φεβ 2021, 08:08
Γουντυ εσύ το σεξ από εγκύκλοπαιδεια το μάθες?

Εξηγούνται πολλά... :003:

Υ. Γ. Στο ΟΡ γράφεις πιπες...
Ποιά είναι η πί(τ)α ;
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27795
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 01 Φεβ 2021, 09:39

wooded glade έγραψε:
01 Φεβ 2021, 08:23
George_V έγραψε:
01 Φεβ 2021, 08:08
Γουντυ εσύ το σεξ από εγκύκλοπαιδεια το μάθες?

Εξηγούνται πολλά... :003:

Υ. Γ. Στο ΟΡ γράφεις πιπες...
Ποιά είναι η πί(τ)α ;
Θες τώρα να σου παραθέσω 2 ολόκληρα ποστς?
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 01 Φεβ 2021, 10:27

parafrwn έγραψε:
01 Φεβ 2021, 05:58
wooded glade έγραψε:
01 Φεβ 2021, 05:45
Εγώ πιστεύω έγινε το εξής:
Το μικρό ήταν παλαβιάρικο και χιούμηξε στον προπονητή.

Δεν τον αγάπαγε όμως και μετά και από συμβουλές της μάνας της να αλλάξει μυαλά, αποφάσισε να καρφώσει - να συμμετάσχει στο κάρφωμα μάλλον.
Η αστυνομία ήξερε τι είχε γίνει και δεν τον κυνήγησε αλλά τώρα με το "τσουνάμι διεκδικήσεων" τον κυνηγάει.
Αυτό πιστεύω έγινε.
Ακούς τι γράφεις;

Χύμηξε η 11χρονη στον 30χρονο;

Πόσο μαλάκας μπορεί να είσαι;
Δεν είναι εκεί το πρόβλημα.
Ακόμα κι αν μία 11χρονη ερωτευτεί 30χρονο, την ευθύνη φέρει ο 30χρονος.

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12544
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 01 Φεβ 2021, 12:55

wooded glade έγραψε:
01 Φεβ 2021, 05:45
Εγώ πιστεύω έγινε το εξής:
Το μικρό ήταν παλαβιάρικο και χιούμηξε στον προπονητή.

Δεν τον αγάπαγε όμως και μετά και από συμβουλές της μάνας της να αλλάξει μυαλά, αποφάσισε να καρφώσει - να συμμετάσχει στο κάρφωμα μάλλον.
Η αστυνομία ήξερε τι είχε γίνει και δεν τον κυνήγησε αλλά τώρα με το "τσουνάμι διεκδικήσεων" τον κυνηγάει.
Αυτό πιστεύω έγινε.
Εικόνα
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 01 Φεβ 2021, 13:09

wooded glade έγραψε:
01 Φεβ 2021, 05:45

Εγώ πιστεύω έγινε το εξής:
Το μικρό ήταν παλαβιάρικο και χιούμηξε στον προπονητή.
Δεν ηταν παλαβιαρικο, η μάνα έψαχνε γαμπρουκο να την αποκαταστήσει, δεν ειναι σπάνιο το περιστατικό, τουλάχιστον δεν ήταν πριν 20 χρονια, αλλά τώρα λόγω της πείνας κ της ανέχειας είναι ακόμα χειρότερα (θενξ μπουμερς). Γι αυτο βλέπεις να δουλεύουν κ να ενθαρρύνονται ολο κ περισσότερες να γίνουν τανες απο μικρή ηλικία με ονλιφανς κτλ. Οι περισσότερες 15χρονες ξέρουν ότι μαλα τεμπορα κουρουντ, λίγοι οι πλούσιοι πλέον εκτός αν πας σε τύπους 60 χρονωνε, οπότε αρχινανε να δουλεύουν τον χώρο του κώλου από τα μικρατα τους

Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 01 Φεβ 2021, 13:17

σίγκνατσουρ ματήριαλ ολόκληρο το OP, αδάμας η τελευταία παράγραφος.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11927
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 01 Φεβ 2021, 13:19

alekhine έγραψε:
01 Φεβ 2021, 12:55
wooded glade έγραψε:
01 Φεβ 2021, 05:45
Εγώ πιστεύω έγινε το εξής:
Το μικρό ήταν παλαβιάρικο και χιούμηξε στον προπονητή.

Δεν τον αγάπαγε όμως και μετά και από συμβουλές της μάνας της να αλλάξει μυαλά, αποφάσισε να καρφώσει - να συμμετάσχει στο κάρφωμα μάλλον.
Η αστυνομία ήξερε τι είχε γίνει και δεν τον κυνήγησε αλλά τώρα με το "τσουνάμι διεκδικήσεων" τον κυνηγάει.
Αυτό πιστεύω έγινε.
Εικόνα
Και εγώ αυτό θυμήθηκα.

Εικόνα
Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.

GoBack έγραψε:
30 Μάιος 2024, 00:31
Tι αμαρτιες πληρωνω ρε πουστη
FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38221
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 01 Φεβ 2021, 13:51

Jolly Roger έγραψε:
01 Φεβ 2021, 13:17
σίγκνατσουρ ματήριαλ ολόκληρο το OP, αδάμας η τελευταία παράγραφος.
:lol:
Άτε μετά να μη κάνεις λογκίν στο πχώρουμ.
Γίνεται; δε γίνεται.
:lol:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

xenias
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 01 Φεβ 2021, 18:40

Re: Η 11χρονη αθλήτρια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από xenias » 01 Φεβ 2021, 18:49

{...}Πρόκειται για μητέρα συναθλήτριας του θύματος, η οποία στην κατάθεσή της φέρεται να λέει ότι ο προπονητής είχε αναπτύξει σχέσεις με την οικογένεια της ανήλικης, ενώ η μητέρα της φέρεται να είπε σε μεταξύ τους συζήτηση ότι «συχνά προπονητές παντρεύονται αθλήτριές τους».

«Η κόρη μου ήταν στον ίδιο όμιλο και ήταν στην ίδια κατηγορία και αγωνιστική ομάδα με την ανήλικη τότε αθλήτρια. Επειδή ήταν ο δεύτερος προπονητής που ήρθε στην ομάδα, σε σχέση με τον προηγούμενο ήταν καλύτερος και στον αγωνιστικό τομέα, αλλά πρόσεχε και τα παιδιά περισσότερο και οι γονείς νιώθαμε ασφάλεια για τα παιδιά μας. Η συμπεριφορά του ήταν ίδια απέναντι σε όλα τα παιδιά της ομάδας», φέρεται να λέει στην κατάθεσή της.

Ωστόσο, η κατάσταση άλλαξε από ένα σημείο και έπειτα, με τον προπονητή να πηγαινοφέρνει στις προπονήσεις την ανήλικη αθλήτρια. «Εγώ πολλές φορές περνούσα από το μαγαζί του πατέρα της για να την πάρω να την πάω μαζί με την κόρη μου στην προπόνηση, αλλά μου έλεγαν ότι θα την φέρει ο προπονητής. Από ένα σημείο και ύστερα η σχέση της οικογένειας της κοπέλας με τον προπονητή είχε γίνει πολύ στενή και κάνανε παρέα, του έφερναν φαΐ στην προπόνηση», φέρεται να περιέγραψε η μάρτυρας.

Μάλιστα, σε συζήτηση που φέρεται να έκανε με τον πατέρα της ανήλικης τότε κοπέλας, λέγοντάς του πως δεν είναι σωστό να στέλνει την κόρη του συνεχώς με τον προπονητή, εκείνος φέρεται να της απάντησε απλώς ότι η κόρη του κάνει πρωταθλητισμό. «Εγώ είχα παρατηρήσει ότι υπήρχε μια ιδιαίτερη σχέση της κοπέλας με τον κατηγορούμενο, κυρίως από το 2012 και μετά, που ξεφεύγει από τη σχέση προπονητή-αθλήτριας», φέρεται να κατέθεσε η μάρτυρας, συμπληρώνοντας ότι το καλοκαίρι του 2013 «την άκουσα να του λέει: να σου βάλω αντηλιακό στην πλάτη για να μην καείς».

Η μάρτυρας φέρεται να περιέγραψε ότι ο προπονητής παραλάμβανε την ανήλικη από το σχολείο, αλλά και σε ώρες εκτός προπονήσεων. «Εγώ είχα δει τον προπονητή να την παίρνει από το σχολείο σε ώρες εκτός προπονήσεων, αλλά το είχα μάθει και από άλλους. Εκείνες τις δυο φορές την πήρε από το σχολείο και την πήγε στο μαγαζί. Οι γονείς της δεν την άφηναν βραδινές ώρες να κάνει παρέα με τα άλλα παιδιά. Η ζωή της ήταν σχολείο, ιστιοπλοΐα, μαγαζί. Ξέρω ότι και μια άλλη μητέρα συναθλήτριας, η οποία είχε περισσότερη οικειότητα με την οικογένεια της κοπέλας, της είχε μιλήσει για τη σχέση της μικρής με τον προπονητή και εκείνη του απάντησε ότι “θα την περιμένει”».

Κλείνοντας την κατάθεσή της, φέρεται να υποστήριξε ότι όταν ο προπονητής έφυγε στη μέση της σεζόν, όλοι υπέθεσαν ότι κάτι είχε συμβεί. «Μια μέρα που είχαμε πάει για προπόνηση, δεν ήρθε και μας είπαν ότι έφυγε. Αυτό το σκεφτήκαμε γιατί βρισκόμασταν στα μέσα της αγωνιστικής περιόδου. Στενoχωρηθήκαμε όλοι γιατί είναι πολύ άσχημο αυτό που της συνέβη σε μια τόσο τρυφερή ηλικία» φέρεται να ισχυρίστηκε η μάρτυρας, καταλήγοντας: «Αργότερα όμως είχε αναλάβει την κοπέλα και την κόρη μου άλλος προπονητής και διαπιστώσαμε ότι και αυτός πηγαινοέφερνε την κοπέλα στις προπονήσεις, οπότε οι μαμάδες πάψαμε να έχουμε σχέσεις με τη μητέρα της ανήλικης».

https://www.pentapostagma.gr/koinonia/6 ... igoroymeno

:102:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών