Βαρδινογιάννης για Αλιμόνου: Εχω πτωχεύσει, δεν μπορώ να δίνω 34.000 ευρώ το μήνα

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23434
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Βαρδινογιάννης για Αλιμόνου: Εχω πτωχεύσει, δεν μπορώ να δίνω 34.000 ευρώ το μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 14 Σεπ 2022, 11:46

Beria έγραψε:
14 Σεπ 2022, 11:43
Ερμής έγραψε:
14 Σεπ 2022, 11:40
Beria έγραψε:
14 Σεπ 2022, 11:36
Είχα γνωρίσει πρώην οδηγό του λεγάμενου και από διηγήσεις του προκύπτει ότι μιλάμε περί γιγαντιαίου μαλάκα
Όλη η οικογένεια ειναι γτπκ πλην του μακαρίτη του Θοδωρή.
Άνθρωπος που είναι αγενής και προσβλητικός με το προσωπικό που απασχολεί μπαίνει στο χαμηλότερο σημείο της προσωπικής μου αξιολόγησης
Ετσι ακριβώς, γιαυτο είπα και για τον Θοδωρή. Όπως επίσης γιαυτό και συμπαθώ ακόμη(παρα τα όσα άλλα) τον Τράκη.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Βαρδινογιάννης για Αλιμόνου: Εχω πτωχεύσει, δεν μπορώ να δίνω 34.000 ευρώ το μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 14 Σεπ 2022, 12:11

Osoi ειναι στην πιατσα λενε οτι οι Βαρδινογιαννηδες ειναι μπλεγμενοι σε διαφορες υποθεσεις που βρωμανε και ζεχνουν σκατιλα και διαφθορα.

Οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια και φυσικα το παρακατω βιντεακι ενδεχομενως να επιβαιβεωνει της φημες.


Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20330
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Βαρδινογιάννης για Αλιμόνου: Εχω πτωχεύσει, δεν μπορώ να δίνω 34.000 ευρώ το μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 14 Σεπ 2022, 12:13

Να κάνουμε έναν έρανο να ταΐσουμε τον Βαρδινογιάννη που πτωχεύει.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21200
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Βαρδινογιάννης για Αλιμόνου: Εχω πτωχεύσει, δεν μπορώ να δίνω 34.000 ευρώ το μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 14 Σεπ 2022, 12:15

plouf έγραψε:
14 Σεπ 2022, 12:11
Osoi ειναι στην πιατσα λενε οτι οι Βαρδινογιαννηδες ειναι μπλεγμενοι σε διαφορες υποθεσεις που βρωμανε και ζεχνουν σκατιλα και διαφθορα.
Και εγώ νόμιζα ότι πλούτισαν επειδή έπιναν λιγότερους καφέδες και επένδυσαν τα χρήματα που θα σπαταλούσαν για καφέ. Όπως άλλωστε γράφουν πολλές φορές φορουμίτες.

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8427
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Βαρδινογιάννης για Αλιμόνου: Εχω πτωχεύσει, δεν μπορώ να δίνω 34.000 ευρώ το μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 14 Σεπ 2022, 12:23

1) ενας πλουσιος μπουχεσας, πληρωνει οσο οσο για να εχει ωραια γκομενα.

2) η γκομενα αυτη πηγαινει με τον μπουχεσα για τα λεφτα, γιατι αυτος σαν αντρας δεν βλεπεται. Με απωτερο σκοπο την διατροφη βεβαια.

3) οταν χωριζουν, γινεται αυτο ακριβως: η γκομενα βγαζει τοσα λεφτα καθε μηνα οσοι βγαζουν αλλοι τον χρονο, μονο απο την διατροφη.

Δλδ τωρα αυτος πιστευε οτι τον αγαπησε; χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Βαρδινογιάννης για Αλιμόνου: Εχω πτωχεύσει, δεν μπορώ να δίνω 34.000 ευρώ το μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 14 Σεπ 2022, 13:13

axilmar έγραψε:
14 Σεπ 2022, 12:23
1) ενας πλουσιος μπουχεσας, πληρωνει οσο οσο για να εχει ωραια γκομενα.

2) η γκομενα αυτη πηγαινει με τον μπουχεσα για τα λεφτα, γιατι αυτος σαν αντρας δεν βλεπεται. Με απωτερο σκοπο την διατροφη βεβαια.

3) οταν χωριζουν, γινεται αυτο ακριβως: η γκομενα βγαζει τοσα λεφτα καθε μηνα οσοι βγαζουν αλλοι τον χρονο, μονο απο την διατροφη.

Δλδ τωρα αυτος πιστευε οτι τον αγαπησε; χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Stathis Panagiotopoulos has entered the chat. :giggle:

Τελικα στις γκομενες μετραει και το στατους αν ο Παναγιωτοπουλας και ο Βαρδινογιαννης δεν ηταν αυτοι που ηταν καμια δεν θα καταδεχοταν να πηδηχτει μαζι τους και αντικειμενικα μιλωντας η ποζερια και το σταριλικι μετραει πολυ στις γκομενες. :102:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25959
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Βαρδινογιάννης για Αλιμόνου: Εχω πτωχεύσει, δεν μπορώ να δίνω 34.000 ευρώ το μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 14 Σεπ 2022, 13:18

plouf έγραψε:
14 Σεπ 2022, 13:13
axilmar έγραψε:
14 Σεπ 2022, 12:23
1) ενας πλουσιος μπουχεσας, πληρωνει οσο οσο για να εχει ωραια γκομενα.

2) η γκομενα αυτη πηγαινει με τον μπουχεσα για τα λεφτα, γιατι αυτος σαν αντρας δεν βλεπεται. Με απωτερο σκοπο την διατροφη βεβαια.

3) οταν χωριζουν, γινεται αυτο ακριβως: η γκομενα βγαζει τοσα λεφτα καθε μηνα οσοι βγαζουν αλλοι τον χρονο, μονο απο την διατροφη.

Δλδ τωρα αυτος πιστευε οτι τον αγαπησε; χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Stathis Panagiotopoulos has entered the chat. :giggle:

Τελικα στις γκομενες μετραει και το στατους αν ο Παναγιωτοπουλας και ο Βαρδινογιαννης δεν ηταν αυτοι που ηταν καμια δεν θα καταδεχοταν να πηδηχτει μαζι τους και αντικειμενικα μιλωντας η ποζερια και το σταριλικι μετραει πολυ στις γκομενες. :102:
μα γιατι τα γραφεις αυτα - τα κοριτσια ισχυριζονται τα ακριβως αντιθετα :003:
ποιον να πιστεψουμε εσενα η τις αδελφες μας ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Imperium
Δημοσιεύσεις: 3460
Εγγραφή: 23 Απρ 2020, 12:47

Re: Βαρδινογιάννης για Αλιμόνου: Εχω πτωχεύσει, δεν μπορώ να δίνω 34.000 ευρώ το μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Imperium » 14 Σεπ 2022, 13:23

Τζίνα Alimony

Μαθε τώρα Εγγέζικα μλκ Βαρδινογιάννη... :D
Ποτέ μην εμπιστεύεσαι επιστήμονα που φοβάται να πετάξει με αεροπλάνο.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Βαρδινογιάννης για Αλιμόνου: Εχω πτωχεύσει, δεν μπορώ να δίνω 34.000 ευρώ το μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 14 Σεπ 2022, 14:05

Αγις έγραψε:
14 Σεπ 2022, 13:18
plouf έγραψε:
14 Σεπ 2022, 13:13
axilmar έγραψε:
14 Σεπ 2022, 12:23
1) ενας πλουσιος μπουχεσας, πληρωνει οσο οσο για να εχει ωραια γκομενα.

2) η γκομενα αυτη πηγαινει με τον μπουχεσα για τα λεφτα, γιατι αυτος σαν αντρας δεν βλεπεται. Με απωτερο σκοπο την διατροφη βεβαια.

3) οταν χωριζουν, γινεται αυτο ακριβως: η γκομενα βγαζει τοσα λεφτα καθε μηνα οσοι βγαζουν αλλοι τον χρονο, μονο απο την διατροφη.

Δλδ τωρα αυτος πιστευε οτι τον αγαπησε; χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Stathis Panagiotopoulos has entered the chat. :giggle:

Τελικα στις γκομενες μετραει και το στατους αν ο Παναγιωτοπουλας και ο Βαρδινογιαννης δεν ηταν αυτοι που ηταν καμια δεν θα καταδεχοταν να πηδηχτει μαζι τους και αντικειμενικα μιλωντας η ποζερια και το σταριλικι μετραει πολυ στις γκομενες. :102:
μα γιατι τα γραφεις αυτα - τα κοριτσια ισχυριζονται τα ακριβως αντιθετα :003:
ποιον να πιστεψουμε εσενα η τις αδελφες μας ;
Μα τι τα θελεις τωρα και τα συζητας αγαπητε; :giggle:

Ποια θα ηταν η Μενεγακη που εχει και μεζονετες αν δεν παντρευοταν τον σαπιοκοιλια τον Λατσιο;

Ποια θα ηταν η Μαρι Κυριακου αν δεν παντρευοταν την φαραωνικη μουμια τον Κυριακου και βρεθηκε
να ειναι χρυση κληρονομος;

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Βαρδινογιάννης για Αλιμόνου: Εχω πτωχεύσει, δεν μπορώ να δίνω 34.000 ευρώ το μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 14 Σεπ 2022, 14:08

το θεμα εχει ξανασυζητηθει οταν ειχε σκασει και τοτε ειχα βαλει ενα λινκ που δυστυχως δεν υπαρχει πια οπου η αλιμονου αιτιολογουσε γιατι ζηταει τετοια διατροφη

εκει λοιπον εκτος απο τα συνηθισμενα εξοδα για σχολειο των παιδιων και λοιπα ζητουσε να της πληρωνει ατομική υγιεινή και κομμωτήριο,επισκέψεις σε εστιατόρια – θέατρα – σινεμά,το δανειο του σπιτιου της μανας της,διακοπές Χριστουγέννων, Πάσχα και καλοκαιριού,ασφαλιση,αμαξι και το πιο ακραιο απο ολα 250 ευρώ τον μήνα για γιορτινά δώρα σε φίλους στο εκαστοτε τεκνο που θα παρηγορουσε την χωρισμενη μανα :102::102::102::102:
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11604
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Βαρδινογιάννης για Αλιμόνου: Εχω πτωχεύσει, δεν μπορώ να δίνω 34.000 ευρώ το μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 14 Σεπ 2022, 14:26

Πέρασαν οι ευτυχισμένες στιγμές...

Φωτό, έγκυος στον 7ο...


Εικόνα
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.


Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21200
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Βαρδινογιάννης για Αλιμόνου: Εχω πτωχεύσει, δεν μπορώ να δίνω 34.000 ευρώ το μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 14 Σεπ 2022, 14:31

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
14 Σεπ 2022, 14:26
Πέρασαν οι ευτυχισμένες στιγμές...

Φωτό, έγκυος στον 7ο...


Εικόνα
Αυτή η ελληνική ολιγαρχία είναι η ντροπή των Ευρωπαίων ολιγαρχών. Δεν έχουν κανένα επίπεδο. Είναι σαν λίγδες ταβερνιάρηδες .


Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25542
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Βαρδινογιάννης για Αλιμόνου: Εχω πτωχεύσει, δεν μπορώ να δίνω 34.000 ευρώ το μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 14 Σεπ 2022, 14:34

plouf έγραψε:
14 Σεπ 2022, 12:11
Osoi ειναι στην πιατσα λενε οτι οι Βαρδινογιαννηδες ειναι μπλεγμενοι σε διαφορες υποθεσεις που βρωμανε και ζεχνουν σκατιλα και διαφθορα.

Οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια και φυσικα το παρακατω βιντεακι ενδεχομενως να επιβαιβεωνει της φημες.

Αυτός ήταν ο μαλάκας της οικογένειας. Έπαιζε χαρτιά, γκομένιζε κλπ. Του είχαν δώσει τον ΠΑΟ για να παίζει και να μένει μακριά από τις επιχειρήσεις. Τα σοβαρά θέματα βέβαια και εκεί τα κανόνιζε ο Βαρδης

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών