Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 8024
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 03 Απρ 2024, 05:46

Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41945
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 03 Απρ 2024, 06:38

Fata_Morgana έγραψε:
03 Απρ 2024, 03:16
Να ξέρεις αυτοάμυνα.
Δε ξέρω γιατί σας χαλάει. Χαλάει η εικόνα του αδύναμου φύλου μάλλον.
Κανείς δεν λέει σε κανέναν, άντρα ή γυναίκα, να μην μάθει αυτοάμυνα αν θέλει. Εσύ είσαι αυτή που λες ότι είναι σεξισμός και μισογυνισμός και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο να λένε ότι αν σου επιτεθεί ο άλλος καλύτερα να τρέξεις και να μάθεις να τρέχεις. Απλή λογική είναι, αλλά εσύ μας έχεις πει ότι είναι απόρροια σάπιας κοινωνίας. Αν δεν μπορείς να ξεφύγεις θα παλέψεις για την ζωή σου, ξέρεις αυτοάμυνα ή όχι. :102:
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

xioni
Δημοσιεύσεις: 1606
Εγγραφή: 11 Φεβ 2020, 23:30

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από xioni » 03 Απρ 2024, 07:24

hellegennes έγραψε:
02 Απρ 2024, 22:55
xioni έγραψε:
02 Απρ 2024, 21:06
Φταίει το θύμα ρε παιδιά, τι δεν καταλαβαίνετε; Το πχώρουμ μίλησε* πάλι...

*ξέρασε
Μιλάς εσύ που υπερασπίστηκες στο νήμα τον γείτονά μου που έδερνε την γυναίκα του; Με ποιο ανάστημα;
Πάψε βρε υστερικέ, αλλού τα ψεματάκια σου.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 9477
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 03 Απρ 2024, 08:09

ΜΑΤ και ΥΜΕΤ σήμερα έξω από το Α.Τ. Αγίων Αναργύρων το ''προστατεύουν'' από τους Συλλόγους των γυναικών που έρχονται για να διαμαρτυρηθούν επειδή χθες ένας αστυνομικός δεν βρέθηκε να σώσει την Κυριακή από την δολοφονική μανία του γυναικοκτόνου.
Τέτοια σαπίλα!

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 25127
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 03 Απρ 2024, 08:15

Σενέκας έγραψε:
02 Απρ 2024, 08:07
Γίνεται να στείλουμε όλο το συγκεκριμένο τμήμα στο Σουφλί, σύσσωμο;
Προφανώς δε γινεται.

Άβαταρ μέλους
Αλιόσα
Δημοσιεύσεις: 7992
Εγγραφή: 23 Ιουν 2021, 15:43
Phorum.gr user: Αλιόσα
Τοποθεσία: Βλαδιβοστόκ

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλιόσα » 03 Απρ 2024, 08:23

hellegennes έγραψε:
03 Απρ 2024, 06:38
Κανείς δεν λέει σε κανέναν, άντρα ή γυναίκα, να μην μάθει αυτοάμυνα αν θέλει. Εσύ είσαι αυτή που λες ότι είναι σεξισμός και μισογυνισμός και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο να λένε ότι αν σου επιτεθεί ο άλλος καλύτερα να τρέξεις και να μάθεις να τρέχεις. Απλή λογική είναι, αλλά εσύ μας έχεις πει ότι είναι απόρροια σάπιας κοινωνίας. Αν δεν μπορείς να ξεφύγεις θα παλέψεις για την ζωή σου, ξέρεις αυτοάμυνα ή όχι. :102:
Οπλοφορια τύπε, κουβάλημα σιδερικού. Είναι χρήσιμο και αν δεχτείς επίθεση απο αδέσποτα σκυλιά από τα οποία είναι γεμάτη η Ελλάδα.

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 3458
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 03 Απρ 2024, 08:32

hellegennes έγραψε:
03 Απρ 2024, 06:38
Fata_Morgana έγραψε:
03 Απρ 2024, 03:16
Να ξέρεις αυτοάμυνα.
Δε ξέρω γιατί σας χαλάει. Χαλάει η εικόνα του αδύναμου φύλου μάλλον.
Κανείς δεν λέει σε κανέναν, άντρα ή γυναίκα, να μην μάθει αυτοάμυνα αν θέλει. Εσύ είσαι αυτή που λες ότι είναι σεξισμός και μισογυνισμός και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο να λένε ότι αν σου επιτεθεί ο άλλος καλύτερα να τρέξεις και να μάθεις να τρέχεις. Απλή λογική είναι, αλλά εσύ μας έχεις πει ότι είναι απόρροια σάπιας κοινωνίας. Αν δεν μπορείς να ξεφύγεις θα παλέψεις για την ζωή σου, ξέρεις αυτοάμυνα ή όχι. :102:

Εσείς λετε ότι της είναι άχρηστη η αυτοάμυνα. Ένα κάρο μαλακίες ακούσαμε και θα ακούσουμε κι αλλες.
Επίσης φέρε μου ένα ποστ που λέω ότι αν έχει τη δυνατότητα να φύγει να μη φύγει, να κάτσει να παλέψει.

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 3458
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 03 Απρ 2024, 08:33

Unique έγραψε:
03 Απρ 2024, 05:43
Fata_Morgana έγραψε:
03 Απρ 2024, 03:16
ΓΑΛΗ έγραψε:
02 Απρ 2024, 22:52


Σιγά μην το εννοεί. Όσες μπούφλες μπορεί να δώσει στον δκο της, ακριβώς τόσες δίνει και στο πχόρουμ.
Αρχικά δε δίνω μπουφλες ούτε στον δικό μου,ούτε σε κανέναν. Αν κάποιος κάνει να μου ασκήσει βια και δεν εχω τρόπο διαφυγής να είσαι σίγουρη πως δε θα μείνω με σταυρωμένα τα χέρια να περιμένω τα χειρότερα. Θα αντιδράσω με σκοπό να κερδίσω χρόνο ή τρόπο διαφυγής. Αν βέβαια ήξερα και να βαράω καλά, θα κέρδιζα περισσότερο χρόνο και ίσως είχα περισσότερες πιθανότητες να διαφύγω και να σώσω τη ζωή μου.
Αλλά για κάποιο λόγο σας ενοχλεί να ξέρει μια γυναίκα να αμυνθεί, να ξέρει να δέρνει και να της φανεί χρήσιμο στο να σώσει τη ζωή της. Εν τω μεταξύ δε λέω κάτι παράλογο,.λέω το αυτονόητο. Να ξέρεις αυτοάμυνα.
Δε ξέρω γιατί σας χαλάει. Χαλάει η εικόνα του αδύναμου φύλου μάλλον.
Τα αποτελέσματα του φεμινισμού, έχουν μετατρέψει τις γυναίκες σε delusional. Δές εδώ χάλι για το τι πιστεύουν...
Τι τις κάνει ο φεμινισμός να πιστεύουν; ότι πρέπει να μπορούν να αμυνθούν; Δόξα το φεμινισμό να λέτε τότε.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 25127
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 03 Απρ 2024, 08:35

Στο μεταξυ επιασε δουλεια η μονταζιερα, "100μ μετα την εφαγε" και η λιμνη αιματος ηταν διπλα ακριβως στο φυλακιο, στο κατωφλι τοτ ΑΤ!!!

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33655
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Απρ 2024, 08:41

Fata_Morgana έγραψε:
02 Απρ 2024, 21:22
Ασέβαστος έγραψε:
02 Απρ 2024, 21:08
Fata_Morgana έγραψε:
02 Απρ 2024, 21:00

Δεν είπαμε ποτέ είναι άχρηστη η αυτοάμυνα λέει :lol: ο τύπος που έγραφε "μια γυναίκα όταν δεχτεί επίθεση να μην αντοδράσει για να αποφύγει τα χειρότερα" .Συγνώμη αλλά ο συνομιλητής.σου χάνει κάθε σεβασμό για τις κουβέντες σου όταν λες και ξελες διαρκώς. Κράτα μια γραμμή στις απόψεις σου ή έστω πες "αναιρώ γιατί έλεγα μαλακίες. "
καταρχην αποκλειεται να το εχω πει ετσι ακριβως. και συνηθως δε λεω "μια γυναικα" γιατι αυτα ισχυουν και για τα 2 φυλα. οποιοσδηποτε βρεθει σε θεση απο την οποια δεν μπορει να ξεφυγει τρεχοντας, χτυπωντας, η με οποιον τροπο, φυσικα το καλυτερο που εχει να κανει ειναι να προσπαθησει να παθει οσο το δυνατον μικροτερη ζημια.

ποτε δεν ειναι δυνατον να εχω πει να μην αντιδρασει καποιος, αν κρινει οτι μπορει να γλυτωσει. πιο πιθανο να εχω πει να παρει οτι βαρυ βρει μπροστα του και να κοπανησει κεφαλι.
Ασέβαστος έγραψε:
24 Φεβ 2022, 17:31
Naida έγραψε:
24 Φεβ 2022, 16:43


Το χειρότερο είναι να την εχει πείσει κάνας μισιγυνης ότι, ότι και να κάνει δεν παίζει να γλιτώσει οπότε αν δεν προλάβει να τρέξει να κάτσει να το υποστεί γιατί ούτως ή άλλως είναι χαμένη απο χέρι.
κι ομως, οχι.

το καλυτερο ειναι να τρεξει. ολα τα αλλα ειναι ασχημα.

αν κατσει να το υποστει, θα παθει λιγοτερο κακο απο οσο θα παθει αν πολεμησει και χασει. το ιδιο φυσικα ισχυει για αντρες. αν στην πεσουν 2-3 η τελοσπαντων υπερτερες δυναμεις, τρεχεις. αν δεν τρεξεις αρκετα γρηγορα, εχεις καλυτερες πιθανοτητες να βγεις ζωντανος αν δεν νομιζεις οτι εισαι ο ζαν κλωντ και θα πεφτουν λιποθυμοι ολοι μολις φανε απο μια.


Εσύ να το είπες να κάτσει να το υποστεί; ποτέ.
ειδες που τα λεω σωστα, και προπαντων λεω παντα τα ιδια;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33655
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Απρ 2024, 08:47

Fata_Morgana έγραψε:
02 Απρ 2024, 21:24
masterridley έγραψε:
02 Απρ 2024, 21:18
Fata_Morgana έγραψε:
02 Απρ 2024, 21:00
Εν τω μεταξύ έχω γράψει χίλιες φορές ότι δεν είναι πάντα εφικτό να ξεφύγεις οπότε καλύτερα να ξέρεις να βαρας άσχημα και συνεχίζει το τροπάριο η καλύτερη άμυνα είναι να τρέξεις. Γιατί δεν έτρεξε το θύμα Ασέβαστε;
mega-λάθος. Θα τις φας υπερ-πολλαπλάσια εγγυημένα.

Η μόνη τέχνη που ξέρω όπου μια γυναίκα μπορεί να υπερνικήσει έναν άντρα βαρύτερο/ψηλότερο/δυνατότερο (aka νορμάλ συνθήκες irl) είναι το jiu-jitsu.

Γιατί εκεί χρησιμοποιείς το σώμα σου σαν μοχλό και μπορείς να κάνεις pin τον άλλο άκοπα (αν δεν ξέρει κι ο ίδιος)

Και κει όμως, για να μη σου δώσω φρούδες ελπίδες, πρέπει να τον ρίξεις άμεσα κάτω και να κλειδώσεις (δλδ τέλεια τεχνική). Γιατί άμα ξεκινήσουν οι μπουνιές... τελείωσε.
Συγνώμη βρε συ αλλά μίλησε κανένας για αγώνα που θα νικήσει κάποιος; μιλάμε να ξέρει η άλλη να βαράει άσχημα μπας και βρει χρόνο να ξεφυγει, να αποθαρρυνθεί ο δράστης, να την ακούσει ένας περαστικός, ένας αστυνομικός οτιδήποτε. Δηλαδή πραγματικά συστήνετε να μην γνωρίζει μια γυναίκα να αμυνθεί; για όνομα του Θεού. Για όνομα.
δεν συστηνουμε να μην ξερει.

συστηνουμε να μην νομιζει οτι ξερει, ενω δεν. και η τυπικη γυναικουλα που θα παει 2-3 χρονια και θα κανει 5 κατα, δεν. θελει 10ατια εντατικης και φανατικης ενασχολησης, και ισως το 1% φτασει σε επιπεδο να δερνει ασχημα, και παλι μονο αν εχει εναν αντιπαλο, και αοπλο.
απο την αλλη, η τυπικη γυναικουλα που θα παει 2-3 χρονια στιβο, θα μπορει να τρεξει και ν αξεφυγει απο εναν η περισσοτερους, με μαχαιρι η χωρις.

ειναι ζητημα mentality. εσυ νομιζεις οτι αμα ζορισει η κατασταση, πρεπει να αρχισεις να δερνεις, ενω πρεπει να αρχισεις να τρεχεις.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 14462
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 03 Απρ 2024, 08:48

Γάταρος έγραψε:
02 Απρ 2024, 15:49
Ναύτης έγραψε:
02 Απρ 2024, 10:43
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
02 Απρ 2024, 09:35
(...) Αν είχε πάει να ζητήσει προστασία στα γραφεία του πάμε , θα ήταν ζωντανή και ο τύπος μπλε μαρε.
Γεγονός.
Ναί οι κομμουνιστές δεν μπορούν να προστατέψουν τον εαυτό τους αλλά θα προστάτευαν μια άγνωστη.

Εικόνα
Εντάξει, η αλήθεια είναι ότι απέναντι σε μια εγκληματική οργάνωση όπως η ΧΑ, ακόμα και το κουκουέ είναι δύσκολο να αμυνθεί.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 14462
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 03 Απρ 2024, 08:56

Επί του προκειμένου, προφανώς είναι εξαιρετικά δύσκολο να αμυνθεί ένας άντρας/μια γυναίκα, είτε γνωρίζει είτε δεν γνωρίζει πολεμικές τέχνες, απέναντι σε κάποιον που βρίσκεται σε κατάσταση δολοφονικής φρενίτιδας και είναι οπλισμένος. Το θέμα είναι ότι απ' την στιγμή που το κορίτσι δήλωσε ότι κινδυνεύει και θέλει προστασία για να πάει σπίτι του, δεν έπρεπε να την αφήσουν να βγει μόνη της στον δρόμο. Παρεμπιπτόντως διάβασα ότι το σκηνικό έγινε δίπλα ακριβώς από το φυλάκιο κι ο αστυνομικός που είχε βάρδια χέστηκε πάνω του, δεν ξεμύτισε καν από το φυλάκιο να δει τι τρέχει.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33655
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Απρ 2024, 08:57

Fata_Morgana έγραψε:
02 Απρ 2024, 21:30
foscilis έγραψε:
02 Απρ 2024, 21:25
Fata_Morgana έγραψε:
02 Απρ 2024, 21:00


Εν τω μεταξύ έχω γράψει χίλιες φορές ότι δεν είναι πάντα εφικτό να ξεφύγεις οπότε καλύτερα να ξέρεις να βαρας άσχημα και συνεχίζει το τροπάριο η καλύτερη άμυνα είναι να τρέξεις. Γιατί δεν έτρεξε το θύμα Ασέβαστε;
Με το μαχαιρι πραγματικα το καλυτερο που μπορεις να κανεις (αν δεν εχεις δυνατοτερο οπλο πχ πιστολι) ειναι να τρεξεις να ξεφυγεις. Αμα σε πλησιασει ο αλλος ειναι σχεδον βεβαιο οτι θα σε κοψει, ακομα κι αν του ριχνεις 50% σε σωματικη δυναμη. Και ειναι σχετικα ευκολο να σου κανει πολυ σοβαρη ζημια, πιο ευκολο απ' ο,τι με οπλο στην ιδια αποσταση. Μην το σκεφτεσαι σαν δορυ, σκεψου το σα να εχει ξυραφι στην ακρη του χεριου του αντι για δαχτυλα.
Δεν είναι πάντα εφικτό να ξεφύγεις με τρέξιμο. Είναι καλύτερα να ξέρεις 5-6 κινήσεις δραστικές μπας και σωθείς ή όχι; απλή ερώτηση.
θα ειναι λιγοτερο αποτελεσματικο απο το να κανεις 5 κινησεις παθητικες, οπως να κλαις, να κατσεις σε εμβρυακη σταση, να κουτσαινεις, να νομισει ο αντιπαλος οτι δεν αντιδρας πλεον και να μπορεσεις να ξεφυγεις.

οι δραστικες κινησεις ειναι αποτελεσματικες μονο οταν ειναι 100% σιγουρο οτι θα καταστρεψουν τον αντιπαλο, δηλαδη αν εχεις κανα κουμπουρι, κανα σιδερολοστο κλπ. αν δεν τον καταστρεψουν,αλλα απλα τον πονεσουν, θα ευχεσαι να ειχες βαλει τα κλαμματα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33655
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Απρ 2024, 09:02

micmic έγραψε:
02 Απρ 2024, 21:34
Βασικά εδώ που έφτασαν τα πράγματα και με την ανύπαρκτη ελληνική δικαιοσύνη και νομοθεσία, ήταν καταδικασμένη. Και να την είχε γλιτώσει αυτή τη φορά, κάποια άλλη φορά θα την είχε σκοτώσει. Το ηθικό δίδαγμα είναι ένα: ΜΗΝ ΜΠΛΕΚΕΤΕ ΜΕ ΜΑΛΑΚΕΣ. Με τις πρώτες ενδείξεις, φύγετε μακριά. Δεν θα χάσετε τον έρωτα της ζωής σας, θα χάσετε έναν μαλάκα. Όσες και όσοι δεν το καταλαβαίνουν αυτό είναι ηλίθιοι. Το να έχεις σχέση με τέτοια τσογλάνια είναι σα να παίζεις με χειροβομβίδα.
δε νομιζω οτι εχει σχεση η ελ δικαιοσυνη και νομοθεσια. σε οποιο μερος του πλανητη, αν καποιος θελει να σε φαει και δεν τον νοιαζουν οι επιπτωσεις, ειναι αδυνατον να γλυτωσεις. ακομη κι αν δεν εισαι ανυπερασπιστη γυναικουλα και εισαι μπαρουτοκαπνισμενος ουκας, ο φονιας θα δρασει αναλογα , και παλι θα σε φαει.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών