Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Ειδήσεις, προβλήματα και προτάσεις
nemo
Δημοσιεύσεις: 7523
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 16 Δεκ 2022, 15:07

George_V έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:03
nemo έγραψε:
16 Δεκ 2022, 14:58
George_V έγραψε:
15 Δεκ 2022, 16:23
Προ ενος ετους κοιτάζοντας κατι χαρτια ειδα οτι ο μακαρίτης ο πατέρας μου ειχε λογαριασμο στην τραπεζα που τον ειχα ξεχάσει.

Ο συγκεκριμένος λογαριασμος ειχε μεσα 780 ευρω οποτε λεω γιατι να τα αφησω εκει να καθονται?





.

Δεν απορω που οι τραπεζες ειναι ενα μπουρδέλο και μισο στην Ελλάδα.
ερωτηση ησουν και συ δικαιουχος στον λογαριασμο; γιατι εγω δεν ημουν και αρνηθηκαν να μου δωσουν τα χρηματα του πατερα μου
Αμα ειμουν δικαιουχος κι εγω δεν θα χρειαζοταν ολο αυτο.

Ενα ονομα υπηρχε μονο και εχει αποβιωσει εδω και 5 χρονια.

Οταν τους πηγα τα χαρτια 12 μηνες πριν μου τα δωσαν χωρις προβλημα.
ησουν μεγαλος κωλος!!! για καλο το λεω

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27715
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 16 Δεκ 2022, 15:08

nemo έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:05
mao mao έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:04
nemo έγραψε:
16 Δεκ 2022, 14:58

ερωτηση ησουν και συ δικαιουχος στον λογαριασμο; γιατι εγω δεν ημουν και αρνηθηκαν να μου δωσουν τα χρηματα του πατερα μου
αν δεν είσαι δικαιούχος δεν μπορείς να τα πάρεις. Πρέπει να πάς με κληρονομητήριο και άλλα έγγραφα.
τι εννοεις ; πηγα τα χαρτια του θανατου και του μοναδικου κληρονομου!! τι αλλα χαρτια να παρουσιασω ;

πληρωσα και 20 ευρω για τα εξοδα ταχα να τα εξετασουν
Περαν της ληξιαρχικης πραξης θανατου θελουν πιστοποιητικο εγγυτέρων συγγενων, πιστοποιητικο περι μη υπαρξης διαθηκης, πιστοποιητικο περι μη προσβολης διαθηκης και καποια αλλα που δεν θυμαμαι τωρα.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7523
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 16 Δεκ 2022, 15:10

mao mao έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:07
nemo έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:05
mao mao έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:04


αν δεν είσαι δικαιούχος δεν μπορείς να τα πάρεις. Πρέπει να πάς με κληρονομητήριο και άλλα έγγραφα.
τι εννοεις ; πηγα τα χαρτια του θανατου και του μοναδικου κληρονομου!! τα αλλα χαρτια να παρουσιασω ;
Ήθελε ένα ακόμη χαρτί σίγουρα. Πιστοποιητικό μη ύπαρξης διαθήκης. Το οποίο πρέπει να αιτηθείς από το ειρηνοδικείο.
και αυτο το ειχα αλλα δεν θυμαμαι αν το ζητησαν μαζι με τα υπολοιπα η φαση ειναι οτι εδωσα τα χαρτια μαζι με τα εικοσι ευρω
και μου ειπαν οτι θα τα εξετασει το τμημα τους στα κεντρικα και σαν απαντηση μετα απο ενα μηνα μου ειπαν οτι δεν μου τα δινουν
και αν θελω να βαλω δικηγορο ,,και για αυτο που εκανε εντυπωση που του τα δωσανε

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 16 Δεκ 2022, 15:11

George_V έγραψε:
15 Δεκ 2022, 16:23
Προ ενος ετους κοιτάζοντας κατι χαρτια ειδα οτι ο μακαρίτης ο πατέρας μου ειχε λογαριασμο στην τραπεζα που τον ειχα ξεχάσει.
Δεν ειναι θεμα μνημης αυτο
Δεν εγινε σωστα η αποδοχη κληρονομιας

Ο συγκεκριμένος λογαριασμος ειχε μεσα 780 ευρω οποτε λεω γιατι να τα αφησω εκει να καθονται?

Παω λοιπον στην τράπεζα που ειχε ανοιχτει ο λογαριασμος και μιλαω με εναν υπαλληλο.

Μου δινει μια λιστα με χαρτια νομιμοποιησης και εξουσιοδοτησεις που χρειαζονταν και φευγω για να τα μαζεψω.

15 μερες μετα παω με τα χαρτια στην τράπεζα τα εξετάζει ο υπάλληλος ολα κομπλε μου λεει.

Μου μεταφέρει 700 ευρω στο λογαριασμο (τα υπολοιπα 80 κρατηθηκαν για προμηθειες και λοιπες πιπες της τράπεζας) χαιρετιομαστε φευγω.
Απορω ποια χαρτια ειναι αυτα που επιτρεπουν σε καποιον να βαλει χερι σε λογαριασμο συγγενη χωρις να εχει αποδεχτει σε κληρονομια τις καταθεσεις του συγκεκριμενου λογαριασμου :o:o
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Σπανακιας την 16 Δεκ 2022, 15:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7550
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 16 Δεκ 2022, 15:11

nemo έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:10


και αυτο το ειχα αλλα δεν θυμαμαι αν το ζητησαν μαζι με τα υπολοιπα η φαση ειναι οτι εδωσα τα χαρτια μαζι με τα εικοσι ευρω
και μου ειπαν οτι θα τα εξετασει το τμημα τους στα κεντρικα και σαν απαντηση μετα απο ενα μηνα μου ειπαν οτι δεν μου τα δινουν
και αν θελω να βαλω δικηγορο ,,και για αυτο που εκανε εντυπωση που του τα δωσανε
ε καλά και μεις μη νομίζεις οτι δώσαμε τα χαρτιά και μας τα δώσαν αμέσως. Πήγαμε καμια 15αριά φορές στην τράπεζα για να βγάλουμε άκρη.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7523
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 16 Δεκ 2022, 15:12

George_V έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:08
nemo έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:05
mao mao έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:04


αν δεν είσαι δικαιούχος δεν μπορείς να τα πάρεις. Πρέπει να πάς με κληρονομητήριο και άλλα έγγραφα.
τι εννοεις ; πηγα τα χαρτια του θανατου και του μοναδικου κληρονομου!! τι αλλα χαρτια να παρουσιασω ;

πληρωσα και 20 ευρω για τα εξοδα ταχα να τα εξετασουν
Περαν της ληξιαρχικης πραξης θανατου θελουν πιστοποιητικο εγγυτέρων συγγενων, πιστοποιητικο περι μη υπαρξης διαθηκης, πιστοποιητικο περι μη προσβολης διαθηκης και καποια αλλα που δεν θυμαμαι τωρα.
περασε καιρος και δεν θυμαμαι τι χαρτια εδωσα παντως φανταζομαι οτι θα εδωσα οτι ζητησαν
ισως για σπασιμο να ξαναπαω παλι

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 16 Δεκ 2022, 15:14

George_V έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:08

Περαν της ληξιαρχικης πραξης θανατου θελουν πιστοποιητικο εγγυτέρων συγγενων, πιστοποιητικο περι μη υπαρξης διαθηκης, πιστοποιητικο περι μη προσβολης διαθηκης και καποια αλλα που δεν θυμαμαι τωρα.
Αυτα δεν ειναι αρκετα για να παρεις τις καταθεσεις ενος λογαριασμου ατομου που δεν ειναι εν ζωη

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27715
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 16 Δεκ 2022, 15:15

Σπανακιας έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:11
George_V έγραψε:
15 Δεκ 2022, 16:23
Προ ενος ετους κοιτάζοντας κατι χαρτια ειδα οτι ο μακαρίτης ο πατέρας μου ειχε λογαριασμο στην τραπεζα που τον ειχα ξεχάσει.
Δεν ειναι θεμα μνημης αυτο
Δεν εγινε σωστα η αποδοχη κληρονομιας

Ο συγκεκριμένος λογαριασμος ειχε μεσα 780 ευρω οποτε λεω γιατι να τα αφησω εκει να καθονται?

Παω λοιπον στην τράπεζα που ειχε ανοιχτει ο λογαριασμος και μιλαω με εναν υπαλληλο.

Μου δινει μια λιστα με χαρτια νομιμοποιησης και εξουσιοδοτησεις που χρειαζονταν και φευγω για να τα μαζεψω.

15 μερες μετα παω με τα χαρτια στην τράπεζα τα εξετάζει ο υπάλληλος ολα κομπλε μου λεει.

Μου μεταφέρει 700 ευρω στο λογαριασμο (τα υπολοιπα 80 κρατηθηκαν για προμηθειες και λοιπες πιπες της τράπεζας) χαιρετιομαστε φευγω.
Απορω ποια χαρτια ειναι αυτα που επιτρεπουν σε καποιον να βαλει χερι σε λογαριασμο συγγενη χωρις να εχει αποδεχτει σε κληρονομια τις καταθεσεις του συγκεκριμενου λογαριασμου :o:o
Μια χαρα εγινε η αποδοχη ενωπιον Συμβολαιογράφου με ολα τα εγγραφα και τα συμβολαια.

Δεν υπηρξε ποτε προβλημα σε αυτο ουτε με την εφορεια ουτε με το δημοσιο.

Και φυσικα ουτε στην τράπεζα υπηρξε προβλημα αφου τους παρουσιασα ολα τα χαρτια και μου εδωσαν τα χρηματα.

Το προβλημα που δημιουργηθηκε ειναι ξεκαθαρα εσωτερικο της τραπεζας και δε θα τους το λυσω εγω.

Οποτε τους γράφω στα @@ μου και ας κοψουν το λαιμο τους.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27715
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 16 Δεκ 2022, 15:16

Σπανακιας έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:14
George_V έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:08

Περαν της ληξιαρχικης πραξης θανατου θελουν πιστοποιητικο εγγυτέρων συγγενων, πιστοποιητικο περι μη υπαρξης διαθηκης, πιστοποιητικο περι μη προσβολης διαθηκης και καποια αλλα που δεν θυμαμαι τωρα.
Αυτα δεν ειναι αρκετα για να παρεις τις καταθεσεις ενος λογαριασμου ατομου που δεν ειναι εν ζωη
Ε για πες μας τι χρειαζεται.

Εγω παντως πηρα 700 ευρω τον Ιανουαριο του 2022.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 17230
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 16 Δεκ 2022, 15:21

Ασέβαστος έγραψε:
16 Δεκ 2022, 13:43
mao mao έγραψε:
16 Δεκ 2022, 10:53
Ερμής έγραψε:
16 Δεκ 2022, 10:51


Ναι σωστά, σε ΤΕΒΕ ΙΚΑ εφορίες πολεοδομίες, όλα λειτουργούν αυτοποιημένα.
οι δημόσιες υπηρεσίες λειτουργούν καλύτερα. Το χειρότερο που μπορεί να σου τύχει είναι να έχεις μη συνιθισμένη συναλλαγή/ θέμα σε τράπεζα. Βέβαια η λειτουργία τους δεν έχει καμία σχέση με καπιταλισμό.

με εχουν παρει τηλεφωνο απο την αστυνομια, να μου πουν να παρω τηλεφωνο την αστυνομια.

αυτο μονο.
:lol:
Είμαστε μέσα στο ΙΚΑ με την συνταξιούχα μάνα μου ,με αποκόμματα σύνταξης στα χέρια μεταξύ άλλων χαρτιών,και μας ζητούσαν χαρτί ότι είναι συνταξιούχος του ΙΚΑ!!!

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27715
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 16 Δεκ 2022, 15:24

stergiosbik έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:21
Ασέβαστος έγραψε:
16 Δεκ 2022, 13:43
mao mao έγραψε:
16 Δεκ 2022, 10:53


οι δημόσιες υπηρεσίες λειτουργούν καλύτερα. Το χειρότερο που μπορεί να σου τύχει είναι να έχεις μη συνιθισμένη συναλλαγή/ θέμα σε τράπεζα. Βέβαια η λειτουργία τους δεν έχει καμία σχέση με καπιταλισμό.

με εχουν παρει τηλεφωνο απο την αστυνομια, να μου πουν να παρω τηλεφωνο την αστυνομια.

αυτο μονο.
:lol:
Είμαστε μέσα στο ΙΚΑ με την συνταξιούχα μάνα μου ,με αποκόμματα σύνταξης στα χέρια μεταξύ άλλων χαρτιών,και μας ζητούσαν χαρτί ότι είναι συνταξιούχος του ΙΚΑ!!!
Παλι καλα. Ειχα ακουσει περιπτωση αλλουνου που πηγε σε δημοσια υπηρεσια (νομιζω ηταν για διαβατηριο η κατι τετοιο) και του ειπαν οτι εχει πεθανει εδω και 7 χρονια.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 17230
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 16 Δεκ 2022, 15:27

George_V έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:24
stergiosbik έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:21
Ασέβαστος έγραψε:
16 Δεκ 2022, 13:43



με εχουν παρει τηλεφωνο απο την αστυνομια, να μου πουν να παρω τηλεφωνο την αστυνομια.

αυτο μονο.
:lol:
Είμαστε μέσα στο ΙΚΑ με την συνταξιούχα μάνα μου ,με αποκόμματα σύνταξης στα χέρια μεταξύ άλλων χαρτιών,και μας ζητούσαν χαρτί ότι είναι συνταξιούχος του ΙΚΑ!!!
Παλι καλα. Ειχα ακουσει περιπτωση αλλουνου που πηγε σε δημοσια υπηρεσια (νομιζω ηταν για διαβατηριο η κατι τετοιο) και του ειπαν οτι εχει πεθανει εδω και 7 χρονια.
Πρέπει να είμαστε ευγνώμονες στο Ελ δημόσιο που φροντίζει να μην πλητουμε!

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 16 Δεκ 2022, 15:32

George_V έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:16

Ε για πες μας τι χρειαζεται.

Εγω παντως πηρα 700 ευρω τον Ιανουαριο του 2022.
Κληρονομητηριο

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7637
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 16 Δεκ 2022, 15:34

George_V έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:15
Σπανακιας έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:11
George_V έγραψε:
15 Δεκ 2022, 16:23
Προ ενος ετους κοιτάζοντας κατι χαρτια ειδα οτι ο μακαρίτης ο πατέρας μου ειχε λογαριασμο στην τραπεζα που τον ειχα ξεχάσει.
Δεν ειναι θεμα μνημης αυτο
Δεν εγινε σωστα η αποδοχη κληρονομιας

Ο συγκεκριμένος λογαριασμος ειχε μεσα 780 ευρω οποτε λεω γιατι να τα αφησω εκει να καθονται?

Παω λοιπον στην τράπεζα που ειχε ανοιχτει ο λογαριασμος και μιλαω με εναν υπαλληλο.

Μου δινει μια λιστα με χαρτια νομιμοποιησης και εξουσιοδοτησεις που χρειαζονταν και φευγω για να τα μαζεψω.

15 μερες μετα παω με τα χαρτια στην τράπεζα τα εξετάζει ο υπάλληλος ολα κομπλε μου λεει.

Μου μεταφέρει 700 ευρω στο λογαριασμο (τα υπολοιπα 80 κρατηθηκαν για προμηθειες και λοιπες πιπες της τράπεζας) χαιρετιομαστε φευγω.
Απορω ποια χαρτια ειναι αυτα που επιτρεπουν σε καποιον να βαλει χερι σε λογαριασμο συγγενη χωρις να εχει αποδεχτει σε κληρονομια τις καταθεσεις του συγκεκριμενου λογαριασμου :o:o
Μια χαρα εγινε η αποδοχη ενωπιον Συμβολαιογράφου με ολα τα εγγραφα και τα συμβολαια.

Δεν υπηρξε ποτε προβλημα σε αυτο ουτε με την εφορεια ουτε με το δημοσιο.

Και φυσικα ουτε στην τράπεζα υπηρξε προβλημα αφου τους παρουσιασα ολα τα χαρτια και μου εδωσαν τα χρηματα.

Το προβλημα που δημιουργηθηκε ειναι ξεκαθαρα εσωτερικο της τραπεζας και δε θα τους το λυσω εγω.

Οποτε τους γράφω στα @@ μου και ας κοψουν το λαιμο τους.
Λαθος το χειριστηκες

"Ευχαρίστως να σας βοηθήσω με το εσωτερικό σας πρόβλημα επικοινωνίας. Πριν ξεκινήσω όμως τη διαδικασία θα χρειαστώ ενα ΑΦΜ και μια διευθυνση για να βαλω στην αποδειξη που θα σας δώσω για την παροχή υπηρεσιών. Χρεώνω 20 ευρώ την ώρα"
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27715
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ειναι ηλίθιοι οι τραπεζικοι υπάλληλοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 16 Δεκ 2022, 15:36

Σπανακιας έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:32
George_V έγραψε:
16 Δεκ 2022, 15:16

Ε για πες μας τι χρειαζεται.

Εγω παντως πηρα 700 ευρω τον Ιανουαριο του 2022.
Κληρονομητηριο
Δεν υπηρχε διαθηκη για να κατατεθει στο δικαστηριο. Πως θα βγαλεις κληρονομητηριο ανευ διαθηκης?

Για αυτο χρειαζονται τα πιστοποιητικα περι μη υπαρξεως διαθηκης.

Καταλαβες τωρα?
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Οικονομία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών