ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9613
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 05 Αύγ 2020, 14:17

Με αυτές μπορείς άνετα να φοράς και την κάλτσα, όχι αστεία...
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 05 Αύγ 2020, 14:29

vantono έγραψε:
05 Αύγ 2020, 13:04
Εδώ και κάμποσους μήνες παρατηρώ νεαρά άτομα, είτε στο δρόμο είτε στην παραλία, που το 'χουν γυρίσει στις παππουδοπαντόφλες -aka μη σαγιονάρες- περίπου τέτοιου τύπου (προσπάθησα να βρω και να παραθέσω το λιγότερο αποκρουστικό μοντέλο)
Εικόνα

Και αυτές τις παντούφλες-σανδαλοειδή τώρα, τα φοράνε απο κάγκουρες μεχρι γκόμενες (και μαλιστα ωραίες), σε φάση γιούνισεξ. Και τόσο στους τύπους όσο και ιδίως στις τύπισσες, είναι φουλ ξενέρα αυτό το πράγμα και μου φαίνεται αδιανόητο το πως έχουν γίνει μόδα αυτά. Εγώ ακόμα και στο στρατό που μας ειχαν δώσει κατι τέτοιες, για κάποιο λόγο ντρεπόμουν να τις φορέσω και τις σιχαινόμουν στυλιστικά. Τίστομπούτσο έγινε, πότε πέθανε η τιμημένη 1-4 διχαλοσαγιονάρα? Και γιατί να αντικατασταθεί με τις παντούφλες του Ε.Σ και των παππούδων μας? Τι αλλόκοτη χιπστεριά ειναι αυτή? Τραγικό! Εύχομαι να εκλείψει σύντομα.
Κι εγώ εύχομαι να εκλείψουν σύντομα
SpoilerShow
τα μικροαστικά στερεότυπά σου :fp: Είσαι κι αριστερός τρομάρα σου!
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8226
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 05 Αύγ 2020, 14:29

.

Πρός Βλαχοπτέρυγα.....

Η Πλαστική Παντόφλα είναι μακράν τό πιό πουλημένο υπόδημα στόν κόσμος.....

Αι πτωχοί άνω κάτω καί επί αυτού τού Ισημερινού είναι Παντοφλένιοι.....

Αι Παντόφλαι είναι φθηναί.....

Οι Μασάι της Αφρικής ειδικά έχουν προχωρήσει πολύ.....

Φτιάχνουν Παντοφλοπάπουτσα από μεταχειρισμένα λάστιχα μοτοσυκλετών.....


.
αρχείο λήψης (9).jpeg
αρχείο λήψης (9).jpeg (11.66 KiB) Προβλήθηκε 335 φορές


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8226
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 05 Αύγ 2020, 14:31

.
αρχείο λήψης (7).jpeg
αρχείο λήψης (7).jpeg (8.88 KiB) Προβλήθηκε 330 φορές


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24124
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 05 Αύγ 2020, 14:31

- Casper - έγραψε:
05 Αύγ 2020, 14:17
[img]https://i.postimg.cc/7Z8XNYF4/2020 ... .jpg[/img]

Νόμιζα θα μιλούσες γι' αυτό το φαινόμενο. Μακριές κάλτσες (σε άντρες και γυναίκες) με κάθε είδους παπούτσι. Σαγιονάρες, αθλητικά και δεν συμμαζεύεται.
Έχω μιλήσει και για αυτό το αποκρουστικότατο καλτσοφαινόμενο, σε παλιότερο τόπικ: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΕ? Vol.II: Socks Edition

Στο παρόν τόπικ στηλιτεύω άλλου τύπου μόδα. Τον θάνατο της τιμημένης διχαλοσαγιονάρας και την αντικατάστασή της από μια φουλ ντεκαβλέ πλαστικοπαπαριά. :a040:
Τέτοια πήρα φέτος. Τα φοράω μόνο στη θάλασσα γιατί τα άλλα μου κόβουνε τα πόδια, βγάζω φουσκάλες.
Παραλία εννοείς, ή μέσα στη θάλασσα? Και γιατί δεν παίρνεις εκεινα τα καουτσουκένια τα περίεργα που ειναι για τους αχινούς?

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 05 Αύγ 2020, 14:32

the comet the course the tail έγραψε:
05 Αύγ 2020, 13:20
πάντα φοράω παπουδοπαντόφλες θαλάσσης για την καλύτερη εφαρμογή που έχουν και επειδή οι άλλες με την διχάλα είναι για γκέι ή γυναίκες και δεν μου πάνε. είμαι μπαρμπαδάκος εμφανισιακά.
Ε γι αυτό να φοράς ό,τι σου πάει μόνο. ότι διατηρεί την αρμονία!

:fp:

Άντε μπάμια κι εσύ.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33189
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 05 Αύγ 2020, 14:32

EKPLIKTIKOS έγραψε:
05 Αύγ 2020, 14:14
Για μενα όλα ειναι θεμα λειτουργικότητας. Ποια είναι πιο σταθερή, με καλύτερη πρόσφυση, υποστήριξη για το πόδι κτλ;

τα αλλα για αδερφιστικα κτλ μόνο ένας κρυφογκει με πολλά συμπλέγματα θα τα έλεγε (ή ένας κομμουνιστής). Γιατι κ έτσι το λες απλα στυλιστικα. Ενας αντρας δεν έχει τέτοια κόμπλεξ, φοράει κ φούξια μπλούζα που λεει ο λόγος
πεδιλο trekking. κλειστο μπροστα για να μην κοπανας το δαχτυλο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38212
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 05 Αύγ 2020, 14:33

Μπίστης έγραψε:
05 Αύγ 2020, 13:59
Cavaliere έγραψε:
05 Αύγ 2020, 13:20
Μπίστης έγραψε:
05 Αύγ 2020, 13:19
Έλα ρε, νόμιζα πως γύρισε στην μόδα η καφετιά η σταυρωτή.
Αυτή είναι η γνήσια παππουδίστικη
Αυτή ήταν η σαγιονάρα. Η αντρική, η στρέιτ. Τα άλλα είναι μαλακίες. Ο Ur-καράμπαμπας φορούσε τέτοιες, αλλιώς τις λέγαμε και οικοδομικές σαγιονάρες. Ταιριάζαν με τον ντενεκέ, τον ασβέστη, και το βρυσάκι.
Το εντυπωσιακό στον σχεδιασμό ήταν το πεταλοειδές τακούνι που στα κενά του χώνονταν χαλίκια.

Ασέβαστος @ ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8226
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 05 Αύγ 2020, 14:33

.
4889313344_9a3848b55a_n.jpg
4889313344_9a3848b55a_n.jpg (37.15 KiB) Προβλήθηκε 319 φορές


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24124
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 05 Αύγ 2020, 14:35

Χαοτικός έγραψε:
05 Αύγ 2020, 14:29
vantono έγραψε:
05 Αύγ 2020, 13:04
Εδώ και κάμποσους μήνες παρατηρώ νεαρά άτομα, είτε στο δρόμο είτε στην παραλία, που το 'χουν γυρίσει στις παππουδοπαντόφλες -aka μη σαγιονάρες- περίπου τέτοιου τύπου (προσπάθησα να βρω και να παραθέσω το λιγότερο αποκρουστικό μοντέλο)
Εικόνα

Και αυτές τις παντούφλες-σανδαλοειδή τώρα, τα φοράνε απο κάγκουρες μεχρι γκόμενες (και μαλιστα ωραίες), σε φάση γιούνισεξ. Και τόσο στους τύπους όσο και ιδίως στις τύπισσες, είναι φουλ ξενέρα αυτό το πράγμα και μου φαίνεται αδιανόητο το πως έχουν γίνει μόδα αυτά. Εγώ ακόμα και στο στρατό που μας ειχαν δώσει κατι τέτοιες, για κάποιο λόγο ντρεπόμουν να τις φορέσω και τις σιχαινόμουν στυλιστικά. Τίστομπούτσο έγινε, πότε πέθανε η τιμημένη 1-4 διχαλοσαγιονάρα? Και γιατί να αντικατασταθεί με τις παντούφλες του Ε.Σ και των παππούδων μας? Τι αλλόκοτη χιπστεριά ειναι αυτή? Τραγικό! Εύχομαι να εκλείψει σύντομα.
Κι εγώ εύχομαι να εκλείψουν σύντομα
SpoilerShow
τα μικροαστικά στερεότυπά σου :fp: Είσαι κι αριστερός τρομάρα σου!
Παλεύει μέσα μου ακόμα το πνεύμα του προοδευτικού αντισεξιστή με την παρόρμηση του τοξικού καυλοπυρέσσοντος νεανία. Ευελπιστώ όσο μεγαλώνω να γίνομαι όλο και ταξικότερα συνειδητοποιημένος. :oops:

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38212
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 05 Αύγ 2020, 14:38

EKPLIKTIKOS έγραψε:
05 Αύγ 2020, 14:14
Για μενα όλα ειναι θεμα λειτουργικότητας. Ποια είναι πιο σταθερή, με καλύτερη πρόσφυση, υποστήριξη για το πόδι κτλ;

τα αλλα για αδερφιστικα κτλ μόνο ένας κρυφογκει με πολλά συμπλέγματα θα τα έλεγε (ή ένας κομμουνιστής). Γιατι κ έτσι το λες απλα στυλιστικα. Ενας αντρας δεν έχει τέτοια κόμπλεξ, φοράει κ φούξια μπλούζα που λεει ο λόγος
Γιατί να μη φορέσει φούξια μπλούζα ένας Άντρας ωρέ;
Αυτό το φούξια δε ξέρω τι είναι βέβαια αλλά γιατί;
Εγώ έχω αγοράσει και έχω φορέσει κιόλα μιά ντίκις κοντομάνικη που έχει κι άλλα χρώματα εκτός από μαύρο, τι πάει να πει, λιγότερο Άντρας είμαι;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33189
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 05 Αύγ 2020, 14:38

vantono έγραψε:
05 Αύγ 2020, 14:31
τιμημένης διχαλοσαγιονάρας
δεν υπηρξε ποτε τιμημενη. φτωχος συγγενης της κανονικης σαγιοναρας ηταν, ενοχλητικη στο φορεμα, αηδιαστικη στο ματι, χαλουσε και ευκολα.

δεν επρεπε να εχει υπαρξει ποτε. μια φορα στη ζωη μου εχω παρει, μια φορα τις φορεσα, και πηραν ποδι. :roll: ποτε δεν καταλαβα τη χρησιμοτητα τους, και γιατι ηθελαν να αντικαταστησουν τις κανονικες σαγιοναρες.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 05 Αύγ 2020, 14:48

Μιτσούκο μπλε, αθάνατη

- Casper -

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 05 Αύγ 2020, 14:48

vantono έγραψε:
05 Αύγ 2020, 14:31
- Casper - έγραψε:
05 Αύγ 2020, 14:17
[img]https://i.postimg.cc/7Z8XNYF4/2020 ... .jpg[/img]

Νόμιζα θα μιλούσες γι' αυτό το φαινόμενο. Μακριές κάλτσες (σε άντρες και γυναίκες) με κάθε είδους παπούτσι. Σαγιονάρες, αθλητικά και δεν συμμαζεύεται.
Έχω μιλήσει και για αυτό το αποκρουστικότατο καλτσοφαινόμενο, σε παλιότερο τόπικ: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΕ? Vol.II: Socks Edition

Στο παρόν τόπικ στηλιτεύω άλλου τύπου μόδα. Τον θάνατο της τιμημένης διχαλοσαγιονάρας και την αντικατάστασή της από μια φουλ ντεκαβλέ πλαστικοπαπαριά. :a040:
Τέτοια πήρα φέτος. Τα φοράω μόνο στη θάλασσα γιατί τα άλλα μου κόβουνε τα πόδια, βγάζω φουσκάλες.
Παραλία εννοείς, ή μέσα στη θάλασσα? Και γιατί δεν παίρνεις εκεινα τα καουτσουκένια τα περίεργα που ειναι για τους αχινούς?
Όχι όχι, για παραλία. Πάντως υπάρχουν και χαριτωμένες τέτοιες παντοφλίτσες. Φοράει η φίλη μου. Πήγαμε μαζί mall, δοκίμασα άπειρα και επειδή το πόδι μου είναι πολύ στενό/λεπτό μου ήταν όλα μεγάλα. Τελικά κατέληξα σε ένα που ήταν στενό από πάνω. Οι διχοσαγιονάρες που λες μ' αρέσουν περισσότερο, όλα απ' αυτές φοράω αλλά στην παραλία μου κόβουν τα πόδια, ειδικά σε λίγο δυσπρόσιτες που θέλουν περπάτημα. Μπορεί να φταίει και ο καύσωνας; Ο άμμος; Δεν έχω ιδέα. Αυτές είναι πολύ άνετες. Και κιουτ! :a015:

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24124
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: ΤΙΣΤΟΜΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΠΟΥΔΟΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 05 Αύγ 2020, 14:49

Ασέβαστος έγραψε:
05 Αύγ 2020, 14:38
vantono έγραψε:
05 Αύγ 2020, 14:31
τιμημένης διχαλοσαγιονάρας
δεν υπηρξε ποτε τιμημενη. φτωχος συγγενης της κανονικης σαγιοναρας ηταν, ενοχλητικη στο φορεμα, αηδιαστικη στο ματι, χαλουσε και ευκολα.

δεν επρεπε να εχει υπαρξει ποτε. μια φορα στη ζωη μου εχω παρει, μια φορα τις φορεσα, και πηραν ποδι. :roll: ποτε δεν καταλαβα τη χρησιμοτητα τους, και γιατι ηθελαν να αντικαταστησουν τις κανονικες σαγιοναρες.
Ειναι κυρίως παντόφλα της παραλίας, η σαγιονάρα. Μια χαρά βολική είναι, και ελαφρύτερη και στο περπάτημα απο την αλλη. Οταν περπατάς σε αμμώδη παραλία (χωρις βρεγμένα -ακόμα- πόδια), η σαγιονάρα οσο περπατάς μπάζει πολύ λιγότερη αμμο μέσα, και όση μπάζει την ξερνάει εύκολα και πάλι, εν αντιθέσει με την παντούφλα που εγκλωβίζει περισσότερη άμμο λογω της κατασκευής της, την ξερνάει δυσκολότερα και γινεται πιο βαρύ και κουραστικό το βάδισμά σου. Δεν μιλάω καν για την ορίτζιναλ μπαρμπάδικη παντούφλα, με το μισόκιλο τακουνι απο κατω κτλ, που με παραλιακό βάδισμα (αμμος, βότσαλα κτλ) θα ειναι σαν να σερνεις ενα μίνι βραχάκι απο το κάθε σου πόδι.
Γενικά οι παντόφλες ειναι ανετες κυρίως για εντός του σπιτιου, στον κήπο και σε τίποτα ντουζάκια αποδυτηρίων/γυμναστηρίων. Αντε και μέχρι το μανάβικο απέναντι, μια βόλτα. Το κατεξοχήν βολικό υπόδημα αμιγώς για παραλία, είναι η σαγιονάρα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών