Άρρωστοι πχόρουμς

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Άρρωστοι πχόρουμς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 06 Σεπ 2022, 00:13

Όσοι γράφουν εδώ είναι ως γνωστόν άρρωστοι.
Αν μας πιάσουν θα μας κλείσουν μέσα.
Τα μποτ του Σύριζα και του ΚΚΕ εξαιρούνται βέβαια όπως και ο Αρίστος για ευνοήτους λόγους αλλά όλους τους υπόλοιπους αν μας πιάσουν θα μας κλείσουν μέσα.

Παλιά νόμιζα ότι η ασθένεια αυτή είναι πάρα πολύ διαδεδομένη,
Στο σπίτι μου στην Αθήνα από κάτω περνάνε δύο δρόμοι. Συγκεκριμένα η οδός Δημητρακοπούλου και η οδός Γεωργίου Ολυμπίου.
Η Δημητρακοπούλου είναι κεντρικός δρόμος και περνάνε και τα τρόλλεϋ. Η Ολυμπίου είναι πάροδος, έχει όμως μεγαλύτερο πλάτος από την Δημητρακοπούλου. Τώρα η Ολυμπίου έχει πεζοδρομηθεί αλλά πιό παλιά πέρναγαν αυτοκίνητα. Νόμιζαν λοιπόν ότι έχουν προτεραιότητα που δεν είχαν και κάθε τόσο ακούγαμε μπαμ ένα τρακάρισμα.
Μαζευόντουσαν λοιπόν μαμελούκοι, ο ένας υπέρ του ενός οδηγού ο άλλος υπέρ του άλλου ξέρω γω και γινόταν ντιμπέϊ μέχρι να έρθει η ΤΟΤΑ να μαζέψει τα αυτοκίνητα που τράκαραν.

Συνεπέρανα λοιπόν, παλιά, ότι και στα ιντερνετικά πχόρουμς θα γίνεται το ίδιο και θα γράφουν όλοι.
Διαψεύδομαι όμως. Ελαχιστώτατοι από τους γνωστούς μου γράφουν.
Στο facebook περισσότεροι (έχω κόψει μερικούς μάλιστα λόγω βομβαρδισμού κοινοποιήσεων ψεκαστικού περιεχομένου). Αλλά αυτοί τους αρέσει περισσότερο να βάζουν φωτογραφίες και σχέδια διάφορα (με τον Μητσοτάκη καμποή π.χ. ή με τον Τσίπρα καμπόη π.χ.).
Αλλά στα πχόρουμς ελάχιστοι.

Κατά την εκτίμηση σας το ποσοστό των αρρώστων πόσο είναι ;
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Zelda
Δημοσιεύσεις: 5857
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2019, 03:13

Re: Άρρωστοι πχόρουμς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zelda » 06 Σεπ 2022, 00:24

Δεν ισχυουν αυτα που γραφεις για οπαδισμο στο φορουμ και τσακωμους υπερ του ενος ή υπερ του αλλου

Και αποδειξη ειναι οτι τα περισσοτερα μελη του φορουμ στον αυριανο αγώνα μπάσκετ Ελλαδα-Ουκρανια δε θα υποστηριζουν καμια απο τις δυο ομαδες

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Άρρωστοι πχόρουμς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 06 Σεπ 2022, 00:48

Zelda έγραψε:
06 Σεπ 2022, 00:24
Δεν ισχυουν αυτα που γραφεις για οπαδισμο στο φορουμ και τσακωμους υπερ του ενος ή υπερ του αλλου

Και αποδειξη ειναι οτι τα περισσοτερα μελη του φορουμ στον αυριανο αγώνα μπάσκετ Ελλαδα-Ουκρανια δε θα υποστηριζουν καμια απο τις δυο ομαδες
Που το λέω αυτό ;
Εγώ είπα ότι τους άρεσε το ντιμπέϊ όταν τράκερναν τα αυτοκίνητα, που όμως δεν επαληθεύεται στα ιντερνετικά πχόρουμς.
Ρωτάω λοιπόν ποιό είναι το ποσοστό που έχουν την ασθένεια.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών