Κανονική Μπογκοτά της Κολομβίας πλέον η Αθήνα

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23145
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Κανονική Μπογκοτά της Κολομβίας πλέον η Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 08 Ιουν 2023, 14:55

Lugozzi έγραψε:
08 Ιουν 2023, 11:23
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
08 Ιουν 2023, 04:55
Αυτός λένε στη ζούγκλα.
http://www.filopoulos.gr/main/index.php ... 2&Itemid=4
αυτός ο αληταράς σκότωσε τον φιλόπουλο
θρυλικός υπάλληλος
Tι να κάνει το παιδί. Αλητακος ήταν, στην γειτονιά, έκλεβε τηλεκάρτες, έκανε φερμες, άνδρας, είδε πως ο θρύλος παίρνει τα πρωταθληματα, χώθηκε εκεί στους δυνατούς, στη θύρα 7, ήταν πρώτος στους τσαμπουκαδες, στις εκδρομές, ένιωθε πως άνηκε κάπου, σε μια κοινότητα, κατέβαινε Πειραιά, 2003, έπινε καφέ, όλοι τον σεβοντουσαν, μετά πήγε και στο ραντεβού, αφού ήταν από τους πρώτους στις φάσεις, δε γινόταν αλλιώς, έγινε η στραβή, μπήκε φυλακή, τον βρήκε εκεί ο στέφανακος, έλα εδώ αγόρι μου, εσένα σε έχω κόψει, δε μασας, άσε την μπαλα, να χωθείς στα φράγκα, στην κόκα, στα μουνια, έτσι έκανε κι αυτός σαν βγήκε από το κελί, έκανε διάφορες δουλειές, αλλά έφαγαν τον αρχηγό, έμεινε ξεκρέμαστος, πέρασαν λίγα χρόνια, είπε οκ, χαλαρωσε η φάση, σταμάτησε να φοβάται, μέχρι που ένιωσε τις ριπές, τον τρόμο, την φρίκη, το τέλος.

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11876
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Κανονική Μπογκοτά της Κολομβίας πλέον η Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 08 Ιουν 2023, 14:57

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
08 Ιουν 2023, 14:55
Lugozzi έγραψε:
08 Ιουν 2023, 11:23
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
08 Ιουν 2023, 04:55
Αυτός λένε στη ζούγκλα.
http://www.filopoulos.gr/main/index.php ... 2&Itemid=4
αυτός ο αληταράς σκότωσε τον φιλόπουλο
θρυλικός υπάλληλος
Tι να κάνει το παιδί. Αλητακος ήταν, στην γειτονιά, έκλεβε τηλεκάρτες, έκανε φερμες, άνδρας, είδε πως ο θρύλος παίρνει τα πρωταθληματα, χώθηκε εκεί στους δυνατούς, στη θύρα 7, ήταν πρώτος στους τσαμπουκαδες, στις εκδρομές, ένιωθε πως άνηκε κάπου, σε μια κοινότητα, κατέβαινε Πειραιά, 2003, έπινε καφέ, όλοι τον σεβοντουσαν, μετά πήγε και στο ραντεβού, αφού ήταν από τους πρώτους στις φάσεις, δε γινόταν αλλιώς, έγινε η στραβή, μπήκε φυλακή, τον βρήκε εκεί ο στέφανακος, έλα εδώ αγόρι μου, εσένα σε έχω κόψει, δε μασας, άσε την μπαλα, να χωθείς στα φράγκα, στην κόκα, στα μουνια, έτσι έκανε κι αυτός σαν βγήκε από το κελί, έκανε διάφορες δουλειές, αλλά έφαγαν τον αρχηγό, έμεινε ξεκρέμαστος, πέρασαν λίγα χρόνια, είπε οκ, χαλαρωσε η φάση, σταμάτησε να φοβάται, μέχρι που ένιωσε τις ριπές, τον τρόμο, την φρίκη, το τέλος.
...και τώρα, την κόλαση. Κωλοφάση. :-?:102:
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan


Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38185
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Κανονική Μπογκοτά της Κολομβίας πλέον η Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 08 Ιουν 2023, 16:13

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
08 Ιουν 2023, 10:10
nick έγραψε:
08 Ιουν 2023, 04:06
Με ΝΔ οι μαφιόζοι βλέπουν τα ραδίκια ανάποδα.
Κυριακο προχωρα, ξεδοντιασε τη μαφία, ο λαος είναι μαζί σου.
:giggle::giggle::giggle:
Ανόθευτος ψέκμπολ μλκ μου, πούρος.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών