112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Αύγ 2020, 15:36

Στη Χαλκιδική με τις πλημμύρες πέρυσι δεν το είχαν χρησιμοποιήσει; ή θυμάμαι λάθος;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35247
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 09 Αύγ 2020, 15:37

πήζον bot έγραψε:
09 Αύγ 2020, 14:47
αρα στις φωτιες δεν κανει κατι, στις πλημμυρες δεν κανει κατι, που κανει?
α ναι στις προεκλογικες παπατζες
Οσο νάναι η φωτιά είναι κάτι διαφορετικό από την πλημμύρα.Στη φωτιά μπορείς να πεις φύγετε γιατί έρχεται φωτιά.Στην πλημμύρα δεν πρέπει να πεις φύγετε γιατί οι δρόμοι είναι πιο επικίνδυνοι από το σπίτι.

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17634
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 09 Αύγ 2020, 15:38

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:35
independent_44 έγραψε:
09 Αύγ 2020, 14:44
Τι θα έλεγε το 112; Φύγετε απ' τα σπίτια σας ενώ οι δρόμοι είχαν γίνει ποτάμια;
Να έλεγε κάτι από χθες βράδυ ναι, αλλά μάλλον δεν είναι δυνατόν
Να έλεγε μην μετακινείστε, παραμείνετε στο σπίτι, κίνδυνος πλημμυρών.

Απλό;

Να έλεγε μην μετακινείστε, παραμείνετε στο σπίτι, ξύπνιοι και στα ψηλότερα σημεία αυτού, κίνδυνος πλημμυρών.

Νομίζω έτσι θα ήταν καλύτερα.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 09 Αύγ 2020, 15:39

πήζον bot έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:29
Gewponos90 έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:24
Γενικά τους τυφλώνει τόσο πολύ η εξουσία που δεν σκέφτονται τους νεκρούς που θα ερθουν όταν αυτοί θα έρθουν στα πράγματα.

Αν οι νεκροί στη Ηλεία είναι της ΝΔ, τότε οι νεκροί στην Μάνδρα και το μάτι είναι του ΣΥΡΙΖΑ. Και αν οι νεκροί στο μάτι και στην Μάνδρα είναι του ΣΥΡΙΖΑ, κάθε νεκρός πλέον χρεώνεται στην ΝΔ και μόνο. Είστε τόσο νούμερα που είστε ικανοί να τις βγάλετε έξω και να μετράτε ποιος έχει λιγότερους νεκρούς.
νεκρους μετραει η νδ και οι ξεφτιλισμενοι καραγκιοζηδες που την υποστηριζουν. εδω κραζουμε την υποκρισια των ξεφτιλισμενων.
εσυ την περνας στο ντουκου. γιατι αραγε?
Είναι νωπές οι μνήμες από την <<αλλαγή ζωής>> που θα τα έκανε ολα και όποιος δεν την ψήφιζε ήταν αντιδραστικός. Για αυτό απέκτησε λίγη αξιοπρέπεια και τράβα να κάνεις ντιμπειτ με τον under ποιος έχει τους λιγότερους νεκρούς. Αυτοί είστε. Εμένα μην μου τα ζαλίζεις. Κατάλαβες ξεφτίλα; Στα χαλιά σας δεν πέφτω
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18303
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 09 Αύγ 2020, 15:40

πατησιωτης έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:37
πήζον bot έγραψε:
09 Αύγ 2020, 14:47
αρα στις φωτιες δεν κανει κατι, στις πλημμυρες δεν κανει κατι, που κανει?
α ναι στις προεκλογικες παπατζες
Οσο νάναι η φωτιά είναι κάτι διαφορετικό από την πλημμύρα.Στη φωτιά μπορείς να πεις φύγετε γιατί έρχεται φωτιά.Στην πλημμύρα δεν πρέπει να πεις φύγετε γιατί οι δρόμοι είναι πιο επικίνδυνοι από το σπίτι.
μπορεις να πεις ξεπαρκαρετε απ τα φρεατια, μην κυκλοφορειτε, φυγετε απ τα υπογεια, σωστε οτι θελετε απ το σπιτι τωρα εγκαιρα, πατε σε οροφους κλπ.
καλυτερα διακοπαρες και καλυτερα που δε λειτουργησε ρε.
φανταζεσαι να ταν ο συριζα?
θα εγραφες τωρα κατεβατα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος πήζον bot την 09 Αύγ 2020, 15:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17634
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 09 Αύγ 2020, 15:41

πατησιωτης έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:37
πήζον bot έγραψε:
09 Αύγ 2020, 14:47
αρα στις φωτιες δεν κανει κατι, στις πλημμυρες δεν κανει κατι, που κανει?
α ναι στις προεκλογικες παπατζες
Οσο νάναι η φωτιά είναι κάτι διαφορετικό από την πλημμύρα.Στη φωτιά μπορείς να πεις φύγετε γιατί έρχεται φωτιά.Στην πλημμύρα δεν πρέπει να πεις φύγετε γιατί οι δρόμοι είναι πιο επικίνδυνοι από το σπίτι.
Να υπενθυμίσω ότι στο Μάτι (νομίζω και στην Πελοπόννησο το 2007) οι περισσότεροι δεν κάηκαν στο σπίτι αλλά στο δρόμο.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 09 Αύγ 2020, 15:42

Maspoli έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:28
Σαββατόβραδο, ο κρατικός μηχανισμός του Κούλη ήταν για ποτάκι. Πού να λειτουργήσει λογου χάρη το 112;
Κυριακή γιορτή και σχολή σήμερα, ο Κούλης θα επισκεφθεί τις πληγείσες περιοχές αύριο.

:+1:
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 09 Αύγ 2020, 15:42

Naida έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:36
Στη Χαλκιδική με τις πλημμύρες πέρυσι δεν το είχαν χρησιμοποιήσει; ή θυμάμαι λάθος;
Δεν δουλευε περυσι.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18303
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 09 Αύγ 2020, 15:43

Gewponos90 έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:39
πήζον bot έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:29
Gewponos90 έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:24
Γενικά τους τυφλώνει τόσο πολύ η εξουσία που δεν σκέφτονται τους νεκρούς που θα ερθουν όταν αυτοί θα έρθουν στα πράγματα.

Αν οι νεκροί στη Ηλεία είναι της ΝΔ, τότε οι νεκροί στην Μάνδρα και το μάτι είναι του ΣΥΡΙΖΑ. Και αν οι νεκροί στο μάτι και στην Μάνδρα είναι του ΣΥΡΙΖΑ, κάθε νεκρός πλέον χρεώνεται στην ΝΔ και μόνο. Είστε τόσο νούμερα που είστε ικανοί να τις βγάλετε έξω και να μετράτε ποιος έχει λιγότερους νεκρούς.
νεκρους μετραει η νδ και οι ξεφτιλισμενοι καραγκιοζηδες που την υποστηριζουν. εδω κραζουμε την υποκρισια των ξεφτιλισμενων.
εσυ την περνας στο ντουκου. γιατι αραγε?
Είναι νωπές οι μνήμες από την <<αλλαγή ζωής>> που θα τα έκανε ολα και όποιος δεν την ψήφιζε ήταν αντιδραστικός. Για αυτό απέκτησε λίγη αξιοπρέπεια και τράβα να κάνεις ντιμπειτ με τον under ποιος έχει τους λιγότερους νεκρούς. Αυτοί είστε. Εμένα μην μου τα ζαλίζεις. Κατάλαβες ξεφτίλα; Στα χαλιά σας δεν πέφτω
μα εγω δεν εχω κανει ποτε ντιμπιτ με νεκρους κανεις συριζαιος δεν εχει κανει κακομοιρο ξεφτιλομποτ που προσπαθεις να μας εξισωσεις με τους γελοιους.
φουκαρα. μπες με τον αλλο λογαριασμο ξφτιλιστικες μ αυτον

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 09 Αύγ 2020, 15:46

Maspoli έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:41
πατησιωτης έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:37
πήζον bot έγραψε:
09 Αύγ 2020, 14:47
αρα στις φωτιες δεν κανει κατι, στις πλημμυρες δεν κανει κατι, που κανει?
α ναι στις προεκλογικες παπατζες
Οσο νάναι η φωτιά είναι κάτι διαφορετικό από την πλημμύρα.Στη φωτιά μπορείς να πεις φύγετε γιατί έρχεται φωτιά.Στην πλημμύρα δεν πρέπει να πεις φύγετε γιατί οι δρόμοι είναι πιο επικίνδυνοι από το σπίτι.
Να υπενθυμίσω ότι στο Μάτι (νομίζω και στην Πελοπόννησο το 2007) οι περισσότεροι δεν κάηκαν στο σπίτι αλλά στο δρόμο.

Αναλύσεις πατησιωτη.. Ψάχνει να βρει πόσο χρήσιμο είναι το 112 σε μια
Καταστροφή της τελευταίας στιγμης και δικαιολογία ότι είναι μια πατάτα ενώ την είχε κάνει προεκλογική σημαία η ΝΔ.
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 09 Αύγ 2020, 15:47

Maspoli έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:38
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:35
independent_44 έγραψε:
09 Αύγ 2020, 14:44
Τι θα έλεγε το 112; Φύγετε απ' τα σπίτια σας ενώ οι δρόμοι είχαν γίνει ποτάμια;
Να έλεγε κάτι από χθες βράδυ ναι, αλλά μάλλον δεν είναι δυνατόν
Να έλεγε μην μετακινείστε, παραμείνετε στο σπίτι, κίνδυνος πλημμυρών.

Απλό;

Να έλεγε μην μετακινείστε, παραμείνετε στο σπίτι, ξύπνιοι και στα ψηλότερα σημεία αυτού, κίνδυνος πλημμυρών.

Νομίζω έτσι θα ήταν καλύτερα.
Το 112 θα έπρεπε ΟΝΤΩΣ να έχει λειτουργήσει για να ενημερώσει τους πολίτες, "μην μετακινείστε, κίνδυνος ακραίων καιρικών φαινομένων, μείνετε σπίτια σας". Και όντως σε θεομηνίες ΔΕΝ πρέπει να μετακινείσαι, γιατί αυξάνεις τις πιθανότητες να χάσεις τη ζωή σου αν το κάνεις. Το γιατί δεν λειτούργησε, είναι επειδή η ΝΔ είναι πολύ διαφορετική από τον Σύριζα :smt005:

Στη περίπτωση των ηλικιωμένων όμως που πέθαναν, το 112 δεν θα είχε κανένα απολύτως νόημα, ακόμα κι αν είχε λειτουργήσει.
Τι ακριβώς θα έλεγε στους ηλικιωμένους το 112 ?
"Αν το σπίτι σας είναι χτισμένο σε ρέμα, εγκαταλείψτε το αφού πρώτα το γκρεμίσετε, γιατί θα περάσει το ρέμα" ?
"Μείνετε ξύπνιοι 85 χρονών άνθρωποι και σκαρφαλώστε στα ψηλότερα σημεία του σπιτιού, γιατί θα έρθει ρέμα" ?
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18303
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 09 Αύγ 2020, 15:48

under έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:42
Naida έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:36
Στη Χαλκιδική με τις πλημμύρες πέρυσι δεν το είχαν χρησιμοποιήσει; ή θυμάμαι λάθος;
Δεν δουλευε περυσι.
ουτε φετος στην κορινθια δουλευε

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 09 Αύγ 2020, 15:50

πήζον bot έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:43
Gewponos90 έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:39
πήζον bot έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:29


νεκρους μετραει η νδ και οι ξεφτιλισμενοι καραγκιοζηδες που την υποστηριζουν. εδω κραζουμε την υποκρισια των ξεφτιλισμενων.
εσυ την περνας στο ντουκου. γιατι αραγε?
Είναι νωπές οι μνήμες από την <<αλλαγή ζωής>> που θα τα έκανε ολα και όποιος δεν την ψήφιζε ήταν αντιδραστικός. Για αυτό απέκτησε λίγη αξιοπρέπεια και τράβα να κάνεις ντιμπειτ με τον under ποιος έχει τους λιγότερους νεκρούς. Αυτοί είστε. Εμένα μην μου τα ζαλίζεις. Κατάλαβες ξεφτίλα; Στα χαλιά σας δεν πέφτω
μα εγω δεν εχω κανει ποτε ντιμπιτ με νεκρους κανεις συριζαιος δεν εχει κανει κακομοιρο ξεφτιλομποτ που προσπαθεις να μας εξισωσεις με τους γελοιους.
φουκαρα. μπες με τον αλλο λογαριασμο ξφτιλιστικες μ αυτον
Αχεμ. Η Δούρου δεν θα τα έφτιαχνε όλα. Το 2007 το κόμμα που ανήκεις και σήμερα και παίζει να ανηκες τότε ( γιατί παίζει να ήσουν πασοκος) δεν έβγαλε καμιά ανακοίνωση για νεκρούς της Ηλείας ας πούμε η για κανά μαγκάλι.

Υ.Γ δεύτερο λογαριασμό δεν έχω. Δεν είμαι τόσο κατεστραμμένος. Αν έχεις αρχιδια πες ποιος νομίζεις ότι είναι δικός μου. Αν δεν έχεις σου είπα τράβα κάνε παρέα με τον under. Εμένα δεν θα με βρωμισεις ξεφτιλα
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18303
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 09 Αύγ 2020, 15:54

Gewponos90 έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:50
πήζον bot έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:43
Gewponos90 έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:39


Είναι νωπές οι μνήμες από την <<αλλαγή ζωής>> που θα τα έκανε ολα και όποιος δεν την ψήφιζε ήταν αντιδραστικός. Για αυτό απέκτησε λίγη αξιοπρέπεια και τράβα να κάνεις ντιμπειτ με τον under ποιος έχει τους λιγότερους νεκρούς. Αυτοί είστε. Εμένα μην μου τα ζαλίζεις. Κατάλαβες ξεφτίλα; Στα χαλιά σας δεν πέφτω
μα εγω δεν εχω κανει ποτε ντιμπιτ με νεκρους κανεις συριζαιος δεν εχει κανει κακομοιρο ξεφτιλομποτ που προσπαθεις να μας εξισωσεις με τους γελοιους.
φουκαρα. μπες με τον αλλο λογαριασμο ξφτιλιστικες μ αυτον
Αχεμ. Η Δούρου δεν θα τα έφτιαχνε όλα. Το 2007 το κόμμα που ανήκεις και σήμερα και παίζει να ανηκες τότε ( γιατί παίζει να ήσουν πασοκος) δεν έβγαλε καμιά ανακοίνωση για νεκρούς της Ηλείας ας πούμε η για κανά μαγκάλι.

Υ.Γ δεύτερο λογαριασμό δεν έχω. Δεν είμαι τόσο κατεστραμμένος. Αν έχεις αρχιδια πες ποιος νομίζεις ότι είναι δικός μου. Αν δεν έχεις σου είπα τράβα κάνε παρέα με τον under. Εμένα δεν θα με βρωμισεις ξεφτιλα
Μου προσαπτεις οτι σου ρθει στο κεφαλι. εγω μιλαω για αλλο πραγμα. Εσυ μας πηγες στο 2007.
Ετσι ειναι τα παιδια της τρουθ, ετσι τους εχουν πει, μεχρι εκει μπορουν.
Κατ αρχην λασπη ειναι ο κανονας της τρουθ, να τους ριξουμ στο επιπεδο μας..
ασε φιλαρακο, οι παλιοι σας καταλαβαινουμε at hello.
δεν πειραζει καποιοι κουτοι θα σε πιστεψαν.
μπες με τον αλλο τωρα ρε, σιγα. ρουτινα

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: 112: Άλλη μιά μούφα της ΝΔ. Πάλι δε λειτούργησε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 09 Αύγ 2020, 16:00

πήζον bot έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:54
Gewponos90 έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:50
πήζον bot έγραψε:
09 Αύγ 2020, 15:43


μα εγω δεν εχω κανει ποτε ντιμπιτ με νεκρους κανεις συριζαιος δεν εχει κανει κακομοιρο ξεφτιλομποτ που προσπαθεις να μας εξισωσεις με τους γελοιους.
φουκαρα. μπες με τον αλλο λογαριασμο ξφτιλιστικες μ αυτον
Αχεμ. Η Δούρου δεν θα τα έφτιαχνε όλα. Το 2007 το κόμμα που ανήκεις και σήμερα και παίζει να ανηκες τότε ( γιατί παίζει να ήσουν πασοκος) δεν έβγαλε καμιά ανακοίνωση για νεκρούς της Ηλείας ας πούμε η για κανά μαγκάλι.

Υ.Γ δεύτερο λογαριασμό δεν έχω. Δεν είμαι τόσο κατεστραμμένος. Αν έχεις αρχιδια πες ποιος νομίζεις ότι είναι δικός μου. Αν δεν έχεις σου είπα τράβα κάνε παρέα με τον under. Εμένα δεν θα με βρωμισεις ξεφτιλα
Μου προσαπτεις οτι σου ρθει στο κεφαλι. εγω μιλαω για αλλο πραγμα. Εσυ μας πηγες στο 2007.
Ετσι ειναι τα παιδια της τρουθ, ετσι τους εχουν πει, μεχρι εκει μπορουν.
Κατ αρχην λασπη ειναι ο κανονας της τρουθ, να τους ριξουμ στο επιπεδο μας..
ασε φιλαρακο, οι παλιοι σας καταλαβαινουμε at hello.
δεν πειραζει καποιοι κουτοι θα σε πιστεψαν.
μπες με τον αλλο τωρα ρε, σιγα. ρουτινα
Όνομα του άλλου δεν βλέπω και ανησυχώ. Πάλι παπατζες λες; Σου λέω σταματά να με βρωμιζεις. Σε φόρουμ έχω έναν λογαριασμο και μονο. Όποιος είναι κομπλας αποτυχημένος μπορεί να έχει 2 3. Μην κρίνεις λοιπόν από τον εαυτό σου. Αν θες να μιλήσουμε σοβαρά σου λέω εδώ και 3 ποστ ποιος άλλος λογαριασμός είναι δικός μου. Δεν μου το λες. Τις ίδιες μαλακίες μου έλεγε και ο under. Για αυτό σου λέω κάντε παρεα. Όταν βρεις ποιος λογαριασμός είναι δικός μου τα ξαναλεμε
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών