Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11857
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 16 Σεπ 2022, 07:22

Jimmy81 έγραψε: Όσο για την δήλωση "I don't give a sh*t" έγινε στο πλαίσιο προβολής του τουρισμού της πόλης και αντανακλά τις πεποιθήσεις οποιουδήποτε Έλληνα ιδιώτη που πραγματοποιεί δοσοληψίες με Τούρκο (ή σκοπεύει να πραγματοποιήσει).
Αυτό μου θύμισε όταν είχαν συλλάβει κάτι χρυσαυγιτες με όπλα στο αμάξι, και κάτι ομοιδεατες τους εδώ προσπαθούσαν να μας πείσουν ότι τα είχαν βρει τυχαία και πήγαιναν να τα παραδώσουν στην Αστυνομία.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2472
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 16 Σεπ 2022, 07:25

Σπουδαίος Δήμαρχος

Η Ελλάδα τέτοιους θέλει και η ΕΕ θέλει ηγέτες σαν τον Ζελένσκι

Αμεσα η ΟΥΚΡΑΝΙΑ στην ΕΕ και πρόεδρος ο Ζελένσκι, αντιπρόεδρος της ΕΕ ο Δήμαρχος του Κιέβου (ο μπόξερ)
Και η Φιλανδή σε κάποια άλλη θέση κλειδί.

Να ξεσκεπαστούν όσα κόμματα και πρόσωπα παντελόνιασαν ρούβλια, να στερηθούν δια βίου πολιτικά δικαιώματα
δήμευση περιουσίας και αποβολή από κάθε κοινωνικό επίδομα.
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7463
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 16 Σεπ 2022, 08:17

Scouser έγραψε:
16 Σεπ 2022, 07:22
Jimmy81 έγραψε: Όσο για την δήλωση "I don't give a sh*t" έγινε στο πλαίσιο προβολής του τουρισμού της πόλης και αντανακλά τις πεποιθήσεις οποιουδήποτε Έλληνα ιδιώτη που πραγματοποιεί δοσοληψίες με Τούρκο (ή σκοπεύει να πραγματοποιήσει).
Αυτό μου θύμισε όταν είχαν συλλάβει κάτι χρυσαυγιτες με όπλα στο αμάξι, και κάτι ομοιδεατες τους εδώ προσπαθούσαν να μας πείσουν ότι τα είχαν βρει τυχαία και πήγαιναν να τα παραδώσουν στην Αστυνομία.
δεν θυμαμαι κατι τετοιο ,αλλα μηπως αναφερεσαι σε κυνηγητικά οπλα; γιατι οταν γραφεις "οπλα ο νους πηγαινει σε πολεμικα
-που δεν βρηκαν

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24718
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 16 Σεπ 2022, 08:30

vantono έγραψε:
15 Σεπ 2022, 14:33
Ψεκούπολη, ναζιστούπολη, αιώνιοι ΕΠΑΛατζήδες χουλιγκάνοι!
.
Και κυρίως θλιβεροι λουζερς.

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5464
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 16 Σεπ 2022, 10:57

Jimmy81 έγραψε:
16 Σεπ 2022, 02:33
Ο Μπουτάρης έχει κάνει περισσότερα για την Θεσσαλονίκη από ότι έχουν κάνει όλοι μαζί οι βρωμιαρέοι κατσαπλιάδες που τον κυνήγησαν. Και τα παιδιά των συγκεκριμένων ορκ μπορεί να τρώνε ψωμί από τις δημιουργικές ενέργειες του Μπουτάρη. Όσο για την δήλωση "I don't give a sh*t" έγινε στο πλαίσιο προβολής του τουρισμού της πόλης και αντανακλά τις πεποιθήσεις οποιουδήποτε Έλληνα ιδιώτη που πραγματοποιεί δοσοληψίες με Τούρκο (ή σκοπεύει να πραγματοποιήσει). Τα υπόλοια είναι υποκρισίες για να φανείτε "τσαμπουκάδες" και θιγμένοι πατριώτες στον μικρόκοσμο του phorum.
2/10

Θα έλεγα πως μπορείς καλύτερα, ωστόσο συνήθως είσαι αρκετά σοβαρός χρήστης για να κάνεις το τρολ.

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5464
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 16 Σεπ 2022, 11:18

Αλλάξτε λίγο τους όρους ''Κεμάλ'' και ''Έλληνες'' με τους ''Χίτλερ'' και ''Εβραίους'' για να δω κάτι.

Σκεφτείτε λίγο τα παρακάτω:

*Δήμαρχος αλβανικής πόλης:  ''Χέστηκα πόσους Κοσοβάρους σκότωσε ο Μιλόσεβιτς, εγώ θέλω στην πόλη μου τουρίστες από τη Σερβία''
*Δήμαρχος σερβικής πόλης: Χέστηκα πόσους Σέρβους σκότωσε ο Πάβελιτς, εγώ θέλω στην πόλη μου τουρίστες από την Κροατία''
*Δήμαρχος περιοχής στην Κρήτη: Χέστηκα πόσους άμαχους σκότωσαν οι Ναζί στην Κρήτη, εγώ θέλω στον δήμο μου στρατόκαβλους και κρυφοναζί τουρίστες από τη Γερμανία'' (εδώ υπάρχει και μια μικρή δόση πραγματικότητας σε άλλη βάση)

Και συνεχίστε τη δικαιολόγηση-ξέπλυμα στις ηλίθιες δηλώσεις Μπουτάρη. Μόνο προσέξτε μη χαλάσετε πολύ νερό. :giggle:

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29671
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 16 Σεπ 2022, 19:58

Jimmy81 έγραψε:
16 Σεπ 2022, 02:33
. Όσο για την δήλωση "I don't give a sh*t" έγινε στο πλαίσιο προβολής του τουρισμού της πόλης
Δήλωσε ότι αδιαφορεί για έναν σφαγέα. Τα υπόλοιπα είναι δικαιολογίες.

Και δεν κάνεις τουρισμό με το να δηλώνεις ότι χέστηκες αν ήταν σφαγέας ο τάδε...

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29671
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 16 Σεπ 2022, 20:00

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
15 Σεπ 2022, 17:32
Golden Age έγραψε:
15 Σεπ 2022, 17:10
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
15 Σεπ 2022, 17:07


Ο καλύτερος δήμαρχος της πόλης τα τελευταία 2 χιλιάδες χρόνια.
Μια μέρα θα τοποθετηθεί το άγαλμα του στην πλατεία Αριστοτέλους.
Έκανε έργο για την πόλη...
Τί έργο έκανε;
Εγκωμίαζε τον Κεμάλ, δεν ήταν αυτό έργο;
Αφού δεν έχετε ιδέα...τι μιλάτε;
Πράγματι, εκτός απο τον Κεμάλ αβάνταρε και τους Σκοπιανούς



Είναι μακέτο τούτο το έργο; :lol:

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11643
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 16 Σεπ 2022, 20:03

Golden Age έγραψε:
16 Σεπ 2022, 20:00
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
15 Σεπ 2022, 17:32
Golden Age έγραψε:
15 Σεπ 2022, 17:10


Έκανε έργο για την πόλη...
Τί έργο έκανε;
Εγκωμίαζε τον Κεμάλ, δεν ήταν αυτό έργο;
Αφού δεν έχετε ιδέα...τι μιλάτε;
Πράγματι, εκτός απο τον Κεμάλ αβάνταρε και τους Σκοπιανούς



Είναι μακέτο τούτο το έργο; :lol:
Πιπέρι.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23115
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 16 Σεπ 2022, 20:31

καραγκιόζης είναι, αλλά όλοι οι δεξιοί πρωθυπουργοι της Ελλάδας μετά το 22, έχουν μιλήσει με τα καλύτερα λόγια για τον Κεμάλ. δηλαδή αυτοί ήταν λιγότερο ευαίσθητοι που το είχαν και φρέσκο;

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 24020
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 16 Σεπ 2022, 20:35

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
16 Σεπ 2022, 11:18
Αλλάξτε λίγο τους όρους ''Κεμάλ'' και ''Έλληνες'' με τους ''Χίτλερ'' και ''Εβραίους'' για να δω κάτι.

Σκεφτείτε λίγο τα παρακάτω:

*Δήμαρχος αλβανικής πόλης:  ''Χέστηκα πόσους Κοσοβάρους σκότωσε ο Μιλόσεβιτς, εγώ θέλω στην πόλη μου τουρίστες από τη Σερβία''
*Δήμαρχος σερβικής πόλης: Χέστηκα πόσους Σέρβους σκότωσε ο Πάβελιτς, εγώ θέλω στην πόλη μου τουρίστες από την Κροατία''
*Δήμαρχος περιοχής στην Κρήτη: Χέστηκα πόσους άμαχους σκότωσαν οι Ναζί στην Κρήτη, εγώ θέλω στον δήμο μου στρατόκαβλους και κρυφοναζί τουρίστες από τη Γερμανία'' (εδώ υπάρχει και μια μικρή δόση πραγματικότητας σε άλλη βάση)

Και συνεχίστε τη δικαιολόγηση-ξέπλυμα στις ηλίθιες δηλώσεις Μπουτάρη. Μόνο προσέξτε μη χαλάσετε πολύ νερό. :giggle:
αυτη η ιδιοφυια αρχισε να προσκαλει τουρκους στην πολη του για να τονωσει λεει τον τουρισμο ... τους φλομωσε παπαριες και αυτοι τα χαφτανε
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 24020
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 16 Σεπ 2022, 20:36

stergiosbik έγραψε:
15 Σεπ 2022, 14:54
OANNHSEA έγραψε:
15 Σεπ 2022, 14:30
Χωρίς να του ρίξουν το ξύλο της αρκούδας;
Μα γιατί!!!

.
:+1:

:+1:
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 16 Σεπ 2022, 20:36

Αδιάφορο σαν γεγονός. Χέστηκαμε και για τον Μπουτάρη και για αυτούς που τον έδιωξαν.

Υ.Γ κάποιοι υπερευαίσθητοι να κρατήθουν.
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 24020
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 16 Σεπ 2022, 20:42

ναι αδιαφορο ειναι ... αλλα εμεις χαρηκαμε με την ξεφτιλα του ...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: Έδιωξαν το Μπουτάρη από την αίθουσα των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 16 Σεπ 2022, 20:54

Golden Age έγραψε:
15 Σεπ 2022, 14:24
Λόγω των δηλώσεων που είχε κάνει στο παρελθόν για τον Κεμάλ και τους Έλληνες

Σε ολα παιζει ρολο και ο χρονος που λεγετε κατι, αν βγει καποιος και κανει αναλογες δηλωσεις σημερα πχ θα πεσει γελιο

Μερικες φορες πρεπει να βλεπουμε και τις πραξεις το οτι πηγε στην συγκεκριμενη αιθουσα ισως σημαινει οτι τελικα "he gives a shit"

Κατα τα αλλα το θεμα δεν θα υπηρχε καν αν απλα βαζαν αλκοτεστ στην εισοδο και δε μπαιναν τοξικομανεις μεσα :102:
Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών