Αριστεία στα νοσοκομεία

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Zelda
Δημοσιεύσεις: 5850
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2019, 03:13

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zelda » 31 Δεκ 2023, 11:20

Ναύτης έγραψε:
31 Δεκ 2023, 09:41
Frappezitis έγραψε:
30 Δεκ 2023, 18:26
Μην αγχώνεστε, θα κάνουν ΕΔΕ στον Ερυθρό Σταυρό....

Εικόνα
Εν τω μεταξύ, η φωτό είναι τραβηγμένη στο αίθριο του Μαξίμου, ΕΔΕ κι αρχίδια, βραβείο θα της δώσουν στο τέλος.
Σε ενα καφενειο στην Κεφαλονια ειναι
Οχι οτι αλλαζει κατι

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11621
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 31 Δεκ 2023, 11:22

πατησιωτης έγραψε:
31 Δεκ 2023, 10:06
Eργάτη πολέμα,σου πίνουνε το αίμα και δεν σε αφήνουν να χαρείς τις γιορτές. :8)


https://www.liberal.gr/ellada/ekprosopo ... -ti-giorti
Εσύ με ποιους είσαι, με μας ή με τους άλλους;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35194
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 31 Δεκ 2023, 12:40

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
31 Δεκ 2023, 11:22
πατησιωτης έγραψε:
31 Δεκ 2023, 10:06
Eργάτη πολέμα,σου πίνουνε το αίμα και δεν σε αφήνουν να χαρείς τις γιορτές. :8)


https://www.liberal.gr/ellada/ekprosopo ... -ti-giorti
Εσύ με ποιους είσαι, με μας ή με τους άλλους;
Eγώ είχα κάνει μια εγχείριση τα Χριστούγεννα του 2017 επί Αλεξίου του συριζανέλ και είχα παρακολουθήσει από το κρεββάτι μου το πάρτυ των εργαζομένων οπότε αυτά μου φαίνονται συνήθη.Σιγά την πρωτοτυπία της διοικήτριας.Όλος ο κόσμος ξέρει ότι στο Δημόσιο Χριστούγεννα και Πάσχα γίνεται πάρτυ.



Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 31 Δεκ 2023, 12:48

ΕΔΕ απαιτείται γιατί είναι μπουρδέλα τα νοσοκομεία, όχι γιατί διασκέδασαν οι ΔΑΠιτες διευθυντές
Αλλά γιατί έβαλαν να διοικήσουν νοσοκομεία αποτυχημένοι πολιτευτές (οι αρμοί της εξουσίας)
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7953
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 31 Δεκ 2023, 12:56

Δεν γίνεται παντού οι περισσότεροι έχουν άδεια. Επίσης σε ιδιωτικές εταιρείες το πολύ πολύ να γίνει κάποιο κέρασμα σε φαγητό και ποτό.
Αν πρόκειται να κεράσει το αφεντικό πρέπει να πας, μου είχε τύχει στην Γερμανία, όπου πλήρωσε γεύμα σε ελληνικό εστιατόριο. Σε μικρή επιχείρηση μου είχε τύχει μια ημέρα οι γυναίκες να είναι παρούσες αλλά να μην δουλεύουν, να τρώνε και να πίνουν και να δουλεύουν οι άνδρες δίπλα. Ήταν μια μέρα των γυναικών, παλιό έθιμο στην περιοχή.
Αλλά εδώ είναι η χειρότερή μου πια και αποφεύγω συνάξεις μέσα ή έξω.

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29747
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 31 Δεκ 2023, 19:49

30 Δεκεμβρίου, 2023
«Ξεπλένει» τη γαλάζια διοικήτρια η ντίλερ των εμβολίων Ματίνα Παγώνη: “Κάθε χρόνο κάνουμε γιορτή, η κυρία στο φορείο ζήτησε να συμμετέχει” – Τι άλλο θα ακούσουμε από αυτά τα σούργελα.

Εικόνα

Για το σάλο που έχει δημιουργηθεί μετά το γλέντι που στήθηκε στο νοσοκομείο «Ερυθρός Σταυρός», όπου η διοικήτρια και εργαζόμενοι χόρευαν, ενώ από δίπλα περνούσε ένα φορείο τοποθετήθηκε σήμερα η πρόεδρος των γιατρών, Ματίνα Παγώνη και η πρόεδρος του σωματείου εργαζομένων του νοσοκομείου, Βούλα Γεωργάκη, μιλώντας στο OPEN και την εκπομπή «Τώρα Μαζί».


Όπως επισημαίνουν με αφορμή και την ΕΔΕ που διετάχθη από το υπουργείο Υγείας, πρόκειται για μια εκδήλωση που γίνεται κάθε χρόνο εδώ και χρόνια, το νοσοκομείο δεν ήταν σε εφημερία και ο χώρος δεν είχε σχέση με τα επείγοντα.

Αρχικά, η κυρία Παγώνη απαντά πως «η γιορτή αυτή γινόταν κάθε χρόνο στο νοσοκομείο μεταξύ των εργαζομένων και της διοίκησης. Προφανώς ήταν άστοχη η κίνηση όσον αφορά τον χώρο. Δεν είχε καμία σχέση με το Τμήμα Επειγόντων Περιστατικών ο χώρος που γινόταν η γιορτή. Δεν ξέρω γιατί πέρασε εκείνη τη στιγμή αυτό το φορείο με αυτόν τον χώρο ενώ έπρεπε να πάει από διαφορετικό. Θεωρώ πως σωστά γίνεται η ΕΔΕ, σωστά έκανε ο υπουργός να διευκρινιστεί η ιστορία γιατί έγινε και πώς πέρασε το φορείο από τον χώρο αυτό. Μια γιορτή για το προσωπικό του νοσοκομείου, σε έναν άλλο χώρο, δεν θα ήταν κακό. Το προσωπικό αυτό προσφέρει εδώ και 2.5 χρόνια, όπως και κάθε νοσοκομείο, έβαλε πλάτη, έδωσε τον καλύτερό του εαυτό και πέρασαν από κει πάρα πολύ ασθενείς που εξυπηρετήθηκαν. Γιατί η ιστορία αυτή έφτασε σε αυτό το σημείο, αυτό θα δείξει η ΕΔΕ και ο καθένας μπορεί να κρίνει και μιλάει».

«Η κυρία που ήταν στο φορείο ζήτησε να λάβει μέρος στη γιορτή».
Με τη σειρά της η Βούλα Γεωργάκη ανέφερε τα εξής: «Με λύπη οι εργαζόμενοι του νοσοκομείου βλέπουν αυτή την κατάσταση. Είναι απαράδεκτο, προσβλητικό προς τους εργαζόμενους που όλα τα χρόνια στήνουν πλάτη. Δεν είναι τα πράγματα έτσι. 18 χρόνια που είμαι πρόεδρος και 35 χρόνια υπάλληλος στο νοσοκομείο, κάθε χρόνια διεξάγεται η γιορτή αυτή μεταξύ της διοίκησης και των εργαζομένων, λέγοντας τα κάλαντα. Κατά τις 2 που τελειώνει η γιορτή, ζήτησαν οι εργαζόμενοι δύο τραγούδια να χορέψουν και χορέψαμε και εμείς. Όσον αφορά το φορείο, η κυρία ζήτησε να περάσει για να λάβει μέρος και να ακούσει τα κάλαντα. Επίσης, ο χώρος που έγινε είναι στις διοικητικές υπηρεσίες και δεν έχει καμία σχέση με την εφημερία. Δεν είχε εφημερία, ήταν νεκρή ημέρα.

«Ήταν στημένο όλο αυτό».
Σε ερώτηση εάν η ίδια γιορτή γινόταν και επί της θητείας του Παύλου Πολάκη, που δημοσιοποίησε τις εικόνες, στο υπουργείο Υγείας, η κυρία Γεωργάκη απαντά: «Μάλιστα, είχαμε όλα τα χρόνια τη συγκεκριμένη εορτή αλλά δεν καταγράφανε όλοι οι καλοθελητές βίντεο και εικόνες. Ή και αν καταγράφανε, δεν τις έδιναν. Θεωρώ πως δεν είναι τυχαίο το γεγονός ότι έγινε η ανανέωση της διοικήτριας χτες. Και η προσωπική μου θέση είναι πως επί κυβέρνησης του ΣΥΡΙΖΑ οι εργαζόμενοι υπέστησαν 202 ΕΔΕ, πήγαν στα δικαστήρια 40 άνθρωποι, εγώ πήγα στα δικαστήρια ως απειλή για το δημοκρατικό πολίτευμα της χώρας».

«Ήταν στημένο όλο αυτό και δεν υπάρχει καμία καταγγελία από ασθενή», επισήμανε.
https://karditsastakra.com/2023/12/30/% ... %bd%cf%84/



12/31/2023
"MΠΛΕΓΜΕΝΗ" και σε γλέντι εκατομμυρίων η Ελπινίκη Ταβιανάτου.


http://www.press-gr.com/2023/12/m.html



Εικόνα

Zelda
Δημοσιεύσεις: 5850
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2019, 03:13

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zelda » 31 Δεκ 2023, 19:55

Κάθε ένας απο αυτους τους χρωματιστούς διοικητες σερνει ενα σωρο εξυπηρετήσεις από πισω του
Δεν τους ''πετάς'' αν εισαι κομμα εξουσιας που σέβεσαι τον εαυτό σου

Άβαταρ μέλους
Γαληνός
Δημοσιεύσεις: 5764
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:15

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γαληνός » 03 Ιαν 2024, 14:06

Beria έγραψε:
31 Δεκ 2023, 12:48
ΕΔΕ απαιτείται γιατί είναι μπουρδέλα τα νοσοκομεία, όχι γιατί διασκέδασαν οι ΔΑΠιτες διευθυντές
Αλλά γιατί έβαλαν να διοικήσουν νοσοκομεία αποτυχημένοι πολιτευτές (οι αρμοί της εξουσίας)


Καλησπέρα, θα ήθελα να μοιραστώ κάτι μαζί σας. Σπούδασα Ιατρική Αθηνών ,τελείωσα στην ώρα μου και με καλό βαθμό. Πάντα ήθελα να γίνω γιατρός λόγω των γνώσεων και της ιατρικής επιστήμης. Έχω δουλέψει ως ειδικευόμενη Παθολογίας σε μεγάλο νοσοκομείο της Αθήνας 1,5 χρόνο κι επειδή γενικά τα έπαιξα αποφάσισα να ξεκινήσω αγροτικό στην Επαρχία (υποτίθεται για κάτι χαλαρό...). Απογοητευτηκα και με το αγροτικό.

Τα ωράρια ειναι εξαντηλητικά.
Κάνω 8 ενεργείς εφημερίες το μήνα, 4 απο αυτές σε Νοσοκομείο (ενω κανονικα δεν όφειλα) απο 24 ώρες η καθεμία, πολλές φορές δεν προλαβαίνω να φάω κανονικό φαί(μόνο σνάκ),δεν προλαβαίνω να πάω τουαλέτα κι παθαίνω ουρολοιμώξεις,δεν κοιμάμαι σε καμία εφημερία σχεδον, οι ροές των περιστατικών στα ΤΕΠ είναι συνεχείς, μένω πολλες φορές μόνη απο βοήθεια ειδικού(οι περισσότεροι εκ των οποίων είναι και άχρηστοι) και πολλες φορές καλούμαι να κανω άτυπα δυο συνεχελόμενες 24ωρες εφημερίες δλδ 2 μερες να μην παω σπίτι. Υφισταμαι εργασιακό εκφοβισμό απο ανωτέρους πχ διοίκηση αλλα και κακή συμπεριφορά απο επιμελητές που κάθονται σε μια καρέκλα κι δίνουν εντολές και τα λεφτά... ειναι λίγα για αυτά που βιώνουμε και γι αυτά που σπουδάσαμε (990€ καθαρά βασικός μισθός και 2,40€/ώρα η εφημερία) Έχω συνέχεια νεύρα, τσακώνομαι με την οικογενεια μου και τη σχεση μου, κλαίω στα καλά καθούμενα μόνη μου, τα βάζω με τους ασθενείς που έρχονται για το παραμικρό κι αναζητούν βοήθεια... Έχω απελπιστεί, πίνω περισσότερο αλκοόλ κι άρχισα να καπνίζω (ενώ ποτέ δεν κάπνιζα κι το απεχθανόμουν)... νιώθω οτι κάτι πάει στραβά αλλα δεν μπορώ να το αλλάξω κι ακόμη κι αν παραιτηθώ όπως έκανα την πρώτη φορά ,νιώθω οτι θα είναι πάλι σκατά οπου κι να πάω... δεν θέλω να χαλάω τα λεφτά μου σε ψυχολόγους κι γι αυτό προσπαθώ να γίνομαι ψυχρή, απαθής κι "ρομποτική" ... αλλα κάποιες φορές αναρωτιέμαι αν αξίζει ολο αυτό για χαρη της επιστήμης που αγάπησα... Τι πιστεύετε; Ειναι φυσιολογικές αυτές οι συνθήκες εργασίας; Έχω να αποκομίσω "εμπειρίες"; Δουλεύουν κι αλλα επαγγέλματα έτσι;


ίσως σε 50 χρόνια κατά τους Πασοκους ΝΔτες, θα έχουν φτιάξει τα πράγματα
“A bird doesn’t sing because it has an answer, it sings because it has a song.”—Joan Walsh Anglund

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25467
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 03 Ιαν 2024, 15:35

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
31 Δεκ 2023, 11:22
Ουουυυ

Πες αλεύρι

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5533
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 03 Ιαν 2024, 15:39

Γαληνός έγραψε:
03 Ιαν 2024, 14:06
SpoilerShow
Beria έγραψε:
31 Δεκ 2023, 12:48
ΕΔΕ απαιτείται γιατί είναι μπουρδέλα τα νοσοκομεία, όχι γιατί διασκέδασαν οι ΔΑΠιτες διευθυντές
Αλλά γιατί έβαλαν να διοικήσουν νοσοκομεία αποτυχημένοι πολιτευτές (οι αρμοί της εξουσίας)


Καλησπέρα, θα ήθελα να μοιραστώ κάτι μαζί σας. Σπούδασα Ιατρική Αθηνών ,τελείωσα στην ώρα μου και με καλό βαθμό. Πάντα ήθελα να γίνω γιατρός λόγω των γνώσεων και της ιατρικής επιστήμης. Έχω δουλέψει ως ειδικευόμενη Παθολογίας σε μεγάλο νοσοκομείο της Αθήνας 1,5 χρόνο κι επειδή γενικά τα έπαιξα αποφάσισα να ξεκινήσω αγροτικό στην Επαρχία (υποτίθεται για κάτι χαλαρό...). Απογοητευτηκα και με το αγροτικό.

Τα ωράρια ειναι εξαντηλητικά.
Κάνω 8 ενεργείς εφημερίες το μήνα, 4 απο αυτές σε Νοσοκομείο (ενω κανονικα δεν όφειλα) απο 24 ώρες η καθεμία, πολλές φορές δεν προλαβαίνω να φάω κανονικό φαί(μόνο σνάκ),δεν προλαβαίνω να πάω τουαλέτα κι παθαίνω ουρολοιμώξεις,δεν κοιμάμαι σε καμία εφημερία σχεδον, οι ροές των περιστατικών στα ΤΕΠ είναι συνεχείς, μένω πολλες φορές μόνη απο βοήθεια ειδικού(οι περισσότεροι εκ των οποίων είναι και άχρηστοι) και πολλες φορές καλούμαι να κανω άτυπα δυο συνεχελόμενες 24ωρες εφημερίες δλδ 2 μερες να μην παω σπίτι. Υφισταμαι εργασιακό εκφοβισμό απο ανωτέρους πχ διοίκηση αλλα και κακή συμπεριφορά απο επιμελητές που κάθονται σε μια καρέκλα κι δίνουν εντολές και τα λεφτά... ειναι λίγα για αυτά που βιώνουμε και γι αυτά που σπουδάσαμε (990€ καθαρά βασικός μισθός και 2,40€/ώρα η εφημερία) Έχω συνέχεια νεύρα, τσακώνομαι με την οικογενεια μου και τη σχεση μου, κλαίω στα καλά καθούμενα μόνη μου, τα βάζω με τους ασθενείς που έρχονται για το παραμικρό κι αναζητούν βοήθεια... Έχω απελπιστεί, πίνω περισσότερο αλκοόλ κι άρχισα να καπνίζω (ενώ ποτέ δεν κάπνιζα κι το απεχθανόμουν)... νιώθω οτι κάτι πάει στραβά αλλα δεν μπορώ να το αλλάξω κι ακόμη κι αν παραιτηθώ όπως έκανα την πρώτη φορά ,νιώθω οτι θα είναι πάλι σκατά οπου κι να πάω... δεν θέλω να χαλάω τα λεφτά μου σε ψυχολόγους κι γι αυτό προσπαθώ να γίνομαι ψυχρή, απαθής κι "ρομποτική" ... αλλα κάποιες φορές αναρωτιέμαι αν αξίζει ολο αυτό για χαρη της επιστήμης που αγάπησα... Τι πιστεύετε; Ειναι φυσιολογικές αυτές οι συνθήκες εργασίας; Έχω να αποκομίσω "εμπειρίες"; Δουλεύουν κι αλλα επαγγέλματα έτσι;


ίσως σε 50 χρόνια κατά τους Πασοκους ΝΔτες, θα έχουν φτιάξει τα πράγματα
GoBzi έγραψε:
25 Δεκ 2023, 09:10
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
25 Δεκ 2023, 09:04
Η Ελλάς είναι πλέον μια φτωχή αποτυχημένη χώρα, αλλά είναι εντός ΕΕ, άρα όποιος θέλει φεύγει. Όποιος μένει, ας λαμογιασει για να τα βγάλει πέρα.
:goodpost:

Πλέον το μόνο χρήσιμο που μπορεί να σου παρέχει η Ελλάδα είναι το ευρωπαϊκό διαβατήριο.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
Fipps
Δημοσιεύσεις: 886
Εγγραφή: 23 Μάιος 2020, 15:08
Phorum.gr user: Fipps
Τοποθεσία: Καβάλα

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fipps » 03 Ιαν 2024, 17:34

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
30 Δεκ 2023, 18:15
Fipps έγραψε:
30 Δεκ 2023, 17:15
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
29 Δεκ 2023, 21:15
Γιατί όχι; υπήρξε κάποιο πρόβλημα από κάποιον ασθενή; θα τους κέρασαν κιόλας. Οι άνθρωποι λιώνουν στην κούραση, δεν μπορούν να χαλαρώσουν και ούτε λεπτό, έχουν και κριτική από πάνω από τους διαδικτυακούς ψωλιστες.
Ναι γιατί εάν π.χ τρέχεις πίσω από ένα φορείο όπου είναι πάνω του ο γιος σου σακατεμένος από τροχαίο μέσα στο άγχος και στη λύπη σου, αν μπαίνοντας τρέχοντας μέσα στο νοσοκομείο συναντήσεις ένα τέτοιο θέαμα, θα πεις : "Ω τι φυσιολογικό! Ξεδινουν και αυτοί οι ερμοι...Μπράβο!"...
Και όχι:
"Που στον πουτσο φέρανε τον γιο μου?"
Θα έλεγα νταξει, οι άνθρωποι διασκεδάζουν και λίγο , γιορτες είναι. Γενικά οι τιμητές και τα αυτά γίνονται μόνο στην Ελλάδα κουρασανε πολύ. Λίγη να αφήνεις και κάτι ασχολιαστο δεν πειράζει . Ειδικά όταν στα σημαντικα είσαι της φαπας. Και γενικά δεν μου αρέσει ο λαϊκισμός, και γι'αυτό δεν τον χρησιμοποιώ αντιπολιτευτικα.
Άρα εάν αύριο μεθαύριο βγει κανά βιντεάκι με υπαλλήλους γραφείου τελετών να γλεντάνε και να χορεύουν στο δωμάτιο που πλένουν και ετοιμάζουν τους νεκρούς (δεν ξέρω πως το λένε) έχοντας τον νεκρό στη σκάφη, πάλι θα τους δικαιολογήσεις να φανταστώ?
Εν τω μεταξύ απ'οτι θυμάμαι στους δρόμους γύρω από νοσοκομεία υπάρχουν πινακίδες που προειδοποιούν τους οδηγούς για την ύπαρξη νοσοκομείου, έτσι ώστε να μην κάνουν θόρυβο (μουσική στη διαπασών, μαρσαρίσματα κλπ...)...
Για να μην πω για τις μάσκες... Που στην είσοδο δεν σ'αφηνουν να μπεις χωρίς μάσκα και στο βίντεο οι μισοί δεν φοράνε μάσκα και οι άλλοι μισοί την έχουν κατεβασμένη...
Εάν ήθελαν να ξεδώσουν ας τους μάζευε η διευθύντρια, να τους έκλεινε τραπέζια στα μπουζούκια και να πήγαιναν...
Το Πάσχα δλδ τί?
Θα βγάλουν σούβλες στο πάρκινγκ και θα ψήνουν αρνιά?
Να στείλουν τους καρδιοπαθείς απ'τον καημό τους?

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11621
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 03 Ιαν 2024, 19:30

talaipwros έγραψε:
03 Ιαν 2024, 15:35
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
31 Δεκ 2023, 11:22
Ουουυυ

Πες αλεύρι
Τι παθατε ;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25467
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 03 Ιαν 2024, 19:43

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
03 Ιαν 2024, 19:30
talaipwros έγραψε:
03 Ιαν 2024, 15:35
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
31 Δεκ 2023, 11:22
Ουουυυ

Πες αλεύρι
Τι παθατε ;
Ο Αδώναρος σε γυρεύει

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3958
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 03 Ιαν 2024, 19:50

Όχι ρε γαμώτο, τελείωσαν οι περιοδείες στα σούπερ μάρκετ για τον καραγκιόζη!!!

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11621
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Αριστεία στα νοσοκομεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 03 Ιαν 2024, 19:56

talaipwros έγραψε:
03 Ιαν 2024, 19:43
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
03 Ιαν 2024, 19:30
talaipwros έγραψε:
03 Ιαν 2024, 15:35


Ουουυυ

Πες αλεύρι
Τι παθατε ;
Ο Αδώναρος σε γυρεύει

Όταν θέλει να κάνει βρωμοδουλεια πάντα τον καραγκιόζη βάζει.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών