"Βάλαμε τέλος στο πελατειακό καθεστώς"

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: "Βάλαμε τέλος στο πελατειακό καθεστώς"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 12 Ιουν 2019, 22:13

Nandros έγραψε:
12 Ιουν 2019, 22:07
Pirate7G έγραψε:
12 Ιουν 2019, 22:04
Αν σε χαλάει ο ελιτισμός μην υποστηρίζεις το λ; μογιο της νδ που πιστεύει πως δεν είμαστε όλοι ίσοι. Το έχει δηλώσει αλλωστε.
Ναι μέχρι και αυτό έχει πει. Αν και ξέρω πως δεν εκπλήσσεσαι. Αναμενόμενα αυτά από το κακομαθημένο ζαβό της οικογεβειας
Ηρέμησε γιατί σου χαλάει την ορθογραφία.
Από πού συμπεραίνεις ότι υποστηρίζω νουδούλα;
.
Αχ ναι. Σε πήρε ο πόνος για το ποσο ήρεμος είμαι. Κι επειδή είσαι τεμρα προβλέψιμος θα πεις κάτι τυπου:
"με πονεσαν τα μάτια από την ορθογραφία σου" κι έτσι.
Βέβαιαως τίποτα αυτά δεν σε ενοχλεί. Το κάνεις αλλά γιατί έχεις βίτσιο να προσπαθείς να μειώσεις τον άλλο. Ξεκατίνιασμα κοινώς. Αναμενόμενο από εσενα.
Βεβαίως όταν επιτέλους αγοράσεις κινητό τελευταίας γενιάς, θα καταλάβεις ποιος είναι ο λόγος που εμφανίζονται έτσι αυτά που γράφω. Μεχρι τότε, Pls μην έχεις άποψη. Για εσένα το λέω, ενώ δεν θα έπρεπε.

Αυτά που γράφεις σε κάνουν να φαίνεσαι φαντικοτατος νδαιος. Αυτήν ακριβώς την εικόνα δίνεις. Όπως δείνεις και την εικόνα "εγώ δεν είμαι ρατσιστής αλλά".
Αν δεν ισχύουν αυτά, έχεις πρόβλημα με τον λόγο σου.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27300
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: "Βάλαμε τέλος στο πελατειακό καθεστώς"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 12 Ιουν 2019, 23:14

Pirate7G έγραψε:
12 Ιουν 2019, 22:13
Nandros έγραψε:
12 Ιουν 2019, 22:07
Pirate7G έγραψε:
12 Ιουν 2019, 22:04
Αν σε χαλάει ο ελιτισμός μην υποστηρίζεις το λ; μογιο της νδ που πιστεύει πως δεν είμαστε όλοι ίσοι. Το έχει δηλώσει αλλωστε.
Ναι μέχρι και αυτό έχει πει. Αν και ξέρω πως δεν εκπλήσσεσαι. Αναμενόμενα αυτά από το κακομαθημένο ζαβό της οικογεβειας
Ηρέμησε γιατί σου χαλάει την ορθογραφία.
Από πού συμπεραίνεις ότι υποστηρίζω νουδούλα;
για την ομολογία του συνζαίου οι περισσότεροι συριζαίοι μια χαρα την έχουν θα σχολιάσεις κάτι;
Αχ ναι. Σε πήρε ο πόνος για το ποσο ήρεμος είμαι. Κι επειδή είσαι τεμρα προβλέψιμος θα πεις κάτι τυπου:
"με πονεσαν τα μάτια από την ορθογραφία σου" κι έτσι.
Βέβαιαως τίποτα αυτά δεν σε ενοχλεί. Το κάνεις αλλά γιατί έχεις βίτσιο να προσπαθείς να μειώσεις τον άλλο. Ξεκατίνιασμα κοινώς. Αναμενόμενο από εσενα.
Βεβαίως όταν επιτέλους αγοράσεις κινητό τελευταίας γενιάς, θα καταλάβεις ποιος είναι ο λόγος που εμφανίζονται έτσι αυτά που γράφω. Μεχρι τότε, Pls μην έχεις άποψη. Για εσένα το λέω, ενώ δεν θα έπρεπε.

Αυτά που γράφεις σε κάνουν να φαίνεσαι φαντικοτατος νδαιος. Αυτήν ακριβώς την εικόνα δίνεις. Όπως δείνεις και την εικόνα "εγώ δεν είμαι ρατσιστής αλλά".
Αν δεν ισχύουν αυτά, έχεις πρόβλημα με τον λόγο σου.
Χρειάζεσαι οπωσδήποτε anger management μετά το πρώτο φούμο και ειδικά για το δεύτερο που ακολουθεί!
Το ότι αντιπαθώ την συμμορία που υποστηρίζεις ΔΕΝ με κάνει νουδούλη. Να πας αλλού να κολλήσεις τις ταμπέλες σου.
Το αν θα έχω ή όχι άποψη είναι απόλυτο δικαίωμα μου και γράφω στα μέζεα μου κάτι τύπους που θα ήθελαν πολύ, αλλά δεν μπορούν να με αποκλείσουν, ειδικά κάτι μαρξιστές και ζαίους!

Το κινητό μου είναι Galaxy j5 (2016), καλύπτει πλήρως τις ανάγκες μου και έχω ενεργοποιήσει τον ορθογραφικό διορθωτή, που μου προτείνει σωστές λέξεις για να επιλέξω την κατάλληλη.
Για σένα που έχεις "κινητό τελευταίας γενιάς" - πόσο να στοιχίζει άραγε; - απαντώ πως "τα μεταξωτά βρακιά ταιριάζουν σε 'πιδέξιους κώλους"!
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: "Βάλαμε τέλος στο πελατειακό καθεστώς"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 12 Ιουν 2019, 23:17

κουλη κοψε οριζοντια 50% τις παλιες συνταξεις αφου στηριζουν την περικοπη κατα πλειοψηφια οι γεροι

η επιχειρηματικοτητα πρεπει να στηριχθει
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27300
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: "Βάλαμε τέλος στο πελατειακό καθεστώς"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 12 Ιουν 2019, 23:27

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
12 Ιουν 2019, 23:17
κουλη κοψε οριζοντια 50% τις παλιες συνταξεις αφου στηριζουν την περικοπη κατα πλειοψηφια οι γεροι

η επιχειρηματικοτητα πρεπει να στηριχθει
Έχεις πηγή για την υπογραμμισμένη μπούρδα;
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: "Βάλαμε τέλος στο πελατειακό καθεστώς"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 12 Ιουν 2019, 23:29

Nandros έγραψε:
12 Ιουν 2019, 23:27
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
12 Ιουν 2019, 23:17
κουλη κοψε οριζοντια 50% τις παλιες συνταξεις αφου στηριζουν την περικοπη κατα πλειοψηφια οι γεροι

η επιχειρηματικοτητα πρεπει να στηριχθει
Έχεις πηγή για την υπογραμμισμένη μπούρδα;
.
κατα ππλειοψηφια οι συνταξιουχοι στηριξαν νδουλα

μην ταραζεστε την επιλεξατε :g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27300
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: "Βάλαμε τέλος στο πελατειακό καθεστώς"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 12 Ιουν 2019, 23:40

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
12 Ιουν 2019, 23:29
Nandros έγραψε:
12 Ιουν 2019, 23:27
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
12 Ιουν 2019, 23:17
κουλη κοψε οριζοντια 50% τις παλιες συνταξεις αφου στηριζουν την περικοπη κατα πλειοψηφια οι γεροι

η επιχειρηματικοτητα πρεπει να στηριχθει
Έχεις πηγή για την υπογραμμισμένη μπούρδα;
κατα ππλειοψηφια οι συνταξιουχοι στηριξαν νδουλα

μην ταραζεστε την επιλεξατε :g030:
Μην μου το γυρνάς! Φέρε πηγή για την μπούρδα πως οι συνταξιούχοι κατά πλειοψηφία ΘΕΛΟΥΝ να τους κόψει την σύνταξη ο οποιοσδήποτε.


Το γαρ πολύ της θλίψεως γεννά παραφροσύνη!
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: "Βάλαμε τέλος στο πελατειακό καθεστώς"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 12 Ιουν 2019, 23:43

νομιμοποιησαν τις πολιτικες της νδουλας και της εδωσαν το ελευθερο να πραξει τα της ελευθερης οικονομιας

δλδ τι ακριβως θελετε?

να μεινει στασιμη η οικονομια και να περιοριστει η αναπτυξη?
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών