ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18232
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 28 Φεβ 2023, 21:38

ααααα το βρηκα
τον παραπμπουν ομοφωνα και καλα τριζουν τα δοντια (ηγετης ο αλεξαρος δεν του κουνιεται ουτε ο παυλος) και μετα η εκτλεστικη γραμματεια θα τον απαλλαξει ομοφωνα και θα βγουμε στους δρομους να γιορτασουμε την απλευθερωση μ
χορους στο συνταγμα, σουβλακια μαλι της γριας, βασιλη στα μεγαφωνα και γαρουφαλο στ αυτι.

ενωμενοι σαν μια γροθια

γροθοι ζωα `αρκουδηδες

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18232
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 28 Φεβ 2023, 21:43

...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος πήζον bot την 28 Φεβ 2023, 21:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18232
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 28 Φεβ 2023, 21:49

δν μπορει ο παππας ρε να ψηφιζει ετσι..
κατι αλλο παιζει


Εικόνα

Zelda
Δημοσιεύσεις: 5850
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2019, 03:13

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zelda » 28 Φεβ 2023, 21:50

Θα τους πήρε τηλέφωνο ο Μπλίνκεν

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35200
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 28 Φεβ 2023, 21:52




:smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18232
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 28 Φεβ 2023, 21:54

και μετα τον λετε αγροικο.
ευγνεστατος

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18232
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 28 Φεβ 2023, 21:56

εχω μπλεξει τα μπουτια μου μου με τις επιτροπες.
η αυγη τα ξερει καλυτερα μαλλον

https://www.avgi.gr/politiki/440837_omo ... -o-polakis

Ομόφωνη εισήγηση στην ΠΓ για μη συμμετοχή του στα ψηφοδέλτια - «Θα κριθεί από την Επιτροπή Δεοντολογίας όπως αρμόζει σε ένα δημοκρατικό κόμμα» λέει ο ΣΥΡΙΖΑ
Εκτός ψηφοδελτίων του ΣΥΡΙΖΑ - ΠΣ θα παραμείνει ο Παύλος Πολάκης με ομόφωνη απόφαση του Εκτελεστικού Γραφείου του κόμματος το οποίο συνεδρίασε το απόγευμα της Τρίτης.

Συγκεκριμένα, το Εκτελεστικό Γραφείο ομοφώνως εισηγείται στην Πολιτική Γραμματεία του κόμματος, που θα συνεδριάσει την Πέμπτη, τη μη συμμετοχή του Παύλου Πολάκη στα ψηφοδέλτια κόμματος ενόψει της επόμενης κρίσιμης εκλογικής αναμέτρησης.

Όπως αναφέρεται στη σχετική ανακοίνωση του ΣΥΡΙΖΑ - ΠΣ, η απόφαση του Αλέξη Τσίπρα «να παραπεμφθεί ο σύντροφος Παύλος Πολάκης, μετά την κρίση που προκάλεσαν οι πρόσφατες αναρτήσεις του σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης, στην Επιτροπή Δεοντολογίας ήταν ορθή και επιβεβλημένη.

Θα κριθεί από αυτή, με ηρεμία, ψυχραιμία και δικαιοσύνη, όπως αρμόζει σε ένα δημοκρατικό κόμμα, που διέπεται από κανόνες και αρχές.

Προτεραιότητα όλων των στελεχών του κόμματος πριν τη κρίσιμη μάχη, είναι να προστατεύσουμε το κόμμα από τη τοξικότητα και τη διαστρέβλωση του αντιπάλου. Προτεραιότητα όλων των στελεχών του κόμματος είναι η μάχη και η νίκη στην επόμενη εκλογική αναμέτρηση» σημειώνει ο ΣΥΡΙΖΑ - ΠΣ και προσθέτει:


«Η νίκη όμως απαιτεί από όλους όσους δίνουμε τη μάχη στη πρώτη γραμμή, πολιτική εμπιστοσύνη και ενότητα.

Απαιτεί καθαρές διατυπώσεις και καθαρές θέσεις. Τις συλλογικές θέσεις.

Απαιτεί να βάζουμε το εμείς πάνω από το εγώ. Και απαιτεί να μη δίνουμε τις κρίσιμες ώρες δικαιώματα αντίπαλο.

Στη συλλογική μας λειτουργία δεν νοούνται τελεσίγραφα. Δε νοείται η αμφισβήτηση της συλλογικής μας θέλησης να συγκρουστούμε με τους παρακρατικούς μηχανισμούς και την πολιτική λεηλασίας της κοινωνίας που εφαρμόζει το καθεστώτος Μητσοτάκη.

Σε αυτό το πλαίσιο το Εκτελεστικό Γραφείο ομοφώνως εισηγείται στην Πολιτική Γραμματεία του κόμματος, που θα συνεδριάσει μεθαύριο Πέμπτη, τη μη συμμετοχή του συντρόφου Παύλου Πολάκη στα ψηφοδέλτια κόμματος ενόψει της επόμενης κρίσιμης εκλογικής αναμέτρησης».

Ο ΣΥΡΙΖΑ - ΠΣ υπογραμμίζει τέλος «ότι συλλογικά θα σταθούμε απέναντι σε οποιαδήποτε προσπάθεια εισαγγελικής παρέμβασης και ποινικοποίησης των πολιτικών απόψεων, όσο και αν διαφωνεί κανείς μαζί τους».

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14184
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 28 Φεβ 2023, 21:59

πήζον bot έγραψε:
28 Φεβ 2023, 21:24
(γκιφ τσακωνα γαμιεστε)


Σύμφωνα με την πρόταση του προέδρου στο Εκτελεστικό Γραφείο του κόμματος, θα μετέχουν εκτός από τον Αλέξη Τσίπρα, ο εκπρόσωπος Τύπου, Νάσος Ηλιόπουλος, η νέα γραμματέας Ράνια Σβίγκου, ο αναπληρωτής γραμματέας Γιώργος Βασιλειάδης, η γραμματέας της Κ.Ο του ΣΥΡΙΖΑ, Όλγα Γεροβασίλη όπως θεσμικά προβλέπεται καθώς και η τομεάρχης Οικονομικών Έφη Αχτσιόγλου, η πρώην περιφερειάρχης Ρένα Δούρου και η τομεάρχης για ζητήματα εργασίας, Μαριλίζα Ξενογιαννακοπούλου.
"Η Ευτυχία (Έφη) Θ. Αχτσιόγλου (Γιαννιτσά, 4 Ιανουαρίου 1985), είναι Ελληνίδα διδάκτορας Εργατικού Δικαίου, δικηγόρος, πολιτικός, εν ενεργεία βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ και μέλος της Κεντρικής Επιτροπής του κόμματος."

Πραγματι ειδικη στα οικονομικα.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27211
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 28 Φεβ 2023, 22:00

Πρετεντέρης έγραψε:
28 Φεβ 2023, 21:21
Τα σπάει το νήμα!

Τι διαμάντι είναι αυτο; :lol::lol:
Ο κλόουν του πχόρουμ. 2 μέρες τώρα κάναμε καινούργιο συκώτι από το πολύ γέλιο.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18232
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 28 Φεβ 2023, 22:08

πικρα, αλλα,
τουλαχιστον,
αυτο δεν θα γινουμε ποτε.


Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18232
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 28 Φεβ 2023, 22:13

ποτε


Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13651
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 28 Φεβ 2023, 22:25

Έτρεξε ο ΣΚΑΪ κατευθείαν να κάνει πρόταση στον Παύλο Πολάκη

(...)

«Κύριε Αντζολέτο θα μιλήσω όταν θα αποφασίσω εγώ», του απάντησε με SMS. «Προφανώς δεν είστε η προτίμησή μου. Μου έχετε φερθεί χυδαία στο παρελθόν και στο πρόσφατο παρόν. Τώρα μου στέλνετε μηνύματα για να κάνετε στήσιμο και να σπρώξετε τα πράγματα εκεί που θέλετε. Δεν σας φοβάμαι. Δεν σας εκτιμώ ως σταθμό και δημοσιογραφία. Προέχει η νίκη του ΣΥΡΙΖΑ και η αξιοπρέπεια όλων μας και όχι τα κουτσομπολιά που θα προσπαθήσετε να εκμαιεύσετε. Ευχαριστώ για την πρόσκληση, Παύλος Πολάκης».
Ωραίος!

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18232
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 28 Φεβ 2023, 22:26

Ναύτης έγραψε:
28 Φεβ 2023, 22:25
Έτρεξε ο ΣΚΑΪ κατευθείαν να κάνει πρόταση στον Παύλο Πολάκη

(...)

«Κύριε Αντζολέτο θα μιλήσω όταν θα αποφασίσω εγώ», του απάντησε με SMS. «Προφανώς δεν είστε η προτίμησή μου. Μου έχετε φερθεί χυδαία στο παρελθόν και στο πρόσφατο παρόν. Τώρα μου στέλνετε μηνύματα για να κάνετε στήσιμο και να σπρώξετε τα πράγματα εκεί που θέλετε. Δεν σας φοβάμαι. Δεν σας εκτιμώ ως σταθμό και δημοσιογραφία. Προέχει η νίκη του ΣΥΡΙΖΑ και η αξιοπρέπεια όλων μας και όχι τα κουτσομπολιά που θα προσπαθήσετε να εκμαιεύσετε. Ευχαριστώ για την πρόσκληση, Παύλος Πολάκης».
Ωραίος!
κυριε αντζολέρο τον λεει στο αυθεντικο ο θεουλης :smt005:

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23056
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 28 Φεβ 2023, 22:37

Ξεφτιλικια. Και τον κρατάνε στον κόμμα, αλλά δεν κατεβαίνει για να εκλεγεί αυτός ο ρεμπεσκες ο σταθακης. Όλοι βαρουφ λέγω.

Zelda
Δημοσιεύσεις: 5850
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2019, 03:13

Re: ΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑ ΠΑΥΛΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zelda » 28 Φεβ 2023, 22:39

Οχι και ρεμπεσκες ο Σταθακης
Απλα μεθυστιακας ειναι και τον χαλάει
Ο Πολακης τουλαχιστον πινει ρακές αλλα μενει πάντα νηφάλιος

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών